Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

onka
6. apr 2009

nikolka8 mozes nam prosim povedat viacej, preco je nekvalitny, co sa Ti na nom nepaci, co je zle riesene - vdaka. Ja sa rozhodujem medzi tymto kocikom a Xlanderom, popripade, kedze ideme mat babo v lete a asi chalana tak kupim iba klasiku - hlboky, aby sa mi tam maly na zimu aj s fusakom zmestil. My sme boli v sobotu v Polsku v Targu a videli sme ho na trhu. Skoro som ho aj kupila, len muzovi sa nepozdaval konstrukcne, ze Xlander je stabilnejsi. Aj tak sme mali nakupenych kopu veci, ze by sa nam mozno uz ani nezmestil. Na trhu ho davaju po 300 Eur, ak naznacite, ze odchadzate su ochotni aj zlavit.

jajona
7. apr 2009

Ahojte,
my tiež máme ako horúci typ V-max a po Veľkej noci sa chystáme do PL, do Noweho Targu.
Len mám trochu obavu, aby sme ho tam kúpili. Ale keďže je poľský, snáď by nemal byť problém.
Bola by som nerada, keby odídeme na prázdno a takisto, aby tam mali aj farbu, ktorú chceme.

tason
13. apr 2009

Dievcata ahojte. No to som zvedava aj a ja ci ho kupite a aky bude a hlavne za kolko. Neviem som sice 40km od Polska , ale ja som ho tam nekupovala hlavne koli tomu keby sa mi s nim nieco stalo nechcelo by sa mi trepat az do Pl.
Neviem je to kazeho vec, ale urcite som zvedava ved mozno kupis kvalitny. Ved tak si povedzme , ze co dnes nie je z Pl, dnes nemaju problem zabalit veci akekolvek a napisat na krabicu a vobec v jazyku ktory je najpotrebnejsi.

terezka044
13. apr 2009

ahojte, tiez nad tymto kocikom uvazujeme - myslite, ze sa tam vojde 6mes. babo v zime? (teda s fusakom)?
ja mam 167cm a priatel 180cm, takze by nemalo byt tak velke.
dakujem 🙂

sisulka7
25. apr 2009

to by zaujimalo aj mna. je to nas favorit 🙂

miavin
27. apr 2009

ahojte - no v pl by ste v-max mali kúpiť - my sme kupovali v targu na trhu - a máme aj záručný - lebo oni majú obchod aj v Ružomberku, takže nie je problém s reklamáciou - a ja som zatiaľ maximálne spokojná - boli sme už aj na prechádzke - fakt super. Tak sa držte a dobre nakúpte 🙂

marek
27. apr 2009

Ahoj miavin, je ten kocik vysoky alebo nizsi?

terezka044
27. apr 2009

baby ktore mate ten kocik, ako je to s tym polrocnym babom, napchate ho do tej vanicky? 😀 😵

sisulka7
27. apr 2009

tak my sme ho dnes objednali v Cechach za 9500 CZK hlboky, sportovy, autosedacka, taska, nanozniky na autosedacku aj sportak. Vyzeral dost dobre. Mame troska strach, ci tam babo napchame v zime, ale bol to velky kocik v porovnani s inymi. A hlavne priestranny. Porovnavali sme s X-lander a je to vacsie. Aj predavacka tvrdila, ze by sa tam babo malo zmestit.

miavin
27. apr 2009

marek - ahojky - no podľa mňa je vyšší - ale to záleží ako si dáš rukoväť - no len tú čiernu ručku - môže ísť nižšie alebo vyššie - ale to na každom kočiariku
terka - ja Ti neporadím, lebo nemám šajnu aký drobec bude veľký za 5 mesiacov - ale podľa mňa sa zmestí - uvidíme 😉

terezka044
28. apr 2009

miavin a ako sa ti s nim kocikuje? nadvihnes ho v pohode s babatkom ked ides cez nejake schody alebo obrubnik a tak? 🙂

dotynka
28. apr 2009

baby, ja mam spominany kocik doma, som s nim maximalne spokojna, pretoze je skvely. kupili sme trojkombinaciu za 270 eur, takze je spokojnost aj po tejto stranke (hlavne ked citam za ake cifry ho kupujete vy)...
samozrejme, ze je narocnost u kazdeho individualna, ale myslim, ze kupou neolutujete.

sisulka7
28. apr 2009

dotynka, my sme ho vcera objednali, mam troska obavy, ci sa tam v zime s fusakom zmestime, lenze ja mam pocit, ze je tento kocik este velky v porovnani s tym, co vsetko sme uz videli. A nechceli sme ten klasicky bez tych otocnych koliesok.

