Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

majula28
26. feb 2010

miavin, díky, to určite nám do kufra nevojde celý...máme sedan, kufor veľký, ale otvor malý 😝
na boku na konštrukcii máš také akoby rúčky, ja to tam chytám ak nesiem dolu schodami 😀 a na nich sú také kolečká aj s krytkami (jedna mi odpadla a neviem kde 😲 😝 ) ale také isté sú aj na strieške na šporťáku, žeby tam išla tá strieška pripojiť??? ale na konštrukciu??? to by sa potom nedalo zase odpojiť šporťák ......

a baby čo ste už v šporťáku nezdá sa vám byť akýsi maličký 😲 ??? som úúúplne sklamanááá z neho 😠 ale keď vyhodím fusak táák možno 😒

xaxa
26. feb 2010

majula,aj ja riesim sportak-zda sa mi prilis uzky.cez vikend chcem ho vyskusat v praxi,a ak sa dieta nezmesti s fusakom,budem veeelmi sklamana! 😖

maca77
26. feb 2010

ahojte

chcem sa opýtať, či je aj vo vaničke polohovateľná opierka .. dík 😉

terezka044
27. feb 2010

ano je 🙂

terezka044
27. feb 2010

majula ten sportovy je maly, ja budem aj kupovat novy kocik daky sportovy,lebo je to velke ako krava a cast na sedenie krpata

terezka044
27. feb 2010

ja by som potrebovala poradit ze ako tam to dieta zakvacit aby nevypadlo, nejde mi skratit ten postroj 😒

terezka044
27. feb 2010

baby to vrzganie je hrozne ☹ myslite ze to mozem premazat olejom na motory? 😖

maca77
27. feb 2010

Terezka dík 😉

to vážne je šporťák malý? 😕 zatiaľ som videla naživo len hlboký a sa mi veľmi pozdával, tak som teraz trošku sklamaná z toho 😒

xaxa
27. feb 2010

terezka,ako sa da polohovat opierku vo vanicke???uz ho mame 6 mes.a doteraz som na to neprisla!!! 😲

terezka044
27. feb 2010

xaxa jak mas tu dolnu cast vanicky kde lezi babo tak to skus nadvihnut hore.. akoby si to sla vybrat. pod tym je taky hacik a asi 3 haciky kde to mozes zakvacit, polohovatelna je ta vrchna polovica

ten sportak neni zas tak maly, ono ta dolna cast sa da dat prec ked bude dieta vacsie aby malo priestor na nohy, ale neviem,ja chcemnovy aj preto ze tento uz vrzga 😒

xaxa
27. feb 2010

terezka,diiik!idem to skusit nadvihnut 😀 Nechapem ze na predajne nam nic nepovedali o tom kociku a patrat po tomto by ma nenapadlo!

maca77
27. feb 2010

tá polohovateľná opierka vo vaničke ma teší, my sme to mali i pri predchádzajúcom kočiari a dosť sme to využili, lebo dcérka mala reflux a musela ležať vo vyvýšenej polohe a taktiež, keď už chce bábo sedieť, tak sa môže oprieť, ak nie je potrebný ešte šporťak

terezka, nemám práve MM doma, ale môžem sa ho potom opýtať, čím nám mazal predchádzajúce kočiare ... nám sa stalo, že začal kočiar vrzgať, keď sme boli vonku a silno pršalo... potom to MM premazal a už to bolo OK 😉

terezka044
27. feb 2010

xaxa zreferuj ci si nasla. ja som to tiez samovolne objavila po par mesiacoch 😀

terezka044
27. feb 2010

skus dik 🙂 mam vd45tku doma

xaxa
27. feb 2010

terezka,hlasim sa,ze som to nasla!huraaa! 😀 hoci aj tak uz pojdeme do sportaku...ale inac ked mal malicky reflux,tak som mu tam podkladala decky.skoda,ze som na to neprisla skor.

terezka044
27. feb 2010

no,my ideme tiez uz do sportoveho len chcem pockat este kusok nech je teplo.ale mozno ho uz aj dnes do neho dam 😵

maca77
27. feb 2010

xaxa, škoda že si na to až teraz prišla ... hlavne keĎ mal malý reflux... lebo na to je to super vec....

xaxa
27. feb 2010

maca,no veru skoda,ale nastastie uz reflux nemame...klop klop klop 😉

terezka,tak daj potom vediet ako je vo sportaku...a este ako si ho do neho obliekala v takom pocasii.my mozno vyskusame uz zajtra,uvidime... 🙂

xaxa
27. feb 2010

ozaj,kocky,napadla ma jedna vec v suvislosti zo sportovym kocikom.My auto zatial nemame,tak vzdy ked sme niekam isli s kocikom,tak taxikom...Vanicka v pohode bola na zadnom sedadle,konstrukcia v kufi-parada,ziaden problem...No a ako to bude teraz,to netusim...Elektrickami nezvyknem chodit s kocikom kym este je taky malicky...mame 6,5mesiace.Mame aj vajicko,ale to sme vyuzivali len prvych par mesiacov ked bolo este teplo,a teraz uz nam je male.Tak normalne neviem ako s nim pojdem do mesta ci k dr... 😒

