Kočík tfk buggster

anajja
3. apr 2007

ahoj maminy,(poprípade oteckovia)Riešim problém výberu novékho kočíka.Malý má 12 mesiacov a ja som váhala medzi tfk buggster a britax verve, ale myslím, že buggster bude pre malého pohodlnejší.Nevie mi niekto poradiť kde sa dá vidieť naživo?ďakujem a prajem pekný deň...🙂

janika84
7. sep 2011

@dosa ty si tu taky znalec kocikov 😉 kde kupim potah na bugsa.kolko stoji?a este je lepsie v predu to dvojkolecko alebo jedno?dakujem 😉

katy1979
7. sep 2011

@janika84 my sme nahradny kupovali priamo u dovozcu v cechach. fuuha a cena bola myslim 2100ceskych korun. a ci dvojkolecko ci jedno asi to je jedno. ak mas strach zo stability tak vsad na dvojkolecko. ale popravde aj ked ti dieta visi cez bok tak sa mi nestalo zeby sa kocik prevratil

dosa
7. sep 2011

@janika84 - jeeeejda, dakujem za doveru. no popravde potah som nekupovala a buggstre kupis len v cechach, takze urcite by si tam kupila aj ten potah, ako pise katy1979. k tym koleckam - ja som kupila dvojkolecko spolu s nafukovacimi kolieskami a ked som nasadila tie, tak uz mi aj tie klasicke pripadali dost tazkopadne... buggster s tromi kolieskami je maximalne stabilny, co ja odporucam, su tie nove nafukovacky...

kackaj
17. sep 2011

Ahoj holky, zdá se mi, že už se tu o tom někdo bavil, ale nemůžu to najít....máme buggstera jako golfáč, prodala jsem teď hluboký kočár a dočetla se, že i na buggstera se dá koupit korbička....máte už někdo s touhle verzí zkušenost? Ráda bych věděla, jestli je tak kočárek stabilní (páč se mi na to zdá dost lehký), jestli je to pro prcka pohodlné (nemáme odpružení) a tak vůbec celkově bych ráda věděla jak se s tím jezdí. Jako ke golfáči k němu nemám jedinou výhradu asi, je super!!🙂

dasa805
9. okt 2011

Ahoj holky, buggstera už máme 4 rok a nedám na něj dopustit. Holka na něm jezdila do dvou let, a klukovy byli teď 2 a vozim ho v něm pořád a to už má dávno přes 15kg a v pohodě. Jezdíme s nim naprosto všude, bydlíme u lesa takže zvládá i náročný terén. Opravdu super golfáč, mohu jen doporučit 🙂

veronka
25. nov 2011

@ aky potah ma kolekcia 2010? je to ten istý ako quax? neviem či mam kupi quax + stupienok + nafukovacie kolesa alebo kupit S 2010 odpruzeny + nafukovacie kolesa.........pri kupe tychto veci tam je rozdiel 1 625 Kč, takže vyhodnejši mi pride ten quax + ostatne co som pisala

veronka
26. nov 2011

poradí mi niekto? ďakujem

zuzu205
27. jan 2012

objednala som si tfk buggster 2012 s nafukovacimi kolieskami strieborny potah.........dufam ze budem spokojna......predala som bee plus tak hadam neolutujem
😀

wendy_
20. apr 2012

@zuzu205 Ahoj, tak to jsem zvedava. Mam bee plus a tedka po nich pokukuju. Tak by mne zaujimalo, ktery jsou lepsi. Diky.

zuzu205
22. apr 2012

@wendy_ som velmi spokojna viac ako sbee plus...bee plus nebol zly len bol strasne taky tvrdy a ja by vam na dedine tak ked som isla s malym po ulici tak bol vytraseny ako na kolotoči 🙂)) ...bee plus mu pride super tak do hypercentier.......co je ale nevyhoda pri TFK co mi trocha vadi jedina vec iba ze ked kocikujem musim kocik drzat oboma rukamy lebo inak mi ide do boko jednoducho neda sa kocikovat s jednou rukou lebo ma rozdelenu tu rucku......tak sto som trocha nastvana lebo som zvykla ked bol maly v kociku aspon telefonovat lebo inak pri nom nemam šancu 🙂))) ale čo už.......tak teraz kočíkujem bez telefonovania.....

