Kočík tfk buggster

anajja
3. apr 2007

ahoj maminy,(poprípade oteckovia)Riešim problém výberu novékho kočíka.Malý má 12 mesiacov a ja som váhala medzi tfk buggster a britax verve, ale myslím, že buggster bude pre malého pohodlnejší.Nevie mi niekto poradiť kde sa dá vidieť naživo?ďakujem a prajem pekný deň...🙂

denisocka
6. feb 2009

fotky som už videla,su krasne,kočík je ozaj nadherny.Ja by som chcela čierny , rozmýšlam či nemam niekoho znameho,čo by mi ho z čiech doniesol,lebo to poštovne je des bes

jck
6. feb 2009

katy... našla jsem to na detatku
http://www.detatko.eu/zbozi/2825/Golfove-hole-T...

je tam od 6 měsíců do 15 kdy....já jen jestli to tak opravdu je i třeba v papírech od výrobce? děkuji

janetina
6. feb 2009

aj my ho mame v cierne je vyyyborny

denisocka
6. feb 2009

janetina,sa teším,joj mam na neho chuť 😀

a máte k nemu aj ten stupienok?

katy1979
6. feb 2009

jck do 20 kg

http://www.o-baby.de/katalog/tfk/trends-for-kid...

my ho máme odtialto, stupienok je k nemu automaticky.

denisocka
6. feb 2009

katy a čo k nemu ešte máš?po nemecky neviem.rozmýšlala som z ebay,aj za 199€m videla ,ale neviem čo k ním je,resp.či dačo vobec. a inač,novy mi manžel nechce dovoliť 😒 teda dať nato prachy

denisocka
6. feb 2009

trebars tu je lacny,ale neviem nemecky http://cgi.ebay.at/TFK-Buggster-S-CRASH-ROT-200...

katy1979
7. feb 2009

denisocka ten co si dala link je neodpružený a bez stupienka.
v zakladnej výbave nemáš v podstate nič. pre ceský trh sa robí nánožník ale v iných krajinách ten nánožník nepoznaju.
my sme si dokupovali slnečnu clonu a prsiplast som kupila nie originál. Ale ked som si to v konečnom dôsledku prepocítala tak ma stál skoro ako ten originál a dokupovali sme potom aj fusak.
nemusis vediet nemecky, nastuduj si typy na nejakej ceskej stranke aby si ich vedela rozoznat na prvy sup.

bez označenie S su neodpružene a vacsinou bez stupienka.
S su opružené a vacsinou už so stupienkom
SL je speciálna edicia. je to v podstate odpružená verzia so stupienkom, len tam maju také tie cikicakaté farba a ciernu farbu rámu.

keby si náhodou niečo nasla tak mi kludne posli IP pozriem sa na to a preložím ti to.

denisocka
7. feb 2009

asi sa na ten buggster vykýcham,maly mi igniruje kočík,už 2 dni chodíme za ruku a kočik tlačim jak puk - presne ako pred rokom,ked som ho nosila v šatke.Asi kupim nakoniec moje vytužene odrážadlo PUKY wutsch a budem spokojna a ušetrím kooopu penazi 😖

katy1979
7. feb 2009

denisocka nas krpec tiež nie je kočíkový typ. ale pockaj jemu bude aj kočík dobrý zachvílu 😉
puky puky no do toho ideme asi tiež. len dufam že malý na tom nebude tocit akurat kolesami. lebo on vsetko otocí na ruby a toci a točí.

denisocka
7. feb 2009

jo,aj my tak točime,už sme mali odražadlo Cars od disney - aj od fisheru odražadlo/choditko LEV,obe som predala,okrem točenia klies nam boli naprd

a ty ideš tiež puky WUTSCH?

denisocka
7. feb 2009

ludia,toto chcem-kolko može mať ten chlapec rokov?

https://www.youtube.com/watch?v=sU4q2eJG7-M
pepies
8. feb 2009

katy1979, nanoznik je Fussbrett???? 🙂

katy1979
8. feb 2009

denisocka pozri si toto, tá mala ma puky a má 2 roky. sikulka.

https://www.youtube.com/watch?v=uxD8Ogj2yog


my máme taku formulu od smoby a vozit sa na tom nechce. teraz máme pozicané auticko a sice na tom sa aspon pohne ale to je tak na minutku, ináč len tocit kolieskami.
takže velmi rozmýslam či mu vobec niečo také kupit. prinajhorsom to predám. ak nekupim nezistim. ten bycikel láka aj mna ale bojím sa výsledku.

pepies Fussbrett je stupatko na nožičky 😉

denisocka
8. feb 2009

hej,ale my máme len rok,na tu šikulku nemáme,tak možno na buducu jar 😉

katy1979
9. feb 2009

denisocka nasla som video aj s 18 mesačným dietatom 😉 na to už v lete máte

denisocka
9. feb 2009

a nemáš ho? video

katy1979
10. feb 2009

denisocka je na you tube.

