Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

15natalinka18
29. sep 2010

@weiya ja som ho pozerala babetko ma teraz nam akciu za 50e za kolko vijde u aladina ? že kde sa mi to oplati je krasny velky

gilmorka
29. sep 2010

@weiya dakujem. Vcera som isla kuknut ako vyzera na zivo v obchode, a hned som aj kupila. Stal 53,50 eur,myslim ze taka normalna cena. Na nete som videla tiez taku cenu vacsinou a mam to bez postovneho a starosti 😉
Aj ked neviem neviem ci budeme este pouzivat aj kratku verziu v zime, kedze vcera nam maleho pani doktorka zmerala a uz mame 67 cm a zima este daleko 🙂
Kolko mali vase deturence cm, ked ste presli z vanicky do sportaku,ze im uz vo vanicke nebolo pohodlne?

weiya
29. sep 2010

@15natalinka18 52,90 ma na stranke napisane...

15natalinka18
29. sep 2010

@weiya tak babatko je lacnejšie

tatiana1985
29. sep 2010

ahojte babule🙂 😀 mam pre vas foto a teda aj navod: Ako zabezpecit aby dieta v sportaku spalo . 😀 😀 u mna to zarucene funguje!!! 😀 😀 cete vedieeeet? 😉 😉

weiya
29. sep 2010

@15natalinka18 ano 🙂 to teraz prestahovali na pesu?

weiya
29. sep 2010

@tatiana1985 caf 😀 no nenatahuj nas a daj vediet 😀

tatiana1985
29. sep 2010

proste jednoducho... nanoznik, kt. @weiya vy nemate 😉 😉 😀 😀 date naopak...moja spi jak dudo potom 😀 😀 ale aj z vanicky pasuje, takze i tak se da 😀 😀

weiya
29. sep 2010

@tatiana1985 😀 😀 😀 dobreee 🙂 a nanoznik sme uz objednali 😀 v obchode nam predavac objednal origos s kocika nasho, ze sa da dokupit aj zvlast 🙂 uz som zvedava kedy pride a kolko bude stat...

tatiana1985
29. sep 2010

.. to minuly tyzden napadlo toto..ani nevem jak 😕 😕 ale fakt je to super... totalne dieta spi a nerusi ju hluk a zvuk okolia 🙂 🙂
@weiya vazne???? wau... tak super..super.. 😵 😵

inak boli sme v polsku v sobotu, i s malou...a v obchode s detskym tovarom predavacka jak zbadala kociar,vyletela k nemu, zacala sa ma pytat odkial ho mam, kolko stal, atd atd...omakala si ho, hladala cosi po konstrukciu, opisala si cisla vselijake co na nalepkach popisane.. 😨 😨 normalne nespustila z beho oci...
LATKA JU ZAUJALA DAAAAMY 😉 😉 som sa jej pytala ci vymeni za daky z jej obchodu , ale... nic no ..aspon som sa opytala 😀 😀

gilmorka
29. sep 2010

@tatiana1985 dobry napad. Ale na toho mojho to platit asi nebude. Uz len ked ho davam do kocika, zacne sa jedovat a kazda druha nasa prechadzka konci po stvrt hodinke jedovania tym, ze ideme domov. Ak zaspi, je to 40 minut a sme hore aj s placom.
Co by som dala za to, aby sa rad kocikoval ☹

tatiana1985
29. sep 2010

@gilmorka juuuj, to je skoda ze sa nece vozit 😕 moja zas je rada v kociari.. len nalozim a ide sa 🙂
..ja davam ten nanoznik tak len ked zaspi v kociari...aby ju nerusili vplyvy okolia 🙂 😀 😀 .....neze je hore a ja ju hned zabednim...

gilmorka
30. sep 2010

@tatiana1985 to mas super, ze ma rada kocik,tiez som dufala, ze to tak bude. Nenapadlo by ma, ze deti ho radi nemaju,ale zjavne sa take najde 😒

weiya
30. sep 2010

@gilmorka pozeram, ze maly ma tri mesiace, aj u nas to tak bolo priblizne v tomto mesiaci, mala nemala rada kocik,oblubila si ho az v takom 7-8mesiaci, ked uz sedela v kociku a vsetko naokolo pekne vnimala, no aj teraz sa stane ze ju musim na ruky vytiahnut.S takym placom sme domov z vychadzok chodili, ale neboj prejde to 😉

gilmorka
30. sep 2010

@weiya kiezby si mala pravdu. Lebo od narodenia s tym kocikom bojujeme. Posledne 3 tyzdne aspon chcel dudlik a s nim do 10 min. zaspal, ale teraz dudlik uz zas nechce 5 dni vobec a v kociku sa jeduje, az sa prehyba niekedy, takze vtedy to zabalime a ide sa domov. Snad to v sportiaku bude lepsie. Lebo takto sa nedostaneme s nim velmi ani do mesta ani nikde. Kocikujeme max. nejakych 400 metrov od domu 😒 takze tu uz poznam kazdy kamen 😖 A rada by som vyrazila aj napr. do parku. Este ze sme nekupovali extra drahy kocik, no oplatilo by sa to? 😀
Inak ako sa zozimilo, zacina mi vrzgat konstrukcia pri tych plastoch. Manzel mi vysvetlil, ze to je stahovanie materialu. V teple to nerobi.

