Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

zuzub
22. apr 2010

puklica skús pozrieť na www.babybazar.sk tuším som tam aj také videla na predaj 😉

marika13
22. apr 2010

skúsime dofúkať tie kolečka,ale vrzgať to bude stále,lebo mne vrzgajú tie plasty,čo sú na konštrukcii.

puklica
23. apr 2010

zuzub- dík za info

to.beruska
25. apr 2010

inak baby,myslela som ze malemu bude sportova cast mala na zimu aspon sa mi tak zdalo.Ale urcite nie.dnes tam sedel chlapcek ktory ma 2 a pol roka.bol tam trosku natlaceny ale hlavne co sa tyka vyskovo.tak nam urcite bude na zimu este super.ona len tak mala vyzera

miavin
28. apr 2010

ahojte - tak ako to tu čítam - skoro samé negatíva, je pravda - každý kočiar má nejaké nedostatky, ale každému vadí niečo iné - my sme využili všetky časti v-maxu a bola som spokojná, v športiaku sa mi zmestil pekne aj s fusakom - vozil sa tam do 8 mesiacov - potom sme kupovali športiak - iný - značkový a poviem vám, že aj tam sa nájdu chybičky....neexistuje dokonalý kočiar - treba na prechádzke ísť pohodovým tempom a nebudete kopať do brzdy....napr......veľká výhoda otočenia do jednej aj druhej strany - v smere jazdy aj v protismere... ja som napr.porovnávala q12 - čo mala kamoška - perovanie: katastrofa....športová časť tiež divná...takže je to o tom čo sa vám páči, čo očakávate a koľko chcete investovať. Podľa mňa v-max je výborný kočiarik.....

gilmorka
28. apr 2010

miavin ja som tiez porovnavala v-max a camarelo q12 a vahala som, ktore kupit. Q12 ma este o trosku vacsiu hlboku cast,co bolo asi jedine plus, ale inak je to skoro o tom istom, take iste vetranie striesky, take iste polohovanie chrbatika v sportovej casti, aj spodna cast korby taka ista doska. Sportova cast mi pripadala strasne mohutna, a pisala som si s jednym dievcatom, co ho mala a predala prave preto, lebo sa jej zdala ta sportova cast prilis nestabilna, ked tam mala maleho. A vazne je tak dost vysoko posadena,to sa mi na tom nepacilo ,V-max ma asi o 10 cm nizsie, mali sme ich v predajni vedla seba a porovnavali. Preto sme sa rozhodli pre V-max..

miavin
28. apr 2010

gilmorka - no je to presne o tom - sú skoro všetky rovnaké, ale každý má niečo pre - aj proti....záleží komu čo vadí..... 😀

martinkastanko
1. máj 2010

Ahojte. Aj my máme kočík V-max. Nedávno sme začali používať športovú časť. Chcem sa opýtať, či máte kúpenú z netu slnečnú clonu, a z akej stránky, aby pasovala na tento kočík. ďakujem

lubcek
3. máj 2010

Ahojte. Aj ja som mala do piatku tento kočík, ale doobeda mi ho niejaka dobra duša ukradal z pred dveri bytu. Tak sa chcem len tak opýtať či náhodou by mi niektorá nepredala len hlbokú vaničku, spodok budem mat. dakujem.

zdenka_pp
3. máj 2010

Lubcek, no to je sila, že ti šlohli kočík. Kde ľudia berú tú drzosť!!!
Ja som tiež chcela nechávať pred dverami, ale mm ma zrušil, že nechce riskovať. Tiež mi vadí pri VMaxe,že kopem do brzdy, ale nie je to nič strašné. Stačí ubrať tempo, ale keďže sa chcem trošku pohýbať, tak radšej uprednostňujem rýchlejšiu chôdzu 😉 .

gilmorka
3. máj 2010

lubcek to ma mrzi.
Inak kto uvazuje o tomto kociku, tak pre info. Min. tyzden sme skusali, ako sa nam zmesti vyhodne do auta a konstrukcia a sportova cast v kufri v pohode, mame Hyundai Getz, cize taky mensi kufor. Ale kym budeme v hlbokej vanicke, tak ta musi byt na sedacke, tu do kufra s podvozkom nezmestime.

