Kočík tfk buggster

anajja
3. apr 2007

ahoj maminy,(poprípade oteckovia)Riešim problém výberu novékho kočíka.Malý má 12 mesiacov a ja som váhala medzi tfk buggster a britax verve, ale myslím, že buggster bude pre malého pohodlnejší.Nevie mi niekto poradiť kde sa dá vidieť naživo?ďakujem a prajem pekný deň...🙂

permonik7
13. mar 2011

@katherine27 Koukala jsem i na německý web a ty ceny nejsou tak strašné a vím, že spousta lidí si ho nechává poslat přímo odtamtud:
http://www.kiddies24.de/shop/en/Buggies/TFK-Bug...

Nebo kdybys ho chtěla od nás, klidně ti ho na Slovensko pošlu😉

permonik7
13. mar 2011

Tady jsou aktuální fota🙂 Zatím s plastovými kolečky, nafukovačky ještě nebyly doma🙂

permonik7
13. mar 2011

Pro představu - tatínek měří 190cm a já 159cm😉 A jezdíme s ním spokojeně oba🙂

katherine27
13. mar 2011

@permonik7
diky za info, fotky a ponuku 🙂
Ty si malvik.cz alebo ? chcela by som aj doplnky, fusak, slnečnik a pod. 😉

permonik7
13. mar 2011

@katherine27 za málo, nejsem malvik ani s nim nemám nic společného🙂 Jen nemám problém ho tady koupit a pak ho poslat😉

lamarika
13. mar 2011

@permonik7 prosím tě a nezměnila se teď skladnost kočárku s těma nafukovačkama? Myslím to tak, jestli jde pořád tak pěkně složit a jestli ty nafukovačky teď moc nezavazí?

permonik7
13. mar 2011

@lamarika jo, změnila se skladnost, když je kočárek složený s nafukovačkama, je na výšku o 2cm vyšší, ale na šířku je o 4cm užší😉 Nezavazí ničemu🙂

lamarika
13. mar 2011

@permonik7 no tak to je paráda 😉 Já měla strach, že s nima nepujde dovřít 😅

permonik7
13. mar 2011

@lamarika dovřela jsem ho s naprostým přehledem a klidem i s fusakem uvnitř😉 Jsem líná ho vytahovat😀 Je to fakt jen vyšší o ty kolečka, ale zase užší. Když je sundáš, nic se vlastně nemění🙂

katherine27
24. mar 2011

Babule , musím sa pochváliť 🙂 ..už máme objednané, nakoniec cez superbaby.cz.

http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...
+ nánožník, pláštenka.

Som zvedavá, aký bude, dúfam, že ma nesklame.
Zvažovala som aj tašku, ale akože 2.374,00 Kč sa mi teda javí dosť, a pri tom sa mi nezdá ani moc veľká a dizajnovo ma tiež nejako neoslovila.
Aké máte tašky k tomuto kučíku? všetko TFK? a ešte som sa chcela opýtať, čo sa týka moskytierky - je niečo také priamo k tomu kočíku alebo si mám pohľadať nejakú univerzálnu?

dosa
24. mar 2011

@katherine27 - pacia sa mi tieto modely, su pekne farebne. pevne verim, ze s kocikom budes spokojna... ak sa nic nestane, tak zajtra mam aj ja doma nafukovacie kolesa, uz sa ich neviem dockat 🙂 tasku som ja nemala nikdy original ku ziadnemu kociku, vacsinou si kupujem take vacsie sportovejsie tasky, aby som ich vyuzila aj pre seba. momentalne nosim tuto:

katherine27
24. mar 2011

@dosa tak tie kolieska som inač zvažovali, či máme brať S alebo S Air, my máme Teutoniu Spirit, tam sú tiež tie bezvzdušné a teda super, nebol žiaden problém, celkovo s kočíkom, max spokojnosť, keby sa dal z neho urobiť ešte golfač tak iný ani nekupujem.
Akože nafukovacie koliečka sú lepšie ako tie bezvzdušné? zaujímalo by ma v čom.
TFK bude náš druhý kočík a asi aj posledný, potom budem oba predávať, dúfam, že sa ešte to nejaké euro vráti.
A tá taška...pri Teutonii sa tiež kupovala, ale je obrovská a stála aj menej, takže asi nabehnem do obchoďáku a kúpim si tiež akože pre seba bag ale aj na bugy.
Joj, už som zvedavá keď dorazí, teta mi dnes napísala, že mi posielajú.
Takže asi tá farba je na sklade, nemusia objednávať. 😉

