Kočík tfk buggster

anajja
3. apr 2007

ahoj maminy,(poprípade oteckovia)Riešim problém výberu novékho kočíka.Malý má 12 mesiacov a ja som váhala medzi tfk buggster a britax verve, ale myslím, že buggster bude pre malého pohodlnejší.Nevie mi niekto poradiť kde sa dá vidieť naživo?ďakujem a prajem pekný deň...🙂

anezena
16. jan 2011

@katy1979 este mas buggsa? sebastianko sa Ti donho este zmesti? ja nejako nad nim znova uvazujem - ze ked pjdeme v lete na dovcu, uuurcite bude spat cez den. mame zappa, ale rozmyslam ze vymenim za buggsa. ci je to blbost? buggsa sme mali ked mal dany rok aj 4 mesiace. zappa mame uz druheho, ale potrebujem zmenu. len neviem ze ci pri jeho 16,5 kg a 100cm - to nie je blbost kupovat buggsa. co povies? dakujem za radu

katy1979
17. jan 2011

@anezena no mne sa v no sebi vozil teraz na jesen kedze mal nohu v sadre a to mal vtedy nejakých 107 cm a 18kg. takze v pohode vliezol sa. len ci sa ti to oplati kvoli jednej dovolenke kupovat kocik. jedine ze planujes druhe. lebo my sme si ho nechali kvoli druhemu krcpovi.

anezena
22. jan 2011

@katy1979 tak to teda riadneho chlapa mas doma. druhe planujeme, ale aj tak by som ho potom predala, ja ked ho kupim, tak jedine v zaruke. a ked bude koncit zaruka predam, naco t budem skladvat. ale mam doma zappa so vsitym polohovanim, takze ten by som predala a kupila buggsa. ale sak dovolenka je este daleko, ale chcela som sa vobec informovat ze ci sa tam take velke dieta vobec vleze. tak dakujem moooc za info 😉 😉

dara29
23. jan 2011

Ahojte kočky. A má tento kočík pevnú opierku alebo len látku? A kto ho vyrába? Dakujem

katy1979
23. jan 2011

@dara29 ma pevnu opierku nielen latku a je z viacerych casti kedze to je golfac. a robia ho nemci.

dara29
23. jan 2011

@katy1979 A ked nie je opierka v celku nemá potom prehnutý chrbátik ked si troška pospí? Ešte mám vo výhlade dalšie kočíky a nemôžem sa z toho vymotať. Dakujem

katy1979
23. jan 2011

@dara29 golface su urcene uz pre vacsie deticky takze nejake to prehnutie nevadi. a je to rozdelene zvisle na tri casti takze tam kde ma byt opora tak tam aj je. a nad akymi rozmyslas este?

katy1979
23. jan 2011

@dara29 a musis brat do uvahy ze buggster ma na sebe este vlozku do kocika takze to drzi pekne rovno

zuzul1310
23. jan 2011

@anezena čau, zasa vymýšľaš 😀 podľa mňa buggs nemá dobré jazdné vlastnosti pri väčšom ťažšom dieťati, aspoň my sme ho aj preto predávali a ešte preto lebo sa jedna strana začala sklápať. Veď si bola so Zappom spokojná a nadšená. My sme zostali naďalej pri nune, je super a malý ju zbožňuje.

anezena
23. jan 2011

@zuzul1310 ale kdeze coby som bola nadsena, nikdy som nim nebola nadsena - islo o to ze sa do zappa na vysku zmesti, a to uz v nune nehrozi, nedam mu striesku nad hlavu a to v lete ked bude spat na dovce uurcite vyuzijeme. praveze ja som bola s buggsom najviac spokojna - praveze aj s jednou ruklou som v phodke soferovala, velky nakupny kosik, prestranny neviem sice aky je na vysku - ci dam tu striesku dole. musim ho niekde vyskusat. ale my sme ho predali kvoli tomu, ze sa ta jedna str. sklapapala ô- dali sme vyreklamovat a hneed predali - nejaky vadny kus, preto ja uz buggsa bez zaruky nekupim. ale uvidim. v zappovi s anevozil ani nepamatam, naposledy niekedy v nov. vsade chodi pesi. ale na tu dovcu by sa uuurcite hodil. 😉 😉 😉 😉 ale uvidim, ved do leta dalekoo :D

zuzul1310
23. jan 2011

@anezena nestačí keď dáš v nune dole striešku? Ja plánujem chodiť tak , keď sa tam už na výšku nezmestí.

