Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

mimisk
10. nov 2009

bibi 13 ak by ste chcela sa prist pozriet máme na predajni aj tako aj v-max,aby ste sa vedela ako to vyzerá,
inak si myslím ,že vaničky na jumperi nieje taká malá, zase výhodou u jumpera,že vanička je viacej vystlaná,čiže ma hribšiu podšivku ,ćo je vyhoda ,že v zime vám stačí vo vaničke len fusak a deka na vrch

geodetika
10. nov 2009

bibi 13 ,myslim,že sa Ti bude páčiť viac tako,ale s v-maxom sú dosť podobné.Potom daj vedieť až si ich pozrieš.Ty máš ešte dosť času na pemyslenie 🙂 ja už ani nie ☹

bibi13
10. nov 2009

mimisk vy ste tuším v holíči, však? ak hej, tak som na Vás dostala tip..🙂 a už mám v pláne tam prísť sa pozrieť..dakujem aj tak za tip..
geodetika, určite dám vedieť.. len by som rada ešte niekde našla Bexu.. viem, že mam času, ale mám rada, ked nemám stres.. potom to je o ničom.. tak rýchlo vyberaj, aby si to stihla.🙂

geodetika
10. nov 2009

včera som bola pozrieť v predajni v Holíči a tam majú tako a v-max.Skúsim sa Ti pozrieť na nete a pomôcť Ti s hľadaním,aby si mohla kuknúť.Aspoň si oddýchnem od tych mojich dvoch favoritov 🙂

bibi13
10. nov 2009

no a ktorý sa ti viac páči?? no, ja som tiež len pozerala na Bexu a zrazu to bol favorit č. 2 😉 .. ak by si niečo našla, tak máš u mna veeelku milku..🙂

geodetika
10. nov 2009

No mne sa osobne páči viacej dizajnovo tako juper,je taký menší aj vzhľadovo,ale nevíhoda aj rozmermi.V-max je tiež pekný a páči sa mi na ňom priestranejšia vanička.Inak tako má hrozne moc krásnych farebných kombinácií,ktoré Ti ukážu aj v predajni.Idem skúsiť pátrať po tom Tvojom kočíku. 🙂 😅

geodetika
10. nov 2009

bibi bexa je veľmi pekný kočík teda až na ten úplne nový typ tá trojkolka.Má aj super rozmery vaničky a tiež pekné farby 🙂 .Dosť sa mi podobá na kočík v-cross,fakt si sú dosť podobné.Neviem ale nájsť žiadnu predajnu u nás na okolí kde by ho mohli mať. ☹

bibi13
10. nov 2009

bexa b4.. ta trojkolka sa mi tiež nepáči.. sice farby až také dokonalé nie su, ale tak vybrala by som si.. ja som našla len v bardejove.. ale to sa mi zdá príliš daleko na to, aby som si ho len pozrela.. 😢

geodetika
11. nov 2009

bibi skús sa pozrieť aj na kočík camarello q12,tiež velmi pekný, 🙂 🙂 🙂

bibi13
11. nov 2009

idem na to..

bibi13
11. nov 2009

ta športová časť sa mi akosi nepáči.. ☹

geodetika
11. nov 2009

je fakt nejaká divná,ako keby naklonená dopredu že?Ešte som pozerala kočík v-cross,tiež väčšia vanička a podobná s v-maxom.Tak sa mi zdá že asi z tých kočíkov zbláznim 😒 😖 Na druhý týžden si už musím nejaký objednať,takže ak máš ešte nejaké dobré typy tak hoď radu,asi pôjdem čoskoro do Holíča pozrieť aj tieto dva typy. 🙂 😉 A ty ako si na tom,už máš nejakého favorita č1.

bibi13
12. nov 2009

nooo zatial nie.. stále ma drží ta Bexa.. a stále neviem, kde ju pozrieť.. na východ sa mi fakt nechce.. a potom to tako a v-max.. ostatné sa mi nepačia.. reps. vždy mi na niektorom niečo vadí.. ale zase uvidím, ked ich uvidím na živo.. potom môžem hovoriť.. ešte skus pozrieť na tento.. tiež nie je zly.. http://www.detskyraj.cz/zbozi/6822-dara-dorjan-...

