Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

lul
29. júl 2009

lilla - ale ja si kocik predstavujem rozhodne lahsi 😅

lilaahmmad
29. júl 2009

lul-a mas nejaky typ pre mna ? aby bol komplet vybaveny so vsetkym vratane autosedacky, nanoznikov na sportovu cast aj na vanicku, plastenka, sietka, taska, nakupny kos, dobre odpruzenie, atd. a s tymto vybaviskom bol lahsi a nemal cenu 730 eur a viac ? lebo ja som taky nenasla ☹ Ak su aj lahsie kociariky, teda aspon co som nasla, tak su aj prilis nizke, alebo nemaju vsetko , co chcem aby mali. Ale ak o nejakom vies, tak si necham poradit.

lilaahmmad
29. júl 2009

No napriklad taka Cam Cortina ma 14.5 kg, chicco maju tiez vacsinou okolo 14 kg, picasso 14 kg niektore odlahcene menej, ale stoja nehorazne peniaze. A tako jumper gt vazi 15.5 kg.

lul
29. júl 2009

ved si pisala, ze ti vyhovuje😉

lilaahmmad
29. júl 2009

Vyhovuje, ale ak by som vedela o nicom podobnom, ale podstatne lahsom, tak by som zavahala, tak preto sa pytam.

mato88
29. júl 2009

my mame fast rider,sice zatial bez baba,ale co sme skusali s nim behat a tak,tak zatial super,keby sme byvali ale v meste,urcite by sme riesili nieco lahsie,kupili sme ho cez mimisk,plna spokojnost,sympaticka pani veduca mi ho aj dostatocne predviedla,povedala mi co sa kazi,co nie,o co sa treba starat a tak,tomuto hovorim sluzby na urovni,ked je nieco pokazene,automaticky sa to meni za druhe,kolieska sa daju objednat druhe,perovanie a skladanie je super,za tie peniaze asi lepsi kocik nie je

lilaahmmad
30. júl 2009

mato88 - a ma vyskovo nastavitelnu ruokvat, a otocne predne kolieska? Lepsie sa manipuluje s kocikom, ked sa otacaju predne, a tiez ked si viem nastavit rukovat.

mato88
1. aug 2009

rukovet sa da nastavit,ale koliecka sme otacacie ani nechceli,ked sa ti zacne kazit ten otacaci mechanizmus tak sa potom tazko tlaci kocik podla mna,bola si niekedy v metre na nakupy? skus chvilu tlacit kos s pokazenym otacanim koliesok ☹

lilaahmmad
1. aug 2009

Do metra chodim pravidelne. Tie kolieska sa ale daju zablokovat, aby sa neotacali. Ked potrebujes, tak sa tocia, ked nie, tak ich zafixujes.

mato88
1. aug 2009

aha,je sice pravda ze sa s kolieskami na pevno asi horsie manipuluje,ale ja byvam na dedine,takze nepotrebujem nejako specialne zatacat s kocikom,myslim ze za tie peniaze dobry kocik

lilaahmmad
1. aug 2009

No hej, zalezi vela aj od prostredia, kde sa budete casto s kocikom pohybovat. A kazdemu koniec koncov vyhovuje iny kocik. Ja asi ostanem uz pri tom tako jumper Gt 3 v 1 s autosedackou. paci sa mi zlto-cierny. tak aj vam nech dobre sluzi ten vas

mato88
1. aug 2009

dakujeme aj tebe nech dobre sluzi ten vas 🙂

vevusiatko
7. aug 2009

Baby ja mam fast rider a sme spokojny, teraz idem kupovat novy ale to len koli cestovaniu 🙂
A v sportovej verzii nie je az taky pekny....
Inak ja som si ho kupovala prave preto, ze nebol ako ostatne kociky. Kludne aj v lese sa s nim da prejst a hlavne som sa nemusela bat, ze mi dieta z neho vypadne 🙂
Odporucam a to hlavne v zime

