Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

veronka_1
1. dec 2009

ahojte. ja som si na nete vybrala kočík tako jumper x srdcia. veľmi sa mi páči len by som potrebovala poradiť či je aj dobrý. v skutočnosti som ho ešte nevidela. dakujem

geodetika
1. dec 2009

Ahoj Veronka.Ja som si tiež vybrala tento kočík po dlhom bádaní na internete.Nakoniec som sa bola naň pozrieť v jednej predajni,kde mi ho aj predviedli úplne dopodrobna a je fakt super.Ja mám Vybraní z kolekcie kruhy.Fakt je super,keď chceš vedieť niečo bližšie,rada Ti odpoviem.Síce ho nemáme ešte doma,ale myslim,že mám dosť informácií.Zišiel by sa už aj doma,lebo už sa nám narodilo bábätko a má dojsť za 2 týždne.pa

veronka_1
1. dec 2009

dakujem. s manželom sme boli pozerať aj na predajniach kočíky ale u nás v meste tako nemajú. popozerali sme si aj iné ale najviac sa nám aj tak páči tako. a zistili sme aj že niektoré kočíky sa dajú ľahko húpať a niektoré nie. myslím že jeto dobré aj pre dieťatko lebo lepšie zaspí a chcela by som vedieť či sa tako dá tak húpať. a ešte niekto tu písal že sú dosť nízke je to pravda?

geodetika
1. dec 2009

Tako má nastaviteľné odpruženie,takže keď chceš sa môže aj nemusí húpať.A stou výškou som mala aj ja presne tieto obavy,ale kedže mám 168cm tak je úplne v pohode.Aj manžel pri ňom vyzeral dobre 🙂 .Je fakt super a má perfektnú športovú časť,ktorú používaš asi najdlhšie.A ešte je super,že sa dá polohovať chrbátik aj vo vaničke.Prajem Ti aby ste si dobre vybrali,ale myslím,že tako neoľutuješ.A aby som nezabudla v predajni nám povedal,že je málo poruchový,len sa stane že niekedy praskne koleso. 🙂 pa

pipussa
15. jan 2010

kocky,
kde v okoli BA sa da vidiet kocik tako a bexa ? poznate prosim predajne ?

lenkasop
13. feb 2010

Ahojte kočky,
ako ste spokojné s Tako jumper x?????
Dajte nejaké info.

mirca
6. apr 2010

Ahojte kočky,
viete poradiť ako sa dávajú dolu kolesá na Tako natalie?

dicinka1
25. júl 2010

viem,že neskoro..ale predsa..na kolieskach máš tu čiernu gulku v strede a tam stisneš po bokoch take kvačky 🙂

michellina
26. feb 2011

baby, mate niektora skusenoti s kocikom TAKO warior sailor? velmi sa mi paci, chcela by som vediet vas nazor prew zimne babo, velkost vanicky , ked vezmem do uvahy fusak, deku...Pozeram, ze vazi 15kg, co je dost, ale zase mi nemame auto, cize sa s nim nadrapovat nebudem, vytah mame v bytovke, cize to by malo byt tiez ok, len take klasicke cestovanie v MHD sa bojim, aj ked teraz uz su tie nizkopodlazne busy...budem rada za kazdu skusenost, Dakujem 😉

e_kociky
27. feb 2011

@michellina Tako Warrior má jednu z najväčších vaničiek na trhu, takže určite ju využiješ dlho 😉
Vnútorná dĺžka je až 82 cm 🙂

michellina
27. feb 2011

@e_kociky jeeej to naozaj? No tesim sa 🙂 A co ta vaha? POzeram, ale ze vacsina kocikom v tejto cenovej relacii ma taku vahu. A sportova cast je tiez dostatocne velka?

michellina
27. feb 2011

@e_kociky prosim a este s porovnanim jumper x? je mensia vanicka? Ktory je lepsi podla teba? vdaka 🙂

mimisk
27. feb 2011

@michellina ak mozem poradit radsej by som dala prednost wariorru,je lepši hlavne ze je tam väčśia vanička, lepšie je riešená konštrukcia, lepšie šitie na hlbokej a športovej ćasti a hlavne lepšia taška na rúčku,ak by ste postavili vedľa seba warrior a jumper určite by sa vám lepšie pacil warrior

michellina
27. feb 2011

@mimisk dakujem za radu, konstrukcia sa mi viac paci warior, ale taska a prevedenie na jumperi 😀 ale to len podla obrazku, ale to su zanedbatelne veci, zrejme to co hovorite vy je podstatnejsie...neviete mi nahodou este poradit, ci je v Bratislave predajna, kde TAKO predavaju?