gilmorka
4. okt 2010

tak sa idem pochvalit, ze som do V maxu vpratala cely fusak v dlhej verzii 🙂 skusala som aj kratku, ale to mal maly tak do pol hrude a nechcem aby mu fucalo. A kedze je dlhy, dala som mu cely fusak. Z vrchu som stiahla kuklu, aby sa to posunulo vyssie vo vanicke, a spodok trosku zahla a pohoda. Na to nanoznik a bolo super 🙂
Uz mi liezlo na nervy mat na malom a pod nim kopec dek aby mal teplo,tak som ho supla uz do fusaku. A vobec nebol spoteny, tak mu tam asi bolo dobre.

weiya
6. okt 2010

@tatiana1985 uz mame nanoznik, dnes bol mm pre neho v obchode 😀 😀 strihovo je rieseny rovnako, no vnutrajsok je tusim z lepsieho materialu,je aj trosku podsity a zatepleny 🙂 18,50 euracov stal 🙂

misss
7. okt 2010

@gilmorka Aj ja som už mala par dni fusal..ale teraz sa trosku zase oteplilo, tak som dala prec cely vrch na nechala som mu len ten spodok na sedenie..a aspon mu bolo teplucke, ked vonku spinkal.. 😉

tatiana1985
7. okt 2010

@weiya vazne??? nooo parada, parada..ze sa dal zohnat...aspon tam nemusiete bohvieake nahrady za ten original hladat 🙂 🙂
a kde ste to zohnali??? mi uslo 😀 😀

weiya
7. okt 2010

@tatiana1985 presne tak, v tom obchode Aladdin, kde sme aj kocik kupili, majitel nam objednal 🙂

ozaj
@15natalinka18 no co ako to vyzera s kocikom a kolesami?Som Vas neska z auta videla, isli sme do pastuchova kamosku a jej malu kuknut,a novy kocik mate?

15natalinka18
8. okt 2010

@weiya ahojky nemame aladin nam zapožičal kim čakame na tie kolesa a taka som rada hned som začala nad takym dačim uvažovat tak do mesiaca sa už budeme vozit v novom nakolko mi dnes hned rano aladin volal že kolesa už prišli nič ma nesklamalo viac kurnik do 2 tyždnov to vybavil hlavne že bežku mi držal mesiac na den od kedy bola na reklamacii a s kočarom sa strašne ponahla ked o to nestojim a mam skvelu nahradu

15natalinka18
8. okt 2010

@weiya
@tatiana1985 kupila som z druhej ruky športiak baby point sprint v pistaciovej zelenej kombinacii s čiernou vahala som ešte nad zopa fusion alebo baby design walker no je to všetko rovnake ..vi špekulujete už nad dakym športiakom ? alebo ostavate pri v-maxe

15natalinka18
8. okt 2010

@weiya
@tatiana1985 takto vyzera

weiya
8. okt 2010

@15natalinka18 zapozical Vam, no jak dobre...tak v max uz pouzivat nebudete? ja rozmyslam ze novy kupime tak okolo vianoc,no uvidime, nevieme este jaky...

15natalinka18
9. okt 2010

@weiya hej zapožičal aladin je skvely obchodnik.......to sa uvidi časom ale už asi až len ako hlboki pri nejakom prirastku do rodiny....ja som z tych kočikov tiež mala mišung že ktory kupit a nakoniec vyberiem taky čo sa už nevyraba haha ale tak no uvidime či som vybrala dobre tolko som ich preštudovala každy ma vyhody nevyhody treba mat len stanovene požiadavky na kočik .... 🙂

weiya
9. okt 2010

@15natalinka18 presne tak 🙂

kristina1984
10. okt 2010

@jajuska81 .My ho máme a malý má 15 mesiacov a este je pouzivana sportova cast.Sme snim spokojný

tatiana1985
13. okt 2010

@15natalinka18 a preco uz nemas v-maxiiiiiiik 😢 😢 😢 😀 😀

...my zatial spoko vsetko ...vsetko bavi, vsetko hra 😀 😀
... akurat tento tyzden som stretla 2znamych v jednom nemenovanom obchodnom centre (v Maxe 😀 😀 ) a sa ma pytaju: A to mas vajco? Ci to sportak? 🙄 🙄 🙄
..inak vsio ok 😀 😀
@weiya ako??? 😀

15natalinka18
13. okt 2010

@tatiana1985 mala sa mi už donho nevmestila buchala si hlavičku o striešku.....haha no aj ja som sa smiala ked som to prvy krat naklikla že ake vajičko čista velka noc.....teraz mam z 2 ruky sprinta v takej divokej zelenej farbe a som uplne spokojna aj 2 deti bi sa mi tam zmestili taky je priestranny a hlavne už žiadny defekt ma penove všetky kolesa neuteka do cesty je lahši ako v- max takže nadvihovat ho na tie naše 2 schody je radost mam kočar lahši než dieta 😀 😀 😀

15natalinka18
13. okt 2010

@kristina1984 fuuha tak to ste dobry moja mala bude mat o tyžden 16mesiacov a problemy su už od 14 ako ju tam narvat ale už to bolo drasticke tak som ho musela vymenit