Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 my tusim nemame protisklzovu upravu, hadam bude aj tak drzat 😀

weiya
10. aug 2010

@misss ale pozeram ze maly uz sam cupka 🙂 uz si bude pri kociku pomalicky cupitat, moja je starsia a ta sa na chodenie este nechysta, no stvornozky ide jak raketa 🙂 najradsej aj po ulici by tak isla 😀

misss
10. aug 2010

@weiya no uz cupkame..najprv nechcel stvornozkovat, len sa plazil, ale potom sa strasne rozbehol.. 😀 ved to pride.. 😀 ale je to take zlate, ked sa tak rozbehne, ale strasne sa bojim toho ako zabrzdi.. 😀

tatiana1985
10. aug 2010

@weiya a kvetovany neni??? 😀 nech ladime....sak o to mne len ide pri tom kociari 😀 😀

... inak pozri co mam ulozene v pc... co to za fusak...nemozem ho teraz zohnat na mimibazar...to dobry by bol?

weiya
10. aug 2010

@misss uz sa tesim ked to pride 🙂 a budeme si spolu cupitat pri kociku aj my 😀 je to take zlate 😵 😵

weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 ja umrem 🙂 ten je krasny aj ja ceeem taky 🙂 🙂

tatiana1985
10. aug 2010

@weiya a to takto ma vyzerat fusak na zimu,? dobry je hej?pozeram na mmb a neni tam ..sakra 😠 😠 ho nevem zohnat ..ale kraaaaaasny..k nasmu kocu..

weiya
10. aug 2010
weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 takto ma vyzerat myslim, sak aj te nas je podobny len bez kvietkov 😉

weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 a az scul kukam ze je len cerbeny, cierny je iny

tatiana1985
10. aug 2010

@weiya sak na tej ceskej stranke neni cb-kvety 😀 😀 nasla som original...sleduuuuuj...
no ale ma vsetko co ma fusak mat, mozem zajtra objednavat? 😀 😀 ci taky fusak ma mat okrem dierok na pasy+protismykovej podlozke aj daco ine??? 😀 😀

weiya
10. aug 2010

http://www.tomsta.sk/product/detsky-fusak-klasi... tu je ale je vypredany.... a co si jaky nasla?

weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 a tu je na mmb🙂 ze je vo viacerych farbach lebo zas je tu ta hlupa cervena vyfotena 😀 a dobru cenu ma, dvadsta evri 🙂 keby som ho minuli rok videla ked sme kupovali 😀 😀

tatiana1985
10. aug 2010

@weiya pocuj, ci neni kratky...90cm??? na dlzku??? to neni malo 🙄 🙄
kolko cm ma tvoja mala??? 10mesacna 🙂 🙂

weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 neviem tatiana 😀 nechce sa dat odmerat este aj u dr taky plac pustila ked ju chceli odvazit a odmerat ze to radsej dr vzdala 😀 idem pozret kolko cm ma ten nas 😉

tatiana1985
10. aug 2010

@weiya juuj si zlata...ze odmeras..cakam cakam..poradis aspon, ci isto neni kratky a tak 🙂 🙂
a dieta vyrastie a potom budem kukat nanho v skrini 🙄 🙂 🙂

weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 takto to maju napisane na jednej strnke o nasom fusaku dĺžka zimného fusaku je 110cm, táto dĺžka je vyhovujúca pre väčšie deti
- po odopnutí spodného nánožníka je fusak skrátený na 90cm, dĺžka vyhovujúca pre menšie deti takze stoho uvazujem ze ten fusak je asi len do hlbokej vanicky 😒

tatiana1985
10. aug 2010

@weiya joooj, aj kamoska vravi ze 90je asi kratky... ze akokeby do vanicky len bol 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
ale pozri co som pred minutou naslaaa...kolko stoji taky fusak bezne??? bo tu zan chcu 999kč 😖 😖
ale kvoli tym kvetom bereeeem 😀 😀

weiya
10. aug 2010

@tatiana1985 20 eur flisovy a 22 z ovcej vlny vnutro ;))

tatiana1985
10. aug 2010

@weiya nechapem 😅 😅

tatiana1985
10. aug 2010

@weiya ha uz chapem...a ktory je "lepsi"?

weiya
11. aug 2010

@tatiana1985 no to neviem, ale my mame flisovy 😀

svet1
11. aug 2010

Ahojte. My sme tiež pre našu princeznú zohnali Baby Smile V-Max, ale bez pláštenky ☹ Neviete, či sa dá niekde zohnať samostatná? Ja tu ňúram po nete, ale nenarazila som na ňu, tak skúšam šťastie tu u vás 😉
Prípadne, ak niektorá používate nejakú univerzálnu, dáte mi tip? Ďakujem 😉

lucyso
11. aug 2010

Ahojte kocky, aj ja mam Emitex🙂)))), tusim je to popularny fusak. kupila som ho este minuly rok s kocikom v kocikovo.sk
no a kedze sa mala narodila na konci marca, tak som ho zatial nevyuzila, ale do sportoveho pojde iste.... tak som zvedava, ze ako to dopadne a este chceme kupit v septembry nejake golface, tak som zvedava ako sadne tam....

mamina63
11. aug 2010

ahojte ja mám tiež kočík v.max a aj fusak emitex...využívali sme ho aj vo vaničke aj v športáku (od februára- malý mal 7 mesiacov), sedí tam super a je veľmi teplý....ja som fusak kúpila cez internet z čiech a bol vtedy za výpredajovú cenu 😀 a omnoho lacnejší ako u nás 😅

svet1 ja som si pláštenku kúpila univerzálnu, v každom obchode s kočíkmi ju majú určite, stála okolo 5-6 eur, neviem už presne a super sedel aj na vaničku a super sedí tiež aj na športiak 😀

tatiana1985
11. aug 2010

@mamina63 aj ja mam tip na fusak z ciech,bo tu na svk taky nepredavaju jak chcem..a chcu zan 38e+postovne..je to vela??? 😎 😎 😉
@svet1 plastenku musis kupit vsade..daj si do googlu a je to tam 😉 😉

mamina63
11. aug 2010

@tatiana1985 a aká je to značka fusaku??? ja som ten emitexový kúpila za 750 kč + pošta....za takú cenu to tu určite nezoženieš 😲 ..a nový?! 😀 😀 😀

weiya
11. aug 2010

@mamina63 dobre si kupila 🙂 , my sme minuly rok dali 56eur za emitexovy fusak 😒

annie13
11. aug 2010

@svet1 od dnes su v akcii v tescu za 3,5
uni na 3 kombinaciu 😉