Kočík tfk buggster

anajja
3. apr 2007

ahoj maminy,(poprípade oteckovia)Riešim problém výberu novékho kočíka.Malý má 12 mesiacov a ja som váhala medzi tfk buggster a britax verve, ale myslím, že buggster bude pre malého pohodlnejší.Nevie mi niekto poradiť kde sa dá vidieť naživo?ďakujem a prajem pekný deň...🙂

zoeno.1
5. máj 2010

ahojte,prosim vas mozete mi poradit maminky co mate skusenosti s tymto kocikkom? mam moznost kupit buggstera,ale tusim je bez toho stupienka na nozicky,vadi to? mala ma 20.meisacov,este stale si sem-tam hodi chrupku v kociku,no a neviem ci to bude pohodlne pre nu s tymi nozickami....prosim napiste mi vase skusenosti,popripade,kde by som mohla kupit ten stupienok,ak by ho bolo treba....dakujem! 😵

katy1979
5. máj 2010

Zoeno myslim ze to nevadi. Da sa dokupit aj zvlast. Dovozca pre cechy a slovensko je superbaby. Ale kupis ho aj cez malvik ci ine.

Modely 2010 maju uz nove potahy a materialy. Take ako boli na quax. Dnes nam akurat dorazil novy potah. Vyzera celkom dobre.

anezena
5. máj 2010

zoeno - ani my sme nemali stupenok a nevadi to, uplne v pohodke amyslim ze tvoja mala by nan aj tak este nedociahla. takze v pohodke. 😉 😉 😉

zoeno.1
5. máj 2010

dakujem vam,tak ja teda dam na vas 😀 pate sa 😉

carculka
28. júl 2010

ahoj..chtela bych se vas zeptat jstli mi poradite nektera-jde boogster do lehu?asi ne co

hanulinecka
28. júl 2010

@carculka ahojky ano buggster jde do lehu 😉

hanulinecka
28. júl 2010

@carculka nebo súpíš jde polohovat uplně do lehu narovno,ale nejde vidím,že máč jěště malé mimčo tak to bych počkala,přece jen nemá záda taky vypolstrovaný pro takové mimuško 😉
já ho koupila až bylo marečkovi asi rok a pul

carculka
28. júl 2010

@hanulinecka no ja vyzvidam na pristi leto vis...ale ze by se koupil uz v zime..jinak mame spirita

hanulinecka
28. júl 2010

@carculka jj jasný 😉 já ho taky koupila na popud všech jak je geniální 😀 a jako dobrý je,ale zase až taáák moc ne 😉 ale to není snad žádný kočár
já ho kupovala kvuli skladnosti do auta an to je fakt super

hviezda
18. aug 2010

ma niekto skusenost s joggster III? tema je sice zalozena, ale naposledy tam bol niekto v r. 2009 ... dik!

anezena
18. aug 2010

@hanulinecka jeeej, ked som zbadala tuto foto, tak som najprv myslela ze to je nas maly danusko 😀 preesne taketo foto mame z minuleho roka z dovolenky v chorvatsku :D a tiez taky maly blondak :D

janina1977
21. aug 2010

ahojte baby, potrebovala by som poradiť, vymenila som kolieska na buggsteri, ale nedokážem demontovať to otočné predné, máte s tým niektorá skúsenosti? ... myslím samotné predné koliesko priamo z konštrukcie
dík 😉

anezena
22. aug 2010

@janina1977 ten cerveny cuplik ked stalcis, tak by to malo ist dole uuplne lahucko ako aj zadne 😉 😉

janina1977
22. aug 2010

@anezena toto viem, len asi som sa zle vyjadrila, ja potrebujem demontovať len samotné koliesko bez tej košntrukcie

anezena
22. aug 2010

jaaaaaj, jasne uz chapem.no to neporadim, lebo buggsa uz nemame a toto som nikdy nepotrebovala riesit 😒 😒

kackaj
24. aug 2010

Ahoj maminky, prosím Vás, můžete mi někdo vysvětlit, jaký je rozdíl mezi buggsterem quax, S a basic? Moc díky, rozdíly v ceně jsou docela znatelné, tak chci vědět za co se připlácí a jestli se to vyplatí??? Děkujuuu🙂

