Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

15natalinka18
21. júl 2010

@tatiana1985 počuj chceš sa zasmiat dnes som videla v- max 2010 športiak ako uplna katastrofa naša strieška vizera ako vajco ale ta nova je štvorec je tam vylepšene na nožičky babatka, penova ručka na riadenie a neuveriš sklapacia strieška čo sa nešrobuje a sa mi vnutro zdalo menšie ako u nas no možno to len skreslovalo ale vobec sa mi nepačil. som sa pytala čo bi stali predne kolesa kebi chcem tie nafukovacie a že jedno 15 e tak kašlem nato 30eur nedam len do kolies necham si penove.

15natalinka18
21. júl 2010

@lucyso to je sila zvyku mne sa tie 3 kolky zdaju take nestabilne a tiež bi som s tym asi nevedela lietat no su krasne.

tatiana1985
21. júl 2010

@15natalinka18 sewaaas 😀 😀 no nasla som si ho na nete, ak je to ten...ale tak tu striesku im zavidim... 🙂 🙂 😉
inak pocuj, preco nemozem nikde najst tento kociar s nasimi kvetmi??? vsade po nete len farebne kociare... 😕 😕 🙂
no tak pockaj, keby si chcela nafukovacie, tak 15x4kolesa nie??? 🙂
inak musim vytiahnut vajco, odkedy sa mala narodila ani raz nebolo nastoknute na konstrukciu...ty si to uz skusala??? 😉

15natalinka18
21. júl 2010

@tatiana1985 no neviem či je na nete vyfoteny aj športiak a ja bi som ju moc nezavidela vizera to tak isto ako naša strieška len bez šrobov tak si predstav čo budu robit ked im to časom povoli nedošponuju tu strechu...lebo to už neni moderne to letelo len jeden rok teraz su aktualne kocečky karo a divoke farby... nie ja hovorim len o prednych otačavych zadne su na všetkych nafukovacie len predne mam penove tak 30 a daju sa zohnat aj nove penove tiež po 15 takže to vyjde nastejno........vysliš autosedačku ? jasne skušala ale od 4 mesiacoch mi odtial vyskakovala tak som ju potom mala načierno len na rukach. ešte že mame na aute čierne folie na oknach 😀 😀 na konštrukcii to sedi len mi liezli na nervy tie adaptery mala som malinko dlkšie nechty a ako som ich odtial vždy vytahovala tak to šlo tažko

lucyso
22. júl 2010

Ahojte baby, minuly vikend som mala Liviu asi tro hodiny v sportovom, pretoze som musela oprat ten potah z vanicky, takze sportova cast bola pekne na lezato a bola som spokojna dokonca aj so strieskou... teda vsetko hovorim, ze zatial 😀 😀 😀 a dufam, ze to taj aj ostane... 😅 🙂 , uz sa na tu zmenu-vymenu tesim 😀 😀 😀 😀 ...
dokonca sa v nom mala rehotala🙂))

jani753
22. júl 2010

Ahojte baby, kupila som tiež tento kočík, veľmi sa mi páči, chcem sa vas opýtať, tie čo už nepoužívate vajíčko, či by ste ho nepredali, pls. napište mi do IP. Vdaka.

lucta05
26. júl 2010

@15natalinka18 Ahojte ja mam tiez tento V max a suhlasim s tym pritahovanim popruhou na lezanie mne sa to umele aj zlomilo a musely sme si to niako opravit. A stratili sme uz aj toho motylika na pritahovanie striesky takze ta sportova verzia sama katastrofa..

weiya
26. júl 2010

@lucta05 aj nam sa zlomila ta umelina na pritiahnutie popruhov, aj toho motylika sme stratili 😀

15natalinka18
26. júl 2010

@lucta05 čo umele sa ti tam zlomilo ??? ved tam na pritahovanie nič umele neni

15natalinka18
26. júl 2010

@lucta05 jaaaaaaaaaaaaj ja som blba viem už čo mysliš nečudujem sa to neni stavane na kočar akurat len na školsku tašku......a ako ste to vyriešili ?

tatiana1985
26. júl 2010

@15natalinka18 aj tebe sa to zlomilo??? 😀 aaspon viem na co davat bacha, kedze sportak vytiahneme az o mesiac, dva 🙂 co u vas nove na kociari? 😉 😉 😀

15natalinka18
26. júl 2010

@tatiana1985 mne ešte nie mne sa začal parat ten tunel cez ktory vedie ten popruh hed sa stahuje kurnik ešte že som krajčirka haha

lucyso
26. júl 2010

baby nestraste🙂)), ja som sa na tu sportovu cast celkom tesila 😅 a teraz citam toto??? 😅 😅 😅

tatiana1985
26. júl 2010

@lucyso ja tvrdim ze nepocuvam tieto reci tu, lebo by ma slak trafil 😉 😉 😀
niekt. babam vadia veci, ktore mne absolutne neprekazaju, preto ho najprv vyskusam a az potom budem hovorit ako som dopadla 😉
ja tiez este vanicku pouzivam, ale uz som si vyskusala sportiak jeden den a bol v poho...