wendy_
23. apr 2012

@zuzu205 Diky za odpoved. To ovladani jednou rukou by mi asi hodne chybelo. Mam uz tedka druhe ditko a potrebuju alespon jednu ruku volnou na starsiho (alespon zatim). No budu nad tim jeste koumat.

zuzu205
25. apr 2012

@wendy_ No tak to ano ale kazde golfky z dvoma ruckamy sa tazko ovladaju jednou rukou .-))) ale co uz vsetko ma svoje vyhody a nevyhody

wendy_
26. apr 2012

@zuzu205 A co stabilita? Je kocarek se trema malyma koleckama stabilni?

katy1979
26. apr 2012

@zuzu205 tak to sa neboj aj to sa naucis kocikovat golfac jednou rukou. neda sa to sice celu cestu co si vonku. teda da ale zapestie dostava zabrat ale 10-15minut bez problemov.

@wendy_ stabilita tam je tazisko ma dole. Teda ak sa ti tam neposadi 20kg hebedo a 5 rocne a silou mocou sa potrebuje naklanat cez bok az po zem. To uz kocik nezvladol.

zuzu205
27. apr 2012

@wendy_ No stabilita je perfektnaaa....mala som kocik zapp quinny 2x a maly sa mi tam zakazdym prevratil dozadu.....ked som mala prvy krat TFK tiez som mala obavy ci bude stabilny a je super stabilny.....moj maly ma asi 14 kg a mam kupenu tasku na kocik original TFK a ked ju riadne nalozim tak moze mat aj 3-4 kg a je zavesena na kociku a v pohode...ani len naznakom sa mi neprevrati kocik dozadu.......neviem ako je to s klasikou koleckami ja mam tie nafukovacie su vacie ako klasicke ..................jedina nevyhoda tfk je to že ho neviem šoférovať jednou rukou...ano chvilu ako pise katy1979 ale dlho sa to neda 🙂))))) to je jedina pre mňa nevyhoda 🙂))) inu som zatial nenasla......je stabilny lahucky na to ze ma moj syn 14 kg ide super lahko netaha do stran ako niektore kociky ktore som mala.......ťahal do strany lebo syn tam už bol ťažký...ale tento tfk je super........aj bee plus sa mi strašne páčilo, ale neskutočne tam bol môj syn vyhrkotaný, vytrasený.......tento tfk je strááášne pohodlný......

zuzu205
27. apr 2012

ja som buggstra kupila v ALADIN.kočíky Hlohovec najnovšiu kolekciu 2012 sivý poťah krásny za 260 eur komplet aj s pláštenkou,dovozom so všetkým...................+ tašku som si objednala na kočík za 80 eur - tá bola riadne drahá ako pec ale je super už som chcela všetko aby bolo originál TFK.........neviem aké su ceny kočíkov TFK buggster ale ja som ho kúpila takto, nový z obchodu

zuzu205
27. apr 2012

@dosa
zuzu205 ja som buggstra kupila v ALADIN.kočíky Hlohovec najnovšiu kolekciu 2012 sivý poťah krásny za 260 eur komplet aj s pláštenkou,dovozom so všetkým...................+ tašku som si objednala na kočík za 80 eur - tá bola riadne drahá ako pec ale je super už som chcela všetko aby bolo originál TFK.........neviem aké su ceny kočíkov TFK buggster ale ja som ho kúpila takto, nový z obchodu

helenky
28. apr 2012

ahoj holky, máme Buggster S v nádherné zelené a je fakt super - prostorný, mrštný, stabilní, ale jednu výhradu mám- krátké rukojeti. Za tu cenu už by mohl mít nastavitelnou výšku. jsem vysoká a při delších vycházkách mě pak bolí záda, o tom, že bych yvrazila na podpatkách nemůže být řeč. Jsou ta nafukovací kolečka o hodně větší než ta nenafukovací? třeba bych nahnala pár centimetrů do výšky. díky za odpověď

germaine
3. máj 2012

@zuzu205
Ahoj holky, co máte Buggstera, máte problém s tím, že by táhnul do strany a to jako dost? Mám ho asi měsíc a hrůza...

