Kočík Titi Triton 3 v 1. Videli ste ho už naživo?

ozi
24. mar 2009

Baby, viete mi niektorá niečo o ňom povedať? Videli ste ho už naživo?

ema.nz
24. mar 2009

ozi:ja som ho videla a vypada ako ocik pre babiky 😖

ozi
autor
24. mar 2009

Taký je malý? Či kvalitou.

ema.nz
24. mar 2009

tak kvalita je to polsky kocik 😒 a fakt je dost maly!ak ho nahodou chces objednat,tak si ho chod najskor pozriet niekde do obchodu,aby si nebola sklamana!!!

zzz77
29. jún 2009

Ahojte,
neviete mi niekto povedat ake su vnutorne rozmery vanicky, pisu ich rozne a neviem sa rozhodnut lebo babo cakam na oktober a na zimu potrebujem aby sa maly zmestil aj s fusakom aspon do skorej jary. A na sportovej casti ci sa da polohovat cast na nozicky a ci naozaj vydrzi aspon 2 roky (v obchode tak vraveli). 😒
Dakujem 😉

ewullka
29. jún 2009

je skutočne maličký a nízky a vyzerá tak krehko - fakt ako pre bábiky. ja by som ho určite nekúpila... a je vyrábaný v číne!! tak to radšej kočík z PL

zuzka279
29. jún 2009

Ahojte. Ja som tiež pôvodne chcela tento kočík, ale je neskutočne malý. Keď som ho videla naživo, bola som veľmi prekvapená. Ja sa rozhodujem medzi Baby Smile - V max a Firkon Verano. Oba som videla naživo a sú omnoho väčšie, zmestí sa do nich aj bábo s fusakom. Aj min. 1/2 ročné. A do Tritonu by sa s fusakom nezmestilo asi ani 3 mesačné.

kuspitka
26. okt 2009

ahojte.
kde ste videli tento kocik na zivo?

ninkaa89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninkaa89
22. máj 2010

hmm.. neviem ake kontaktne udaje firiem som sem vkladala...nevadi 😒 Pozna niekto novinku Titi hyperion? to snad pisat mozem...