Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

fejusa
22. jún 2008

kazi?ja to povedat nemozem.ja som ho pouzivala a bola som spokojna.nic sa mi nekazilo.ale teraz by som ho nekupovala uz lebo je dost tazky a do auta co sa ttyka skladania,nic moc.iba raz som mala defekt ale to sme opravili.a veru prezil vsetko 😀 a stale drzi

sorscha
23. jún 2008

Ja som mala podobný kočík ako je Tako a veru som bola spokojná. Najmä na zimu bol dobrý. Nemala som problém s fusakom a aj malý mal dostatok pohodlia. Mne sa na ňom našťastie nič nepokazilo a do auta nám pekne vošiel. Ja ho len doporučam.
Negatívum je asi to, že je ťažší, ale po snehu, ľade a vo vetre to oceníš. Teraz má malý 7m a prešli sme na golfáč. 🙂

titkovamiriam
23. jún 2008

SOI ten kocik ma registrovany ako nevhodny pre deti

sorscha
23. jún 2008

Na SOI sú to tieto kočíky Detský kombinovaný kočík Kajtex Sprint Pôvod: Poľsko , Detský kombinovaný kočík SCOUT X TOLLERO Pôvod: neznámy

a konkrétne: Konštrukcia kočíka na ľavej a pravej strane v mieste upevnenia madla je vyhotovená tak, že sú na nej prístupné medzery v pásme dosahu dieťaťa, čím hrozí riziko bolestivého zovretia resp. stlačenia kože na predlaktí rúk, lakťov dieťaťa.

Sú podobné ako Tako.

miriamkac
23. jún 2008

Ja som mala golfac TAKO a bola som s nim celkom spokojna.....

livika
23. jún 2008

Ja som mala doteraz Tako baby heaven a bola som s nim spokojna,je dostatocne velky,super na zimu!
Le teraz som ho vymenila za sportak chicco,lebo je dost tazky a potrebujem viac cestovat.
Ale inak super.....

sima.p
4. nov 2008

Je strášne ťažký, ale ak nemusíš chodiť do kopca, tak môže byť, lebo je robustný, pevný

muriel293
4. nov 2008

Ahojte,mne osobne sa kočík tako nepáči lebo je veľký,ťažký a pripomína mi stan....inak na zimu ale dobrý lebo tam ozaj napcháte všetko...pri týchto kočíkoch ešte väčšinou počúvam že ťahajú do jednej strany...

zuzana1710
8. nov 2008

AHOJTE.ja sa chcem spytat ci mi viete poradit ako sa sklada kocik TAKO,bo kupila som ho bez navodu a netusim ako ho mam zlozit do auta.ak viete nejaku stranku s navodom,alebo viete mi to vysvetlit,tak budem velmi rada..a bolo by dobre napisat mi to do IP.dakujem velmi pekne

yamahafazer
9. nov 2008

ahojte,chcem sa spytat ci kocik tako dobre peruje lebo,ze niektore kociky nemaju perovanie a mne sa tako paci len neviem ci ma perovanie.Dakujem

zuzana1710
10. nov 2008

yamahafazer,ahoj.no TAKO ma super perovanie...mam aj ine kociky,ale tie nemaju ziadne perovanie a tako ma.zdola akykolvek teren a malu v nom aj uspavam. 😉

emita
3. feb 2009

tako baby heaven-hrôza. perovanie tvrdé, neskutočne ťažký-hrozne nepraktický. keby sme nemali kombi tak musíme stále dávať dole kolieska. po 4 mesiacoch sme radšej prešli na ľahučký šporťák lebo sa to nedalo vydržať 😝 ale je pravda že je pevný a za tie 4 mesiace sa nič nestihlo pokaziť... ale nikdy viac.

dada78
20. feb 2009

ahojte,ja na Tako Natalie nedám dopustiť,priestranný pre bábo,nemusí sa bubátko tlačiť v malej vaničke,kombinovateľný a použiteľný pre všetky ročné obdobia. Kolesá vhodné aj pre nie zrovna najlepší terén.A aj cenovo sú prijateľné. 😵

emjee
18. apr 2009

lljucija • Včera o 14:22
Ahojte, mate niekto skusenosti s kocikmi Tako? Maju celkom dobru cenu, len ci to nie je na ukor kvality. Mame prve babo - hladame prvy kocik.dakujem za odpoved

xyxy • 1d • Včera o 14:29
Ahoj Ja ho nemam a ani zadarmo by som ho nechcela.je velky,tazky,tazko skladny.je lacny ale nekvalitny.

