Kočík tfk buggster

anajja
3. apr 2007

ahoj maminy,(poprípade oteckovia)Riešim problém výberu novékho kočíka.Malý má 12 mesiacov a ja som váhala medzi tfk buggster a britax verve, ale myslím, že buggster bude pre malého pohodlnejší.Nevie mi niekto poradiť kde sa dá vidieť naživo?ďakujem a prajem pekný deň...🙂

anezena
28. mar 2009

katy dikes.
dnes som volala aj do tych Ciech a budu ho mat bud v pondelok al. o 14 dni.
a tento rok uz ani BAsic nie su, vsetky su S - kove, odpruzene so stupatkom, takze parada. a cena je tiez fajn, oproti tomu, ze na SK su za skoro 8000Sk.

katy1979
29. mar 2009

anazena a a na SK vobec niekde su? kamoska chce tiez cierny a beru ho tiez z ciech a aj cena bola dobra len tu stranku uz neviem. lebo od nemcov co mame my tak nejako isli s cenami hore

anezena
29. mar 2009

ano isli hore, som pozerala, uz sa to od nich voobec neoplati. na sk som ich ani nesla, teda na nete. u na sv TT ich maju v dvoch obchodoch, ale za 7980Sk a inetrnetovu stranku nemaju.

anezena
29. mar 2009

katy jooj zabudla som, maju ho na malviku:
http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/

ale ci maju naozaj, ktovie 😔 😔

anezena
17. apr 2009

baby, tak uz mame doma aj my buggstrika, ale quax, je uuuuplne super, max. spokojnost. sa tesiiiime 😀 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katy1979
17. apr 2009

anazena twak super snad budete naozaj spokojní. quax ste kupovali tu v BA?

anezena
17. apr 2009

katy nie, v TT u kesslerovcoch posledny kus, kt. predali ale do dolneho kubina, maminu som nasla naaahodou na babycafe. a ona chcela ale schlamm ale nemohla zphnat potom sa jej ozvali z CR, tak vahala, a ja som jej napisala, ze ten cierny od nej hned berieme, ona s nim bola raz vonku. tak sme ho zobrali 😀 aj ona spokojna, aj my, paraaada 😀

jklm
26. aug 2009

hladaaam kamosku z plzne lebo je mi smutno samej mam syna 2 rocneho.ozvite saaaa 😉

jonuska
20. nov 2009

maminky prosím uvažuji o buggster..ale jak se sním jezdí?co nerovný terén?je odpružený?prosím poradte.děkujiiii 🙂

maximilian
20. nov 2009

Ahoj janus, ja som ho mala a bola som spokojna. Prečítaj si diskusiau na baby-cafe.cz tam o nom baby dosť píšu.
Robia už aj odpružené verzie, ale vraj v tom nie je nejaký veľký rozdiel.

kackabrcka
1. dec 2009

uvazujem ze tiez kupim tento kocik no co citam zevraj sa para dole ta guma tak to byva najviac kazove a bledne strieska.. inak v nemecku sa da kupit uz za 184€ s postou..

kackabrcka
8. dec 2009

kocky ak chcete tfk bez nanoznika nemecko a zasielaju aj do sr posta je 25eur ale kocik je v akcii teraz za 159eur vo farbe oranz, bl.modry, oliv.zeleny a sedy

martan
18. dec 2009

Ahojky nemate nekdo zkusenost s korbou na buggster pusobi to na me vzhledove divne ale prijde mi to do mesta prakticky buggstra mam a jsem max spokojena supr ovladani na dceru jsem mela tezkej kocar velky kola supr na chalupe ale ve meste to byla nekdy otrava.Poradite nekdo?

katyl
19. jan 2010

babulky, prosim, zmerajte mi vnutorne rozmery, prosim, hlavne sirkusedacky, dlzku chrbatika, a ten kusok od sedacky dole
dakujeeem 😉

janka5861
19. jan 2010

ahojte ,mala som buggstera ...bol to super kocik ,ale asi po dvoch mesiacoch pouzivania sa mi zacali na
rozchadzat zadne kolecka , ked tam sede /20mesiacov/ l +taska na kocik a to som dole mala v kosiku len plastenku .... moj syn mal vtedy 13 kg.... vyzeralo to strasne smiesne take rozcapatene kolesa ale priestorovo bol super.... je fajn asi pre mensie deti. ....