dosa
24. mar 2011

@katherine27 - ja som vystriedala viac kocikov a osobne mam radsej nafukovacky ako gumene... mozno preto, ze do tych gumenych sa pchaju kamienky, dost sa tym nicia, aj sa viac opotrebuvaju ako nafukovacky a su tvrde, kopiruju cestu (ak nie je kocik dobre odpruzeny tak to citit)... sice sa kamienky vopchaju aj do nafukovaciek, ale len do dezenu a ked ich vytiahnes su v pohode... z gumenneho ked vytiahnem kamienky, ostanu tam dierky... a s nafukovackami je aj jazda maksia. a teraz niekto napise, ze nafukovacky su nachylne na defekt, ale ja som za 5 rokov kocikovania nemala ani jeden defekt na kociku...

katherine27
24. mar 2011

@dosa diky za vysvetlenie, tak ja dúfam, že ani u nás nebude skúsenosť s defektom 😝

dosa
26. mar 2011

takze dnes som vymenila klasicke kolesa z buggstra za nafukovacky. paraaaaadna zmena, tie kolesa su same o sebe lahucke a minimalne o polovicu uzsie ako povodne, takze zminimalizovane trenie, kocik ide lahulinko, som s nimi nadmieru spokojna 😎

helenky
28. mar 2011

ahoj holky, s buggsterem jsme moc spokojení,jen jedno mě trochu mrzí - krátké rukojeti. Jsme s mužem dost vysocí a při delší jízdě je to docela nepříjemné. Nevíte,jestli existuje nějaký zlepšovák, jak tenhle problém vyřešit?....napadlo mě koupit madlo z jiného kočárku a přicvaknout ho na rukojeti .... má někdo podobný problém? a ideálně už vyřešený... 🙂 díky

anezena
30. mar 2011

baby, prosim mohli by ste mi zmerat chrbtovu opierku buggsa? 😉 😉 😉 dakujeem moooc

sicinka
12. apr 2011

Ahojky, mám asi hloupý dotaz, ale koupila jsem si nového buggstera a nejde mi zabrzdit. V návodu píšou zaklapnout nožní brzdu, ale to mi nejde. Mohu na ní jakoby šlápnout a zatlačit ji dovnitř kočárku, ale tam nedrží a nebrzdí směrem ke mě mi nejde. Můžete mi prosím někdo poradit jak to má být správně. Bojím se to vzít moc velkou silou abych tomu neublížíla a volat do super baby se mi taky moc nechce 🙂 Jinak já koupila svetle modry s plastovými koly, protože i s nánožníkem vyšel a dokoupoením nafukovacích kol vysel levneji nez ta nová řada. A kolečka mi zatím pripadají ok tak asi ušetřím.

lucula73
16. apr 2011

@permonik7 ahoj,prosím ťa a ja má 182cm,myslíš,že by mi stačil?koľko majú tie rukoviatka od zeme...nie celkom po koniec,po ten pravý uhol...stále sa neviem rozhodnúť,moj malý je dosť veľký chlap a hľadám niečo malé a priestranné zároveň 😉
A nemáš náhodou fotku,ako vyzerá zložený?nikde som zatiaľ nenašla 😒

permonik7
17. apr 2011

@lucula73 tady je fotka složeného buggstera. Není to můj, ale kamarádčin - mně se nechce teď skládat. Na fotce má i sundaná kola. Na fotkách co jsou o pár příspěvků výš je na s modrým buggsterem můj přítel, který měří 190cm, tak mrkni, kde to zhruba drží. Jinak po ten pravý úhel je to 1m.

http://www.emimino.cz/detail-fotky/?imageId=369...{s%3A4%3A%22sort%22%3Bs%3A26%3A%22ID|core_image.image_id|ASC%22%3Bs%3A7%3A%22options%22%3Ba%3A2%3A{s%3A6%3A%22typeId%22%3Bi%3A25%3Bs%3A9%3A%22object2Id%22%3Bs%3A5%3A%2252127%22%3B}s%3A13%3A%22cacheLifeTime%22%3Bi%3A0%3B}&target=www.emimino.cz%2Fdiskuse%2Fquinny-zapp-xtra-201...