anezena
23. jan 2011

@zuzul1310 ale dany chodil aj v lete so strieskou nad hlavou. a hlavne ked v nej spal. aj teraz ked mame zappa, my stale mame strechu nad hlavou, voobec ju nedavame dole.

zuzul1310
23. jan 2011

@anezena aha, my zasa strechu máme stále sklopenú dozadu lebo Danulo neznesie keď nevidí nabok a musí kukučkovať spod strechy. V kočíku mi nespal od roka vôbec, takže ty máš úplne iné kritériá na kočík. Skús ten Buggs ak myslíš, ale podľa mňa strechu mu nad hlavu nedáš ani v Buggsovi, Gesslein sa mi zdal vyšší, ale o tom sme sa bavili v inej téme, že ti nevyhovuje. Inak, nevystačíš si so Zappom na tej dovolenke, oplatí sa ti kupovať ďalší kočík ak si ho nechceš nechať pre druhé bábo?

anezena
23. jan 2011

@zuzul1310 ale ked mna ten zapp uz nebavi :D :D

katy1979
23. jan 2011

baby to sklapanie jednej strany na buggsovi je sposobene nespravnym skladanim 😅 tiez som to skladala vzdy opacne. vsak naco by som citala navody na pouzitie ci citala co je napisane na kociku. pokial ma pamat neklame prva ma ist cervena packa v strede az potom sa sklada kocik.
v buggsovi strechu nad hlavu urcite das pri tej vyske.

zuzul1310
23. jan 2011

@anezena ja mám rovnakú mániu, poradím ti....vymysli si čo si kúpiš za tie peniaze ktoré by si dala za Buggsa, niečo po čom veľmi túžiš a vyberaj kočík pre druhé bábo, ja to teraz práve robím 😉 , je to praktickejšie ako keby si kupovala kočík takmer trojročnému malému chlapovi... 😀

anezena
23. jan 2011

@zuzul1310 tak to ne, ja za kazdy predany kocik kupim iny kocik, tak to bude aj teraz :D a druhe babo je dalekoo - a to mam vybrane kociky, kt. vyskusam - bude ich velaa :D
ale straasne moc hcem auto a to za 100€ nekupim, tak aspon ine vozidlo budem mat :D

anezena
23. jan 2011

@katy1979 ja som uuurcite sla podla navodu,lebo ja este aj kanvicu na vodu pouzivam podla navodu a aj tak sa to posahalo. aty mas svoj buggster v poriadku? neblbne ti to sklapanie? :D a kolecka sa ti nerozcaptavaju?

katy1979
23. jan 2011

@anezena tak mi aspon povedal tipek na vystave ze to je kvoli tomu ze sa to robi naopak. tiez mi to blblo ale odkedy ho poslali spat tak je to ok a odvtedy to vlastne aj robime tak ako povedal. kolecka ale jasne ze ano. kupili sme pre druheho aj nove kolieska aj novy potah a kedze sa v tom vozilo toto moje starsie reseto tak to bolo uplne zbytocne.

dara29
10. feb 2011

Ahojte. Chcem sa spýtať či značky u TFK bugster ako cbe, csl, c, cr, cs, cm, ccy, cbr, cgr, cki, csb znamenajú len farebné prevedenie alebo je tam aj iná zmena? Rozdiely v kočíku sú len u Basic, S a Quax?
A ešte otázočku. Kto mi vie poradiť či v Hodoníne alebo v Brne sa dá vidieť naživo tento kočík a kde? Nová kolekcia 2011 ešte nevyšla? Neviete zmeny a farebné prevedenie, limitované edície? Dakujem pekne za odpovede. Ahojte

permonik7
11. mar 2011

@dara29 Ahoj, já si Buggster zkoušela v Brně v Babycar na Lidické - naproti hotelu Slovan. Tam měli TFK buggster S i Quaxx. Model 2011 už je, ale v obchodech zatím nee, jen na objednání a budou někdy koncem března. Možná budou zítra na veletrhu Pro dítě, jedem tam, tak uvidíme. Kolekce 2011 má i nafukovací kola, což musí být naprosto super jízda. Já mám buggster S s odpruženými všemi koly a i tak jede suprově a co teprve s nafukovačkama 😵
http://www.detske-kocarky.cz/tfk-buggster-s-air...

