Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

tatiana1985
6. júl 2010

@15natalinka18 som rada ze si sa neurazila ako vacsina bab, ked poviem SVOJ nazor 🙂 🙂 😀
ako myslis cistim??? tu latku ciernu??? 😅 😅 nicim... ja to necistim, vsak to je ciste 😀 😀 ci?

15natalinka18
6. júl 2010

@tatiana1985 ale prosim ta načo bi som sa mala uražat haha ja tiež šplechnem pravdu ...ono mi bivame na ulici kde sa robi vystavba a dost sa mi nan praši a ževraj ocot tie farby oživuje ale už ma taky vybledli nadych ved ma toho už za sebu chudačik moj nešetrim ho dalšie tak skoro nebude a na povali mu už bude jedno

tatiana1985
6. júl 2010

@15natalinka18 jaaaaj...no ja po prechadzke ho supnem do bytu na chodbu..takze dako spinavy som ho este nemala 🙂 ale raz som strasnu kravinu spravila...
nas zastihol dazd a som bola bez plastenky,,,ako mam ju, ale nepouzivam ju..vsak naco ne??? 😀 😀
no a dazd presiel a kvapky boli na latke ..a ja hrdinka som vytiahla servitky, ze szotriem z neho tie kvapky..no a to som nemala 😀 😀 😀 potom mi servitka vosla do latky, bol taky bodkovany par dni, s kefkou to dole neslo...jeeeeesus...
vsak skus posuchat s papierom po mokrej latke co sa stane 😀 😀 booode....

ale potom som ho parkrat nechala na dazdi postat, nech ho zmoci a sam sa vycistil....takze uz je zas pekny 🙂 🙂
on je samocistiaci, to sme tu nenapisali ako pozitiiivum 😉 😀

15natalinka18
6. júl 2010

@tatiana1985 haha si šikovna na tej čiernej to je take iste so servitkom aj ked neprši a tiež latkova plienka zanechava biely bordel

tatiana1985
6. júl 2010

@15natalinka18 no dnes som nebola von s kociarom...ale zajtra sa normalne tesim, sa s nim porozpravam nech nepocuva hluposti ze je pekny a super a .... 😀 😀
inak vies co je dalsie pozitivum na tom kociari??? ako mi ho na ulici chvalia, ze odkial ho mam ...ze taky pekny s kvetmi, cierny 🙂 🙂 tebe sa to nestava??? 😀

15natalinka18
8. júl 2010

@tatiana1985 nie nakolko vravim u nas v meste behaju všetky farby a tie z najnovšej kolekcie ale kamoška mi nan povedala a to ma trocha pobavilo že aky pekny hipisacky kočik ..mne pripadal pri vybere elegantny preto mi padol do oka som vahala medzi červenym a kvietkovym

tatiana1985
8. júl 2010

@15natalinka18 aj mne kazdy vravi ze elegantny 🙂 povedz kamoske ze to asi nevidela kociare v akych sme sa my ako deti vozili 😀 pozeram hlohovec? ja som z presova a tuto ich teda vobec vela nebeha 🙂 🙂 ale aj cerveny kvetkovany je pekny 🙂

15natalinka18
8. júl 2010

@tatiana1985 je aj červeny kvietkovany ? ani neviem ona je celkovo taka hipis kočka takže som ju moc neriešila.........ty maš ešte penove predne kolesa alebo už nafukovacie ?

tatiana1985
8. júl 2010

@15natalinka18 hej hej, som videla uz aj cerveny kvetovany..tie s kvetmi su i tak najkrajsie 😉 😀 😀
pockaj, jake penove? ja mam od zaciatku nafukovacie🙂 davali aj penove k tomu??? 😀
inak poobede vyskusam tu sportovu verziu , dam vedet ako sa mi zatial paci 😉 🙂

tatiana1985
8. júl 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/iuhd/kom... ahaaa tu je taky, ale ina znacka kociara-babylux

