Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

babula
11. aug 2009

baby nezda sa vam v sportovej casti ta cast na nozicky kratka?vojde tam 2 ročne dieta a fusakom?

babula
11. aug 2009

maivin neodmerala by si prosim ta dlžku tej sportovej casti a výšku od zeme po dno vaničky?dakujem, ty si taka informátorka tak preto sa obraciam na teba 😀

miavin
11. aug 2009

zuzterka - naši majú krátku fábiu - no my chodíme tak, že do kufra dám vaničku, šasy na zadné sedadlo a autosedačku tiež, ale ak dáš tu dosku - to plátno preč, tak sa určite šasy vojdu do kufra..... ono aj kolieska sa dajú dať dole rýchlo, myslím, ale určite si s tým poradíte... len to chce pošpekulovať.
babula : dlžka športiaku: 90 cm a výška 52 cm - od zeme po dno vaničky 😉

derylka
11. aug 2009

zuzterka... áno myslím presne tú dosku - ked sa otvára kufor.. 🙂 .../nevedela som ako to mám nazvať/ 😉

to.beruska
11. aug 2009

neviem aky rozdiel je medzi golfom 4 vym a fabiovim kufrom.ale podla toho co som videla ani nie moc.no my sme skusali aj s vanickou ale tiez sa nezmestil ale so sportovou castou sa nam zmestil.ale zase to berem tak ze teraz bude zima a ked niekde pojdeme autom na rychlo tak bereme iba spodok a sedacku zase.a uz ked budem chciet ist do mesta na prechadzky tak to uz na jar pojde do sportovej casti aj a vanicku uz potrebovat nebudeme

copacabana
12. aug 2009

Kočky choďte do Štúrova, tam je veľká predajňa na kočíky, majú ich tam vystavené aj iné podbné...., ale na internete som tú predajňu nenašla.

jamerlenka
6. sep 2009

ahojte dievcata, som rada, ze som si tu nasla aj svoj kocar 🙂 chcem sa vas opytat, uz ste premyslali aj nad fusakom do sportovej casti na zimu?
nasa mala velmi rychlo rastie a do vanicky sa mi uz asi ani za mesiac nezmesti cize ju budem musiet uz dat aj skor do tej sportovej casti :/ a preto premyslam uz aj teraz nad fusakom na zimu..
dakujem 🙂

derylka
8. sep 2009

jamerlenka....

.. fusaky do športových častí sa dávajú na zimu štandardne... tak si myslím že rozmýšlaš správne... 😉

sisi10
8. sep 2009

Ahojte. Dnes som ho bola pozrieť v Hlohovci a som ním nadšená. V piatok ho asi pôjdeme kúpiť. Mám ale jednu otázočku. Keď s ním chcete vyjsť na obrubník, tak to ide ľahko alebo je to komplikovanejšie. Treba stúpiť na tú tyčku kde je brzda? Ďakujem za odpoveď.

jamerlenka
8. sep 2009

derylka 🙂 asi standardne univerzalny, ze? 🙂

derylka
9. sep 2009

jamerlenka ... tak štandardný 🙂 .. no sú klasické fusáky... a sú fusáky aj priamo do športových častí, len sú rôzne rozmery, teda pri tých do hlbokých vaničiek určite, tak myslím že je to podobne riešené aj na športové časti... ja osobne som skúšala do hlbokej vaničky do V-maxu dva fusaky, jeden tam sadol ako keby bol šitý priamo tam, a ten druhý tam bol taký natlačený.... bolo ho proste vela... 🙂

miavin
9. sep 2009

ahojte - no ja som nad fusakom zatiaľ nerozmýšľala - neviem, bude mať už 7 mesiacov a máme krásne teplé kombinézy.... hmmm ale možno jeden nejaký omrkneme... dík za typ
derylka - a kde si skúšala tie fusaky prosím ťa?

derylka
9. sep 2009

miavin... v obchode... 🙂

miavin
10. sep 2009

no to mi je jasné - ale v ktorom - na slovensku?

majula28
10. sep 2009

sisi áno, aspoň ja to tak robím 😀

to.beruska
11. sep 2009

no my mame fusak od emitexu.zda sa mi super.je dobry aj vo vanicke ked sme ho skusali a tiez v sportovej casti,.daju sa tam dat aj pasy a zachytit o sportovu cast tak sa nebude suchat dole.tak zda sa mi super.a je aj teply.je taky ze je teraz maly a potom sa tam da na konci este pripojit.tak aj na väcsie dieta..
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

derylka
13. sep 2009

miavin... áno na Slovensku ...... konkrétne s tých čo tam pasovali bol od Red Castlu...

