Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

veva2
22. sep 2009

Boli celkom pristupni asi su zvyknuti ze sa ludia jednaju. Chceli sme inu ale nakoniec sme kupili sedo-zelenu a bolo som rada je taka veselsia ako ta co som povodne chcela. Ak ti este mozem poradit vacsinou maju na stanku iba po jednom z kazdej farby, tak je dobre ist skoro rano a najskor kupit kocik a potom vsetko ostatne aby si kupila to co chces🙂

to.beruska
22. sep 2009

no my sme ho mali za 300 ale pytal vtedy 320.no my sme moc na zjednavanie neboli.tak sme sa ani moc nesnazili.ale tiez sme ho kupili hned rano aby sme mali tu farbu co sme chceli

zanet78
28. sep 2009

Ahojte baby,neviete mi poradiť,po dlhých úvahách som sa rozhodla pre tento kočík,len neviem či má dosť velkú vaničku.Dieťatko sa má narodiť koncom oktobra tak dosť dlho budem potrebovať fusak,ale mám pocit že iné kočiky sú na tom ešte horšie čo sa tíka velkosti vaničky.Poradte!

to.beruska
1. okt 2009

zanet my to mama tiez tak.urcite je vanicka dost velka.nemusis sa bat

ema1987
6. okt 2009

Ahojte babenky no ja by som potrebovala surne pomoct poradit ☹ ☹ ☹ ☹
newem sa rozhodnut nad dvoma kocikmi sestra ktora pojde za krsnu povedala ze kocik nam kupi ona ale jej sa paci iny ako nam takze newem poradte mi aby som sa aj ja dobre rozhodla a nelutovala. 😢 😢
No vyber je GTX Espiro ten sa paci sestre a je o nom presvedcena ze je dobry ale ma mensiu vanicku ako ten co sa paci mne a mala sa ma narodit v polovicke novembra takze bude podla mna potrebovat jednoznacne vacsiu vanicku.Ten druhy je BAbySmile V-max takze newemnewem pomohli by ste mi lebo ja som uz z toho zufala dneksa som mala normalne uz aj z toho mensiu depku 😖 😖 😖 😖

millada
6. okt 2009

ema, kôli vyberu kočik nemaj depku 🙂 Ja som tiez dlho vyberala, ale potom som si povedala, ze ved je to len kočik. Uz to je dobre, ze mas vybrate a rozhoduješ sa medzi nimi.
Ja som sa rozhodla pre Espiro GTX. Tiez som zvazovala tieto dva, ale dizajnovo sa mi Espiro pači viac. Pôsobi na mna tak nižšie, ma podla mna krajšiu konštrukciou. Aj ked ja som chcela čierny, ale taky Espiro nie je ☹ Je to novinka tohto roku, takze ho nie je ani tak vela. A podla mamičiek, ktore ho maju, je vraj vanička cca rovnako velka.
Nech sa rozhodneš pre hociktory z tychto dvoch, tak určite urobis dobre, lebo obidva si chvalia 😵

ema1987
6. okt 2009

millada
no ja som zistovala na nete ze aku ma velkost vanicka obidvoch tak espiro ma 78 cm /31 cm a Baby Smile zase 85 cm / 35 cm takze asi tak no mne sa tiez ten vyber farieb niako nepaci ale newem newm diki moc aj tak za tvoj nazor inak GTX je nizssi ako Baby Smile dneska som ich trosku skusala u nas v predajni 😉 😉

to.beruska
6. okt 2009

ema ked mam pravdu povedat no mne sa v-max paci viacej aj krajsie farby ma.neviem ako vypada na zivo.ale zda sa mi ze je nizsi ako max,ja som chcela vysoky tak u mna vyhral max.a tiez sa nam narodi maly v polovicke novembra a neviem si predstavit malu vanicku a vyuzivat ju aspon do aprila.kamaratke sa narodil teraz maly a mal aj vela kilou aj velky tak tiez ma kocik s mensou vanickou a urcite bude problem snou uz vo februari.ked mam pravdu povedat vybrala by som ten z väcsiou vanickou