lucula73
17. apr 2011

@permonik7 ďakujem ti krásne....bože ja sa neviem rozhodnúť 😒

dosa
26. máj 2011

veeeeelmi nerada, ale asi predam mojho buggstra, ak by mal niekto zaujem, kuk do mojich inzeratov...

chodka
12. jún 2011

Mohla bych uživatelky-majitelky poprosit o zhodnocení rozdílu Buggstera s nafukovacími a nenafukovacími kolečky?

dosa
12. jún 2011

@chodka hore som to pisala, jednoznacne u mna vedu nafukovacky 😉

dara29
25. jún 2011

Viete mi poradiť či TFK 2011 má poťahy už všetky rovnaké alebo je medzi nimi rozdiel? Videla som staršiu kolekciu na čiernej konštrukcii. Nová kolekcia sa nerobí na čiernej konštrukcii alebo dáka limitka? A vie niekto či je aj dáky iný rozdiel okrem kolečiek a čo znamená pri kolekcii napísané facelift? Rozhodujem sa medzi TFK a babyhome xtreet a neviem ktorý. Dakujem

kacerka
26. jún 2011

Ahoj, nepročítala jsem celou diskuzi, ráda bych věděla, jak je to s polohováním zádíček - četla jsem, že má jen dvě polohy . . . je tedy kočárek vhodný pro ještě nesedící mimi??? A potom jsem se chtěla zeptat, jak se s ním vjíždí na/ z obrubníků - asi je to jen optický klam, ale docela mě děsí ta spodní konstrukce, jestli v tom moc nepřekáží???

kacka.l
26. jún 2011

nevím, jak nové typy, ale starší mají polohování na zip a jen dvě polohy. Pro nesedící mimi asi jo, ale osobně bych jej viděla na kočár tak od roku a pů, já bych si jej pro půroční dítě nekoupila.To bych si raději koupila úplně levné golfečky..třeba bertoni foxy,cena kolem 1200,- a za rok vyměnila za buggstrea. Je opravdu pro větší děti. pro ty malinké nesedící, bych se dívala po něčem s vyztuženými zády a polohováním na pásky, nebo páčkou, i když ty pásky jsou podle mě pro malé mimi nejlepší, sklon se dá navoolit do 1000 poloh. 🙂
obrubníky jsou naprosto v pohodě.

babush
8. aug 2011

Ahojte, vidim, ze tu uz dlhsie neprebiehala ziadna debata, asi su tu tiez prazdniny 🙂
Potrebovala by som vediet, v com vidite hlavnu nevyhodu tohoto kociara? Ci vyzaduje casty servis (nejaka konkretna suciastka, cast kocika, co sa casto kazi?)
A v com vidite jeho najvacsiu vyhodu.
Velmi by ste mi tym pomohli. ou...a mam 18mesacnu dcerku, to len pre kompletizaciu infa 😀
Dakujem vam krasne

sis12
25. aug 2011

@babush ahoj, ja moj pouzivam od 5mesiacov mojho prveho syna, takze cca 4 1/2roka, jazdim s nim denne, zvlada vsetky dovolenky, tereny, sneh, piesok, aj tlacenie jednou rukou, nalozeny na max nakupom, a to na nom uz vozim 2 deti (jedno na stupienku vzadu), milujem ho a ziadnu nevyhodu som na nom nenasla, jedine snad, keby sa dal pouzivat uz od narodenia, kupila by som si ho aj pre dalsie mimi 🙂 a je uzasne priestranny, takze sa tam zmesti aj 4rocne dieta v oteplovackach a vo fusaku, farba stale ako nova (mam tmavomodru, zatial nevybledla), lahky, skladny (zmestil sa mi aj do kufra mojho smarta) a nikdy nepotreboval ziadnu opravu 🙂

janika84
7. sep 2011

ahojte dievcata.prosim neviete mi poradit kde kupim nahradny potah+striesku na bugsa?a aka je cena?dakujem 😉