Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

tatiana1985
19. aug 2010

@lucyso sak to..ze ja! ja!!! 😀 😀 ..ktora obranujem ten kocik, akoby som bola dcerou vyrobcu 😀 😀
a ta strecha ma dojala teda...ved som to natocila a drzala....sklopila som ju, ok...isla som ju naspat zatiahnut aaaaaaaaaaaaaaa............................
🙄 🙄 🙄 strieska zas povolena 🙄 🙄
na prd taky system .... ☹ ☹

ale inak zatial v poho..nove postrehy vam urcite zreferujem 😀 😀
a vy kedy idete do sportaka...nasa ma v nedelu 6mes., tak uz mame najvyssi cas 😉 😉

lucyso
20. aug 2010

ja som ju tam skusala uz dat, i ked poleziacky, ale stale sa mi zosuchovala... tak este chvilu pockam🙂).. inak ked sa priznam, mne sa moc ta sportova cast nepaci... tak dizajnovo... 😒

tatiana1985
20. aug 2010

@lucyso mne sa tiez suchala dole v 5mes..... uz vtedy som ju tam len tak na chvilu polozila...ale teraz je to fajn...len, mam pocit ze vo vanicke mala viac miesta nez tuto v sportaku 😒 😒

proste sme dali sportak , ja vytesena ze jaky priestor mala ziska, bo vanicka uz "tesna" 🙂
no a polozim ju do sportaka a.... 😖 😖 skutek utek...priestor desi zmizol a...no podla mna tam rocna uz nevojde.. 😅 😅
taky pocit mam 😖 😖

lucyso
20. aug 2010

aj mne sa zda velmi uzky... a este si predstav ze tam dame fusak.... hmmm??????
inak mne sa mala zacina sama zdvihat. strasne spekuluje. stale zdviha hlavu, nohy a ruky. a je jedno, ci je v kociku, alebo na gauci.... co mam spravit? chce sediet, ale sama este nevie.....

sisulka7
20. aug 2010

nasa mala ma rok a da sa tam bez problemov, ale akurat vcera som rozmyslala nad tym ako ju tam dostanem aj s fusakom. Navyse sme dali na reklamaciu konštrukciu, lebo sa nam zacala strasne ulupovat, tak cakam na vyjadrenie. Sice v reklamacnych podmienkach je, ze za drobne skrabacne nezodpovedaju, ale nam sa to olupovalo uz po kusoch, tak som zvedava, co nam na to povedia.
Inak som s nim relativne spokojna, teda az na tu strechu na športiaku, tak je na porazenie.

mamina63
24. aug 2010

@tatiana1985 môj malý má už skoro 😅 14 mesiacov, a stááále sme v kočíku 😀 síce už tam nespí, ale vojde a ešte má miesta dosť 😅 😀 ...ale tiež rozmýšľam, či v zime s fusakom vojde 😅 😅 ..... ale čo si kúpim aký???? 😨 😨 😨 poradte????

😅

tatiana1985
25. aug 2010

@mamina63 no...nasa ked bude mat 14, uz bude jar... 😀 😀
a som zvedava ako s nami kociar porastie dalej 😉 😉

co sa tyka inych, neviem...niektore mamicky mi vravia ze po roku deti uz nechcu bt v kociari, ze to je zbytocn investicia kupovat kociar na potom...neviem no... 🙂 🙂 nemam skusenost..

ale na googli je ich dost myslim 😉 😉 stranok s kocikmi 😉 😉

mamina63
25. aug 2010

@tatiana1985 no ved práve, že ich je dosť 😅 , ja by som chcela jané slalom pro...že ten je veľký a priestranný...ale tá cena 😲 😝 😅 .na nový nemám a použitý nechcem 😅
ja mám ešte aj golfáč (peg perego sí) na cesty do auta...takže nie je problém, len neviem ako sa s ním pôjde v zime po snehu 😅 ....lebo tento V-max ide super po snehu.... 😀

tatiana1985
25. aug 2010

@mamina63 no v prvom rade pozeraj na kolesa 😉 😉
lebo ist po snehu s tymi piadi-kolesami, to sa aani neda podla mna 😉 😉
ved posli konkretny link na daky kociar a ti napisem co prve sa mi zapaci na nom, alebo aky mam pocit z neho..mozno ti pomozem 😉 😉 😉

misss
25. aug 2010

@tatiana1985 podla mna tiez ide super po snehu..ja som bola v zime velmi spokojna.. 😎

adenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gilmorka
2. sep 2010

dievcata poradte, aky fusak mam kupit do hlbokej vanicky V-maxu? Maly ma teraz necelych 2,5 mesiaca ale uz 7 kg a vyska asi62 cm, uz normalne nosi teplaciky, overaly a body 68, a su mu skoro len akurat, tak asi ma aj viac ako 62, v utorok na poradni uvidime, davno ho nemerali. Cize uz teraz je ho plny kocik, a co este do zimy. Zmesti sa tam nejaky fusak? A nemate foto,ako asi vyzera takto zimne zababusene babo v tomto kociku?