zuzu205
3. máj 2012

@germaine no ja som si to teraz tiež všimla že do pravej strany ťahá dosť ale to mi môj muž povedal že preto lebo je nerovná cesta tak som to vôbec neriešila.......ale áno aj nám ťahá a dosť........neviem je to zlé??? Mám to dať reklamovať????

kralovab
11. júl 2012

Ahoj holky máte některá doma už buggstera s air s těma nafukovacíma koly? Moc se mi líbí, od kolikama měsíců myslíte že tak kočárek je? Chtěla by jsem proto jen na začátek hluboký a pak rovnou právě tento kočárek s těmi nafukovacími koly je moc pěkný a prostorný.

abutkova
18. apr 2013

@anezena Ahoj, z diskusie vyššie som pochopila,že si mala dva kočíky medzi ktorými sa rozhodujem,hľadám kočík do auta(behačky po meste,obchodoch a dovolenka) pre 18m syna,čiže by mal byť skladný,ľahký a záeoveň dosť priestranny pre vačšie dieťa.No a favoriti vo výbere su TFk buggster a Quiny zapp,ale ten starší nepolohovateľný typ.oba mám možnosťv kúpiť z druhej ruky za porovnateľnú sumu,porosím tvoje postrehy,pre ktorý by si sa rozhodla opäť?Ďakujem za odpoveď.

anezena
18. apr 2013

@abutkova Ahojky, po dalsich kocikoch odporucam nuna buggy. uuuplne naj kocik, lahucko ovladatelny, s malickom mozes kocikovat. no mat druhe dieta kupujem ho opat. ale ked ta nezaujal - tak moje postrehy na tieto dva kociky - TFK uuuzasny, mali sme ho na dovce v chorvatsku, maly mal rok a 4 mes. super sa v nom vyspal, velky nakupny kosik, aj nocnik som tam narvala, vsetko. lahko ovladfatelny moooc sa nam pacil. ale nejako nam blblo sklapanie, skladanie, museli sme dat reklamovat, boli s tym problemy. mozno teraz tie kociky su uz ine neviem. Zapp - mali sme asi tri, dokonca jeden mal aj vsite polohovanie. mily kocik, lahky, na prd ze sa tam dieta nevyspi, dany casto spaval v kociku do dost vysokeho veku. ak budes mat este nejake otazky, pokojne napis. 🙂 🙂 🙂

abutkova
19. apr 2013

@anezena Vďaka za odpoveď,Nunu sme skúšali v obchode,ale prišla mi úzka,viac miesta mal v tom novom zappe extrra(Janko je väčší chlapček,kupuje mu veci na 2 roky),ale ja už nechcem dať za daľší kočík viac ako 80-90eur max,keďže predpokladám,že už tretie nebude a využijeme ho max ešte rok,rok a po.Už som aj bola rozhodnutá pre zapp,no len na dovolenke by sa mi zišlo aj to aby sa v ňom dalo spať,kedže ešte zvykne zaspať v kočíku.No nič ,rozhodnúť sa musím 🙂 pretože buginu(tiež mu už bola malá) čo sme mali doteraz som predala a na tie behačky mi to chýba,doma mám Casulplay s4,ten je do nášho terénu perfektný,ale do mesta potrebujem niečo spratnejšie

anezena
20. apr 2013

@abutkova tak potom ten TFK buggster 🙂

gawin
23. apr 2013

Baby kde nájdem náhradný poťah na buggster s?

tinka.binka
15. júl 2013

Ahojte - kupim tfk buggster, ponuknite 🙂

ifkael
14. aug 2013

Cakam buggster koncom tyzdna- som zvedava co to bude zac....

Nevedela som farbu vybrat - tak cierny. Je mozne kupit v buducnosti aj inu farbu potahu?Teda myslim cisto len potah...

ifkael
14. aug 2013

Trochu teraz lutujem ze cely cierny....;/

ifkael
19. aug 2013

Konecne kocik kde sa maly zmesti a ma pohodlie