Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

tatiana1985
31. júl 2010

@weiya ved to ze aj my mame prve, tak sa estelen ucime co , ako , kde 🙂 🙂 😉
...nemam rada hlupe reci: a kedy dalsie??? ta nikdy do zadku! 🙄
ja si chcem toto vychutnat a nie ze budem pendlovat medzi 3detmi, muzom, domacn., pracou...to aky ma zmysel??? ani jedno si neuzijem, a dat dietatu najest a vymenit pleinku nie su predsa vsetky potreby dieteata 🙄 🙄

weiya
31. júl 2010

@tatiana1985 ta nikdy do zadku 😀 😀 to je dobre 😀 aj nas sa stale vypytuju, tiez to neznasam 🙄 😠 ja si chcem malu uzit a dat jej vsetko co potrebuje, v dnesnej dobe je aj jedno dieta dost,vsetko ide do penazi, nechcem malu rozmaznat to urcite nie, len chcem aby mohla mat to co potrebuje a nemuseli sme rozmyslat co kupit a co nie.pisem jak tatar 😝 , ale hadam chapes 😀

tatiana1985
31. júl 2010

@weiya 😀 joj! neznasam tie hlupe reci ani ja 🙂
ale zas dakto povie: odbuchat matersku naraz, pri 2detoch, vies 🙂 🙂
jasne chapem ta 😉 je to tak...ja som tiez mala "sen" mat 3deticky...ale az teraz ked mame nelusku vidim co to je mat dieta, co vsetko to obnasa...a asi budem muset polavit z tych 3..naaaa.....no nevem..uvidime 😀

bambulka0406
31. júl 2010

@tatiana1985 hej termin mas az vo februari... ale sama vies ako to ubehne 🙂 a okrem toho mojmu bratovi sa v septembri narodi dcera, tak uz s nim sme riesili kociky.... tak mam v tom aky taky prehlad. kupil si bexu, bol to moj tip, tak teraz pozeram ze aky budeme mat my, nechcem, aby sme mali taky isty ako on.
a chystame aj svadbe, takze je toho dost. pomaly treba vsetko riesit, lebo potom by toho bolo vela naraz 🙂 kupovat budem isto az pred porodom, ale chcela by som mat aspon par favoritov, aby som sa potom tym nemusela zaoberat

lucyso
1. aug 2010

tani plne s tebou suhlasim🙂!

15natalinka18
1. aug 2010

@tatiana1985 dam aj foto neboj

15natalinka18
1. aug 2010

@weiya uprimne inak na živo vizeraš tak mladšie a o tom čase mi možeš hovorut ja som kučerava ovca čo žehli ofinu a už neviem ako žehlička vobec vizera neni čas

weiya
1. aug 2010

@15natalinka18 mladsie 😀 inac pozeram, aj ty si mlada mamina 🙂 ja budem mat 22teraz v auguste

15natalinka18
1. aug 2010

haha a kolkeho ? ja mam 15 augusta 23...........tak vieš nam sa podarilo vi ste asi planovali s mužom

15natalinka18
1. aug 2010

@tatiana1985 už mam plny album fotiek tak možeš pozriet

tatiana1985
1. aug 2010

babyyy 😀 a ja som stara raketa 25 som mala v maji 😀 😀

weiya
1. aug 2010

@15natalinka18 cosi, aj nam sa podarilo 😀 svdba bola az potom 😀 26.augusta 🙂

tatiana1985
1. aug 2010

@weiya a ta ciapocka, vy mate letnu??? lebo pozeram ze ja by som vzala jesennu...6-12mesiacov pisu..aku mas skusenost??? ona sa roztiahne potom???alebo aky to je material??? 🙂
by som vzala tu jar/jesen..len na jar uz bude mat moja 14-15mesiacov, ktovie ci by jej este bola dobra 😒 😒

weiya
1. aug 2010

@tatiana1985 no my mame tu letnu, piratku 😀 6-12mesiacov, ona sa vlastne vzadu viaze a tym sa stahuje, cize sa prisposobuje na hlavku, tak myslim ze by aj dobra mohla byt 🙂 idem pozret tu jar/jesen ci to je tiez na ten styl 🙂