dosa
12. mar 2011

@permonik7 - ja mam starsi model buggstra a objednala som si nan tie nafukovacie kolesa, tak sa moc tesim, urcite to bude super, hlavne do terenu a na zimu... ked uz ich predavaju, tak by mali predavat aj novu kolekciu... kupovala som tiez v brne, v superbaby 😉

katy1979
12. mar 2011

@dosa kolko si platila za tie nafukovacie kolesa?
este je nejaka zmena okrem kolies a strechy?

dosa
12. mar 2011

@katy1979 kolesa stoja 2199 ceskych a nechala som si poslat kamoske do ciech, lebo na sk by som dala za postovne vyse 500 ceskych a tam je to nejakych 140... o dva tyzdne tam ideme, tak sa tesim. uz tam mam ulozene aj predne dojkoleso, tak budem mat co robit, kym to vsetko prestriedam 🙂
nazivo som nove nevidela, tak neviem ci su nejak "vylepsene"

permonik7
12. mar 2011

@dosa
@katy1979 já dnes koupila nafukovací kola za 2tis. na veletrhu a jsou super!!!! nový model má trošku jiné rukojeti, ale moc velký rozdíl to není. Nová kolekce už se prodává🙂 jen ne všechny barvy

katherine27
13. mar 2011

Ahojte maminy, 🙂
potrebovala by som poradiť..hľadám golfáč pre synčeka, je dosť vysoký, 80 cm a bude mať 1 rok, oslovil ma kočík TFK Buggster.
V diskusii ste spomínali rozdiel v materiáloch, pri jednotlivých druhoch, ale na obrázkoch mi príde ten materiál rovnaký, už v kolekcii 2011 je pri všetkých ten kvalitnejší?
Nám sa pozdáva konkrétne:
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...
mal by mať aj v cene stupačik, ano?

Ináč som zvažovala aj Cybex Callisto 2011, ale TFK mi pripadá vhodnejší, čo myslíte?Ide mi hlavne o priestor, ak malý bude takto rásť tak neviem v čom ho budeme voziť.
Od narodenia máme Teutoniu Spirit a sme max spokojní.

katy1979
13. mar 2011

@katherine27 hej v 2011 by mal byt vo vsetkych ten kvalitnejsi aj ked ja mam pocit ze tieto potahy davali uz v 2010 a samozrejme stupatko mas v tom. priestorovo je tfk ako chodiaca obyvacka.

dosa
13. mar 2011

@katherine27 rozdiel bol v materialoch obycajneho buggstra a quax... kedysi bol ten obycajny taky akoby sustakovy a quax taky pevny material... na tvojom linku je uz novy model 2011, ma aj stupatko, nafukovacie kolesa, ale ake su tie nove potahy nemam potuchy, mozno @permonik7 bude vediet, ak videla na vystave... cybex calisto nepoznam, ale tfk je jeden z najpriestrannejsich golfiek a podla mna s tymi nafukovackami nema konkurenciu, kedze uz nebudes mat probelm s terenom ani snehom - co s inymi golfkami urcite ano...

katherine27
13. mar 2011

@katy1979
@dosa
ďakujem za info a potvrdenie toho čo som si myslela, už som presondovala toľko kočiarov, že ešte z toho aj ochoriem 😀 .
Škoda, že nemám možnosť si pozrieť na živo... je to určite iné.
Nevedno aká je dodacia doba, asi na sklade nemajú.

permonik7
13. mar 2011

@katherine27 Ahoj🙂 Co se potahů týká, tak teď ty nejnovější jsou jiné, než měl quax dříve. Dřív měla látka takovou hrubou pevnou strukturu a teď jsou takové hladké a lesklé. Vypadají opravdu luxusně 😉 V kolekci 2011 už se ani nerozlišují typy, je prostě Buggster S a Buggster S Air ( s nafukovačkama). Aspoň v tom máme jasno😉
Stupátko máš k tomuto modelu v ceně🙂

Jinak náš malej má 15měsíců a přes 85cm, 13kg a má tam pořád v pohodě rezervu. Opravdu nenajdeš golfáč, ve kterém bude mít prcek víc prostoru😉