petra1985 • 1d • Včera o 14:37
ahoj, suhlasim s xyxy.. a mala som pocit, ze babo v nom lezi az na zemi taky je nizky..

jananinka • 1d • Včera o 15:19
Ahojte, ja mam Tako fast rider a pokial ti nevadi, ze je tazky(mne to nevadilo, nepotrebovala som ho dvihat), tak som s nim bola spokojna. My sme hladali kocik vhodny najma na zimu, lebo tie vanicky na modernejsich kocikoch su malicke. Tento je priestranny, v pohode deka, fusak a mala ma teraz pol roka a este ma placu dost. Bol super aj po snehu, vsade sme sa dostali, nemali sme problem. My sme hladali kocik pre babo, nie na image. S kvalitou sme problem nemali.

melany_s • 1d • Včera o 21:34
ja som po ňom tiež pozerala, ale len kým som nezistila, že poľské výrobky sú kvalitou porovnateľné s čínskymi

dicinka1 • 34tt • Včera o 23:43
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom NEPÍŠ VEĽKÝMI PÍSMENAMI)
Ja mam kocik Tako Natalia...este ho cice nepouzivam...ale uz je po jednom dietati..pouz,6 mesiacov..a vobec nie je zniceny..ani polamany..a majitelka s nim bola spokojna...kuk moj album..tam je

je pravda ze je tazky...ale za to ma vsetko co ma mat..a je priestranny..a je to 3 kombinacia...

neznasam kociky co maju len vanicku a nic viac...

nebudes nosit kocik na rukach a ked pojdes do busu ci do vlaku,ludia ti pomozu...neverim,ze by nepomohli...

TAKO nie je ziadny shit!!!!

A nekupila som ho preto,lebo je lacny, ale preto,ze ma to co chcem,aby mal poriadny kociarik a ma presne taku farbu aku som chcela..a vopcham tam dieta aj s fusakom v zime

annika
18. apr 2009

Ahoj, aj my sme mali na zimu Tako Nathalie a som bola spokojná s ním. Malý tam pekne spinkal aj v mínusoch, nefúkal na neho vôbec, nepršal, takže pohoda. Je fakt ťažký, ale suprový na zimu. Náš malý sa narodil v októbri a s tým kočíkom sme vydržali celú zimu aj jar. No a potom sme si kúpili Pliko PP , keď už vedel malý sadkať.

nikollette
18. apr 2009

Ahojte ako pise xyxy.. nemame ho, a ani zadara by som ho nechcela.. velky, ako tank, ako transportér 😝
vsak si kuknite nazory mamiciek, v teme ktory kočik sa vam najviac nepáči, a tako, a typi jemu podobne to vyhrali.. takže nič moc...

mixka
18. apr 2009

my mame dvojickovsky kocik tako espirit a je super, v zime sme s nim presli v pohode, v lese zdola kazdy teren a deti maju kopu miesta. teraz ho mame ako sportiak a super 🙂

denduska
19. apr 2009

my mame, teraz predavame lebo mi staci sportiak, ale objektivne - hrozne sa sklada, je tazky jak svina 🤐
na druhej strane - kopa miesta, doteraz malu v nom mozem vozit aj v hlbokej verzii, kamoska mala supermoderny inej znacky a maly putoval v 4 mesiaci do sportiaka, lebo sa jednoducho ani s dekou nevosiel... Kolieska suprove, cez vsetko to preslo, nemusela som nadvihovat, po snehu, po blate, po trave, do kopca z kopca. Nemoze hodnotit ten kto nevyskusal, ja som ho nemusela ani skladat ani dvihat, preto mi vyhovoval, inak by som mozno mala iny nazor. A nepokazilo sa absolutne nic.
Mne aj cena vyhovovala, nic na malej nesetrim, ale nedam tri vyplaty na kocik...potrebuje aj ine veci😝

nikollette
19. apr 2009

Možno je silný a odolný kočík TAKO, a prejde všetok teren, aj sneh, ale nepomožem si, ani zadara aby som ho nebrala.. su predsa aj iné odolne a vacsie kočíky, kotre nevyzeraju tak satrodávane, nemoderne a ako tanky, ako obrneneé transportéry z roku 5 😅 😝 ja neviem.. ked vidim ten kočík, tak si poveim ze to už iny nemohli vybrat.. ja neviem ci preto to kupuju ženy , ze je taky lacny a chcu novy.. ale radsej by som kupila pouzivany, pekny a akvalitny, ako nový TAKO 😝

annika
20. apr 2009

Denduska, má pravdu, každej mamičke niečo iné sa páči a niečo iné potrebuje. A veru za kočík vyplatiť tolko peňazí... no neviem, ale potom musí mať dobrých sponzorov... 😉 😉 😉 Ja som Tako brala z druhej ruky za 4000 Sk a neboli to vyhodené peniaze. Móda sa mení aj v kočíkoch...

