Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

martinkastanko
28. júl 2009

miavin - prichádzame od smeru Trstená - Jablonka...

miavin
28. júl 2009

oki - takže - prejdete celým mestom - po hlavnej stále - až ku trhom - ale neodbočíte nikam - pôjdete stále po ceste - tam sú za trhami také vyvýšené kopčeky .... stále po hlavnej - no a po ľavej strane - asi 100 metrov pred kruháčom odbočíte vľavo.... ak by sa nepodarilo - jednoducho stále choďte po hlavnej a na 100% dojdete na kruhový... takže to určite neminiete...

martinkastanko
28. júl 2009

Ďakujem, určite tam v štvrtok pôjdeme. Už sa teším a dúfam, že konečne nakúpime celú výbavičku.

miavin
28. júl 2009

martinka - no ja som postieľku, matrac, paplonik a baldachýn kupovala na trhu - a vyšlo nás to cca 1.800 sk - tak neviem, či sa to neoplatí na trhu..... ale dobre nakúpte a daj vedieť, či ste to našli a ako ste pochodili papa

millada
29. júl 2009

miavin, a ked idem smerom od Sp. Starej Vsi, tak ako vedie cesta k tomu obchodu? Musim prejsť po hlavnej popri trhoch?
A ten obchod maluszek je priamo na namesti v Targu? 😕

miavin
29. júl 2009

milada - no ja neviem - od ktorej strany prichádzaš - ak prichádzaš od Dunajca - tak ideš cez kruhový hneď na začiatku, však??? tak hneď za kruhovým - smerom ku trhom - napravo

babula
30. júl 2009

Maivin aj tak neviem ci som to pochopila.nanoznik je tyrkys.a len ten kusok je sedy alebo opacne?

miavin
30. júl 2009

ano - dobre si to pochopila - je tam len trošku šedej - je skoro celý tyrkysový

majjat
31. júl 2009

ahojte...ako sa upevnuje sedacka tohto kocika,na pas alebo aj isofix?

miavin
31. júl 2009

majjat - sú na to dva adaptéry... také z umelej hmoty - veľmi jednoduché

majjat
31. júl 2009

miavin.. tie adaptery su sucastou autosedacky?

miavin
31. júl 2009

majjat -áno sú

derylka
31. júl 2009

majjat... predpokladám že myslíš autosedačku - vajíčko.... tá sa upevnuje v aute ako klasické autovajíčko.... isofix to nemá..... na konštrukciu kočíka sa upevnuje adaptérmy ktoré spomínala miavin - mali by sa predávať spolu s vajíčkom... ale myslím že sa dajú dokúpiť aj samotné.....

majjat
2. aug 2009

derylka.. tak som myslela..dik

babula
2. aug 2009

Maivin neodfotila by si ten sportak aj s nanoznikom?

miavin
2. aug 2009

babula - mám to v albume, tak kuk

majula28
2. aug 2009

miavin pozerala som tvoj album 😀 a ty máš vnútro kočíka biele? prečo? 😠 Ja ho mám krémové 😒

miavin
3. aug 2009

majula - to netuším - asi iná sorta 😀 😀

derylka
3. aug 2009

majjat... za máličko... 😉

baby.. na tých kočíkoch sú také menšie rozdiely... neviem či to majú podelené po farbách alebo čo... ale len tak na príklad uvediem pár
- nie všetky kočíky majú všetky koliečka nafukovacie... niektoré majú tie predné /čo sa dajú aretovať/ umelé, či také nejaké - proste sa nedajú nafukovat..
- niektorý kočík má rúčku takú penovú a niektorý takú gumennú..
- niektorý má tie zadné kolesá - tie väčšie čo sú... hrubšie ... preto bacha.... na šírku výťahu.. 🙂
- a ako ste spomenuli niektorá vanička je z vnútra krémová, niektorá biela...
... ale myslím že sú to len detaily.... a kočík je super....

miavin
4. aug 2009

derylka - je to pravda - malé detaily - ale kočiar je sám o sebe fakt skvelý - presviedčam sa o tom deň čo deň 😉

majula28
4. aug 2009

baby, v autosedačke máte tie pásy v prvej alebo v druhej diere? Ked sme ich mali v prvej, tak malý tam bol taký skrčený a zase ked sme ich dali do tej druhej tak sa my zdá, že je to vysoko, ako to máte vy?

další rozdiel je v autosedačke, ja mám trošku inú ako napr. miavin...ale to nevadí 😉

miavin
4. aug 2009

majula - my už máme v tých horných dierkách -a ako že máš inú autosedačku - v čom????

majula28
4. aug 2009

miavin tá vložka pre novorodenca je trošku iná, ty tam máš aj také logo my ho tam nemáme, kukni do albumu. 😉 ono to akože nevadí to je len ďalší rozdiel 😀

miavin
4. aug 2009

jáááj - no veď - hlavne, že splna svoj účel 😀

monkask
5. aug 2009

Ahojte mamicky a ockovia. Nasim horucim kandidatom je tiez V-max, ale trosku vahame aj nad x-landerom. Porovnavali sme ich v jednom obchode aj s predavackami a nedosli sme na prvykrat na nejake rozdiely. My chceme 2-kombinaciu a ta vychadza (aj so zakl. prislusenstvom) v pripade x-landeru cca o 130 eur viac. Mozte mi, prosim, poradit? - ak viete o nejakych rozdieloch alebo zadrheloch, ci prednostiach jedneho ci druheho (zatial som to na fore nenasla). Dakujem 🙂

miavin
5. aug 2009

monkask - ahojky - no čo ja viem, minimálne rozdiel je vo veľkosti vaničiek - dosť podstatný, ale nie som si istá - treba pomerať, mám pocit, že v-max má najväčšiu vaničku z týchto kočiarikov...

zuzterka
10. aug 2009

Ahojte, ešte ma trápi jedna vec, nevie mi niekto povedať, či sa V-Max zmestí do kufra fábie-krátkej ??? Trochu mám z toho obavy. Lebo kočík čo sme mali pri prvom baby, sme museli rozoberať (kolesá dolu),,,nič príjemné najmä v zime... 😖
Ďakujem za rady.

derylka
10. aug 2009

zuzterka.... viem o jednom prípade kedy sa do takej fábie ako spomínaš nezmestil.... zmestil jedine vtedy ked dali dole jedno kolieko... ale ak možem poradiť... aspon teda čo som videla pri tomto prípade, čo by som ja urobila inak.... ak by som išla s kočíkom niekam autom tak v tom prípade by som vytiahla zo zadu tú časť čo je pripevnená o zadné dvere... taká doska alebo ako by som to nazvala... v tom prípade ked poskladáš kočík a dáš ho bokom /inak si myslím že ho tam nevpraceš/... tak v tom prípade ho tam v pohode dáš... len musíš mat tú "dosku" dolu... ak ju nedáš budeš musiet dávat jedno kolieko dole....
... toť moja skúsenosť.. : 😉

zuzterka
11. aug 2009

derylka.... ďakujem.... to myslíš tú dosku čo sa dvíha keď otvoríš kufor?? To by nebol problém...No ved snáď nájdeme nejaké riešenie ako ho tam vpratať... 😝

Ak má ešte niekto skúsenosť .........budem rada keď sa podelíte....ďakujem.

kwetinnka
11. aug 2009

zuzterka viem ze sa zmesti do felicie kratkej,tak neviem aky je medzi tymi kuframi rozdiel.Treba ist autom k predajni a tam to vyskusat,nam to vyskusat dovolili v pohode.