weiya
1. aug 2010

@tatiana1985 to uz su vlastne take klasicke ciapkove, tak neviem,ta nasa je z takej dost pruznej latky, keby boli aj tie take tak by mala byt dobra

tatiana1985
1. aug 2010

@weiya http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d... tuto by som chcela, na jesen by jej snad bola dobra,ale ktovie ako na jar ? 🙂

weiya
1. aug 2010

@tatiana1985 hej aj som myslela ze tu, tu rozmyslam ze aj ja by som kupila ale uz samo ze tu od 12.a mozno aj na jar by jej bola 🙂 ja som teraz odtial aj tu teplakovu supravku s menom a bodicka k narodkam 🙂 uz mi prisli a su super aj supravka 🙂

tatiana1985
1. aug 2010

@weiya no tebe hej od 12 uz treba...ale nam prave tu 6-12, 🙂 🙂
vazne? ze kvalitne tie veci su vravis?

weiya
1. aug 2010

@tatiana1985 su kvalitne myslim, vela ludi si ich chvali, aj na fb maju skupinu a tam si ich ludia chvalia 🙂

15natalinka18
1. aug 2010

@weiya haha no tak si možme ruky podat len tebe to aspom vyšlo

tatiana1985
1. aug 2010

@weiya no ale na fcb je vsetko 😀 😀
no urcite ciapocku kupime, naozaj je super... len asi si rozmyslim ktoru..6eur je dost na ciapcku, tak nech ju aj poriadne vyuzije 🙂 🙂 da sa tam napisat aj konkretna otzka??? napr.by som sa opytala, do akych rozmerov sa ta ciapka dokaze natiahnut...ci rastie spolu s dietatom 😉 🙂 🙂 🙂

weiya
1. aug 2010

@tatiana1985 ta ked im mail napises, hadam odpovedaju 🙂 bobo@bess.sk

weiya
1. aug 2010

@15natalinka18 ozaj a aby sme neboli furt od temy 😀 kedy si otocila malej sportovu cast od teba?ja mam stale otocenu k sebe

15natalinka18
1. aug 2010

@weiya hned ako som ju dala do športiaku lebo tej mojej jazda v protismere vadila ani v košiku v kauflande mi nesedi na tej sedanke ale v koši a pretačala som ju v kočari k sebe len ked moc fukalo.......ono neni dobre ked pozera stale na teba lebo si musi zvykat na okolie aby nebola moc na teba naviazana inak ti bude pištat

weiya
1. aug 2010

@15natalinka18 a sak rozmyslam aj ja ze ju pretocim, tak sa mi ten kocik aj viac lubi 😀 ale strasne vymysla v nom, tak neviem, ale vyskusam a uvidim 🙂

15natalinka18
2. aug 2010

@weiya inak aj sa lahšie tlači ...no to aj ta moja stale musi mat v rukach dačo nove aby sedela aj kebi len list alebo pupavu šišku konarik atd

tatiana1985
2. aug 2010

baby a sa pozrite na moje vajiiicko v albume 😀 😀 😀

weiya
3. aug 2010

@tatiana1985 vajicko je krasne 😉 a aj mala kocka v nom 🙂 Baby a prali ste uz kabelu ku kociaru? Neska som sa tak lepsie na nas kocik zadivala a fakt ho mame akysi spinavy 😒

lucta05
5. aug 2010

@15natalinka18 ja som mala maleho v protismere otoceneho aj tak pisti za mnou to neni o tom ako mas otocne ci v smere alebo v protismere jazdy. Ale ja som spokojnejsia ked na neho vidim, ked papa aby mu nezabehlo 🙂)

15natalinka18
5. aug 2010

@lucta05 moja mala bola zvedava a chcela všetko vidiet nie stale len otrepanu maminu takže u mna to zaležalo.........ved ked nemaš vystretu strechu tak na dieta krasne vidiš .mi behame už len s vystretym slnečnikom a stiahnutou strechou aby som na nu vydela a mam ju spokojnu