Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

majula28
14. jan 2010

evina no neviem či budeš už túto zimu používať aj športovú časť 😒 môj malý sa narodil v júli, teraz má 6mesiacov a ešte stále sme vo vaničke aj s fusakom (síce mám starý 30-ročný fusak, ale chcem kúpiť v najbližšej dobe emitexový 😀, dúfam že tam vojde 😅 ) 😀 , lebo keď som ho skúšala dať do športového tak mi pripadal taký utopený 😲 , takže ja počítam, že ho použijeme asi až niekedy v marci a to už nebude vo fusaku. 😀 takže to už bude v pohode...

jamerlenka
14. jan 2010

zuzub, my byvame v 8 poschodovom baraku a mame ten maly vytah bez vnutornych dver a zmestime sa tam, ohnem rucku do hore a ja sa supnem do boku a tak sa tam potlacime 😀

zuzub
14. jan 2010

diky jamerlenka, aj my máme asi taký, takže by sme sa mali zmestiť 😀

evina0
15. jan 2010

desmod 😉
majula ved to len tak rozmyslam, lebo som stretla kamosku a ta vozi malu od 5 mesiaca v sportaku a vo fusaku.a ta vravela ze uz aby bolo po zime a snehu a kupi si golface.lebo ta mala tam bola ako sardinka..ale je pravda ze ma iny typ kocika .. dakujem za opoved.

dobromila
15. jan 2010

posadila som do sportovej casti tohto kocika dvojrocne dieta a pretrcalo na vsetky strany 😒

zuzana12345
18. jan 2010

ahojte, neboli ste nahodou niekto teraz v polsku po kolko ide v-max na trhu?dik 🙂

to.beruska
20. jan 2010

ajojte!baby davam info kto nevie.viete o tom ze sa daju dat aj tie predne male kolecka dole.a je pravda ked su neni dobre dofukane ide kocik horsie.aj nas isiel do lava.teraz sme dofukali a super.uz som myslela ze ho pojdem reklamovat.ale nie.
co sa tyka sportovej casti.my sme tam tiez skusali dvojrocneho chlapca vo fusaku a v pohode,kamaratka ma iny kocik a tam mal este menej miesta.no a niektore dvojrocne uz ani kocik nepotrebuju.

evina0
20. jan 2010

zuzana neviem kolko stoji v Polsku.co som asla frum tak minuly rok dakto platil Z 330 eur na 310 eur..z
jednali.myslim ze tam boli nejak oktober.
ja sm rozhodnuta kupit ho cez net najlacnejsi je na tomsta..uz mi aj odpisali kolko sa doplaca za sedacka.plastenka proti dazdu a sietka prosti hmyzu-velmi mila pani lebo sme spolu aj volali.ale ja som ho nasla aj pri nas v Tn .manzel tam pracuje takze ani reklamacia nebude problem keby cosi kdesi..aj mi odpisali na meil e ho maju priamo v obchode aj v mojej farbe ale este stale vaham ci uz teraz ho kupit..ale asi ho kupime a odlozime k svokrovcom nech ho nemame u nas doma.je v akcii a ta dost spravi.snad ho este koncom mesiaca budu mat 🙂

to.beruska
21. jan 2010

zuzana:my sme dali 300eur.ale vobec sme nezjednavali.my sme na to neni.a co viem ked ides kupovat okolo 11.00 tak su uz zase lacnejsie.my sme ho brali hned ako sme prisli okolo pol osmej.bala som sa ze nebudu mat tu farbu co chcem

kaja1
21. jan 2010

ahojte.
mam kocik baby smile v-max pouzivany 5 mesiacov a predavam ho, lebo sa stahujeme do zahranicia a nechce sa mi tam "terigat" este aj kocik. maly je stale vo vanicke aj s fusakom a este min. mesiac sa tam urcite zmesti. velka vanicka je super vyhoda kocika. spolu so sportovou castou, nanoznikmi na vanicku i sportovu cast, plastenkou, sietkou proti hmyzu a taskou ho predavam za 200 eur. mam prevedenie cierne s kvetinkami. mam k tomu aj autosedacku-vajicko, ktoru ponukam za 50 eur. je k nej tiez nanoznik a aj taka vlozka, ked je babo este celkom male a v autosedacke "utopene." v pripade rozhodnutia sa pre tento kocik, budete urcite spokojne. vrelo odporucam.

zuzana12345
22. jan 2010

kaja1
ahoj, chcela by som sa opytat odkial si? lebo prave o toto prevedenie farby mam zaujem.dakujem

kaja1
22. jan 2010

ahoj zuzana, som z Bratislavy.

evina0
23. jan 2010

kaja nebuds mat s tym problem a skvela cena.

