Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

suzik77
8. sep 2010

@weiya tie tycky, co su obalene v potahu? lebo ja som myslela, ze su tam este volajake ine tycky...

weiya
8. sep 2010

@suzik77 ano tie tycky 🙂

lucyso
8. sep 2010

misss veru veru, aj mne kope do sedadla.. casto cestujem v aute a preto chcem uz aj kvoli tomu kopaniu kupit novu..
a chcem tiez taku, co sa da dat aj do lahu. mne sa celkom paci
http://babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_deta...

(inak mali by sme sa asi bavit len o kociku a my tu riesime autosedacky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

misss
8. sep 2010

@lucyso aj ta je peknucka.. 😀 😀 ale ved autosedacka je sucastou 3-kombinacie.. 😀 😀

tatiana1985
8. sep 2010

babyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
potrebujem pomoc 😉 😉

akoze dnes som 1x davala nanoznik 😀 😀 a mam otazku..
--zapnem to hore na tie dva "kapce" a spodok??? ako sa pripevnuje spodok jako??? tie boky mi tak bude odfukovat v zime, ci preco neni daka gombicka aj po bokoch ....
ci o co tam ide??? 😀

weiya
8. sep 2010

@tatiana1985 aaaaaaaa uz si na to aj ty dosla,ze spodok sa neda pekne zapnut 😀 😀 😀 par prispevkov vyssie som uz pisala jako sme to my robili 😉 dockaj kuknem a skopirujem 😀

weiya
8. sep 2010

@tatiana1985 tak na druhej strane to bolo 😀 kopirujem (aj otazke aj odpoved 😀 )

lucyso weiya mozno sa to niekde omylom zapatrosilo.
inak ked je rec o nanozniku... ja som ho minule isla pripevnit na kocik a ono to lieta.... len ak dam nizsie "to" polohovatelne na nozicky, tak potom sa mi da upevnit, ale ja to nizsie este dat nemozem, ved to bude nepohodlnne... tak to riesim len dekou..
5. sep o 19:43 • 1 dieťa • Odpovedz





ked to tam das, ten nanoznik,aj ked to nebude nizsie,su tam take akoby snurky zo suchymi zipsami a tie omotaj o konstrukciu kocika nad kolesami a bude to pekne drzat

jamar
8. sep 2010

@suzik77 bocne tycky konstrukcie striesky. Nemozeto byt ale velmi zatiahnute. Trosku uvolnit treba. Najskor pukne jedna a potom potiahnem druhu a pukne aj v nej. Ja to mam uplne vysponovane.

tatiana1985
8. sep 2010

@weiya vdaka 😀 a to isto nema nic??? mozno som nevybalila setky paksamety, mozno dakde daco este je a my o tom neveme 😀 😀 ... o konstrukciu kocika ?? o to de nohy bude mat polozene? tam to omotat, te suche zipsy??? .

ty kokooooos 😖 😖 ta parada no... som myslela ze sa v zime vykaslem na fusak, naco mi ho..ked to len rocna zalezitost, ale ta budem muset kupit ..bo sak zamrzne v zime dzukana 😖 😖 🙄 🙄
jooooooooooooooooooooooooooooooj

weiya
8. sep 2010

@tatiana1985 co je dzukana ? 😀 nie ja som to motala o tu tycku co je nad kolesami 🙂 jak je kosik nakupny 😉

tatiana1985
8. sep 2010

@weiya dzukana je malucka 😀 😀
aha o tuuu tycku..uz viem... 🙂 ci pana..ako to co za-- sorry za vyraz, za chuja vymyslalo ten system ? ze nanoznik v zime bude fukat a malemu dnu 🙄 🙄 🙄

edusik
8. sep 2010

@tatiana1985 nemám čo povedať do tejto témy, ale nedá mi reagovať na tvoj štýl - to si robíš sama zo seba srandu, ako tu píšeš, alebo si taká zarytá "východňarka" ????????? tvoje príspevky sú sila....

weiya
8. sep 2010

@edusik ked sem nemas co povedat,tak sem fakt nepis 😀 😝

weiya
8. sep 2010

@tatiana1985 aj som myslela, ze nieco take to bude 🙂 ked to dobre obmotas tak fukat, neboj,nebude 😉

tatiana1985
8. sep 2010

@edusik prosim ta preco citas prispevky o niecom, co sa ta netyka??? ak nemas tento kociar, fakt nerozumiem naco tu chodis 🙄 🙄

