Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

pecka
2. dec 2009

to beruska super, ze ste s nim spokojni, som rada, za takyto nazor. Ja ho mam zatial odskusany len po izbe a zatial spokojnost tak uvidim ako to bude v terene 😉

zuzulik - co sa tyka tej autosedacky, tak my sme ju nechceli, kupili sme inu /chicco/ aj so zakladnou. Tato zakladnu nema, tak preto. Ale pozri si tento link:
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5927 tu vyzera, ze ma aj novorodenecku vlozku 😉

sisulka7
2. dec 2009

mne sa ten podvozok nezda nejako tazky, ale to je vec nazoru. A autosedaca ma samozrejme aj novorodenecku vlozku. my doma pouzivame autosedacku ako hojdacku, ked uz nechce byt v lehátku, ani na hracej deke. A inak sa mi strasne pacilo, ze spm mala jedina v nasom meste tento kocik, ale zda sa, ze je coraz popularnejsi, lebo uz som videla 3.

pecka
2. dec 2009

sisulka, to mas pravdu, este pred nejakym casom som ho len sem-tam zazrela ale teraz, ked idem u nas po meste, tak mam pocit, ze kde sa otocim ...tam je v.max 😝 . Fakt je oblubeny..... no co, dobra cena za celkom dobru kvalitu...no, nekup to 😉 😉

sisulka7
2. dec 2009

u mna zabodovala v prvom rade priestranna a hlboka vanicka, lebo niektore kociky to je katastrofa, fakt si neviem predstavit ako by som tam vtrepala 6 mesacne babo a davat 5 mesacne babo do sportaku lebo mi nevlezie do vanicky mi pride moc krute. Aj ked kamoska v anglicku mala babo uz pri narodeni 4,7 kg a to dievcatko, takze su od narodenia v sportaku, lebo do vanicky jednoducho nevliezli, tam su kociky este malinkatejsie nez tu. X-lander je tam uplne obrovsky kocik. Ked si ho kamoska doviezla z ciech, tak kazdy obdivoval, kde zohnala taky obrovsky kocik. Chudence deti.

zuzulik
2. dec 2009

pecka dakujem 😉
maminky a ake mate kolecka na tych kociarikoch? vraj sa daju vybrat nafukovacie, plastove alebo tie nizkoprofilove nafukovacie?? ake su najlepsie?

sisulka7
2. dec 2009

my mame nafukovacie a sme velmi spokojni, zatial nebol ziaden problem. Nam ponukali medzi plastovymi a nafukovacimi a kedze my chceme troska brazdit aj teren, tak sme si vybrali nafukovacie.

majula28
2. dec 2009

ahojte babenky chcela by som sa vás spýtať ide aj Vám kočík trošku doľava? Ja mám nafukovacie kolesá ale ich nemám nafúkané 😲 , takže neviem či je to tým, alebo má nejakú chybu 😒 , inak som s ním spokojná 😎 malý má už skoro 5 mesiacov je dlhý a do vaničky sa vojde a to tam mám fusak (klasický ešte po mne 😀 ) a fusakodeku.
a pre všetky babky čo sa ho chystáte zakúpiť tak vám poviem, že každý jeden kočík má chyby, ale tie zistíte až potom keď ho budete používať 😒

to.beruska
3. dec 2009

no kocik urcite neni tazky.a novorodenecku podlozku v sedacke mame aj my.no u mna tiez zabodovala vanicka a aj to ze je vysoky.no u nas je tiez vela tych kocikov.my sme boli pondelok na nozicky a tri kociky sme tam boli este aj v tej istej farbe.my mame tiez nafukovacie.

sisulka7
4. dec 2009

aj nam tusim ide troska dolava, ale este sme nefukali kolesa a podla mna je to tym 🙂

zuzkabar1983
4. dec 2009

Ahojte babenky, chcela by som VAs poprosit o radu, hlavne tie, ktore uz mate deticky a kocikujete v tomto kociku. Vcera sme boli na trhoch v Targu a ja som bola rozhodnuta pre tento kocik. Velmi sa mi paci, ale prekvapila ma jedna vec. Zda sa mi, ze ta sportova cast je dost uzka. ... Aspon na pohlad.
Tie, ktore ho mate doma, myslite, ze sa do sportovej casti vojde 9 mesacne babatko aj s fusakom na zimu????