dosa
24. aug 2010

@kackaj - basic je zakladny, neodpruzeny. S - je odpruzeny a automaticky ma nad prednym kolieskom stupatko. stupatko vsak moze mat aj basic, lebo sa da dokupit... a quax ma iny potah, taky lepsejsi... 😉

kackaj
24. aug 2010

@dosa aha super, tak to moc děkuju za osvětlení🙂 A na quax jde asi to stupátko taky přidělat ne? Je to všechno stejný podvozek, že? Tak buď jdu do Ska nebo quaxu, je tam hodně velký rozdíl v těch potazích, nebo už to není tak znatelné a stačí jen to Sko? Díky ještě jednou🙂

anezena
25. aug 2010

@kackaj ano stupatko ide na vsetky buggstre, my sme mali quax a max. spokojnost s potahom. je taky hrubsi, ten S a basic maju taky sustakovy, nie az tak kvalitny ako quax.

kackaj
25. aug 2010

@anezena aha díky🙂 Asi objednám quax a stupátko časem, zatím ho ještě pár měsíců potřebovat nebudem🙂 Moc děkuji za rady 😉

anezena
25. aug 2010

@kackaj danuso bol v buggsovi do roka a pol a stupatko sme este enpotrebovali, takze v pohodke, nebude vam chybat este

kackaj
25. aug 2010

Super, tak už je objednaný...už se těšííím🙂 Stupátko zatím neřeším, to teda dokoupím časem, asi na vánoce😀 Díky 😉

kackaj
30. aug 2010

Ahoj holky, tak buggster už je doma, zatím jsem spíš spokojená, jenom mám jeden dotaz...zadní kolečka mají schválně trošku klapat? Je tam takový jakoby kuličkový ložisko, či co to je a to mi tak klape po těch dírkách, co jsou na kolečku kolem té tyčky, co se zasouvá do kočárku. Nevím jak to přesně popsat, ale vy co ho máte, jistě víte o čem mluvím. Jako klapot mi až tak nevadí, jen jestli je to tak správně???

katy1979
31. aug 2010

Kackaj nam nic neklapalo. Skus to premazat ci pozriet ci mas dobre nasadene kolieska
.
K tym potahom bugs uz ma rovnake potahy ako quax. Teda tohtorocna kolekcia.
.
A predne koliesko samotne sa asi neda demontovat. My sme objednavali nove kolieska a predne mi prislo komplet.

janina1977
31. aug 2010

@kackaj skontroluj ešte zadné kolieska či ich máš dobre nasadené ako písala katy1979 aj trošku premazať wd-čkom skontroluj aj brzdu
inak to predné koleso sa mi podarilo vymeniť, stačil dobrý imbusový kľúč 🙂

kackaj
31. aug 2010

@katy1979 @janina1977 díky za tipy...je to tak, ze to co přečnívá jsou čudlíky brzdy...Vám vůbec nevykukují z konstrukce? Na promazání to asi není, když je zkusím zatlačit, tak zas vyskočí ven, nezdá se mi, že by to mazadlo mělo na to vliv. Zkusím ještě zavolat prodejci...měla jsem dnes, ale nějak mi to nevyšlo 😒

zebricka23
8. sep 2010

Baby,da sa kupit novy potah na tfk buggster???

katy1979
16. sep 2010

@zebricka23 jasne da. My sme brali od superbaby

mamina63
23. nov 2010

ahojte baby 😀
ja mám peg perego sí 🙂 je dobrééé, ale tuším by som radšej zamenila za bugstera 😅 teraz na zimu 😅
je to dobrý výber čo myslíte? a na dedinu?
..ako sa bugster skladá do dáždnika, alebo sa láme cez poly?
akej je to výroby, ked som tu zatiaľ nenašla predajcov na SK? alebo ho majú tu niekde?
díky za vaše odpovede

katy1979
23. nov 2010

@mamina63 skladanie a rozkladanie ci polohovanie najdes na youtube. a povodne ho vyrabali nemci potom fabriku predali ale teraz len neviem ci nie nahodou rusom. ale vsak to je jedno kto ho vyraba.
niektore baby kupovali v trnave, popr. v bratislave ho maju v eurovei v jednej predajni. v cechach ho dostanes bezne. popr. ak vyckas do jari tak na vystave v brne.
a lame sa nesklada sa daznikovo