jck
23. mar 2009

Ahoj holky, jdu zase pro radu. pořád se nemohu rozhodnout 😅
o víkendu jsem koukala na moona a dost jsem se zarazila polohování zad - katastrofa 😠 můžete mi někdo popsat nebo hodit fotečku jak je to u buggsteru....moooooc děkuji všem a přeji krásný den

katy1979
23. mar 2009

jck polohovanie je pomocou zipsu na boku t.j. buggs má dve polohy. bud sed alebo lah.

http://www.o-baby.de/katalog/tfk/trends-for-kid...

daj si zvetsit ten obrazok je to fotene s rozopnutým zipsom.
skusala som aj polohovanie na moonovi. a mas pravdu je to katastrofa.

jck
23. mar 2009

katy...moc děkuji, jsem si myslela, že je tam tel zip na parádu 😀 hned jsem chytřejší

anezena
24. mar 2009

ahojte maminy,
ja tiez uz straaaasne dlho pokukujem po buggsterovi, ale zaraza ma, ze som videla jeden ruzovy a mal totaaal vyblednutu striesku. 😕 😕 robia to aj ostatne farby? neviete nahodou? ktoru farbu neodporucate kupit?
mne sa veelmi paci ten, co mas ty katy - myslim, ze ja som ti uz aj davnejsie pisala 😉 😉
pozerala som kolko to vyjde v nemecku a ked to porovnam s tymto na www.detatko.cz
http://www.detatko.eu/zbozi/3785/Golfove-hole-T...
tak v podstate sa mi to asi ani neopleti a mozem to rovno kupit u cechov - a budem mat aj lepsie s reklamackou, ze? co poviete?
ale radsej by som asi objednala ten bledomodry a dokupila stupienok, kvoli tomu vyblednutiu.
katy, ty mas buggster uz dlhsie, mas ho vyblednuty? neviem neviem, co urobit
ale napr. pocula som ze ten zips sa viacerym maminam pokazil - mam to od nejakych predajcov, tak to ma tiez trosku odradrza. radsej by som asi kupila z druhej ruky a ked nebudem spokojna, predam a kupim iny golfac. ale zase z druhej ruky - vyhodit za to 4000Sk, ked novy mozem mat za 5000CZ.
co myslite?

katy1979
25. mar 2009

anezena na tej bledomodrej to vyblednutie nie je vidiet, takze ani neviem ci strieska vybledla alebo nie. ja som si to zatial nevsimla a to uz má za sebou leto a more. vyraznejsie farby maju vo zvyku blednut a netyka sa to iba tohto kocika.
ak medzi pouzitým a novým je rozdiel 1000 Sk tak by som isla do nového.
stupienok sa dokupuje iba pri neodpruzenej verzii pri S-kovej je uz stupienok namontovaný.
ale urcite nevybledne farba kiesel. nad tou sme rozmyslali tiez.

anezena
25. mar 2009

katy, diikes za info.
je aj rozdiel medzi odproz. a neodpruz. je to citit? nevies? nemala si v rukach oba kociky na porovnanie?
ta farba kiesel je kraaasna, ale zda sa mi, ze je to doost neprakticke, lebo sa to asi rychlo spini. 😒 😒

katy1979
26. mar 2009

anezena neviem ci to je citit, niekto tvrdí ze ano iný ze nie. takze si vyber.
precítaj si debatu na baby-cafe.cz tam je toho hodne o buggsterovi.
kazdá farba sa spiní. aj ta nasa svetlomodrá, ale nie je to nic tragického, blato a podobná spina ide dole lahko vlhkou handrou. jediné s cím mame problem su flaky od bananu na streche. budem ju musiet skusit vyprat.
a k tým zipsom. zatial som to nepocula ze by sa kazili, ale je to mozne predsa je to len zips. ale urcite zavisi aj od zachádzania s nimi. t.j. nenechávat ich napoly zapnute ako to niektorí robia.

anezena
26. mar 2009

katy citala som, ale tam su same chvaly, iba jedna kritika a tu mamicku potom uuplne dodzubali

inac boli sme ho dnes omrknut v jendom obchode a prave s dodavatelom rozviazali zmluvu a maju s nim len a len problemy, same reklamacie, ze sa zacal sam skladat z nicoho nic, pokazene zipsy - viackrat po sebe a tocilo ho dolava al. doprava, nesiel pekne rovno. takze sme sa rozhodli ze ho nekupime, je to doost velka palka za nieco, co s ataak kazi, ze sli s kvalitou total dolu ☹ ☹ skoooda

katy1979
27. mar 2009

zevraj firmu kupili nejaký rusi tak mozno preto. nám zatacal na zaciatku doprava, ale uz to nerobí. poznám dalsie dve baby co ho maju a nemaju s nicim problemy.

anezena
27. mar 2009

noo dnes som boal v inej predajni a tam s nim problemy nemali, mozno mali, ale nepovedali.
no ale asi donho pojdeme
ked je ku kociku stupatko, je automaticky odpruzene?
asi kupime tento a tuto:

http://www.detatko.eu/zbozi/3782/Golfove-hole-T...

katy1979
28. mar 2009

anezena ano ten je odpruzený stací ak si vsimnes vzdy v nazve pisemnko S alebo podla predneho kolieska S-kový typ tam má take cierne plastové rovno pri srobe.