Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

babula
22. júl 2009

ja viem, je mi to jasne, ešte som ho naživo nevidela, ale strasne sa nam paci a cerveny fusak do neho 😀

to.beruska
22. júl 2009

my ideme sobotu tak tiez ho skusim pozriet.ja dufam,ze bude aj sedacka v tej tyrkisovej.

martinkastanko
22. júl 2009

Ja idem o týždeň vo štvrtok. Ešte potrebujem aj iné vecičky: postielku a celú súpravu k nej /madrac, paplónik, vankúšik, obliečky, hniezdo....../ To ale budem kupovať v obchode a nie na trhu.

to.beruska
22. júl 2009

no my ideme tiez kupovat postielku.matrac ale budeme kupovat tu ten lepsi uz ale urcite zoberieme aj ten co je k postielke.tiez budeme kupovat celu supravu do postielky a tiez paploniky

miavin
23. júl 2009

baby - ak vám môžem poradiť - tak sa pýtajte na farbu akú chcete vy - oni na trhu nemajú problém objednať tú farbu - alebo skúste tú predajnu v Ružomberku.

babula
23. júl 2009

miavin vy máte 3 mesiace a už ste v sportáku?

martinkastanko
23. júl 2009

miavin- ak ten kočík nekúpime v Poľsku, tak si ho kúpim tu v Martine. Majú ho za celkom dobrú cenu a ak nebudú mať modrý - aký chcem, tak mi ho objednajú.

juliett99
23. júl 2009

aj ja sa pridavam k fanusikom baby smile V-max,,
tiez sme boli pozriet u nas v HC v oboch obchodoch no najlacnejsi bol v babetkove,, cenu nam povedala 10.400 a na klipavace nam da v cene ak zoberime celu trojkombinaciu,,
este sme ho neobjednali ale uz coskoro ho objedname,,
😉

miavin
24. júl 2009

babula - no - na skúšku som ho zobrala a očividne sa mu v športiaku páči - ale len keď je takto horúco tak dávam športiak
martinka-no ako chceš - veď ak to je pohodlnejšie doma objednať, tak jasné.... ja som len písala, že my sme boli vo štvrtok - ale ja som pôvodne chcela twister - a nemali pekné farby, tak mi poliak vravel, že si mám vybrať farbu a v sobotu je kočík tam - len my máme do targu cca 50 km-čo je úplne v pohodičke.... takže sme tam ako doma....

martinkastanko
24. júl 2009

miavin - my ideme do Poľska vo štvrtok a potom sa už tam nechystám, takže si ho tam nemôžme objednať. My to máme do Nového Targu tak 120 km.

miavin
24. júl 2009

marinka - no veď to som písala - že my to máme na skok, my tam chodíme kupovať aj plienky, nutrilon, čajíky a vôbec - skoro všetko, je to tam lacnejšie, aj nafta a benzín.....

to.beruska
24. júl 2009

miavin tak to je veru super potom.ja dufam,ze zajtra tam budu mat ten tyrkisovy alebo aspon s tym zelenkastym.no uvidime .potom sa vam ozvem

to.beruska
25. júl 2009

ajojte!tak my uz mame svoj kocik ten tyrkysovi.mame aj postielku aj supravu do postielku,no dos veci sme pokupili

millada
25. júl 2009

ahoj to.beruska, kolko to tam vyšiel ten kočik? Kupili ste celu trojkombinaciu s autosedačkou? A kde ste kupovali, v obchode alebo na trhu? 🙂

to.beruska
25. júl 2009

my sme ho kupovali na trhu nas vysiel 300 so vsetkym len my sme ho brali hned ako prve rano lebo sme sa bali aby nam moju farbu nezobrali.no viem ze potom uz bol za 280.ku koncu ale bolo malo farieb a nasa tam uz ani nebola a kupovali sme trojkombinaciu

juliett99
26. júl 2009

my uz mame tiez kociik domka, a tiez taky aky som mala vysnivany cerveno cierny,, a my sme ho kupili V hlohovci v obchode cela trojkombinacia nas vysla 337 eur. 🙂
sme snim velice spokojny 😉

babula
26. júl 2009

baby a ten tyrkysovy ma nanoznik na sportovej casti tyrkysovy alebo sedy?