mimisk
27. feb 2011

@michellina pokial viem v bratislave nikde

e_kociky
28. feb 2011

@michellina jumper má vnútornú dĺžku vaničky len 75 cm. Čo sa týka tašky, tak jumper má úplne jednoduchú tašku, warrior má kvalitnejšiu, pevnejšiu, na jednej strane má termo vrecko na fľašu na druhej má vrecko na mobil, tiež zapínanie tašky na konštrukciu je jednoduché, len sa to naklikne netreba sa pasovať s cvokmi, akurát jej chýba popruh na rameno, súčasťou tašky je prebaľovacia podložka. Tiež podvozok na Warriori je skladnejší, má menšie rozmery po zložení a praktickú rúčku na ľahké prenášanie.

michellina
28. feb 2011

@e_kociky super 🙂 dakujem velmi pekne

kendy241
12. mar 2011

@e_kociky zapacil sa mi kocik Tako Warrior GT a zaujimala by ma vyska kocika. ja som vyssia a nechcem, aby pri mne kocik vyzeral maly, resp. aby som sa nemusela k nemu zohybat 🙂

mimisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
21. mar 2011

@kendy241 kočík Warrior je dostatočne vysoký, určite sa nebude treba do kočíka veľmi zohýbať..
PS: príď sa na kočík pozrieť do Bardejova z PO to nemáš ďaleko 😉

zzz77
26. mar 2011

Ahojte mala by som otazocku, varrior ma ako riesenu sportovu cast? da sa polohovat do lahu? Vdaka 😉

mimisk
26. mar 2011

@zzz77 warrior je mozne polohovat do uplneho lahu

zzz77
30. mar 2011

@mimisk dakujem 😉

Viem ze vanicka je dost velka, snad najvacsia v tejto kategorii a cene ale aj sportiak je tiez dost velky? nevytrca dietatu hore hlava? totiz pozerala som Baby Smile V-Max a tam je strieska velmi nizko, tak som si kupu rozmyslela.

A zaujimalo by ma ci viete takykocik ako warrior , teda polohovanie vanicky, velke kolesa... ,inej znacky ale lahsi?

mimisk
30. mar 2011

Baby smile ma veľmi malý sportak oproti Warrioru,hlava nevytrca z vaničky,je dost vysoko,co sa tyka inej značky v rovnakej cenovej relacii su vsetky hmotnostne približne rovnaké, teraz je nova značka od TAKA vola sa to Captiva, koncom tyzdna by som ho mala vidiet tak vám dam potom vediet ako je tažka konštrukcia

zzz77
31. mar 2011

Kolko je skutocna vaha warrioru? totiz niekde pisu podvozok + vanicka 15 kg a niekde aj 17 kg. Podla mna je aj 15 dost + este dieta, je co robit po schodoch.

mimisk
31. mar 2011

skor by som povedala ze je to tych 17,ale vyhodou je ze sa da rychlo odopnut vanička a tu najprv mozete odniest a potom vyniest podvozok,nemusite brat celý kocik lebo je dost veľký a spatne by sa vám niesol a je to aj nebezpecne pre babo keby ste niesla cely kocik

zzz77
31. mar 2011

@mimisk dakujem za rychle odpovede. Zial v tejto vahe mi kocik vobec nevyhovuje, lebo popri kociku budem musiet dajako zvladat aj syna a zvlast davat dole vanicku nepripada do uvahy. Ocenila by som dajaky sikovny kocik do max 15 kg na ktory sa da pripojit aj stupienok pre vacsie dieta.

mimisk
1. apr 2011

@zzz77 o dvojgeneračnom kočiku ste nerozmyšlala?

e_kociky
1. apr 2011

Kočík Captiva má rovnakú váhu ako model Warrior