annie13
7. okt 2009

ja som sa len informovala lebo este neviem pohlavie v polsku presnejsie v jablonke na cenu V maxu
tak este aj za mnou krical ze ak ho vezmem hned tak za 220 aj s autosedackou
cervenobiely krasny bol len som este nechcela kupovat tak v predstihu boli sme zaciatkom septembra
v Targu su drahsie a treba ist tak ze u nas na SR je pred vyplatami oni to vedia a vtedy su aj ceny nizsie taki su prefikani
po vyplate su tam hrozne ceny

ema1987
7. okt 2009

to.beruska
diki moc za tvoj nazor presne tak v-max je vyssy o dost by som povedala a aj vanicka je na nom vacssia ani ja si newem predstavit ze mi napr vo februaria alebo kedy vyrastie mala z vanicky a co potom ved to bude este zimka
🙂 🙂 🙂

to.beruska
7. okt 2009

ema nemas za co dakovat to je len moj nazor.mozno niekto napise ze ten druhy.no ja som myslela ze ho donesiem domov a po case sa mi nebude pacit.stale sa mi paci a naozaj som lepsi este nenasla a to ho este nepouzivame.ale kamaratka ma ten isty a uz ho pouziva od aprila tak je velmi spokojna a tiez aj ja ked sme chodili na prechadzky

millada
7. okt 2009

ema, tak daj na nazor skusenych mamičiek. Ja moj gtx ešte ani nemam doma, len objednany 🙂
Ja som sa medzi tymito dvomi nevedela rozhodnut, tak rozhodol mm, ktory v-max hned zamietol, ale tento sa mu zapačil na prvy pohlad. A aj mne sa pači, ze je taky nizsi, trochu ako retro 😀
Prečitala som si aj recenzie ne českom MK a chvalia si ho, vraj je ta vanička väčšia, ako sa uvadza. Ale neviem to potvrdit 🙂 Jednej mamičke dokonca predavačka povedala, nech si v-max určite nekupuje, ze espiro je lepši. Ale kazdy ma iny nazor aj skusenosti 😉

Inak, teraz je nejaka novinka Camerello Q12, ktory podla mna vyzera velmi dobre. Je tu o nom aj tema a jeden otecko ho aj pekne nafilmoval a dal link na youtube. Pozri si to v tej teme 😉 Je to taky podobny štyl ako V-max, ma viac vychytávok ako v-max a podla mna je fakt velmi pekny, aj farby su super. Maju aj leskle aj matne. V predajniach je vraj dokonca vzorkovnik omnoho širsi ako na nete. Skus pozriet 😉 Vela šťastia pri vybere.

to.beruska
7. okt 2009

no my sme zase vysoky aj manzel tak nam vysoky vyhovuje.a moj manzel si zase vybral tento.on ked ho videl prvy krat v obchode ked sme len tak pozerali kociky tak bol v cervenej farbe a hned povedal ze jemu sa paci ten

zuzterka
29. okt 2009

Ahojte,

chcem sa spýtať či ste niektoré nekupovali V-Max teraz v októbri,,,,my sa chystáme 7.11. do Nového Targu...a rada by som vedela či sa nezmenili ceny....

Chcela by som pozrieť aj postieľku...je lepšie pozerať na trhoch alebo v Malušekovi???

ďakujem

annie13
29. okt 2009

Ahoj Zuzka my sme boli vcera, tak na trhu stal V max 320 aj s vajickom, ale dojednali sme na 280 a aj tak sme ho nakoniec nekupili, mali z kazdej farby jeden kus, je to ten pan co ma predajnu aj v Ruzomberku, takze plati zaruka, napr. k nam do ZV raz za 2 mesiace vozi tovar takze keby nieco
postielky maju nadherne, vyrezavane s mesiacikmi dokonca aj tmave drevo po 56 klasicke aj v ruzovej a modrej po 30 eur, obchody neviem

sisulka7
29. okt 2009

my mame v-max a som maximalne spokojna a aj nas drobec 🙂

kejtty
29. okt 2009

Ahojte, my sme kupovali kocik z Noweho Targu, kupili sme Verso, je uplne podobny V-Maxu, akurat sa mi zdal krajsi na prvy pohlad, ked som ho porovnavala s V-Max, stal 280Eur a tak isto stoji na trhu aj V-Max. Mam ho aj v albume.