@weiya s weiyou si pisem uz dlhsie, dokonca aj ostatne baby reaguju na moje prispevky normalne... kto so mnou nechce pisat, nereaguje na mna...nerozumiem naco si tu prisla a reagujes na mna 🙄 🙄
ak mas zaujem pisat si, pis... ak chces rypat chod inam...

weiya
8. sep 2010

@tatiana1985 nehaj tak my dve si rozumieme 😀

edusik
8. sep 2010

@tatiana1985 prepáč, len tvoj štýl mi udrel do očí v zozname tém a nedalo mi nereagovať - a mimochodom Baby Smile máme aj my už viac ako rok.. Ale fakt si ma zaujala len Ty, nie téma 😀

a nerýpem -ešte raz prepáč - len si ma zaujala, a pýtala som sa vážne - žiadna urážka ani podtón tam nebol - len priama otázka

tatiana1985
8. sep 2010

@weiya vdaka.... 😉
...hmhmhm... no to teda neviem, tie boky ma stvu... ze nemaju ziadny system pripevnenia 😒 😒
inak uz som 2x pisala otazku na ten fusak-kvety.... ty si mi pisala ze 40e fusak, oni potom odpisali ze 11e postovne..takze nakoniec cena bude ako tuto u nas 😀 😀 mala si pravdu 😉 😉

weiya
8. sep 2010

@tatiana1985 nz 😉
no vidis to 😀

tatiana1985
8. sep 2010

@edusik ahaa... 😀 😀 ok... ked chces byt kamaratka s nami, musim sa weiyi / y (@weiya jake tam mas i/y na konci? 😀 😀 ) opytat ci ta bereme...ale myslim ze ked si normalna tak neni problem 😀 😀

tatiana1985
8. sep 2010

@weiya no tak zajtra to vyskusame ... inak,,, ako cistis zaschnute chrumky-hamky na popruhoch 😀 😀 ... som chcela cierny kociar, ze elegantny... 🙂 🙂 ale aj fajne na nom tie chrumky vidno co??? 😉 😉

weiya
8. sep 2010

@tatiana1985 tajna zbran 😀 ale prezradim 😉 detske vlhcene utierky z lidlu 😀 😀 😀

tatiana1985
8. sep 2010

@weiya ahaa... 🙂 tie modre softino??? aj ja mam tie... 😉 😉
...a ako to riesis s kociarom potom?? budes mat tento vmax , alebo ces kupovat iny...lebo som myslela ze kupime aj my iny,ked bude mat herecka rok a pol...ale vravia ze sa neoplati,,,ze take dieta uz nechce byt v kociari, ze zbytocne investujem do dalsieho..tak asi ostanem pri tomto uz NAVEKY VEKOV 😉 😉
... kociar ma ist do hrobu zhuntovany 😉 😉 (slunce , seno...)

tatiana1985
8. sep 2010

@edusik v pohode, kludne sa pridaj 🙂 len si nedala ziadnych smajlov do textu, tak to vyznelo ze ma urazas 🙂
--nooo, neviem ci je to moj styl pisania... ked pisem s Lurchom z adamsovcov pisem vazne, ked pisem s veverickou z Karkoolky pisem naspiidovane,,proste zavisi s kym pisem 😉 😉 j

edusik
8. sep 2010

@tatiana1985 dík, ale ozaj nemám do tejto témy čo dať 😖

tatiana1985
8. sep 2010

@edusik 🙂 to znie zahadne... bud si uuplne spokojna s nim, alebo ta ten kociar uz tak ...nasrdil , ze vsetky slova su zbytocne 😉 😉 😀

edusik
8. sep 2010

no my máme Baby Smile ale nie V-max, ale VR - a ten je fakt podľa mňa bez chyby 😀

weiya
8. sep 2010

@tatiana1985 hej, tie modre softino 😉 no nakonci zimi, alebo zaciatkom jari by sme chceli neaky golfac kupit, no uvidime este, ci sa herecka bude chcet vozit 😉

weiya
8. sep 2010

@tatiana1985 a so mnou akym stylom pises? 😀 😀 😀 ale nie, len podpichujem 😉 😀

tatiana1985
9. sep 2010

@weiya videla si rozpravku karkoolka? tam bola taka sialena veverka 😀 tak tak...
inac chcem sa opytat, chceme ist do polska s malou.. neboli ste niektora? musim ju mat v pase,alebo ako to je s detmi 😒 😒