hviezda22
20. jan 2010

katyl chrbatik dlzka 51, sed hlbka 18-19, presne sa to neda, šírka sa tiez tazko omera, lebo je to trošku do obluka, ale ked dam preč tu podlozku šírka uplne hore 30, nižšie 27...a proste sa to zužuje

katyl
20. jan 2010

dakujeeeem, moc mi to pomohlo. 🙂

katy1979
21. jan 2010

janka tie zadne kolesa sa rozchadzaju aj nam. ale to preto ze akosi uz nesplname vahovy limit. kym bol mensi a lahsi tak v pohode.

hviezda22
21. jan 2010

baby ja neviem, kamoška v nom vozi 3,5 ročného chalana a nič sa jej nerozchadza, ja som mojho Tea vozila tiez mal asi 12 kg a tiez som taky problém nemala....a este dalšia kamaratka, ma tiez buggsa a trojročného chlapčeka a tiez bezproblémov

katy1979
21. jan 2010

no vidis nam sa to rozchadza. jednoducho ako ho do toho posadim tak su kolieska rozidene.

janka5861
22. jan 2010

katy 1979 som rada ze len mi sme nemali takeho buggstera.... najskor som si hovorila ze zle vidim,lebo sa mi moc pacil,ale ked mi to uz povedalo viac ludi , ze aha ake capate tak som ho ala rychlo prec.....

matyna
25. jan 2010

Ahoj holky,
vím, že velká diskuze o buggsterovi je u sousedů, ale to je šíleně moc stránek a po 20 jsem to vzdala. Prosím Vás, jak zvládá horší terén? Bydlím na vesnici, není to tady jako na polňačce, ale semtam tráva, horší asfaltka, kamínky a co sníh? Pruží kočárek opravdu dobře? Prosím podělte se o zkušenosti.Moc děkuji, Marťa

anezena
28. jan 2010

my sme buggsa predali teraz na zac, januara, mame na zimu Jane Slalom. na jar predame aj ten a kupime uplne nieoc mini

s buggsom sme boli max. spokojni, mali sme ho od marca 2009. boli sme s nim aj na dovolenke v Chorvatsku a behali s nim po plazi: kamenistej, kamienkovej, piesocnatej, aj kopceky zvladol. v horach sme s nim neboli, tam bol s nami slalom

my sme mali quax, ten nie je odpruzeny, ale baby pisali, ze to odpruzenie nejako extra citit nie je. quax je lepsi kvoli potahu, nevybledne a je to pevnejsi matros.

my sme boli max. spokojni, aj sirkou a dlzkou sedacky, paradne sa v nom aj vyspal.

kamoska byva v tatrach a maju tiez buggsa a je spokojna a tiez byva na dedine a horsi teren. a v pohode. nestazuje si 😉 😉

anngie
28. jan 2010

ahojky, je vhodný Buggster i pro větší dítko? máme obyč. golfky a malá se do nich na jaře asi už nevejde, má dlouhý nohy takže když je napolohují tak to má stejně u kolen...buggster mi přijde prostorný a slyšela jsem jen chválu, uvažuji o nich, protože na jaro léto ještě golfáč bude potřeba a protože se stěhuji do Prahy tak chci něco lehkého.

anezena
28. jan 2010

anngie jasne. uplne v pohodke. praveze co poznam baby, aj co na babycafe pisali, tak praveze vsetky ho mali ako posledny kocik, takze tie deti uz maju, mali vyse 2 rokov.
v Prahe ich je kopec, teraz som tam bola cez vikend a vela mamiciek ich ma, takze na take mesto musi byt uplne ideal 😉 😉
danuso bude mat dva roky v marci a este nedociajhol na koniec, nemal polozene nozicky v tej gume, ci co to je, my sme tu opierku na nozicky nemali. a to je teda dost vysoky 😉 😉

katy1979
29. jan 2010

anngie praveze je vhodný pre vacsie ditko. my máme teraz 1m a je nam akurat a v pohode sa do neho zmesti aj sa v pripade nudze v nom vyspi. len do fusaka sa vpratat by uz bolo horsie.

vilicek
29. jan 2010

Ahojte
chcem len napísat že kočik buggster quax som mala je užastný 😀

veronikadamien
23. feb 2010

kackabrcka a kde v nemecku ho maju za tu dobru cenu? mozes poslat link?

hviezda22
23. feb 2010

baby, ja mam buggster, mrknite mi do albumu, mam tam fotky, ja ten kočík zbožnujem 😀

dastien
26. apr 2010

anajja aj ja mam ten tfk buggster.ten kocik je perfektny.odkial si?