Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

lila13
2. júl 2009

ahojte, prosim vas viete mi poradit kde si mozem tento kocik pozriet na zivo v Bratislave? dakujem

miavin
2. júl 2009

babula - áno dá sa polohovať - zvlášť operadlo a zvlášť na nožky

derylka
2. júl 2009

Ahojte.... celkom fajn cenu majú aj v obchode v HC... volá sa Bábetko... trojkombinácia - hlboká vanička, športová časť a autovajíčko... vychádza cca 340 eur....

miavin
2. júl 2009

derylka - fúha - to je docela dosť, nie? my sme ho kupovali za nejakých cca 270 Eur

lila13
2. júl 2009

miavin, mozes mi prosim ta odmerat vysku madla a rozchod zadnych kolies? dakujem

miavin
2. júl 2009

výšku madla ? sorry, ale popíš presnejšie, asi trošku nerozumiem 😀 a rozchod zadných kolies - tých väčších? či menších, lebo zadné od polohy, keď si pred kočiarom sú tie pohyblivé malé.... 😖

kwetinnka
2. júl 2009

lila maju ho bud pri ruzinoskej nemocnici ,alebo v alltoys v hypernove alebo aj vo vrakuni som ho videla

derylka
2. júl 2009

miavin - to bolo len na margo toho ako sa tu spomínalo... že v ba niečo cez 400 stojí... a v hc v aladinovi 378 eur.... z týchto dvoch cien mi vyšlo to BáBETKO najlacnejšie... kedže tam trojkombinácia stojí do 340 eur... a tiež sa dá vybrať z rôznych farieb...

miavin
3. júl 2009

lila - takže tie väčšie kolieska - z vnútornej strany 50cm - spolu s kolesami = 64 cm

lila13
3. júl 2009

je vdaka miavin a to madlo to je vlastne rucka ktorou tlacis kocik, mna zaujima vyska od zeme ked je to madlo v najvyssej polohe 😉 vies aby som sa nehrbila alebo nebodaj kocikovala po kolenacky pri mojej vyske 😀 😝

miavin
3. júl 2009

lila - jáááj - no tak keď som to teraz dala do skoro najvyššej polohy - vyšlo mi to nejakých 110 cm asi 😀

lila13
3. júl 2009

miavin dakujem, to je dost vysoko 😉 zajtra ho idem omrknut do obchodu, tak som zvedava aky dojem urobi na mna na zivo, lebo aj manzelovi sa vcelku pozdava podla obrazku 😉

miavin
3. júl 2009

lila - tak držím palčeky - a daj info ako ste sa rozhodli

majula28
3. júl 2009

derylka a to majú teraz akciu v tom obchode babetko v HC? Keď som pred mesiacom porovnávala ceny, tak mi v aladine vyšiel najlacnejšííí 🙂 a tam som si ho aj objednala. 🙂

grajcaricka
3. júl 2009

Baby tak včera mi prišiel kočík (pozrite vo fotoalbume) a som teda nad mieru spokojná, je super a objednala som si ho cez stránku www.tomsta.sk za super cenu cca 380 eur (hlboký+nánožník, šporťák+nánožník, autosedačka+ nánožník, taška, pršiplášť na hlbokú časť a pršiplášť na špotovú časť+ doprava) to všetko je v tej cene zahrnuté a dodanie bolo cca 5 dní, som úplne spokojná, uvidíme keď vyrazíme na cesty 🙂

majula28
4. júl 2009

grajcaricka a športák nemáš vyfotený? 🙂 akej je farby?

baby a nie ste poverčivé, keď už máte kočíky doma skorej ako bábenká??? 🙂

miavin
4. júl 2009

majula - ja som poverčivá, ale jednoducho som bola taká nadšená prvým bábom, že som chcela mať všetko nachystané na jeho príchod - verila som že to bude dobre, netreba si pripúšťať žiadne zlé povery a myšlienky - myslieť pozitívne 😉

derylka
4. júl 2009

majula..... cena je taká asi ten mesiac, ako spomínaš.... si sa bola v tom bábetku aj pozrieť?... pretože čo ja viem... tak sa dá s cenou niečo robiť... takže aj ked sa ti zdal "drahý".... stačilo sa len spýtať... 🙂

majula28
9. júl 2009

ahojte, no kočík máme už aj doma a je super, ešte síce s ním neviem manévrovať (keďže ma eštelen dneska prepustili s malým z nemocnice ), ale naučím sa 😀 malý v ňom už aj spinká 🙂

babula
9. júl 2009

jej majula, tak ty uz tam mas svoj vonavucky uzlicek, tak príjemné kocikovanie 😉

miavin
14. júl 2009

majula - jéééj gratulujem ku krásnemu synčekovi - je prekrásny - tak veľa zdravíčka prajem a veľa km s kočiarom 😉

lenca30
16. júl 2009

ahojte babulky, nevie niektora z vas kde je obchod s V max baby smile v ruzomberku, alebo inde na slovensku?? vdaka

babula
17. júl 2009

kočky neviete na akej stranke by som nasla ako vyzeraju sportove verzie aj inych farbach?vsade je len ta cervena 😒

miavin
18. júl 2009

babula - no já mám konkrétne v albume inú farbu, ale adresu ti pošlem do ip

to.beruska
22. júl 2009

ajojky !tak my sa chystame sobotu do targu na tento kocik.tiez chceme ten tyrkisovy.myslite ze ho tam budu mat v tej farbe,nebude problem.objednava sa u nich alebo nam ho daju hned.tiez chceme postielku aj supravu do nej

martinkastanko
22. júl 2009

Tiež sa chystáme do Targu na trh pre tento kočík. Keď sme tam boli pred mesiacom, tak nemali farbu, ktorú my chceme ☹ , ale ten tyrkisový mali. 🙂

to.beruska
22. júl 2009

no dufam,ze budu mat tu farbu.a vy chcete aku farbu

babula
22. júl 2009

kočky ked tam budete, pozrite mi prosim vas, ci maju tu farbu co mam ja v albume, strasne sa nam paci...dakujem...

martinkastanko
22. júl 2009

My chceme modrú. Mali vtedy aj modrý, ale nemali k tomu autosedačku a tak sme ho nekúpili, lebo chceme 3-kombináciu. A ak ho nekúpime ani teraz, tak si ho kúpim aj tu v Martine, dnes som ho akurát obzerala v obchode, je o niečo drahší ako v Poľsku.

martinkastanko
22. júl 2009

babula - keď tam pôjdem o týždeň, môžem pozrieť aj "Tvoju" farbu. Lenže je to tak, že jeden týždeň ho môžu mať a druhý už nie.