Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

mimisk
1. jún 2012

@suncana teraz vyrába tako kolekciu baby heaven line ,kde je lahká konštrukcia ako na larete, je tam kombinacia cierná kombinacii čierná koženka, v albume mám zatial v bezovom prevedení

mravvcek
18. jún 2012

ja tiez velmi velmi uvazujem nad tako laret ale neviem sa stale rozhodnut 😠 paci sa mi aj dorjan aj bexa 4.Ktory z tychto by ste brali?

lucyn15
20. jún 2012

Ahojte dievcata, ja uvazujem nad kocikom tako acoustic, nemate s nim nahodou skusenosti?

matulkka
26. jún 2012

Aj mne sa Tako acoustic veľmi páči, tento al. budúci týždeň si ho chcem ísť obzrieť do predajne. Myslím že tie veľké kolesa a veľká vanička budú na zimu ideál. Ale tiež by ma zaujímal názor niekoho, kto ho už odskúšal s babätkom.

lucyn15
10. júl 2012

@matulkka mne sa tiez velmi pacia tie velke kolesa a velka vanicka, kedze sa narodime v oktobri, budeme potrebovat velky kocik na celu zimu a tento sa mi velmi pozdava 🙂

mimisk
10. júl 2012

@mravvcek podla mna naj kvalitnejsi je laret

rheia27
10. júl 2012

@mravvcek neber laret z netu ale chod do predajne 🙂 v predajniach maju sadu ktora nie je na nete a ta je uzasna, bude sa ti pacit 🙂 ked uz teda chces tako
ja som si vybrala dorjan, preco ten a nie tako som pisala v nasej sukromke 😉 🙂

martinkatinka
31. okt 2012

Ahojte, chcem sa spýtať, či sa autosedačka značky Tako dá naklipsnúť na hociaký kočík Tako alebo sa to nedá? Nemáte s tým skúsenosti? A či treba k tomu adaptéry?

mimisk
31. okt 2012

@martinkatinka k autosedačke je adapter, ktorý ide upevnit na akykolvek podvozok kocikov tako

kiakocikovsvet
31. okt 2012

@martinkatinka na všetky typy ju nenakliknete, napíšte o aký typ presne ide a ja Vám poradím

janesa1984
5. jan 2013

@kiakocikovsvet môžem sa spýtať či sa pri TAKO LARET dá otočiť športová čast v smere aj proti smeru jazdy? dakujem

mimisk
5. jan 2013

@janesa1984 da sa otočiť aj v smere aj proti smeru

kiakocikovsvet
5. jan 2013

@janesa1984 samozrejme viete otočiť športovú, hlbokú časť aj autosedačku

fuska
10. jan 2013

Mate niektora tu odlahcenu verziu? Tako Baby heaven Line ALU? Je ten kocik naozaj lahsi, alebo len uvadzaju vahu podvozku bez kolies, neviete?

georgia333
10. jan 2013

@fuska táto konštrukcia je o kilo ľahšia ale moja známa už ju reklamovala, lebo sa jej zlomila a v predajni jej povedali, že všetky konštrukcie sa lamu, tak musia ich prerobiť, ja som mala tiež Tako warrior a bez problémov

mimisk
10. jan 2013

@fuska je je lahsia lebo je hliniková

dena567
21. feb 2013

ahojte prosim vas mate niektora skusenosti s kocikom Tako captiva mohikan??Viete ci aj vanicka je dost velka na zimu a ci neni kazovy...dakujem snad sa tu niekdo najde 🙂

e_kociky
22. feb 2013

@dena567 na kočík Captiva nemáme žiadne reklamácie, kúpu určite neoľutujete 🙂

dena567
22. feb 2013

http://www.e-kociky.sk/ odtial mam zaujem aj objednavat kocik tako...tak verim ze budeme spokojny... 😉 len nech mi uz potvrdia pohlavie babatka a uz aj objednavam... 😉

mimisk
22. feb 2013

@dena567 pozeram, ze mate este skoro 4 mesiace cas, teraz tako chystaná noviku vola sa city mowe kde je captivacka konstrukcia a väčšou vaničkou

kiakocikovsvet
22. feb 2013

@martinkatinka samozrejme, dá sa nakliknúť na každý kočík od značky TAKO

dena567
23. feb 2013

mimisk a ma teda tako captiva mohikan mensiu vanicku??a prosim ta da sa niekde pozriet ta nova novinka od tako?

mimisk
23. feb 2013

@dena567 novinka teraz bola predstavená na vystave v polsku, ale my slim ze priebehu mesiaca uz bude normalne uz v predajnách, este podobný typ je monodi odklial ste?

mm22
23. feb 2013

@kiakocikovsvet dobry den, prosim Vas, aky kocik by ste odporucali pre dieta narodene v maji?? ci uz Tako alebo aj ine znacky. dakujem!

dena567
23. feb 2013

som z Trencina...a viete co ja nebudem uz vymyslat paci sa mi ten captiva mohikan len to som sa chcela informovat ci mamicky nemali problemy s vanickou alebo ci neni kazovy...viete tych kocikou je strasne vela na vyber a my sme sa uz rozhodli pre ten tako...ale aj tak dakujem za info 🙂

kiakocikovsvet
23. feb 2013

@mm22 pošlite tel. kontakt a poradíme

mimisk
23. feb 2013

@dena567 ten sme veľa popredavali je pekný, kedy v podstate vy na zimu mozete ist do sportaku, mne sa velmi paci ten s ruzovým

mimisk
23. feb 2013

@mm22 taka maju viacero modelov,ale v podstate všetky su vhodné pre babetká narodené v maji

dena567
24. feb 2013

ano ja chcem prave ten s tym ruzovym mame mat podla vsetkeho dievcatko..a pre chlapceka by som kupovala ten modry 🙂

kiakocikovsvet
24. feb 2013

@mm22 ja by som doporučila kočík z novej kolekcie, nakoľko sa stále zdokonaľujú konštrukcie a tie novšie sú aj ľahšie, odpruženejšie a hlavne sa nelámu