http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...

sisi10
13. sep 2009

Zdravím všetky spokojné mamičky V-MAXu. Tak v piatok som si bola pre kočík v zeleno šedej kombinácii. Zatiaľ je u svokrovcov. V októbri bude mať premiéru. Dúfam, že s ním budem taká spokojná, ako vy, ktoré ho už používate.

jamerlenka
16. sep 2009

sisi10 gratulujem ku kupe 🙂 potom napis ako si spokojna...

to.beruska a nemala si teda ziaden problem ho dat do sportovej casti? drzal v pohode a zmestil sa tam bez prolemov? tento som uz totizto si aj ja pozerala ale stale som nejaka nerozhodna...
dakujem 🙂

to.beruska
17. sep 2009

jamerlenka nemala som vobec problem pekne sedel aj vo vanicke a pekne drzal aj v sportovej.lebo ked das maleho don a zapasas aj tak aj tak je super a tiez tam zo zadu sedi

to.beruska
18. sep 2009

ozaj baby akymi pumpami fukate kolecka na kocik????

katcok
18. sep 2009

videla som autosedačku v zelenej farbe, len sa mi to nezdala byť tá pekná trávovozelená ako je na obrázku nejaká vyblednutá. Aké máte skúsenosti so stálosťou farieb na kočíku a autosedačke?

majula28
19. sep 2009

ahojte, ja mám nafúkané iba zadné kolečká 😀 a to mi manžel fúkal kompresorom, a predné nemám nafúkané, lebo sa nedá dostať k ventilu 😲

to.beruska
19. sep 2009

no ja som ich chcela dofukat normalnom pumpou.no po 15 minut snazenia a vyfuknutia predneho kolecka som zistila ze ta pumpa nefuka tak parada.ale tiez rozmyslame ze kompresorom

jamerlenka
20. sep 2009

ahojte, no mne bolo povedane, ze najlepsia na to bude autopumpa...

to.beruska
21. sep 2009

tak mi uz tiez mame nafukane kolecka a aj predne. 😀 manzel fukal kompresorom

zuzterka
22. sep 2009

Ahojte, manžel bol v sobotu v Nowom Targu, obzrel mi môjho favorita V-Max,,a pýtali zaň 250,-´€
(bez autosedačky ).......Aké máte skúsenosti ???

Zdá sa mi to dosť,,,na to že miavin písala že ho kúpila za 260,-´€ aj so sedačkou... Myslíte že sa s nimi dá vyjednávať,,,, ja som si myslela že budú chcieť tak cca 210,-´€ (bez tej sedačky )

Zatiaľ mám vybratú čiernu farbu,,,,aj keď naše babky,, majú kadejaké predsudky,,,a moc im to nie je po chuti ( no čo stará škola 😉 ) ,,, no veď uvidíme,,,chcem taký neutrál,,,lebo ešte nevieme čo to bude,,,,

Vopred ďakujem za rady a skúsenosti s kúpou na trhoch...

pecka
22. sep 2009

zuzterka, my mame tak isto baby smile V-max z N.Targu. Tiez si pytal najprv 250 Euro (bez autosedacky) a potom nam ho dal za 240 a a k tomu sme este dostali zadarmo sietku aj prsiplast. Takze celkom fajn, my sme boli spokojni. V tom obchode babyboo (maluszek) na Harczerskej ho maju za 280 euro!!!! tak to je uz riadna palka.
Inac nasla som ho na nete zatial najlacnejsie na tejto stranke a maju teraz akciu: postovne zdarma:
http://www.tomsta.sk/product/baby-smile-v-max-1...

my sme tiez povodne chceli cierny s kvetmi, ale upustili sme od neho.

veva2
22. sep 2009

zuzterka, my sme boli asi pred 3 tyzdnami v Targu, kupili sme V-max, najskor od nas chceli za 3-kombinaciu 320,-E nakoniec sme to zjednali na 250,-E aj s autosedačkou. Takze len sa treba jednat, oni urcite spustia a neboli sme jedení ktorym sa to poradilo🙂
AHOJ🙂

zuzterka
22. sep 2009

veva2 , tak to klobúk dole,,,,to ste perfektne zjednali,,,ja som tiež rátala, že ich skúsim stiahnuť na nejakých 200-210,-€ - bez autosedačky,, tak uvidíme,,ako sa podarí... a ozaj akú máš farbu???