majula28
29. okt 2009

ahojte mamičky V-maxu, chcela by som sa Vás spýtať, dokedy ste mali v autosedačke novorodeneckú vložku?
Díky

sisulka7
30. okt 2009

my mame dva a pol mesiaca a este stale ju tam mame. 🙂 ale nasa Kristinka je drobcek, ma necelych 5 kg.

kuspitka
2. nov 2009

Ahojte.viete mi napisat kolko vazi vanicka a rozmery vaničky?

sisulka7
4. nov 2009

vonkajsi okraj meria zhruba 85 cm a vaha myslim, ze pisali 4,5 kg. Ja vanicku nosim kazdy den az na 3 poschodie bez vytahu aj s malou a obcas mi pripada, ze vazi 100kg ale inak sme s kocikom velmi spokojni. Specialne ked das dolu vanicku a polozis ju na rovnu plochu, tak sa ti z nej stane koliska, takze v case najvacsich kriz sme ju vo vanicke aj uspavali.

kuspitka
4. nov 2009

sisu tak aspon viem,ze ako to je trepat kocik na tertie poschodie.ozaj a ako sa vybera vanicka vonka?

miavin
5. nov 2009

ahojte - ja som staršia používateľka v-maxu - som fakt spokojná, dokonca som trafila krásny fusak tyrkysový....
a čo sa týka nakupovania, možno sa oplatí zájsť aj do baby city....v targu. my sme síce kupovali na trhu aj postieľku aj kočiar, no odkedy otvorili baby city - nakupujeme tam a som max. spokojná. Aj v tom Maluszeku majú pekné veci, ale nejak som nestihla porovnávať ceny....

kuspitka
5. nov 2009

ja len potrebujem vediet,ze ci na zimu je tento kocik dobry a ci sa lahko rozobera

miavin
6. nov 2009

kuspitka - je veľmi ľahko rozoberateľný a podľa mňa je dobrý na zimu - my máme skoro 7 mesiacov - ešte sa vmestí do vaničky - ale len tak-tak, no náš drobec je dosť veľký....takže ideme na športiak

kuspitka
7. nov 2009

a vies mi naposat rozmer vanicky?vnutro?

evictag
9. nov 2009

ahoj miavin - mozes mi napisat, ako sa ti pozdava vozenie v sportiaku? Uvazujem nad kupou tohoto kociara,ale odradza ma akurat opierka na nohy. Zda sa mi uzka a kratka. Ako sa tam zmesti tvoj anjelik?

geodetika
9. nov 2009

ahojte.Chcela by som sa s Vami poradiť ohľadne dvoch kočíkov.Sú to v-max a tako jumper x.U taka sa mi páči celkový dizajn kočíka a veľký výber farieb,no zdá sa mi tu príliš malý priestor pre bábätko vo vaničke.u v-maxu je uspokojujúca výška kočíka a väčší priestor vo vaničke.čakáme bábätko koncom decembra tak už by som si ho aj rada kúpila.Zdá sa mi to dosť dôležité rozhodnutie,aby sa naša malinká cítila v kočiíku pohodlne.Za vaše rady moooooc ďakujem 🙂 😵

pecka
9. nov 2009

geodetika, my mame v-max, sice zatial len v izbe 😉 Tiez sme sa rozhodovali medzi takom jumper a v-maxom a "vyhral" to v-max. Ma vacsiu vanicku o 4 cm aj na sirku aj na dlzku. Cize vnutorny rozmer vanicky je 78 x 36 cm. Celkovo je vyssi asi o 7 cm. A co bolo pre nas podstatne, podvozok ma 60 cm na sirku a Tako ma az 65cm. Celkovo posobi v-max ak kompaktnejsie a krajsie. Tak ti prajem, aby ste sa dobre rozhodli 😉 😉

geodetika
9. nov 2009

Ďakujem za tvoj názor asi som takéto niečo potrebovala.Čakáme dievčatko21.12. ešte som sa úplne nerozhodla akej by mal byť farby.Mne sa páči aj ten zelený so sivou farbou a manželovi zase červený.Aký máš ty? 🙂 😉