Kočík tfk buggster

anajja
3. apr 2007

ahoj maminy,(poprípade oteckovia)Riešim problém výberu novékho kočíka.Malý má 12 mesiacov a ja som váhala medzi tfk buggster a britax verve, ale myslím, že buggster bude pre malého pohodlnejší.Nevie mi niekto poradiť kde sa dá vidieť naživo?ďakujem a prajem pekný deň...🙂

lelca
8. apr 2007

ahoj ja ho sice nemám ale kamarádka má ten tfk buggster a je velice spokojená opravdu pořád si ho jen pochvaluje

kunca
14. apr 2007

ahoj, před chvilkou jsem listovala v časopise maminka a v posledním vydání tenhle kočárek zrovna zkoušela jedna redaktorka a moc si jej pochvaluje. koukala jsem na internet a kočárek mají v nabídce na stránkách www.batolata.cz a jsou tam uvedeny i dvě provozovny v liberci a turnově. snad jsem trošku ve výběru pomohla. hezký den 😉

llucka
14. apr 2007

Ahoj,kamarádka má taky TFK, ale Joggster a je s ním hodně spokojená. Prý TFK jsou hodně kvalitní kočárky a hlavně mají plno vychytávek. My ho asi takz budem kupovat, ale ještě máme čas. Uvažujeme, ale o Joggsterovi. Jinak dovozce pro ČR je z Plzně: www.super-baby.cz/

janka5861
20. nov 2008

ahojte , mate niektora kocik buggster ? chcela by som vediet sirku sedenia a ci sa da polohovat az na lezanie dik🙂

tilly
20. nov 2008

buggster je lepší, teraz si ho suseda kúpila ...
polohovať až na ležanie nejde, len taký kúsok, šírka je dostatočná, ale presne ti nepoviem 😉

katy1979
21. nov 2008

my máme buggster mám aj nejaké foto v albume. tie miery večer pomeriam a dá sa polohovať na ležanie.
nie je to kusocek len kusocek ako pise tilly.

katy1979
21. nov 2008

buggster sa dá polohovať o nejakých 60 stupnov, ale treba si to presne pozrieť. uplne na ležato nejde je to troška dvihnuté ale ročným detom to už nevadí.
maju ho aj super baby ale my sme ho objednávali z nemecka z o-baby.de postovné kurierom na SR je do 400 SK.
ja som s ním velmi spokojná, teraz tam máme aj origoš fusak. lepší som kupiť ani nemohla, tichý lahký do autobusu sa naložíme sami a hlavne je velký a priestranný. taká prevozná obývačka.

horalka7
23. nov 2008

Katy, nevieš kde na Slovensku by som mohla vidieť tento kočík? Nemáš náhodou prehľad? Máme Slalom, ale na jar by som chcela zmenu 😉

maximilian
23. nov 2008

Predvaju ho v aj u nas v Malackach a potom tušim v Prievidzi. V BA neviem , ale asi skor nie. Potom v Rakusku.

katy1979
23. nov 2008

v malackách a v prievidzi to pocujem prvýkrát. v cechách je v predaji. ale o slovensku som este nepocula. ja som ho videla akurát na ulici a prečítala som si dosť rozsiahly pokec na baby-cafe.cz
a podla toho som sa rozhodla.

horalka7
23. nov 2008

Tak asi to Rakúsko máme najbližšie..., dík....

hviezda22
23. nov 2008

Ja som mala TFK buggster a bol to super kočík. Kedže som trošku maniačka na kočíky, teraz mam 12ty 🙂 , predala som ho len preto, lebo som chcela vyskušat iny. NO pri nom som vydržala najdlhšie zo všetkych kočíkov. 9 mesiacov 😀 . Ja som ho mala z čiech, ale da sa kupit aj na sk, napr. na www.malvik.sk, alebo na bambini.
Je lahučky, super sa s nim manipuluje, vyzera krasne, kolieska su kvalitne, nozostavaju v nich kamienky, ma perfektny nakupny košík, velky a lahko prístupny, minus je to polohovanie, naozaj len pololah, ale nam to nevadilo. Tiez sa nedaju polohovat nožičky, no kym je dieta menšie, ani mu velmi netrčia. Odporučam kupit rovno aj stupak, ked je dieta vačšie, aby malo mat kde nožičky. Original fusak je naozaj dobry, kamaratka mala, je aj pre vačšie dieta.

horalka7
23. nov 2008

Dík za typ, tuším, že sme podobná krvná skupina 😉
Malvík nie sú Češi? Cez net by som sa bála, ja potrebujem mať pocit "bezpečia"

hviezda22
23. nov 2008

malvik su češi, no maju aj u nas stranku, plati sa v slovenskych korunach
este k buggsíku, je aj dost priestranny, dieata ma vela miesta a je aj taky hlbší, nenafuka mu tam
teraz mam chicco multiway, je tiez velmi dobry, len je trošku plytky
buggsíka som teraz poradila kamoške a hovorí, ze škoda ze si ho nekupila uz davno 😎
tiez trošku rada skuša, no vraj pri tomto uz zostane 😉