zdenka_pp
3. máj 2010

No my sa chystáme na víkend k mojim rodičom a od svokrovcov si požičiavame auto. VW Polo, takže pidík autíčko, no dúfam, že nám aspoň konštrukcia vojde do kufra. Ešte sme neskúšali. No smiali sme sa, že vanička bude musieť "sedieť" na sedadle spolujazdca a asi bude musieť byť aj riadne pripútaná 😀 😀 😀 . Aj keď tie dva dni drobec vydrží aj v autosedačke, síce to nebude také pohodlé, ale čo už, uvidíme.

tason
4. máj 2010

Baby predavam cierny V max kocik 3 kombinacia igelit, sietka za 200e . Kocik je vo vynikajucom stave

gilmorka
6. máj 2010

Baby, do hlbokej vanicky na spodok ste na matrac este nieco davali? Nejaku plachticku, alebo nepremokavu podlozku a decku alebo nieco? Rozmyslam, co mi este chyba nakupit.

majula28
6. máj 2010

gilmorka ja som tam mala malú deku ak bolo zima a cez leto ak boli horúčavy som tam dávala obyčajnú bavlnenú plienku (bud bielu alebo farebnú s motívom 😉 )

to.beruska
8. máj 2010

ajojte!my mame tiez tento kocik v bledomodrej.pouzivany pol roka.kupili sme golfac tak posuvame dalej.za 230

123andrea123
8. máj 2010

Ahojte, kdo mate kocarek baby smile v-max 2010 muzete me rict jaky ve skutecnosti ma rozmery vnitrni korba kocarku?Na internetu nekteri prodejci uvadeji vnitrni delku korbicky 75cm a 85cm.Mela jsem vybrany kocarek Tako Jumper ale korbicka meri 75cm,pak jsem nasla ne netu kocarek baby smile v-max 2010.Miminko cekame v rijnu tak mam strach na zimu malou korbicku aby se me tam mimi veslo aji s fusakem.Kocarek baby smile v-max 2010 me zaujal tou velikosti korbicky,jenomze tedka nevim kdyz jsem nasla na internetu ruzne romery jaka je teda ve skutecnosti velka ta korba.U nas tento kocarek nikde na prodejne nemaji.Ze bych si ho tam sla omrknout a zmerit.

gilmorka
9. máj 2010

Ahoj. Ja som namerala na rame 80cm,a pri matraci cca 76cm. Zatial ho nepouzivame. Ale co tu pisali mamicky,tak do 8 mesiacov ze tam drobcov mali.

martinape
9. máj 2010

Ahojte. Tenhle kočárek používáme od září 09. Dali jsme za něj 9000kč včetně autosedačky. Koupili jsme fusak kaiser a malá byla v hluboké vaničce i s fusakem půl roku a v pohodě. A to není žádnej drobek. Pak začala sedět, tak jsme vyndali sporťák. Ten teď používáme třetím měsícem. Přendala jsem do nej fusak, takže jsem ani moc nemusela řešit ten opravdu podivně provedenej nánožník, ale počítám, že ho taky nějak vytuním aby líp držel a nefoukalo pod něj. Taky to okénko na střeše sporťáku je dost nedomyšlené. Dost tam pere sluníčko. Řeším to, že nad něj dám slunečník. Jinak malá má teď v osmi měsících 11 a půl kila a je taková široká, ale zatím je ve sporťáku v pohodě. Ale uvidíme příští rok. Taky občas kopnu do brzdy. Jednoduše se skládá a přijde mi docela lehký. V pohodě řídím jednou rukou. Jestli vám táhne do stran, dofoukněte kola. Jestli vrže, namažte. To je jen o údržbě, tohle dělají i kočárky za dvacet tisíc. Chyby ten kočárek má, ale asi to odpovídá ceně. Sousedka ma kočárek chicco za 18 tisíc a furt na něm něco řeší, co jí nevyhovuje. Já jsem za ty peníze spokojená. Nechám si ho i na druhý mimi.

