Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

tereza841
5. nov 2014

Ahojte, my mame Tako laret je fajn, ked sme ho kupovali pacil sa mi a hlavne ze to bola trojkombinacia. No dnes po skoro roku by som si ho uz asi nekupila :P ked budeme mat druhe mimco urcite kupim kvalitnejsi a hlavne s vacsim kosom lebo toto je prd, nic sa tam poriadne neda.

magda_sandorova
11. nov 2014

A co tako Marine, skusenosti?

23lussy23
19. nov 2014

@magda_sandorova mne sa tiez paci Tako Marine, ale nevidela som ho nazivo. Ty ano?

magda_sandorova
19. nov 2014

@23lussy23 bohuzial nazivo nie, ale velmi sa mi paci

misa1707
28. nov 2014

ahojte, chcem sa spýtať nemate niektorá tako junama impulse? alebo ste ho aspon niekde nevideli naživo v obchode? najlepsie v okoli BA, lebo v BA Tako kociky nikde nemaju ....

ludmilav
2. jan 2015

@daniela106 ktory ste kupili? moonlight? lebo nad tym rozmyslam len neviem najst recenzie

daniela106
5. jan 2015

nakoniec som vzala Tako city move, myslim, ze je dost podobny s moonlight.

bora1989
12. feb 2015

@magda_sandorova my ho ideme v sobotu objednat 🙂 velmi sa nam paci, nazivo sme ho nevideli, ale viem, ze ho maju v Trnave v nejako obchode Bambini ci kde, ale skus si zavolat do nejakych predajni, ci maju tuto značku a domyslis si farebne prevedenie 😀

kacko12
12. feb 2015

Ahojte, prosim o radu. Vedeli by ste mi poradit aky typ kocika Tako kupit, ked chcem velku vanicku, vyssiu konstrukciu a kocik budem pouzivat aj v horsom terene, po trave, po mensich kamienkoch... dakujem.

kacko12
13. feb 2015

@mimisk super, dakujem za odpoved, idem ho hned pozriet 🙂

shmoulinka
13. feb 2015

Mame tako captiva mohican , pouzivame ho treti rok, druhe dieta je momentalne v hlbokej vanicke, ktora je super, priestranna, ma silt proti vetru super. Aj sportiak je fajn, priestranny. Kolieska vyborne, bez problemov sme chodili v zavejoch aj horsom terene. Nevyhody: Nafukovacie kolieska uz mali x-krat defekt, takze sme lepili ci menili duse. Kocik nie je moc lahky, cize na nakladanie do auta makacka, ale zas dieta ma dost miesta a ked nasnezi nemusite sediet doma. Co bol u nas problem bola konstrukcia, ktora ani nie po roku zacala hrdzaviet, na mieste kde sme odreli nastrek pri nakladani do auta, takze bohvie z akeho je to materialu.... reklamaciu tu nejdem rozoberat,opravili sme si to radsej vlastnorucne....

peculiq11
25. máj 2015

@daniela106
si s ním spokojná prosím ťa ?🙂

peculiq11
25. máj 2015

@kiakocikovsvet
Dobrý deň, máte dobré skúsenosti s kočíkom Tako captiva polka dots ?

kiakocikovsvet
25. máj 2015

@peculiq11 Dobrý deň. Celkovo s kočíkmi Tako máme veľmi dobré skúsenosti. Captiva patrí medzi veľmi predávané a nie sú s nimi žiadne komplikácie.

daniela106
28. máj 2015

peciliq11, no spokojna som ako tak relativne. Ma urcite nejake chyby 🙂 ale nic katastrofalne. Ak by som kupovala kocik este raz, volila by som drahsi a nie polsky 😀 😀 😀

majkat1
28. máj 2015

@shmoulinka zdravim aj ja mam defekt na takko jumper...neviem ci pomoze zaplatat je to akoby porezane ....odkial ste objednavali nahradnu dusu? Dakujem

shmoulinka
29. máj 2015

@majkat1 Pozdravujem Vas, lepit sa to neoplati. Cez internet sme kupili nove duse a aj plaste nakoniec. Vela zdaru, kocik sice komfortny pre dieta co do priestoru atd.. ale kvalita prevedenia hrozna... :(

emmilly
29. máj 2015

my sme mali tako a bola som maximalne spokojna. Komfotne predovsetkym pre dieta...nesedelo v kociari zkrutene ale pekne vystrete....kamoska mala jane neviem konkretne ktory ale to bola hroza....ja som snim bola velmi spokojna, ci uz s vajcom, vanickom ci sportiakom. Ja konkretne urcite odporucam a chodili sme vselijake tereny....nikdy som nemala defekt ani ziadne ine vady. Urcite odporucam

majkat1
29. máj 2015

@shmoulinka no toto je prva vada po 4 rokoch pouzivania.....ja som s nim velmi spokojna ...musela skm prejst po niecom velmi ostrom lebo mam na kolese asi 5 cm rez nie uplne skrz ale vyfukuje sa.....nema ziadne ine vady....a to ho denno denne pouzivam..... este i tretie dieta keby mam ho uplne v pohode vyuzije...

peculiq11
30. máj 2015

@majkat1 a aký typ kočiarika presne máte ak sa smiem opýtať ?🙂

majkat1
31. máj 2015

@peculiq11 tako jumper

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helikoptera
16. jún 2015

Baby prosím vás mate niektorá tako laret? Ako sa tam upevnuje popruh na vaničku?

radka752
17. jún 2015

Ahojte. Chcem sa opýtať či niektorá nemáte skúsenosť s kočiarom TAKO ACOUSTIC?

cherybelka
26. júl 2015

ahojte. Máte niekto skúsenosti s Tako baby heaven exclusive ??? Pozitíva , negatíva? Ďakujem 🙂

mircalla
26. júl 2015

Ziadny polsky kocik nie je dobry,ani kvalitny,...

mimisk
26. júl 2015

@mircalla potom aky cinsky, lebo vyrobcovia su len poliaci alebo cina

rybjar
5. aug 2015

@cherybelka Ahoj, my mame (aktualne uz na predaj - v bazariku) - celkovo velka spokojnost: ja som hladala stabilny kocik s velkymi nafukovacimi kolesami, na ktory sa da nakliknut aj autosedacka (vajicko) + aby mal velku vanicku a toto vsetko Tako Baby Heaven Exclusive splna. Da sa aj hojdat. Skladanie je velmi jednoduche - len na prevazanie potrebujes vacsi kufor (mne sa do Fabie zmestil len ked som dala dolu kolesa). Jedinou a najvacsou chybou je, ze nasa mala nechce sediet v kociariku 🙂))), preto ho aj predavam.

cherybelka
5. aug 2015

@rybjar Ďakujem za info 🙂 aj Váš je pekný, len priateľovi sa páči biely s modrou kombináciou. Tiež máme fabiu, ale combi tak snáď sa tam bude dávať v pohode. Chcem sa ešte spýtať ako sa udržiava ta biela koženka? Ide to pekne umyť?