Bola by som vdacna za kazdy nazor, kedze som bola uz takmer celkom rozhodnuta pre tento kocik a teraz pravdupovediac neviem, co robit ...

dadka1986
5. dec 2009

veru aj mne sa tá sportová časť zdá byť užšia ako vanička.ja som ju malej prehodila len včera lebo ona už všetko okukuje a ked som tam dala fusak vyzeralo to že sa tam bude tlačiť ale ked som ju tam posadila tak sa jej tam lubilo a vyškierala sa jak oriešok.ale ma len 7 mesiacov tak neviem okolko bude väčšia za 2 mesiace ale myslím že to cez zimu vydrží.inak my máme tiež nafukovacie kolesá a trošku išiel dolava ale ked sme dofukali kolesa tak sa to vyrovnalo takže to bolo asi tým.myslím že tie nafukovacie sú lepšie lebo pri prvej mojej žabke som mala umele tak to viem porovnat.a ani defekt sme ešte nemali. 😅

kuspitka
5. dec 2009

Ahojte.
My sme vcera kupili V-Max a ten kocik sa mi zda velmi super paci sa mi.
skladali sme ho a vsetko.
podla mna sa do tej sportovej casti zmesti aj 9mesacne babo.
len to vajicko sa mi zda male ,ale to je asi len na oko ,ked ju tam dam tak by to malo byt ok.

sisulka7
6. dec 2009

vajicko ked sa vyberie novorodenecka vlozka je pomerne priestranne, my mame pomaly 4 mesiace a doteraz sme ju tam mali a ked sme ju vybrali pripadala mi tam strasne malicka. Toho by som sa nebala.

sisulka7
6. dec 2009

dnes som testovala sportiak s hrubym fusakom z ovcieho runa a mala tam bola stale stratena, takze podla mna to bude v pohode aj ked musim priznat, ze existuju aj priestrannejsie sportove kociky, ale kazdy kocik ma nejaku chybu a co sa tyka toho polohovania pomocou toho pasa, tak je to uplne pohodicka. Islo to velmi jednoducho, som sa dnes s kocikom pohrala a testovala doma aj s malou, ale este mi tam pripadala malinka. my pojdeme do sportiaka najskor zaciatkom marca ak mi dovtedy nevyrastie z vanicky.

majula28
6. dec 2009

ahojte, ja som tiež skúšala ten športiak 😀 malý má 5mesiacov, ale budeme ho používať tiež asi až v marci alebo apríli, pretože teraz ešte mi tam nevedel ani sedieť 😅 a to polohovanie pásom tak ozaj to ide ľahučko tak niet sa čoho báť 😀 určíte si aspoň polohu sami 😎 a nie ako niektoré majú len tri polohy a hotovo 😠
chcela by som sa vás spýtať od akého veku polohujete chrbátik vo vaničke?

sisulka7
6. dec 2009

moze sa az od 6 mesiacov, tak nam povedali v predajni alebo ak vie dieta same sediet.

matenka
17. dec 2009

ahojte, ja som už bola skoro definitívne rozhodnutá pre tento kočík, a bola som si ho preto vyskúšať na predajni, výzorovo ma nesklamal, skôr potešil, ale je fakt ťažký, lepšie povedané, zle vycentrovaný, a dosť zle sa s ním manipuluje, z toho dôvodu som sa rozhodla radšej pre x lander, dúfam, ale že ostatné budete mať lepšie skúsenosti

leri
25. dec 2009

ahojte baby, chcem sa spytat............mam tiez v-max, krpcek uz nie je taky krpcek, s koriacom som sice spokojna ale v poslednej dobe ma dost rozculuje ze vajce nam je uz male a je tam ako sardinka..........po precitani vasej diskusie ma osvietilo.........ze ups....ta vlozka z autosedacky sa da aj vybrat......urcite by to pomohlo a mal by tam viac miesta.........mne uz nejdu zapnut tie popruhy ...su kratke........myslite ze to nejako nevadi ked sa to vyberie?