to.beruska
9. máj 2010

martinape veru mas pravdu my sme snim tiez spokojny za tie peniaze je super

martinape
10. máj 2010

A ještě mám otázku. Nevíte někdo náhodou - na držadlech, za který se chytá konstrukce při skládání kočárku, jsou takový plastový kolečka s krytkama. Nevíte k čemupak to tam je? Prvně jsem myslela, že se na to předělá boudička sporťáku, aby byla vyšší, ale tam maj ty kolečka větší průměr. Takže nevim. A aby to tam bylo jen tak, to se mi taky nezdá. Pokud někdo víte, prosím poraďte. Díky.

majula28
11. máj 2010

martinape tak to by aj mna zaujímalo...... 😅 😅 😅

miavin
12. máj 2010

tie koliečka s krytkami sú asi na okrasu 😀 ale ja konkrétne som tam uchytávala sieťku proti hmyzu... gumičku som dala popod držadlo a šup okolo toho koliečka...

lucyso
13. máj 2010

ahojte baby, aj my mame V max a sme s nim spokojni. len mi na nervy lezie ked mam na konstrukciu nasadit autosedacku. to mi trosku vadi, pretoze kym sa trafim do tych adapterov 😀 😀 😀 , tak to potrva 😉 .
len sa chcem spytat:
na autosedacke - cast ktora sa "pricvakava" do adapterov, tak tam je taky cast, ktora sa stlaca a neviem naco to sluzi. neviete? plni to nejaky ucel?
pisem ako tatar 🙂, ale snad viete co mam na mysli🙂

cka
14. máj 2010

Ahojte, aj my mame tento kociar, v KE nam ho nukali za 400eur s vajicom, ale presne to iste sme kupili v Polsku na trhu za 200 eur, full vybava. No nekup to. A je vyborny, riadim ho sice ako tatar, ale to mi za tie prachy ani taka skoda nepride ako keby som mala kociar za 800 eur, nie?
Mala v nom bola do 8 mesiacov, spala tam v pohode, teraz spinka v sportaku. A pohoda.

miavin
15. máj 2010

lucyso - no neviem či som dobre pochopila - ale to čo sa stláča - je na skladanie striešky na vajci....

martinape
15. máj 2010

Lucysa já ten tvůj dotaz pochopila jinak, než miavin, jestli myslíš ty mačkací půlkolečka, tak ty drží tu sedačku v těch adaptérech a když sedačku vyndaváš, tak tím, že přitáhneš ty úchyty na uvolnění sedačky z adaptérů, tak tím se vmáčknou ty půlkolečka a uvolní se ta sedačka z adaptérů. Taky píšu jak tatar, snad mě někdo pochopí. Vysvětlování není mojí silnou stránkou.

to.beruska
15. máj 2010

cka to ste ako lacno kupili.mna vysiel 300 po zjednani.a to sme kupovali minuly rok

lucyso
16. máj 2010

ano pochopila som to🙂, dakujem za vysvetlenie.. vy ste mali ku kociku navod???nam ho vtedy predavacka nedala a mna to napadlo az neskor a kedne sme ho kupovali mimo nasho mesta, tak som sa na to vykaslala...

tatiana1985
18. máj 2010

ahojte, no zacala som citat prvu stranu co sa dozviem o tomto kociari ale preskocila som hned tuto na poslednu 😀 ...neviem ako skoncil tento kociar vo vasich hodnoteniach, ale ja ho mam doma a je super 🙂 😉
mne sa paci ze je celkom lahky a je coool 😀 😀 😀

chcem sa opytat , mam doma 3kombinaciu ale to vajco sa neda ani za svet nastrcit na konstrukciu... 😖 😎 myslite , ze to bude tym, ze mi tam chyba daky adapter, ci co? 😀 😀

lucyso to je na odopinanie striesky, ako pise miavin 😀
inak kde zozeniem ten adapter a za kolko??? 🙂 dakujem pekne 🙂 🙂