@15natalinka18 ale noo, pod na pozitivum 🙂 😀 😀
tema je: kocik v-max, nie negativa tohto zdebileteho kociara 😎 😎

lucyso
26. júl 2010

tatiana1985🙂 ja som tiez uz sportiak vyskusala... mala sa mi zacina pomali vytahovat a ruky do sedu, tak sa tesim kedy zacne pekne sedkat a pojdeme do toho. zatial pouzivame vanicku. a nemozem nic zle povedat.
inak ma napadlo, ze ked budem mat sportovu cast na konstrukcii, ze tam nebude zavadzat ta taska? najskor chcem mat malu otocenu k sebe a nie do sveta🙂, tak aby si nozicky o tu tasku stale nebuchala. viete co myslim 😅 ?

tatiana1985
26. júl 2010

@lucyso no videla som uz sportak s taskou na rucke, ale ked smerom k tebe chces?..hmhm...to nevem...
ja napr.tu tasku ani nepouzivam..vobec ju na kociari nenosim,takze predpokladam ze ani na sporatku ju nebudem vyuzivat 😉 😉
mozno @15natalinka18 ti odpovie ked tu bude, ona uz sportak vyuziva 🙂 😉

weiya
26. júl 2010

@lucyso ked ju budes mat otocenu k sebe, zatial by jej taska nemala zavadzat,mojej malej zatial nezavadza ma 10mesiacov, ale sem tam sa napoky dolu zosuchne a kope do nej 😉

15natalinka18
27. júl 2010

@weiya taška zavadzia až ked je kočik otočeny v smere jazdy a babo spi mne bucha rovno malej do hlaviny a ma už rok aj mesiac tak ju tam už moc neposuniem

15natalinka18
27. júl 2010

@tatiana1985 ale vieš čo ja ten kočiar už negativne neberiem aspom sa pri nom nenudim je na nom tolko roboty že strach a bohužial ja som tak terocha perfekcionista jednoducho musi to bit na moju spokojnost a mojej herečky to vieš pre tie naše deturence len to najlepšie

weiya
27. júl 2010

@15natalinka18 takze potom bude asi lepsie ju nosit pod kocikom, ze 😀 jaj vlastne ked babo spi, tak to sa malej uz netyka ta v kociku uz nezaspi ani keby co bolo...

tatiana1985
27. júl 2010

@15natalinka18 aaale prosim ta... 😀 ja na nom mam zatial jednu neg.vec..... 😠 😠 kt.by som zmenila...
chcem viac kvetov na nom..mne viac nic neprekaza na nom 🙂 🙂 😉
..inak som zvedava, ci mne bude mala spat v tej bugyne...to este deti spia v sportakoch ??? 😀

15natalinka18
27. júl 2010

@weiya ja ju nosim pod kočikom stale lebo sa mi začali cvoky na kabeli trhat a vždy ju nosim všetkym možnym narvatu je to tak lepšie na kočar ju davam len ked mam nakup pod kočikom a mala mi už v kočiku nespava tak sa da......mne začala presne od roka vymyšlat a vyskakovat z kočika to boli cirkusy a potom že vzdorove obdobie je od 2 rokov

15natalinka18
27. júl 2010

@tatiana1985 haha ty si čislo ale ako tie kvietky su na nom najkrajšie. neboj bude

tatiana1985
27. júl 2010

@weiya inak zdravim weiya, dovolila som si kuk ti do albumu...lebo kazdy kto ma tento kociar, hned mu pozeram do albumu, akej ho farby ma 😀
a @15natalinka18 uz sme 3 s ciernymi kvetmi 😀 😀
inak ako dlho ste vajco vyuzivali???? dokedy v nom mozem malu nakliknut na konstrukciu???
teraz vo vajcu papame prikrmy,,, a bojim sa ju dat taku 6kilovu nan, neze mi drizne to vajco z tej konstrukcie i s nou 😅 😎 😎

15natalinka18
27. júl 2010

@weiya
@tatiana1985 idem kočky čaka ma velke upratovanie sa tešim jak male decko a všetky nepotrebne haraburdy mam v bazariku kebi dačo zhanate.........inak ked už sme pri tych pozitivach tak ma krasne velky priestor na nakup videli ste concord neo ? aj noviny bi sme si museli podržat v ruke. papa

15natalinka18
27. júl 2010

@tatiana1985 pozri ten kočiar je stavany na zataž dietata vo športiaku takže čoho sa bojiš ? do 4 mesiacov nechcela bit v autosedačke

tatiana1985
27. júl 2010

@15natalinka18 chcela, len ja som zabudla ze to mozem nakliknut na konstrukciu 😀 😀
oki utekaj.... jasne,,paradne faaro kvetove mame 🙂 🙂

weiya
27. júl 2010

@tatiana1985
@15natalinka18 ten kvetovany je aj tak najkrajsi 😵 z terajsej kolekcie by som si ho veru nekupila 😀 a este tatiana, neboj moj muz bol s malu minule na kupku a brali len vajco na konstrukciu, mala ma 8 a pol kila a v pohode, len teda fakt ze je vymyselnicka velika a samu by ju tam nehat nemohol, by vyskocila... a kedze to vajco je do 11kilov tak sa tam mozu 11kilove deti vozit nakliknute na konstrukcii, no otazka je ci sa tam fakt 11kilove babo este zmesti. jaj pisem jak tatar ale hadam chapes co myslim 😀

weiya
27. júl 2010

@15natalinka18 no veru to aj ja vidim na nom ako velke pozitivum-velky nakupny kosik 😀

15natalinka18
27. júl 2010

@weiya no nemyslim že bi to vajco bolo využite do 11 kg ved moja ma teraz 10 a už mame tu od 18-36 kg tak do jej 12 rokov mam autosedačku vybavenu ešte že tam mohla ist už od 9 mesiacov.....ja som do nakupneho minule narvala 6 fliaš 1.5 l rajca a neuveriš udržal čo som bola inak z toho happy
@tatiana1985 z tychto novych bi som si ani ja nevybrala su strašne kvietky su len kvietky