Co sa tyka POlska tak podla mna sa tam neoplati ist na ten kocik za 300 eur. Ja som si ho vcera zajednala v Trencie v obchode Ricobaby za 265 eur a k tomu doobjednala sedacku s adapterom.plastenku aj sietku..celke ma to vyjde asi 340 eur co sa do Polska neoplati ani ist koli kociku a este mam aj ten obchod pobliz keby som potrebovala cosi reklamovat.
V stredu mi maju volat ci maju tu moju farbu a ked nie mam este jeden obchod vyhliadli cez net (Tomsta), tusim so Spiskej novej Vsi ,gratis mi to dovezie kurier a vyjde to este lacnejsie aj so sedackou ako v trencine.
Tolko moj nazor ze naco sa trepat do Polska ked aj cez net ci v obchode je lacnejsi ako tam.

My sa chystame do Polska na ine veci a hlavne koli zvedavosti ale na kocik isto nie...

babulka35
23. jan 2010

Ahojte, práve dnes sm bola pozrieť kočík V-max a je perfektný! Mala som záujem o X-lander,ale hneď som si to rozmyslela,keď som uvidela V-max,vanička je väšia ako má X-lander.Dajú sa kombinovať farba vaničky s inou farbou športovej časti,takže nemáte rovnakej farby hlboký kočík a aj športový.

evina0
23. jan 2010

babulka ja som bola takisto rozhodnuta pre X-lander.ale ked som ho videla v skutocnosti aky je malinky tak som si to hned rozmyslela, aj cena je na V-maxe lepsia.
ja som si objednala rovnake farby aj sedacku, som nevedela ze sa daju farby kombinovat..ale neva 😉
znama mi vcera povedala ze zo zaciatku mala problem ze kopala do tej brzdy ale je to otazka casu a zvyknem si s nim chodit a nebude mi nic prekazat 🙂 .mne sa pozdava ze je lahsi nez sme ine kukali, ze sa da poskladat. a hlavne ze vanicka je celkom siroka aj dlha a vyzera tak modernejsie nez ine kociky.. mne sa osobne tie male kinderka nepacia

to.beruska
23. jan 2010

evina no ako pre koho.nam sa to oplatilo.usetrili sme na kociku.my sme kupovali aj postielku,matrac,celu supravu do postielky aj podlozku na prebalovanie.tiez komodu som chcela na prebalovanie,kosielky a obycajne plienky.tak my sme usetrili dost.vzdy sa to tam oplati este.samozrejme ked kupujes viacej toho.

evina0
23. jan 2010

to.beruska akurat som nasla ceny v polsku v tom babyboom obchode a ten kocik co ja chcem je sice o par eur v prepocte lacnejsi ale uz adapter pod autosedacku sa doplaca, tiez aj plastenka a sietka a neviem preco ale tieto tri veci som nasla drahsie ako u nas..ked to spolu zratam tam som naratala viacej eur ako tu..ale v kazdom pripade na ostatne veci tam chceme 100% ist.lebo som zistila ze suprava do postielokm,plienky, aj matrace a podlozka tam je lacnejsia..v ktorom obchode si to kupovala ty?? alebo na trhu??
ak ta mozem poprosit posli mi postou kolko si dala za tieto veci.ak ta to moc nezatazi..voperd Ti dakujem 😉
ja som tiez chcela aj kocik ale potom sme s manzelom zvazovali ze ako s reklamaciou ked to je tak daleko.a druhu podmienku co sme mali aby sa cena aspon ako tak rovnala..

to.beruska
23. jan 2010

inak hodim link na supravu do postielky.je lepsia ako ta z polska
http://www.obchodny.sk/product/mracik-4-dielna-...