pituka
8. aug 2009

Proti gustu ziaden disputat. Osobne by som moj Jumper nevymenil za nic na svete. Je to sice DEMA, ale konstrukcne je zhodny s TAKOM a este dalsimi asi troma "znackami". Hlboky je dostatocne velky na zimu, vajco je standardne, sportak velky, priestranny. Rukovat vyhovuje vsetkym od mojej mamy (160) po mojho svokra (190). Teren, pesia zona, peso, korcule, vsetko jedno. Ked je sportak otoceny tvarou do smeru jazdy, je lahko ovladatelny, aj napriek svojej hmotnosti. Opacne je dost nemotorny, ale to je dane konstrukciou (tazisko, paka, zotrvacnost, skratka fyzika). Jedina vec - ked idem na korculiach, tak musim zaaretovat predne kolesa, lebo pri vyssich rychlostiach zacnu vybrovat a kocar je neovladatelny. Inac je uplne fajn.

orionka1
17. aug 2009

baby ja si chcem kupit maxi cosi a tej je este vecsi a tazsi, ja take kociky mam rada, velke ako traktory 😀

amy9
23. aug 2009

Ahojte, tak včera sme došli z Poľka, a mám kúpený kočík Tako Jumper.
Je v celej vybavicke, ma 4 velke nafukovacie kolesa - predné otáčavé, a sportovu cast otacavu v smere aj v proti smere jazdy.
Ma vsetky nanozniky, striesky, sietku proti hmyzu,dazdu...
co dodat? stalo nas to 240 EUR, takze tato cena je bezkonkurenčná. Máme k tomu aj autosedačku - vajicko aj so strieskou aj nanoznikom...
Vaha je aka je, to zistim az pri dlhsom pouyivani, ale caka ma skor teren ako pekne mestske chodnicky.. mame to vo farbe auta, capuccino...takze sme sa aj zladili s manzelom 🙂 😀 😵

dicinka1
23. aug 2009

mi mame tako natalia..som velmi spokojna... 😉

ema1987
25. aug 2009

NO ahojte ja mam z toho kočíka stale niaku dilemu teraz ked som vyriesila predne kolesa a viem ze sa daju kupit aj vacsie tak ma zacina stvat to ze nemozem najst autosedacku v takej farbe akej chcem kocík pomohol by mi niekto a aj zaroven poradil???,Tako Jum per X 🙂 🙂 🙂 🙂 farebne prevedenie je CK 02 😅
http://www.darababy.cz/zbozi/tako-jumper-x

amy9
29. aug 2009

ahoj Ema 1987, takze ako som napisala, ja som kočík kupila v Polsku, a tam mi dali ku kociku vsetko, aj autosedacku vo farbe kocika, adapter...apod. za 240 EUR.
Kolecka su velke aj vpredu, otacacie, moja farba je STTF 06.

V polsku sice nemali taký vyber farieb a dokonca podvozok sme si mohli aj zmenit kebz sme chceli, lebo mali rozne varianty - napr. V cross..a co ja viem este...farba sa nam hodila k autu 🙂 tak problem sme vyriesili hned🙂

Ja som inak pozerala od CAM kocikov, Peg-Perego, Jane, Bumbleride - naposledy...a v danom momente som sa royhodla, ze kocik ma vsetko co som na ostatnych videla a ziadala..atak si myslim, ze mozem byt spokojna...
Dokonca ja babo sa hlasnym kopanim ozvalo, ze ho chce, tak uz nebolo o com 🙂

Keby si nieco chcela, ozvi sa... 😉

adam909
30. aug 2009

Ahoj Amy9, chcela by som sa ta opytat, kde presne v Polsku ste kupili kocik Tako Jumper? Boli ste na trhu v Nowom Targu alebo niekde v obchode? Pytam sa najma kvoli zaruke, lebo neviem, ci na trhu ju tiez davaju. Mna totiz tiez tento kocik podla prispevkov zaujal a tak zistujem, kde by sa dal zohnat. Este by som sa chcela opytat, ci ide o Jumper X alebo len Jumper a ci cena 240 Eur bola za trojkombinaciu, teda sportovy, vanicka a vajicko alebo ste k tomu dostali este aj autosedacku navyse? Lebo cena je to fakt perfektna 🙂 A zistila si zatial nieco na kociku, co by sa ti nepozdavalo?