millada
26. júl 2009

nemohli by ste mi niektora zmerat vnutorny rozmer vaničky? Vraj ma tento kočik pomerne velku vaničku. Viem, ze sa to tu uz asi niekde pisalo, ale aj tak. Dakujeeem 😉

petruci6
26. júl 2009

caute baby,mam starsiu kolekciu Babysmile na predaj
predam lacno,mne zavadzia doma,mam dalsie dva 😅
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

martinkastanko
27. júl 2009

to.beruska - Gratulujem ku kočiariku. My ideme do Targu v štvrtok a dúfam, že si tiež kočiarik poveziem domov 🙂 Skúšala si aj zjednať z ceny??? Nevieš koľko stál v zlotých ????

lenca30
27. júl 2009

ahojte babulky....takze v Nowom Targu je novy obchod s detskými vecami. Zabudla som si doma prospekty ale zajtra to hodim na web. Bola tam svagriná a ze vraj je uzasny. Vola sa baby city a je ak niekto poznate Targ tak na kruháči ako sa uz ide na trh ale odbočite do prava. Je tam take záhradkarstvo a vedla. Ale dam presnu adresu. Idem 20.8. tak dam aj info. papa

lenca30
27. júl 2009

ahojky....to.beruska. handlovala si sa na trhu alebo si brala za cenu aku ho mali?? a kde si prosim ta kupila ostatnu vybavicku? v obchode alebo na trhu? dakujem

to.beruska
27. júl 2009

no my sme kupovali na trhu vsetko,bola som uz unavena tak sme do obchodov ani nesli.nie mne sa snimi dohadovat nechcelo ale brali sme postielku,matrac supravu celu do postielky a podlozku v jednom tak samy nam dali zlavu uz 10 eur ani sme nepytali a tiez na plienkach obycajnych,kosielkach,dupackach,capickach a supravy tam nam dala tiez hned zlavu to sme brali vsetko zase v druhom stanku

miavin
28. júl 2009

takže dievčatá - ten baby city je fakt úžasný - my sme tam boli už keď ho otvorili asi pred mesiacom a pol.... kúpili sme tam bebe-lulu, nohavice na tračky, košieľku k tomu, čiapočku - fakt tam majú všetko.... a stále doplnajú tovar, je tam fakt super....
to.beruska - gratulujem, je to skvelé, že ste hneď trafili aký ste chceli - pofoť a hoď do albumu
babula - tyrkysová farba je na nánožníkú - len ten kúsok na vršku - ako v hlbokom je šedý

miavin
28. júl 2009

to.beruska - ozaj čo k tomu kočiariku ešte máte? tašku, pláštenku, sieťku... alebo čo? a to je fakt super, že ste tak nakúpili - koľko vás vyšla postielka so všetkým?

martinkastanko
28. júl 2009

miavin - Prosím Ťa a ako nájdem ten obchod baby city??? Ako sa k nemu dostanem z námestia v Novom Targu???

miavin
28. júl 2009

podľa toho - odkiaľ pôjdeš autom - najjednoduhšie je to ak by si šla do Targu od Javoriny, alebo Podspady... a prídeš rovno na kruhový objazd - tam smer do targu - to je 3 odbočka z kruhového - a po pravej strane sú obchody - záhrada.... koberce... no a tam hneď odbočíš k tým zahradkárskym potrebám, ale pôjdeš ďalej dozadu..... majú tam veľký nápis baby city - sú tam veľmi milé predavačky, aj kočiare majú úžasné - no len my už máme - a som spokojná.... aj lehátka sa mi tam páčili....
no ak by si išla smerom do targu z druhej -od západu - tak musíš prejsť hlavnou cestou až na koniec targu - a tam to je po ľavej strane....

martinkastanko
28. júl 2009

Najradšej by som sa tam dostala peši. Auto necháme na trhoch a do centra mesta pôjdeme peši. Lenže to je asi úplne niekde inde ako je námestie. Neviem ako tam trafíme, lebo z Targu poznáme len trhy a námestie.

babula
28. júl 2009

kočky ako zistim ako vyzeraju nánozniky na sportovej casti, chcela by som vidiet ako vyzera farba 10, ten co mam v albume a nikde nemozem najst nanozniky...nevideli ste ho niektora na zivo?

miavin
28. júl 2009

martinka - no veď to je neďaleko trhov.... z ktorej strany prichádzate na trhy???? to je od trhu takých 200 m - po hlavnej ceste.....
babula - júúj ja môžem tak akurát odfotiť môj - ale naživo som takúto farbu nevidela 😒