evina0
25. jan 2010

to.beruska dakujem za link..mam cosi aj na nete vyhliadnute este väcsi set a tiez celkom prijatelna cena .len neviem ako to v skutocnosti vyzera 😒
a to je aj vecsi rozmer lebo do posteilky su vecsinou obliecky vo formate 135 x 100 paplonik .aspon tuna v obchodoch s oblieckami a mne sa nechce ich zmensovat.
a na tie ostatne veci tak isto pojdeme

nasa.zuzka
25. jan 2010

kaja1 - napisala som Ti cez IP spravu.

siouxsie
25. jan 2010

poctivo som si preluskala celu temu od jej zalozenia az po posledny prispevok a nikde som sa nestretla s problemom, ktory pozorujem na nasom v-max, uz cca mesiac. z nicoho nic zacala vrzgat konstrukcia. najskor som myslela, ze su to kolieska, ale premazali sme ich. potom sme premazali pruziny na perovanie kocika a stale vrzga. mate s tym aj vy niekto podobnu skusenost? vsimla som si vsak, ze zacal vrzgat az vtedy, ked vonku klesla teplota. pokial mam kocik vo vnutri, tak ani nevrzne. dokonca ani prvych cca 5-10 min. co sme s nim vonku, az potom to zacne. zeby to bolo chladnym pocasim?
a dalsia vec - aj nam zabaca kocik viac dolava. skusala som nafukovacie kolesa trochu vypustit, aj nahustit a ziany valny uspech, stale bocime viac dolava.

mahadevi
25. jan 2010

v manuale ku kociku v-max sa pise, ze pokial chceme s kocikom prekonat urcite prekazky ako napr. obrubnik pri vystupe na chodnik je potrebne si pomoct opretim nohy o priecku, spajajucu zadne kolieska a rucku mierne pritiahnut k sebe (nikdy netlacit rucku smerom nadol, ako pri klasickych kocikoch). preto sa pytam uz skusenych majiteliek tohto kocika, ci to tak robite a ci vam to nesposobuje problemy.
dakujem

sisulka7
29. jan 2010

nerobim to tak, normalne stlacim rucku dole, ani som netusila, ze sa to tak nema. Inak my sme vo vanicke stale a som max. spokojna s tymto kocikom aj s velkym fusakom z ovcieho runa sa zmestime bez problemov.

sysa282
31. jan 2010

cawte ja som bola vcera v polsku a tale sa tam oplati ist kocik v-max baby smile tam stoji 300€ aj s vajickom postielka 30€ matrac do postielky ortopedicky z oboch stran kokos 18€

pecka
31. jan 2010

siouxsie , zda sa, ze mame rovnyky problem, tiez nam zabaca dolava, skusili sme aj prifuknut , aj odfuknut a nic nepomaha, proste je taky "lavotocivy", ale ked mam zaaretovane predne kolesa, tak ide rovno, ale da sa na to zvyknut...... a s tym vrzganim, tak isto, ked je teplota okolo -5 tiez po chvilke zacne konstrukcia vrzgat....., ale s tym asi nic neurobime, musime len vyckat do jari....este si chvilu povrzgame 😝 😝

tason
1. feb 2010

Ahojte chcela by som dat do pozornosti, ze predavam tento kocik, pouzivana je len hlaboka vanicka 6 mesiacov , je k tomu aj naklikavacie vajicko ciernej farby s bilelimi kvetmi , kocik je ciernej farby mam k nemu aj igelit a slnecnik ciernej farby casual pretoze sa mi zdal najohybnejsi povodna cena bola so vsetkym bola 350e teraz ho predam za 290e je v super stave, najlepsie osobny odber.

Mail: iranostajova@azet.sk

kocik je v Dolnom Kubine

tason
1. feb 2010

Pardon opravujem chybu cena je 250e nie 290e

evina0
2. feb 2010

ahojte tak mi uz mame tento kocik doma a zatial som s nim spokojna.je krasny. ale co a ako mozem povedat az ked sa nam drobec narodi a budeme v nom kocikovat.zatial je odlozeny 😉

lenka2304
2. feb 2010

baby prosim vas,mozete mi poradit,kde by som tento kocik mohla vidiet okrem polska?v akej predajni ho maju-niekde okolo Martina a Žiliny.vdaka moc.lenka

zuzub
2. feb 2010

ahoj Leni, v Žiline ho maju v predajni ST.Maria v centre mesta a na Vlčincoch v predajni všetko pre deti.a môj kolega ho kupovali v nejakej detskej predajni v centre martina ale neviem presne.