Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
17. nov 2009

AHOJTE..AKO SA NASTAVUJE PEROVANIE NA TAKU NATALIA?PORADI MI NIEKTO?

bibi13
17. nov 2009

mark, väčší výškovo, alebo celkovo je väčší?

dicinka1
17. nov 2009

baby...fakt mi neviete poradit?prosiiiiiiiiiiim

geodetika
17. nov 2009

To som aj ja zvedavá,aký tam bude rozdiel.Mark prosím ťa nemaš na porovnanie aj kočík v-cross štvorkolesovú verziu.Veľmi sa mi páči a rozhodujem sa medzi takom a týmto v-croos.Chcela by som ich vidieť vedľa seba,ale v predajňach v ktorých som bola majú buď jeden,alebo druhý.. 😒

bibi13
17. nov 2009

v cross?? čo to je za kočík?

mimisk
17. nov 2009

dicinka 1 perovanie sa nastavuje,že od spodu nápravi pod pružinami je čierný kolík ,ktorý sa musí otočiť na druhú stranu, ak by si to nepochopila pot ti to odfotím a poślem mailom

mimisk
17. nov 2009

teraz som sa pozrela do tvojho albumu a ty máš este starší model,takže tam nastavit perovanie nejde

mimisk
17. nov 2009

lenocka len si daj pozor na brzdy,lebo som sa pozerala ,že ide o model,kde sa často kazia brdzy,tak že sa ošucha plast apotom brzdy padajú lepšie sú brzdy na centralné brzdenie

geodetika
17. nov 2009

Bibi je to dempo v-cross.Hoď si to do googlu a uvidíš.Ja si ho idem zajtra pozrieť do Skalice do obchodu Maja.Alebo choď na ich stránku,tam ho majú sice iba trojkolesový,ale dá sa aj so štyrmi.Je to rozmerovo kočík ako tvoja Bexa 🙂 🙂 A je veľmi pekný.

mark33
17. nov 2009

geodetika presne bexa je v podstate kópia v-crossu, len sa líši v pár detailoch. Dokonca sa zo začiatku bexa vyrábala v tých istých farbách ako v-cross, teraz už majú iné farebné kombinácie.
Ale sú to takmer rovnaké kočíky, tiež sa vyrába s dvojitým spojeným kolesom alebo s dvomi kolesami.

bibi13
17. nov 2009

no geodetika, tak daj potom vedieť.. vyzerá dobre.. 🙂

mark33
17. nov 2009

A je to značka Baby World nie Depemo

geodetika
17. nov 2009

Ďakujem za Tvoj názor.Inak fakt sú na pohľad skoro rovnaké.Len pre mňa je lepší v-cross lebo ho majú v Blízkej predajni a môžem ho ísť pozrieť,len tá cena.Je lacnejší na internetových stránkach,ktoré som si našla. V Skalici stojí Okolo 340 euro. ☹

bibi13
17. nov 2009

práve preto sa mi páči..🙂).. no, pozerala som tu cenu.. je drahší ako moja predstava.. musel by sa mi extra zapačiť, aby som ho kupila.. nezabudni dať vedieť, či má aj nejaku chybu.. 🙂

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibi13
17. nov 2009

ja som si to prečítala..🙂.. a geodetike poviem, keby niečo..🙂).. hm.. a to je cena aj s autosedačkou? asi nie, čo? 😅 Mark, vy máte aj Bexu aj V cross aj Tako aj Q12?

geodetika
17. nov 2009

Bibi zajtra dám vedieť,len keby stál o niečo menej.Bojím sa ho objednať cez net,lebo potom je to horšie s reklamáciou.Neviem prečo sú tam až tak veľké cenové rozdiely.Mark kde máte predajňu????

bibi13
17. nov 2009

myslím, že mark je z bardejova.. hm. či sa mýlim?

mark33
17. nov 2009

Je to aj s autosedačkou.

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibi13
17. nov 2009

no otázne...bo niekto tvrdí, že to je madarky, niekto že polsky.. 😉 strašne ste daleko.. už som k Vám chcela poslať aj kolegynu, lebo cez vianoce ide na východ, ale ona asi nie je ten správny adept..🙂

bibi13
17. nov 2009

mark, ak sa môžem spýtať.. ktoré kočíky predávate najviac. z tých horeuvedených (teda okrem q12) a na ktoré su najviac reklamácií?

geodetika
17. nov 2009

Dá sa objednať aj bez autosedačky,alebo je to komplet.Musím sa zajtra popýtať či aj tam majú v cene autosedačku,ale zdá sa mi že bez.Bardejov??? Dosť ďaleko na reklamáciu,ale dobrá cena 🙂

bibi13
17. nov 2009

no ak je to s autesedačkou, tak ta cena je bezkonkurenčná..

mimisk
17. nov 2009

kočík Q 12 je poľský výrobok

geodetika
17. nov 2009

Máš to ďaleko do Skalice?Keby bol Fajn a bez nejakých veľkých chýb,že by si išla pozrieť.Ty by si si ho objednala aj cez net???

geodetika
17. nov 2009

Bibi tak zajtra sa ozvem. 🙂

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimisk
17. nov 2009

po novom roku ,Tako bude na trh uvádzať noviku na trh ,vanička by mala byť uź aj ako autosedačka