zuzanka.j
25. dec 2009

kupim kociarik v max v plnej zostave aj z vajickom, najlepsie tyrkisovej farby. ak mate niekto na predaj za dobru cenu poslite postu 🙂

sisulka7
26. dec 2009

leri, ja myslim, ze nie. Ved ta vlozka je tam len pre malinke babo a tiez sme nad tym spekulovali, lebo nam to uz neslo dopnut 🙂

miavin
27. dec 2009

leri - určite to nevadí - tá vložka tam je presne na to - keď je bábätko malinké, potom ju treba vybrať a popruhy musia stačiť - veď sa dajú krásne uvoľniť....
susulka - a ten kočiar potrebuješ už teraz kúpiť?

miavin
27. dec 2009

zuzkabar- náš drobec má skoro 9 mesiacov - a používame športovú časť aj s fusakom, je pravda, že je možno trošku užší - keď leží - ale náš bubká rád na boku - ale ľahne si v pohode a sedí sa mu tiež dobre.

pecka
28. dec 2009

...tak my sme boli po prvy krat na prvej vychadzke uz naostro a musim skonstatovat, ze super manipulacia s kociarom...akurat, ze trosku nam zataca doprava, myslite, ze staci prifuknut to koleso, co zataca, alebo to uz tak bude navzdy....poradte, co uz mate nabehanych viac km 😉 ......a este....zistila som, ze musim trochu skratit kroky, lebo dost zakopavam o brzdu a manzel este viac.......

zuzub
10. jan 2010

ahojte, chcem sa opýtať tie, ktoré už máte kočík, zmetí sa do klasického malého panelákoveho výťahu?

desmodka
11. jan 2010

zuzub asi by si si mala zmerat vytah 🙂

ja mam otazku... Baby smile je co za znacku?? teda odkial su?? made in ..... ?????? dakujem

zuzub
12. jan 2010

desmodka, je to poľská značka.

pecka
12. jan 2010

zuzub nam sa do vytahu nezmesti, keby sme v nom nemali este tie vnutorne dvere, tak ano 😖 😖 , ale uz sme si zvykli....konstrukciu dame do pivnice a maleho v korbicke berieme hore 😉

zuzub
12. jan 2010

ďakujem pecka my tie vnútorné nemáme, ale asi ho radšej premerám.

evina0
14. jan 2010

desmod je to vraj Polska znacka..ale vde co dnes poliaci nevyrabaju vsak?
aj mi rozmyslame nad tymto kocikom.videla som ho aj nazivo v predajni u nas,oslovil ma. Nemyslim ze je najmensi ked som porovnala ine kociky ,tie boli aj mensie. Mne sa pozdava ze nevyzera tak masivne ako ine kociky.a ze je vyssi ( lebo aj ja som vysoka) . Nasla som obchod v Trencine kde ho maju za 275 eur( hlboka a spotrova verzia) vajko ci plastenky sa dokupuju. takisto sme rozmyslali ze ho pojdeme kupit do Polska len si zivo neviem predstavit reklamaciu tam..a cesta aj keby sa posiela.. preto ho chceme kupit pobilz nas.

Maminky co ho mate..nezmerali by ste sirku sportovej verzie?? Kopec Vasich prispevkov som si precitala.nam sa babo ma narodit 1.juna tak musim brat ohlad aby sa zmestilo aj s fusakom do sportaka( ak uz bude v zimnom obdobi v sportovej verzi) .lebo neviem dokedy dieta bude v hlbokej verzii kocika. Dakujem Vam zatial aj za kazdu radu o tomto kociku 😉

desmodka
14. jan 2010

zuzub dakujem
evina IP