15natalinka18
9. júl 2010

@tatiana1985 tak maš asi ten novši typ lebo ja mam 2009 a na tych boli predne penove si predstav zimu sneh a posypačske auta všetky tie drobne kamienky mam v kolieskach.ale zase nedostanem defekt haha....no som zvedava na tvoju krytiku

tatiana1985
9. júl 2010

@15natalinka18 no asi hej, vravim ja som svoj kupila v zime 2009, ze bol 3mesiace pouzivany a v zaruke je este do jula 2011 😲 😲 😀 😀

tatiana1985
9. júl 2010

inak neni divne ze o tom kociari len my dve diskutujeme??? 😀 😀 😀

15natalinka18
10. júl 2010

@tatiana1985 hmm tak už maš ten novši a prečo ho ta mamina už po 3 mesiacoch predavala ? nevieš........vobec ved kto bude chciet sa k nam prida

tatiana1985
10. júl 2010

@15natalinka18 vies co, no vraj sa stahovali do zahranicia a mali 2 kociare, ze sa nechceli terigat s dvoma 😕 🙂 🙂
aspon co ja viem 🙂
no inak vcera sme nasadili sportiaka...to je dobre ferariii 😀 😀 pasy, kolesa velke, ciiiii 😀 😀
no vyzera zaujimavo, vsetko som poskusala, poodopinala...hgmhm..
akurat sa mi nepozdava to sroubovanie striesky,preco to neni ako na vanicke, ze pekne sa sklada..ale tak GLUPO SA SRUBOVAT MUSI??? 😠 😠 😠
Inak vyzera zatial schiopne 🙂

15natalinka18
12. júl 2010

@tatiana1985 no a k tej strieške ak ju chceš mat pekne našponovanu tak sa s tym musiš poriadne pohrat a každy mesiac sa mi uvolnuje tak musim dotahovat a uplne našponovana je len ked ju potiahnem za kraje z obidvoch stran a lupne ..tiež mi to lezie na nervy a skušala si už aj tie popruhy ako sa to uchvatne dava dole a hore ?

lucyso
12. júl 2010

tatiana1985 ahoj,
tiez sa zamyslam, zeby som uz asi pomaly dala sportovu cast... len nie je to priskoro?

lucyso
12. júl 2010

baby mam este otazku co sa tyka sportovej casti. ak ho potrebujem zlozit do auta, musim davat konstrukciu zvlast a kociak zvlast? tak ako vanicku?

weiya
12. júl 2010

Caute, my mame tiez tento kocik, no a ta strieska je "uchvatna". Stale sa uvolnuje, furt sme ju museli pritahovat no a teraz sa mi z nej ten cierny srobik niekde stratil, ako sa strieska uvolnila musel niekde vypadnut, doma sme ho nenasli, myslite ze sa to da kupit ako nahradny diel?alebo mam na to nieco ine vymysliet?
@lucyso my ho skladame tak ze vrh na predne sedadla a konstrukciu do kufra ;)

tatiana1985
12. júl 2010

@15natalinka18 jeeesus..nechapem preco ti tatari nedali taku striesku ako na vanicke, tam je striesdka normalna 🙄 🙄
a ako myslis popruhy, co je s nimi??? ved normalne mi sli,,,ci co myslis??? 🙂

@lucyso no na tej sportovej casti pise, ze dat dieta do 6mesiacov je na vlastnu zospovednost..ja som dala malu v sobotu a to je este malinka na sportovu cast..este tam sedela-nesedela, smykala sa..moju este mesiac isto nedam do sportiaka 😎 🙂 🙂 nech vyrastie este 😉