bibi13
14. nov 2009

ahoj geodetika.. dnes som bola u nas pozrieť na kočíky a tako jumper gt im príde až za 14 dni, tak pojdem nan pozrieť.. ale objavila som tam jednu novinku, camarelo q12.. ten kočík vyzeral užasne.. tak skus pozrieť, aj ked ta športová čast sa mi zdá malinka.. ale len na foto, bo v obchode nebola tak ochotna pani, ako by som možno očakavala..

rici13
14. nov 2009

Ja som si bola dnes pre kočík tako FX čierno žltý v holíči, hodinu som s ním jazdila po obyvaćke je super mám dnes predčasné vianoce,lebo sme sa rozhodli s polovičkou,že si ho kupime na vianoce,ale nevydržala som 😅

geodetika
14. nov 2009

ten camarello tam mali vystavený?Keď som tam bola v pondelok ta tam jumpre gt mali hneď pri vstupe do predajne,ale asi ho mal nieto objednaný. ☹ ☹ Na camarello som sa pozerala na you to be a je tam fakt nepekná tá športová časť,ale asi na každom kočíku sa niečo najde 😒

bibi13
15. nov 2009

hej, chcem ešte vidieť tu športovu čast.. ale celovo vyzeral super.. ale velkosť vaničky bola super.. no uvidím..

geodetika
15. nov 2009

Keby som niekde našla tú stránku,tak Ti dám vedieť.To natočil video jeden tatino a fakt to podrobne rozobral a poukazoval.Keby tak bol každý kočík...

rici13
15. nov 2009

ja som sa tiež pozerala na ten Q12,ale jumper sa mi zda peknejší,ta športová časť na mna pôsobila strašne mohutno

bibi13
15. nov 2009

teraz ktorého kočíka myslíš rici..
geodetika, tu stranku som videla, dobre spracované..

rici13
15. nov 2009

na Q12

bibi13
15. nov 2009

mne sa práveže ten športák na q12 zda podla foto malý.. fuha. .tak neviem.. v ktorom si rici, ked sa smiem spýtať?

rici13
16. nov 2009

malo by to byť koncom januara ,a zaćiatkom februara mám dva termíny, čitala som,že máś zaujem o BEXU, ja som ju prezerala v českých budejovicách ,keď sme tam boli na navšteve,je to asi rovnako ako Jumper, ale farby sa mi pačia viac u taka

rici13
16. nov 2009

bibi13 ,kde si bola pozriet kočiky?

geodetika
16. nov 2009

Ahoj rici.Nezdá sa Ti,že Bexa je väčší kočík ako tako jumper,lebo ja som jumper videla v Holíči a má ho aj kamoška a je docela malinký,stvorený fakt pre menšie mamičky.Ale keď sa má narodiť bábo teraz cez zimu,tak by mu mala vanička stačiť tak do 6 mesiacov.

rici13
16. nov 2009

zdalo sa mi to uplne rovnaké,nemerali sme to.ale ja som si objednala v Holiči ku kočiku fusak a doma som si dala do kočika s fusakom babiku a vyzeralo to v pohode , ja meram 175 cm a kočik mám v pohode, u nas v senici behá vela Jumperov ,ale tie staršie farby Demacke,ale ja som si kupila tu FX,aby som mala niečo inšie, suseda má zelený kupovala si ho v juni má 3 mesčné babo a v pohode je tam s fusakom a este tam má aj rezervu, ja som velmi nechcela si objednavať kočik inde,aj kvoli reklamacii,Holíč máme na skok a kamaratka čo mala problem s kolieskom u nich oprava bola vybavená na druhý deň,takže mám istitotu ,že by som dlho nezostala bez kočíka

geodetika
16. nov 2009

Nemohla by si mi poslať nejaké foto na mail,až by Ti to nevadilo.Neviem sa stále rozhodnúť ale stále sa nejako motám okolo toho taka.Má aj veľmi pekné farebné kombinácie.Musím si už nejaký kúpiť,lebo bábo bude čoskoro na svete. 🙂

rici13
16. nov 2009

bohužial digital v oprave ,ale na stranke mimisk ho maju pekne nafotený

bibi13
16. nov 2009

rici, bola som v malackách.. no tako je určite menší ako q12.. či je menší ako bexa neviem.. ja sa stále motám okolo tohto kočíka.. uf! len tu bexu neviem nájsť tak, aby som si ho mohla pozrieť.. ☹

lenocka84
17. nov 2009

ahojte
dlho som bola rozhodnuta pre tako ale nakoniec to vyhra asi tento
http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...