terezka044
27. feb 2010

xaxa rozmyslam ze mu dam normal pancusky nohavice tricko dlhe tricko svetrik... a deka a na to ten kryt co je k tomu... do zimneho overalu ho uz davat nechcem.len dufam ze odtial nevypadne 😀 😀
xaxa co nevies ako pojdes s kocikom? ten sportovy je v tomto vdacnejsi ze nieje taky velky aspon. teda je skladnejsi. a vajicko som napr. ja nevyuzivala inde ako do auta. busmi chodit sa da vzdy, ale mam skusenost ze az od tej desiatej po cca 15-16 lebo predtym a potom su bussy preplnene ludmi skola praca.... treba to vychytat ze ktore spoje su volnejsie. vzdy ti niekto pomoze ked poprosis

xaxa
27. feb 2010

terezka,ale este ho davas aj do fusaku ci uz nie? 😲 😀 dnes ked sme boli von,tak fukal silny vietor,tak vsetci deticky v sportovych kocikach este sedeli riadne zababusene 😀
o tom cestovanii som myslela tak,ze nechcem ani busom ani elektrickou koli ludom-kaslu,kychaju,kadejake su...my sme este nezaockovane...A to,ze vanicka je vacsia nez sportova,tak mi to nevadilo,lebo prave vo vanicke lezka malicky na zadnom sedadle ked ideme taxikom.Myslela som,ze sportovu cast nebudem moct dat na zadne sedadlo aby v nej malicky zostal sedet-v tom je problem...Nuz,asi musime to auto 😉

majula28
27. feb 2010

terezka ja tiež pokukujem po nejako športovom 😅 ale všetky sú tak drahé, že na to proste neni 😠 ale chcem golfáče 😀 aj kvôli cestovaniu do mesta, banky, a tak.... aj pre lepšiu skladnosť 😉 do auta....mám vybrané peg perego sí...malý v nich už sedel a sú super 😀 mal aj priestoru dosť aj nad hlavičkou aj na nôžkach... 😀

no môj malý je v šporťáku oblečený takto: body, sveter, bunda, pančušky, nohavice a vo fusaku emitex a ten nánožník a je mu teplúčko 😀 niekedy je až spotený 😲 😝

maca77
27. feb 2010

terezka, pýtala som sa MM čím namazať kočík ... môže byť VD 40 (VD45 vraj nie je), ale že ešte lepší je mastnejší motorový olej, lebo tým vd-čkom to možno budeš musieť po krátkom čase zopakovať, že nie je až taký mastný 😉

miavin
28. feb 2010

majula - stále neviem aké záslepky to myslíš - no nevadí
ináč baby - ak by mal niekto záujem, budem predávať celú trojkombináciu - tyrkysová farba....
a ja som so športiakom bola spokojná - malý tam bol aj s fusakom - no a popruhy - každý sa dá skrátiť, takže my sme s tým problém nemali. 🙂

terezka044
28. feb 2010

xaxa ty si ho mala v aute v kociku? uff. ja len v autosedacke. mmi to ani nenapadlo, ako asi sa mu nic nestane ale neviem. nejako to zvladnes nevboj 🙂)

majula ved to, ja tiez nemam tolko penazi.. a golfac pre 7mesacneho, ja by som sa bala ze vypadne, ci ?
som zvedava na teplo
VD40tku mam, nie 45. to som zle napisala, lebo mam este jednu 45tku a to je daka ina ani neviem co to je zac, zatvorene to je. takskusim dakujem 🙂 🙂

terezka044
28. feb 2010

inak, poslusne hlasim ze sportova cast pouzita zatial 2x je velmi dobra, super sa s tym ide.
akurat stale vrzga 😀

majula28
28. feb 2010

terezka prečo by mal odtiaľ vypadnúť 😅 veď aj tam je päťbodový pás a aj madlo 😀 tak isto ako v šporťáku 😅 ....jedine golfky majú jednu nevýhodu, že sú otočené opačne a nie ku mne 😠 takže zle sa vidí na dieťa 😒

a mne už nevrzga 😅 alebo áno??? len si to neuvedomujem😀 lebo keď som vonku tak vždy s niekým a to kecáme tak neni počuť 😀 😀 😀

ja v aute JEDINE LEN V AUTOSEDAČKE lebo bez nej je to hazardovanie pri dnešných niektorých šoféroch 😲 😝

kristina1984
11. mar 2010

jajuska81:Ja mám kočík babysmile V Max a som sním spokojná.Malý sa narodil v juli a este sa pekne zmesti do hlbokej vanicky a to ma 8 mesiacov-71 cm a skoro 10kg.Ja ho len odporučam som spokojna

gilmorka
11. mar 2010

kristina1984 som rada, ze si spokojna. My ho zatial mame len v obyvacke uskladneny. Drobec sa ma narodit v juni, tak dufam, ze vacsinu zimy este vydrzi v hlbokej vanicke.

kubko
20. mar 2010

Ahojte kocky prosim mohla by ste mi poslat niektora foto zlozeneho sportoveho V-maxu spolu s výskou, t.j. rozmer od podlahy smerom k plafonu a sirkou sportovej korby v mieste kde dietatko sedi. Aby som vedela ci nam vlezie do auta a ci je v nom dost miesta aj na fusak s vacsim dietatom. Moj mail je kubkokubko@zoznam.sk a este poprosim da sa dat tento sportovy kocik uplne vodorovne do lahu a uplne kolmo do sedu? Dakujeeeem alebo pozeram ze to ide aj sem hodit fotku...