@weiya fuuu..podla mna skus vziat ten druhy srobik a ist dakde do baumaxu abo kde..do oddelenia sruub, zavitov a pod....lebo pochybujem ze by existovala predajna s kocikmi v-max a nahr.dielami..neviem, ze by take daco bolo 😕

weiya
12. júl 2010

@tatiana1985 dik, no ved to ani ja neviem ze by taka predajna bola 😀 len uz sa nam aj popruhy pokazili raz, ta umelina co to tam drzi, tak mm siel normalne do predajne u nas v hc a predavac mu povedal ze tu umelinu na to ma, ze zuajtra im ma dojst , len potom sme si to posvojom vymysleli a zatial drzi 😉 len sa mi tam teraz neda ist, tak reku ci niekdo nema skusenost uz s tym😉

sisulka7
12. júl 2010

@lucyso my ho skladame normalne nerozoberame, tak ako je sprotiak len ho zlozime, sice zaberie skoro cely kufor, ale da sa.

sisulka7
12. júl 2010

My sme ho objednavali v aprili 2009 a mame nafukovacie oboje kolesa, nic penove

lucyso
13. júl 2010

dakujem baby. tak sa mam "na co tesit" pri sportovej casti🙂, najmä na tu oblubenu striesku🙂)). inak ja ho planujem predat a chcem si kupit golfove palice kde je vhodne dat babo od 6. mesiaca.
ja osobne mam uz po krk skladania kocika do auta stylom konstrukcia zvlast, vanicka zvlast. a to este aj sportovy.... 🙄
skoro denne sa presuvam a uz ma to nebavi... 😖 😅 ...

15natalinka18
13. júl 2010

@tatiana1985 no že ine športiaky maju lepši patent na to zdvihanie niečo ako sa dava strieška na vaničke a nie pritahovat popruhy

tatiana1985
14. júl 2010

@15natalinka18 fuuu no az tak dopodrobna som to neskusala...sme tam posadili malu a zapli ju...dako sme tam nic nepritahovali, netoto 🙂
ale vravim nasa este drobatko, doslova sa smykala odtial, bolo vidno ze este mala je do toho 🙂

@weiya ah jaj..no ale ked drzi a je to bezpecne, tak 😉 😀 ja som vravela ze ci pana, do vanicky dam malu a hajde...a ked som zbadala tie bezpecnostne pasy, si myslim--- no, komplikovsanejsi system ale tak to je zas vec vsetkych kociarov, nielen tohto🙂

@lucyso lucy ahooj..no verim ti.ze denodenne sa ti nechce...ale mne sa zas nepacia tie "kociare" -golfove palice..neviem ci si dobre predstavujem,ako to vyzera...ale ked je to ten co len taka latka a male tvrde kolieska? 🙂 to zas neni moj styl 😉 🙂

15natalinka18
14. júl 2010

@tatiana1985 no to hej a vidiš už je tu aj diskusia haha nie sme same

tatiana1985
14. júl 2010

@15natalinka18 😀 😀

lucyso
15. júl 2010

ja som sa uz vcera pozerala po obchode po nejakych golfacoch... a poviem Vam... na kupu dobreho kocika je fakt treba maturita🙂))), teda aspon v mojom pripade.... ale 100 ludi, 100 chuti.
Inak mala som doteraz pozicany xlander, nakolko nam praskla na nasom Vmaxe dusa a az takto clovek zisti, aky dobry kocik ma🙂)), Vmax ma ovela vňcsiu vanicku a aj hlbsiu a nedokazala som si zvyknut na kocik s tromi koleckami... nevedela som s tym "soferovat" 😅 😅 😅 , takze ... ZLATY V max v tomto pripade🙂

stellama
15. júl 2010

@lucyso
no tak netreba maturitu. len musiš vedieť čo od kočíka chceš. Ja som chcela aby mal tu zadnú časť takú dlhšiu aby sa tam dlho zmestil a netrčala mu hlava a nemusel ma´t ani ten predok na prikrytie dala som v zime fusak a keď bolo škaredo tak som dala pláštenku. Hlavne že sa mi s ním dobre jazdilo.