Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

nelly912
24. feb 2013

My máme CAPTIVU MOHYCAN a sme veľmi spokojní 🙂. Vanička bola super aj hĺbka a hlavne šírka....maličká v nej bola veľmi dlho a zmestila sa do nej krásne. Keď tak pozerám niektoré moderné typy kočiarikov...vanička tak max. na tri štyri mesiace...úzka krátka.
Teraz používame športovú časť a je to tiež ok, kolesá sú super, prejdeme aj po hlbokom snehu....máme tie trojlúčové hliníkové nie tie čo majú plastový stred....Konštrukcia je síce trocha ťažšia ale už na pohľad je stabilná a musel by po nej prejsť tank aby sa zlomila.....Vajíčko-teda autosedačku som využila aj nakliknutú na konštrukciu, či na krátke prechádzky alebo doma keď som niečo robila malá mi v nej posedela samozrejme pri mne.... len pozor, autosedačka je myslím len do 10 kg...niektoré na trhu sú aj do 13...tak využijete kratšie ale keď má bábo už 10 kg...môže v pohode sedieť už v tom väčšiom type autosedačiek....veď niektoré sú vlastne už od narodenia. Jediné čo mi vadí je úzky priestor medzi košíkom naspodu a spodom športovej časti....pri vaničke to bolo ok. Ja som teda určite neoľutovala kúpu a môžem jedine odporučiť 🙂

mimus265
27. feb 2013

Baby a co hovorite na sportovu cast u kocika tako laret? viac menej je tu pisane len o hlbokej vanicke a o sportovej casti nic... a nemate niekto nahodou v zelenej farbe ze ako vyzera??? dakujem

georgia333
27. feb 2013

tie športové častí u taka sú rovnaké, rozdiel je tam iba v šití

mimisk
27. feb 2013

@mimus265 www.mimisk.sk ,mame tam sedaciu cast v zelenej farbe 🙂

mimus265
27. feb 2013

@mimisk prosim vas kde mate kamennu predajnu?

vikipollard
27. feb 2013

my mame tako laret, maly ma 8,5 mesica a stale sa vozi v hlbokej casti. a to tam ma este fusak samozrejme. cize niekto napise, ze by nechcel ani zadarmo, ale ak je pohodlie dietata dolezitejsie ako vyzor kocika, je to dobra volba. ale jasne ze to nie je dizajnom ziadne bugaboo 🙂

mimisk
28. feb 2013

@mimus265 predajnu mame v Holíči

margaretka35
5. mar 2013

@matulkka ahoj, citam, ze sa aj tebe pacil kocik tako acoustic. ako si sa nakoniec rozhodla?

matulkka
5. mar 2013

Ahoj, zial nedockala som sa jeho vystavenia na predajni. Kamaratka mi odporucila znacku Jane a fakt som straasne spokojna, cenovo su sice dost drahe, ale sportova cast stoji za to a aj autovanicka je super vec. Inak pred nedavnom som acoustic videla jednej mamicke v meste a bol nadherny, no ked prejde na sportovu cast neviem ci kvoli tym neotacavym kolesam bude az taky ucelny.

margaretka35
8. mar 2013

@matulkka dakujem, ja si ho pojdem obzriet do nejakej predajne a uvidim, ci ho nakoniec kupime. pacia sa mi prave tie vacsie kolesa :o)

matulkka
8. mar 2013

Margaretka ak cakas babo na zimu, tak ako som mala ja, tak sa ti s kolesami bude isto super chodit, cim vacsie tym lepsie. Tento rok sme mali riadnu snehovu nadielku a fakt som nechapala ako to maminy zvladaju s tymi stylovymi kocarikmi s mini kolieskami 🙂

georgia333
10. mar 2013

@matulkka ja som mala tiež kočík z tejto značky, bola som veľmi spokojná, predala som ho a jazdí bez problémov dodnes, aj keď dnes už majú aj krajšie ako bol môj pozri novinku http://www.kocikovsvet.sk/kociky-tako/2377-tako...

janinka13
22. mar 2013

@e_kociky a na tako perso reklamácie nie sú, prípadne tako perso polka, ďakujem

janinka13
22. mar 2013

@kiakocikovsvet a má perso i väčšiu vaničku prosím Vás, či perso polka?

kiakocikovsvet
22. mar 2013

vaničky sú rovnaké, menia sa iba farebné prevedenia tkanín, aj konštrukcia je rovnaká

e_kociky
22. mar 2013

@janinka13 nemáme na tieto kočíky reklamácie, ide o jednu z najkvalitnejších značiek na trhu s kočíkmi, vrelo odporúčam 😉

georgia333
22. mar 2013

@janinka13 ja som mala tako a menila iba koleso

mimisk
23. mar 2013

@janinka13 polka dots znamena oznacenie farebnej kolekcie, podobny ako perso je tako baby heaven, pozeram ze ste z malaciek, mame predajnu v holici tak samozete prist na kociky pozriet

janinka13
24. mar 2013

lebo z tých vaničiek mám chaos, všade píšu iné rozmery vaničiek , raz je vnútorný rozmer 80cm, niekde až 84 cm, tak preto sa pýtam.

kiakocikovsvet
24. mar 2013

@janinka13 pokiaľ máte záujem o presné rozmery vaničky, stačí prezvoniť a poskytneme Vám rozmer ktorý Vás zaujíma

mimisk
24. mar 2013

@janinka13 babyb heaven ma 83, tak aj perso

mimisk
24. mar 2013

@georgia333 vy ste pani zo svetkocikov?

georgia333
25. mar 2013

@mimisk ja som zo Žiliny

janinka13
25. mar 2013

@mimisk určite prídeme v blízkej dobe pozrieť 🙂

mimisk
25. mar 2013

@janinka13 podla mna je lepsie si vyskusat kocik osobne

janinka13
25. mar 2013

@mimisk určite áno, aby človek nekupoval mačku vo vreci

tanicka696
25. mar 2013

ahojte vedeli by ste mi poradiť niektora?chcela by som kupiť tako laret ale jedna znama ma začala odhovarať že tento kočik je veľmi ťažky,neskladný,kazivý atd.bola som sa na tento kočik informovať a v predajni mi bolo povedane že tento typ kočika je novši typ a je odlahčeny,lahko sa sklada a nie je ťažky oproti tým typom,ktore boli vyrobene pred laretom.vedeli by ste odporučit aj nejaky iny kočik v tejto cenovej relacii ako tako laret??dakujem za každu odpoved 😉

kiakocikovsvet
26. mar 2013

@tanicka696 pošlite tel. kontakt a poradíme

mimisk
26. mar 2013

@tanicka696 predali sme vela laretov a okrem vyblednutej vnutornej vložky na hlbokej cast a jedneho špatne vylisovaného plastu na koliesku sme nemali žiadnú reklamáciu ,skor naopak veľke chvali na kočík , po meste od nás jazdia lareti a zatial sa nikto neatažoval ,že by mal nejaký problém