nikollette
20. apr 2009

Za použitý TAKO 4000sk 😕 😕 😕 😕 😕

gabak
20. apr 2009

Ahojte aj ja som používala kočík Tako. Bola som s ním spokojná.Cestu pri dome máme ako tankodrom a vydržal. Len zadné brzdy začali šúchať, niečo tam vypadlo a potom sme chodili ako s rapkáčom. Predné brzdy pri rúčke sú o.k.

annika
20. apr 2009

Áno, Nikolette, za 4000. Od mojej kamošky, ktorá to používala presne tri mesiace, potom sa museli vrátiť nečakane späť do Srbska a kočík už nemala ako odniesť. Ona potrebovala peniaze, ja som potrebovala kočík...Jednoduchá vec, nie? Sú aj dôležitejšie veci, než aký kočík má tá alebo tá mamička... pre mňa aspoňže...ja som bola rada vtedy, že im viem nejako pomôcť a nebanujem! 😵

silvikam
23. apr 2009

Ahojte, už blhšiu dobu čítam všeličo na koníkovi, ale až teraz som sa rozhodla sem prispieť aj ja. Mám veľkú dilemu s kočíkom. Čakám druhé bábo, po prvom som kočík predala bolo to pred piatimi rokmi, odvtedy sa už kočíky trošku pomenili. Rozmýšľam nad všelijakými ale dnes ma upútal jeden čo sa mi ozaj páči. Nemáte ho niektorá? Ide o kočík Tako Jumper komplet v zeleno čiernej farbe. Je to trojkombinácia (hlboká, športový, vajíčko) a majú ho na www.bubu-babo.sk v cene 332 euro. Ak ho niektorá máte napíšte aké s ním máte skúsenosti. Je to novinka, úplne iná ako predchádzajúce typy tohto kočíka. Zdajú sa mi na ňom predné kolieska malé. Vďaka za odpovede.

annika
25. apr 2009

Ahoj, SIlvi!
Fakt vyzerá celkom inak ako ostatné, aj cena je pútavá, aj výbava je bohatá...&Len tá váha....Všimla si si 17,5 kg? plus k tomu vanička 4,5...neviem. je to ťažký kočík zas... ale keď ho nebudeš vláčiť hore na 8.poschodie a do auta...vtedy je o.k.

sasrnka
26. apr 2009

My mame doma Tako Jumper a pouzivame ho uz 10 mesiacov. Uz tu niekde bola aj tema Tako Jumper, tak som nieco pisala a potom mi zopar buducich mamiciek pisalo, tak som im odpisovala. Ak by vas nieco o nom zaujimalo, tak pisnite, budem sa snazit odpisat 🙂

nataly05
27. apr 2009

Ahoj mi máme tako Jumper s tými malými kolieskami a aj keď sú menšie tak to kompenzuje to že sú nafukovacie, zatiaľ nevidím nejakú nevýhodu, ale dnes som si všimla na nete kde sme sa na ten náš informovali ale napokon sme ho kúpili v PL že zaradili novú generáciu ako Atlantic espiro pod označením Jumper X.

anturia2
12. jún 2009

ahojte kupila som akurat kočík Tako by natalie ale nemam k nemu navod vedeli by ste mi prosim pomoct neviem si poradit so zloženim kočíka.dakujem

ssiiuu
27. júl 2009

ahojte...a mate niekto kočik tako jumper gt s autosedačkov?dakujem

lilaahmmad
29. júl 2009

Ahojte, ja som si zatial bola pozriet okrem inych aj tako jumper gt s autosedackou, a som pre neho rozhodnuta.
Naozaj kazdej mamicke vyhovuje nieco ine, mne sa nezda velky ako tank, alebo transporter a ani tazky, a ma vsetko, co podla mna kocik ma mat. Trojkombinacia s autosedackou a plnou vybavickou + slnecnik. Mne sa paci. Ja mam vysku 182 cm, takze mi tento kocik ani nepride velky 😀
Pozerala som aj jet picasso 3v1, velmi sa mi pacil, ale neskor sa mi videl malinky, skor pre mensie mamicky.