miavin
28. apr 2009

terezka - no ak idem na obrubnik, tak sa do toho trošku oprem a kolieska sa dvihnú - je tam dvoje perovanie - tvrdšie a jemnejšie, takže sa to dá nastaviť a čo sa týka kočíkovania - som maximálne spokojná - ak potrebujem na mieste sa otočím - je fakt skvelý. ja som veľmi rada, že sme ho kúpili

valmra
28. apr 2009

aj my mame tento kocik, ale este nebol v terene - cakame na prvu vychadzku 🙂

a co sme porovnavali ine kociky, tak pri tomto sa nam zdala najvacsia vanicka

terezka044
29. apr 2009

miavin to rada pocujem. a to perovanie sa da nastavit? skusali sme ho v obchode a nic take nam teta nespominamala, tak sa musim este popytat 🙂 vdaka 😉

sisulka7
29. apr 2009

valmra tak sa tesime na referencie, mne sa zdal v predajni dost dobry a hlavne cenovo prijatelny a aj vanicka sa mi zdala vacsia a sirsia ako u tych ostatnych, ktore tam ponukali.

valmra
29. apr 2009

neskor ked budem vediet viac, dam urcite vediet

miavin
29. apr 2009

terezka - dole keď sa pozrieš na kočiar sú také dve pružiny a pod pružinami sú páčky - tvrdé perovanie - skoro žiadne a potom jemnejšie - nie je to také klasické ako na tých starých kočiaroch, že hojdáš dieťa vo veľkom 😀 ale tým pádom sa lepšie koordinuje po teréne. ja som naozaj veľmi spokojná

terezka044
29. apr 2009

miavin dakujem a ked ste ho kupili zabaleny bol k tomu aj navod? 😀 😀

miavin
29. apr 2009

terezka - my sme ho kupovali na trhu v Novom Targu - hej dal nám aj návod - ale mal len po poľsky - tak dal návod od twistera - to je skoro to isté - ale nebude treba návod - obsluha je strašne jednoduchá, aj záručný list máme.

luka1
4. máj 2009

Ahojte ja som si objednala kocik od V max za 290 cez internet aj s dodanim domov a myslim si ze je vyborny. Cakam 2 babo a pri prvom sme mali Stegi a ten sa mi po 2 mesiacoch vozenia na konstrukcii zlomil a vysiel nas na 450 😠 . Pritom Ked si ho porovnam vyzeral robusny a kvalitny. V max je lahucky a dobre sa s nim manipuluje aj pri skladani. A vanicka ma mnutorny rozmer 80 cize 6 mesacne babo sa tam zmesti lebo ked si spätne pozeram rozmery mojho maleho kolko mal ked mal 6 mesiacov tak sa tam v pohode zmesti este aj ako 7 mesacny pritom my s manželom mame nad 170 cm. Manzel dokonca 186 cm.

sisulka7
5. máj 2009

nam predavacka povedala, ze ma vnutorni rozmer dole 75 ale vraj je to z tych vacsich kocikov a je priestrannejsi. A za tych 290 mate aj autosedacku?

jajona
5. máj 2009

Ahojte,
my už máme tiež tento kočík doma a vyzerá ozaj super.
Najviac sa mi páči jednoduchá manipulácia a skladanie. Urobíš jeden ťuk a je poskladaný.
Nám ho objednal kamarát, ktorý býva v Poľsku a doviezol nám ho na Slovensko. Cena bola 295 € aj s autosedačkou. Tu na Slovensku za tú cenu nekúpite ani samotný kočík. Čo sme pozerali obchody tak, sa cena samotného kočíka pohybuje okolo 328 €.
Dúfam, že poslúži dobre.

miavin
5. máj 2009

ahojte - ja som s naším kočiarom maximálne spokojná - dnes bola u mňa kamoška - má 9 mesačného drobčeka - a zmestil sa do vaničky - tak akurát , ale zmestil, myslím že kočiar je fakt super.

leri
6. máj 2009

ahojte, aj ja som ho bola kupit v nowom targu na trhu a vykseftila som ho za 260 eur, ........zacal tiez so sumou 290 eur, ten predavac bol taky ochotny, ze nam dal este zlavu, lebo sme v meste zamenili nevyhodnejsie zlote ako by nam zamenil on, tak nam potom dal este dole z ceny...........ale myslim si, ze aj 290 eur je super cena za ten kociar..........zatial s nim chodime po byte a sme spokojni 🙂

terezka044
6. máj 2009

tak som zvedava ake to bude chodit s nim do terenu 😀

sisulka7
6. máj 2009

leri aj my ho mame objednany, sice za vyssiu sumu, ale i tak je to super v porovnani s tym, co sa pohybuje v obchodoch.

to.beruska
11. máj 2009

baby a ten kocik kupim aj na trhu?alebo kde to tam najdem.my sa chystame cez leto nan.mne sa tiez strasne moc paci.pozerali sme ho u nas a stal 9900 tak nejak plus autosedacka.Mne sa zda byt skvely.Je aj vysoky.neni taky labilny,ze ked sa oprie moj 100kg manzel ze sa zlomi.ale neni tazky.niekde som citala ze ma 15kg

luka1
11. máj 2009

Kociar nemame aj s autosedackou za 290 eur je bez nej ale je k tomu ovela viac doplnkov ako ked ho kupis v predajni. My sme ho objednali z www.tomsta.sk tam je za 285 a 5 eur je ako postovne. U nas v Trencine je za 335 eur a neni k tomu ani plastenka ani pumpa a tam je vsetko k tomu. ten kociar mam uz doma a vanicka je naozaj 80 oproti inym kociarom je väcsia. Napriklad suseda ma X - lander a tom je vanicka 74cm.