smary
23. nov 2008

horalka ja mam buggstera z nemecka http://www.o-baby.de/agr/TFK-Buggster-S_22006_3... ,kupeny cez net a som max. spokojna,vysiel tam o dooost lacnejsie ako v malvik.sk,alebo hocikde inde na slovensku....inak maju ho aj v trnave http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=63379

horalka7
23. nov 2008

A čo sa v tej Trnave zbláznili, veĎ tie ceny sa ani nepribližujú ☹
Samrty už ho máte dlho, ja sa bojím nakupovať cez net, čo ak budeme potrebovať náhradný diel ...a po našom poslednom pokuse kúpiť postieľku si fakt netrúfam ☹

smary
23. nov 2008

smary mam ho od konca septembra,objednavala ho z tadial aj katy1979,uz niekedy v maji,tiez som sa tych nahradnych dielov a prip.reklamacie bala,ale zas si myslim,ze ak nieco bude treba tak s nemcami sa asi bude spolupracovat lahsie ako so slovenskymi obchodnikmi 🙄 ...ja mam tu odpruzenu verziu,a podla mna je ten kocik skoro dokonaly,pisem,ze skoro,lebo dokonaly je podla mna iba jane slalom (aj ten mam doma) 😀 takze ja striedam tieto dva kociky...do snehu a terenu je lepsi slalom,do mesta,autobusu a pod zase buggster 😎

horalka7
23. nov 2008

Prepáč smary som ťa premenovala 😔

aj my máme slalom 😉 , ale chcem zmenu a teším sa na jar, uvidíme čo v Rakúsku ak tam nič nenájdem tak skúsim tých Nemcov 🙂

hviezda22
23. nov 2008

Určite že su tu na Slovensku tie kočíky predražené, v Čechách ho maju ovela lacnejší. A čo tak kupit pouzity? Kamaratka predava-alebo aspon donedavna predavala červeny aj s orig.fusakom a stupakom.
Ja som mala neodpružený, suseda ma uz odpružený, obe sme skušali, no ja som rozdiel nevidela, ani ona.
Problem som nemala vobec žiaden, ani kamaratky, čo ho mali. Jedine jedna vyumyvala predne koleso a aj tam kde nemala, umyla to mastne. Potom sa jej zadrelo a zo superbaby, odkial ho mala jej poslali druhe bez problemov.

smary
23. nov 2008

hmm a ja som namiesto horalka napisala svoj nick 😅 trapas 😅

maximilian
23. nov 2008

V rakusku ho maju najbližšie v SCS v LUTZI.

horalka7
23. nov 2008

Maxi dík ....

janka5861
23. nov 2008

to som rada,ze su na kocik iba same plus..... tak ste ma vlastne presvedcili o mojom vybere... teraz mame higt trek a chcela by som este jeden ,len tak na presun do mesta. ale na hight trek bebecomfort nedam dopustii . 😉 😉

maximilian
23. nov 2008

My sme na nom jazdili rok a super. Teraz sa uz nevozíme, tak sme ho pred par dnami predali. 🙂

denisab32
25. nov 2008

Celkovo viem, že na Slovensku je problém s týmito kočíkmi pretože tu neexistuje slovenký dovozca, ale len český superbaby a tam je problém potom aj v cene, keďže to ide cez dve ruky, totiž pre mnohé značky nám susedia vzali zastúpenie ☹ , ale možno raz....takže kvôli cene zatiaľ odporúčam Rakúsko alebo Nemcov a kvôli servisu možno radšej Sl...

denisocka
6. feb 2009

baby,a netrha sa ta guma pod nohami?mam o tento kočik zaujem ,ale našla som par od ruky a mali to potrhane

katy1979
6. feb 2009

denisocka neviem ci sa to trhá mi ho máme od juna a zatial sa nič nepotrhalo. pokial viem zvykne sa to ževraj párat, ale to stačí prisit.
pozri na baby-cafe.cz
tam chodí kopa báb, ale zatial to tam nespominal nikto.

jck
6. feb 2009

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, nejsem ještě rozhodnutá jaký si koupím golfky...ale četla jsem v jednom popisu kočárku, že má nosnost jen do 15 kg, což mi přijde dost málo
Jak to prosím je??? děkuji

denisocka
6. feb 2009

katy,hej na baby cafe som už písala,asi baby kočikuju že nik neodpisuje 😅 a ty si spokojna? ake mate cesty? ja ho chcem do dediny,aj na cesty - do felicie ,dufam že vojde,idem pohladať miery Nomada a porovnať

katy1979
6. feb 2009

denisocka som spokojná. do felicie neviem ci vojde máme odskusanu fabiu tam vojde ok. nie je to zrovna drobecek medzi golfkami takže nepocitaj že budeš mat prázdny a volný kufor. aj ked my sme sa zmestili piati ludia plus kočík na dovolenku.
cesty no bratislavske t.j. vselijaké akurat ak máte dost srtku na chodnikoch tak si treba zvykat že to lezie do koliesok, ale to je u tohto typu asi bezne, na golfkach si hold na také veci treba zvyknut. plastové su hlucne, tieto su tiche ale zas obcas treba vybrat nejaký ten kamienok.
ja som spokoná nemenila by som. priestranný, velký aj nákupu sa dole zmestí, tichý.
tu najdes nejaké foto:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

jck 15 kg? musim pozriet. my máme sice teraz 13 ale urcite este rok vydrží.