Ja uz som z tych kocikov na nervy, zhaname a vyberame s manzelom uz strasne dlho a je to fakt veda. Tiez som chcela styri kolieska, aby boli nafukovacie a otacacie, aby bol kocik odpruzeny a mal velku vanicku, kedze babo sa ma narodit v oktobri a caka nas vlastne cela zima a musi sa do vanicky zmestit aj s fusakom. A vyzera to tak, ze toto je jeden z mala, ktory splna tieto poziadavky, kedze sme taki narocni 🙂

Dakujem moc za odpoved.

kaminka11
31. aug 2009

awoj kamilka12 my mame male babo a mame kocik tako je super!! 😀

danu
7. nov 2009

nick272 • Dnes o 12:23
Aké máte názory na kočík Tako exceptional?

mimisk • Dnes o 14:27
tento nazov kočika,neexistuje je to len názov,ktorý je uvedení na konštrukcii kočíka, ,ale môže to byť buď tako
natalia,alebo baby heaven tieto model sú rovnaké, inak ide o staršie modele z taka,tieto kočíky sú o niečo ťažšie,ale jeto kočík hlavne dobrý kde sú nerovné cesty a hlavne na zimu

geodetika
9. nov 2009

Chcela by som sa spýtať mimisk aký máte názor na tako jumper x.Mohli by ste mi napísať,alebo porovnať s kočíkom v-max od baby smile .Ktorý z týchto dvoch by ste si kúpili podľa vlastného uváženia.Som strašne nerozhodná čo sa týka týchto dvoch kočíkov. ☹

mimisk
9. nov 2009

ja osobne by som brala Tako jumper X, mne sa dizajnovo viacej pačí, i keď je o niećo menśí,ale zasa je tam dlhšia športová ćasť,ktorá sa dlhšie používa ako vanićka,lebo do śportovej ćasti sa môže dať bábo už od 6 mesiaca, V-max si myslim ,ze uprednostnuju mamicky,ktoré su vyššie,keď ste menšia postačí vam aj jumper,čo sa týka funkčnosti sú rovnaké

mark33
9. nov 2009

geodetika treba zohľadniť aj váhu, či bývaš v paneláku bez výťahu alebo v dome, na prízemy 😉

bibi13
10. nov 2009

Taká su pre menšie mamičky?? ☹

mark33
10. nov 2009

to by som vôbec nepovedla
U oboch kočíkoch je polohovateľná rukoväť

mimisk
10. nov 2009

keď sa k taku postaví vyššia žena , vyzeráto ako by viezla detský koćík, i keď má polohovaciu rúčku, z predajne mám skušenosť,že pani chcela jumper, ale keď sa ku kočíku postavila a odskúšala ho zistila,že v.max je pre nu lepši,lebo vyzeralo to smiešne, pani mala asi 1,85

geodetika
10. nov 2009

ja mám 167cm takže by mi snáď pristali obidva kočíky,ale nieje dôležitejšie aby bábo malo pohodlie??????Na prvý pohľad je vidno že tako je menší než v-max čo je škoda,teda myslim celkovo aj vanička.Najradšej by som si kúpila tako ☹ ale kvôli pohohodlíčku pre bábätko to bude najskôr v-max.Neviem či iba ja mám taký problém s rozhodovaním,alebo je to normálne 🙂 🙂 🙂 Ale baví ma čítať si vaše názory, je to super!!!

bibi13
10. nov 2009

no ja sa neviem rozhodnuť mezdi tako jumper GT (ale kedže som vyššia neviem ako to bude vyzerať a neviem, či tako a tako GT su rovnako vysoké), Bexa B4 (to zase neviem, kde by som si mohla pozrieť, kedže ten kočík je len v Bardejove) a potom po novom aj ten v-max.. uf! je to hrozneeee.. 🙂