Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

lucyso
3. sep 2010

ahojte baby,
tatiana1985, tak uz asi dva tyzdne sme v sportovom aj my. a hned som si ju otocila od seba, cize nie ako vanicku. (iste ma chapete 🙂 🙂 😀 😀 😅 ), no a zatial si klopem a som spokojna. a kebyze len ja... Livii sa velmi paci, pekne pozera na svet (a nie len na svoju mamu) a potom sama od seba nejako spokojno zaspinka...
tak teda duuuuuuuuufam, ze dolho spokojne budeme🙂

tatiana1985
5. sep 2010

@weiya juuuj vsak chcem ho chcem!!! 🙂 krasne kvetocky..... 😀 ..len ma seere doslova ze sa mi zda lacny...fusaky pozeram stoja od 50 do cca 80eur..a tento moj kvetkovy stoji "len" 999Kč... neni to malo??? na fusak??? 🙄 🙄

..proste ma stve ze je lacny,,,a tiez im idem este napisat, kolko ma vyjde postovne z ciech na svk... nakonec za dopravu dam viac nez za fusak 😉 😀 😀

@lucyso my sme prvy tyzden mali sportak smerom ku mne..nie odomna..ale potom som ju otocila...nech kuka na svet..ale ona ma v trubke..furt sa hra s hrackami, vobec mi nepozera von, jak "normalne deti" 😀 😀
ale tiez mi tam zaspi vzdy... tak som rada.... 🙂 🙂

weiya
5. sep 2010

@tatiana1985 😀 prepocitaj na nase eurace, dohod k tomu postovne a bude jak sv.na drahy aj tento 😀 😀

weiya
5. sep 2010

@tatiana1985 a ja nevim co cul robit 😀 stratili sme nanoznik s kocika... 😒

tatiana1985
5. sep 2010

@weiya no to je to....matika a ja,,,to tazka matika 😀 😀 nanoznik??? to je ktore??? 😀
azda ne to co mala tam ma nohy... 😕 😕 sak to keby si stratila, to pocujes ze daco ...eblo z kocika 😀 😀 😀 ci ktore to je nanoznik??? 😀 😀 😀

weiya
5. sep 2010

@tatiana1985 😀 😀 😀 to je ta krytka na kocik co aj na vanicke bola 😀 sme to mali v kosiku pod kocikom polozene, zacalo trosku poprchat, reku nevytiahnem plastenku iba toto tam dam , kuknem pod kocik a to nikde...

weiya
5. sep 2010

@tatiana1985 na eurace nase je to okolo 40eur 🙂

tatiana1985
5. sep 2010

@weiya ahaaaa 😀 😀 a ste to stratili??? juuuuj, tak to uz kde take najdes??? 😨 asi velmi nikde.... 😖 😖 ci? 🙂 🙂
..ahaa..40..dakujem kraasne 😀 😀 ..no neni to i tak malo??? 40.. 😅 😅

weiya
5. sep 2010

@tatiana1985 ta to uz nikde nenajdem take si myslim, skusim sa v obchode opytat, ci to nemaju aj volake univerzalne alebo co, ale uz tam nebudu kvetinky ☹ do pr..leee 😠 ale neni malo, sak cim drahsi neznamena ze tym kvalitnejsi 😀 😝 😀

lucyso
5. sep 2010

weiya mozno sa to niekde omylom zapatrosilo.
inak ked je rec o nanozniku... ja som ho minule isla pripevnit na kocik a ono to lieta.... len ak dam nizsie "to" polohovatelne na nozicky, tak potom sa mi da upevnit, ale ja to nizsie este dat nemozem, ved to bude nepohodlnne... tak to riesim len dekou..

weiya
5. sep 2010

@lucyso urcite sa to nezapatrosilo, vytratit sme to s kosika kocika museli.lebo jeden den som to tam muzovi davala, ked von isiel s malu, nech jej to tam neskor da, ale nedal, a hovoril, ze po ceste domov to tam este napraval, lebo to trcalo von, a na druhy den to tam uz nebolo, ked som to potrebovala... 😒

ked to tam das, ten nanoznik,aj ked to nebude nizsie,su tam take akoby snurky zo suchymi zipsami a tie omotaj o konstrukciu kocika nad kolesami a bude to pekne drzat 😉

believe2
6. sep 2010

mamicky, mam problem s kolesom, resp. s dusou, nie je to ani defekt, ale proste sa rozpadava dusa, darmo sme ju lepili.....no zohnat taku dusu v KE je problem, neviete mi poradit? tym padom mam totalne nepojazdny kocik :(....na nervy

lucyso
6. sep 2010

believe2 musi sa to dat objednat v obchodoch s kocikmi, alebo skus v obchodoch s bikmi.
JA som mala tiez ten problem a chvalabohu, mali na sklade jedno. ale ja som to kupovala v Hlohovci: www.babymania.sk
skus im napisat, mozno maju a mozno Ti poslu.

