Kočík tfk buggster

anajja
3. apr 2007

ahoj maminy,(poprípade oteckovia)Riešim problém výberu novékho kočíka.Malý má 12 mesiacov a ja som váhala medzi tfk buggster a britax verve, ale myslím, že buggster bude pre malého pohodlnejší.Nevie mi niekto poradiť kde sa dá vidieť naživo?ďakujem a prajem pekný deň...🙂

ifkael
19. aug 2013

rychla prechadzka za nami...mam pocit, ze taha do strany.... bol zlozeny v obchode... pomoze ho rozobrat a skusit zlozit? 😕

ifkael
2. sep 2013

zahada vyriesena..stacilo dofukat kolesa 😵

zdenocka
4. sep 2013

Mam na predaj Tfk Buggster, kebyze mala niektora zaujem, kukuk moj inzerat 🙂 .

adelinkamoja
26. júl 2014

@ifkael prosim Vas, daju sa polohovat nohy pri buggstri?

adelinkamoja
16. aug 2014

haloooo maminky s tymto kocikom, potrebujem radu- vyhovuje vam polohovanie noh? spi sa detom dobre? moja mala spi aj doma len v kociku.. a tlaci sa kocik dobre aj jednou rukou????

DAKUJEM

zlatat
2. mar 2015

@ifkael ahoj mozem sa ta spytat aky vysoky je tvoj maly? A ako vam vyhovuje polohovanie? Vyspi sa ti v kociku? Nas maly cez den spi iba v kociari tak neviem, ci bude pre nas vhodny.

ifkael
2. mar 2015

@zlatat uz je prec.. mal dva roky. ale vyzeral na 4.. miesta dost, akurat ja som s nim nevedela chodit s jednou rukou.. tak posiel do sveta rozdavat radost inde

zlatat
2. mar 2015

@ifkael no tak to potom nebude pre nas. A,mozem sa ta spytat aky mate? Das tip? Dik

ifkael
2. mar 2015

@zlatat no teraz uz ziadny.. uz budeme mat 4 roky..

a pre babo v brusku riesim hlavne hlboky kocik..
kolko ma dieta? nunu si nepozerala? ta je velmi sikovna.. i ked maly sa mi tam nezmestil uz vacsi... 😠

zlatat
2. mar 2015

@ifkael malý má 15,5 mesiaca, ale cca 90 cm a 11,5 kg Nunu som pozerala len sa mi zdá nie moc priestranná. Mám Brio Go a potrebujem hlavne cestovný kočík, ktorý je skladný ale nie je to hrkálka a je priestranný pre väčšie bábo, aby sa mi v ňom vedelo vyspať v prípade potreby

ifkael
2. mar 2015

@zlatat maclaren xt.. paraadny.

zlatat
2. mar 2015

@ifkael ďakujem idem pozrieť 🙂

markopolo
5. jan 2016

Ahojte zhanam cierny golfac buxter v zachovalom stave dakujem kludne piste budem rada vdaka

julienka333
7. sep 2016

Ahojte prosim Vas kde si viem zohnat nove kolesa na buggster S?

julienka333
22. sep 2016

Ahojte. Predavam zimný fusak tfk. Kuk do môjho bazaru . 😉