tatiana1985
6. sep 2010

@believe2 aj mne sa dusa rozletela 😀 😀 boli sme v predajni kde bol kociar kupovany aj so zarucakom a vyriesili to po svojom 🙂 🙂 vymenili moju dusu za novu dusu z ineho kociara 😀 😀 ....zadarmo--- v ramci zaruky 😀 😀 😀 😀 zlati boli fakt 🙂

believe2
6. sep 2010

pani, od ktoej mam kocik mi povedala, ze si mam dusu zohnat v specializovanych obchodoch s bikmi, tak som vyvolavala vsade v KE a povedali mi, ze take nedrzia, ze mam zhanat tam, kde som kupila kocik, takze som zase oslovila tu pani, nech mi to zhana ona, lebo ze je to podpultovy tovar, tak dnes by mi mala dat vediet...este pockam, no necakal som, ze to bude taky problem :(

tatiana1985
7. sep 2010

@believe2 no pokial nemas zarucak, sla by som,, ano..do obchodu s bicyklami... aj ja viem, ze tam ich maju mat 🙂 🙂
prip.do obchodu s kocikmi, ci naaahdou ti nevedia pomoct..ved sa musi dat 😠 😠 odniekaial zohnat ..

believe2
7. sep 2010

uz som objednala na babymania. sk, ako mi napisala lucyso.....ale aj tak, pokial to dojde :( nebyt toho, ze aj tak chcem v-max predat a kupila som uz iba sportak, tak som totalne odstavena 😒

kejtty
7. sep 2010

@believe2 my sme v pohode kupili nahradnu dusu do kolieska, obvolala som 2 obchody v KE s bicyklami a hned v druhom mali presne ten rozmer - niekde na Terase je predajna, ale uz si nepamatam obchod.

lucyso
8. sep 2010

caute baby.. joj joj, uz aj ja zacinam frflat na tu strechu na sportiaku.... des. a celkovy dojem mam z nej ze je na krivo.... prisamvacku... normalne mi to pride krive... uz sa obzeram po novom sportovom kociku. len musime kupit aj novu autosedacku. Livii uz nohy trcia z vajicka a vidim na nej ze jej to uz zacina byt nepohodlnne.... takze dalsie investicie... hmm, nepocitala som s tym ze budem tak nespokojna s tou sportovu castou. co sa vanicky tyka, tak ta je super, velka, na paradu, ale sportak... hmm !

misss
8. sep 2010

Ahojte...tak fusak mame objednany..nakoniec som sa rozhodla pre tento..
http://www.tomsta.sk/product/detsky-fusak-womar...

@lucyso ta strecha je fakt kriva a nie je pekna gulata, ale taka nejaka "šišatá"... 😀 ..ale už nejako vydržíme a na jar kupime nejaku buginku.. 😀
My sme auto sedacku kupovali, ked mal maly cca 8 mesiacov.. 😀

lucyso
8. sep 2010

a dovtedy si ho mala vo vajicku???? a nevadilo, ze mu nohy toho trcali 😅 ?

misss
8. sep 2010

@lucyso asi do 8 mesiacov..trcali mu, ale nevadilo mu to, kym mu trcali len trosku a bolo to v lete, tak to bolo ine..teraz si to neviem predstavit..ked mu trcala uz cela nozicka, tak sme utekali kupovat novu..
Inak, vraj by malo byt babo vo vajicku do roka, ale take ani hadam nepoznam, co by tam tak dlho vydrzalo.. 😀 😀

weiya
8. sep 2010

@lucyso
@misss my sme doteraz vo vajicku 😀 a mala neprotestuje, nozky jej veru trcia, teraz sme uz autosedacku kupili, teda svokra malej k bliziacim sa narodeninam kupila 🙂

misss
8. sep 2010

@weiya len maly sa nam uz nezmestil do auta.. 😀 ..strasne kopal do sedadla pred sebou a zapieral sa do neho..teraz sme spokojní...kupili sme taku sedacku, ktora sa da vyklopit do lahu..Tuto. 😀
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2692...

weiya
8. sep 2010

@misss jaj 😀 mala sa zmesti este, ale nabuduce uz ideme v novej sedacke a nie vo vajci 😀 my mame tuto http://www1.hej.sk/baby/obchod/1094927/9-36-kg/... len v ciernej farbe 😉

pegie
8. sep 2010

Caute
Ja mam tento kociar a som s nim velmi spokojna, uz sme mali aj defekt, nahradu som kupila v obchode s bicyklami. Mozem ho len odporucat🙂

misss
8. sep 2010

@weiya aka chutná... 😀 😀

weiya
8. sep 2010

@misss 😀

suzik77
8. sep 2010

@jamar ahoj, prosim ta, ktore bocne tycky chytis a pritiahnes, aby pukli? lebo ja som to hladala, skusala a nic... porad mi prosim ta, lebo ja nechavam striesku uvolnenu a ked svieti slniecko, tak to trosku vadi.. rada by som ju vtedy mala napnutu, no neviem tie tycky najst. dakujem

weiya
8. sep 2010

@suzik77 ved bocnu konstrukciu tej striesky,ta co je pri tych gombickoch, ked to za kraj potiahnes tak to pukne, ale my to aj tak nemame pekne vysponovane...