weiya
2. sep 2010

@gilmorka my mame emitex, aj ho oporucam 🙂 je to trojkombinacia , cize ho vyuzijes aj neskor v sportaku,aj do autosedacky, ale tam si myslim je dost zbytocny, do autosedacky staci aj hrubsia deka. toto je ten emitex http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
tu mas same chvali na neho ;) idem este kuknut tu foto ci mam 🙂

weiya
2. sep 2010

@gilmorka no nasla som. Takto ked bola fest zima volakych minus 10-15stupnov

weiya
2. sep 2010

a takto ked bolo trosku teplejsie ;)

gilmorka
2. sep 2010

@weiya dakujem 🙂 a pod tym fusakom ma este hruhy overal,ze? aj take nieco musim zohnat. Ah jo, kym sa naucim, ako toho drobca naobliekat, bude aj dospely 🙂

weiya
2. sep 2010

@gilmorka ano ma pod tym taky chlpatkovy overal z kiku 🙂 ja mala neviem do teraz obliekat 😀

weiya
2. sep 2010

@gilmorka na tej prvej fotke, na druhej ma uz iba taku moc teplu drikovicu s kozusinku podsitu

gilmorka
2. sep 2010

@weiya dakujem za pomoc. Malu mas strasne zlatucku 😵

weiya
2. sep 2010

@gilmorka neni zac a dakujem 🙂

weiya
2. sep 2010

@tatiana1985 cav 😀 si tu? 😀 uz ste v sportiaku, mas neake nove postrehy ohladom neho? 😀 😀

tatiana1985
2. sep 2010

@weiya sewas moja zlata 🙂 🙂 uz jj, uz sme...uz 2tyzdne asi.... nooo... zatial v poho, nema problema.... okrem strechy je vsetko fajn, 😉 😉

..neviem, co to malo byt zle na sporaku??? zdal sa mi uzky, tak som tam minule posadila jedno rocne dieta..a isto tam vosla ta mala 😀 😀 fakt tam rocne vojde,,waaw ..parada 😀 😀 takze vravim, zatial nan nic nemam..ci?? mam mat???

weiya
2. sep 2010

@tatiana1985 ne nemas mat 😀 len reku ci si volaku novinku neobjavila na nom 😀 aj natalka sa tam este fajn vejde 🙂 a to za dva tyzdne rok bude mat 🙂 co si schmatla neake rocne dieta na ihrisku a posadila ho tam ? 😀 😀

tatiana1985
2. sep 2010

@weiya 😀 😀 ne neee, kamoskinu malu som tam ..reku: suupni ju tam, ci tam vojde rocne 😀 😀
nie vazne nanho nic nemam...okrem tej stresky blbej..

..ten fusak akurat este nemam na zimu sakra..nevem sa rozhodnut jaky...uz som pocula aj nazor ze naco fusak, sak dam deku, navrch toto z kociara a .... 😕 😕 🙄
ale ne, jasne ze kuoim...len nevem jaky ...

zoska
2. sep 2010

ahojte baby 😉
tiez sme kupovali V-max na odporucanie znamej, ta ho ma doteraz, ma rocneho syna a je spokojna, ale my sme chytili asi nejaky blby kus alebo co 😒
vyhegala sa nam konstrukcia, vrzga a je nejak do sikma o par milimetrov, lebo sa tam zle zacvakava vanicka aj sportak, je to vyosene, chytili sme defekt, ale to je o.k., a este sa nam rozparalo vnutro vanicky, taska a nanoznik...
mm sa uz tak nastval, ze sme dnes kupili novy kocik...

takze ja som asi ta vynimka co potvrdzuje pravidlo, bohuzial mna sklamal, ale vam prajem nech vas kociky posluchaju 😉

weiya
2. sep 2010

@tatiana1985 😀
a henten kvietkovy si neobjednala?

jamar
2. sep 2010

Ahojte baby, takisto sa pripajam k majitelom Vmaxu. A som maximalne spokojna. Uz fungujeme vo sportaku, hlboku vanicku pouzivam u rodicov na uspatie malej, pretoze v postelke sa jej nepaci.
Co sa tyka sportaku, najskor som bola sklamana ale po tom, ako som prisla na to, ako nasponovat striesku bez toho aby sa to muselo pritiahnut som s nim nadsena. Viacere tu pisete, ze sa vam ta strieska nepaci. Ja som prisla na to, ze ked trosku uvolnim tie srobiky, tak sa to da napnut aj bez zakrutenia. Ked si zatiahnem striesku, tak chytim este tie bocne tycky a potiahnem k sebe no a oni mi tam tak ,,puknu,, ako ked ozubene koleso zapadne a je to nasponovane.
Skusala som dat do neho aj moju 18mesacnu neter a vmestila sa tam v pohode, este aj miesto mala. Takze u nas bola dobra kupa.
No mozno su aj nejake ine kusy, lebo kamoska ma presne ten isty kocik a jej sa zacal trhat. Takze naozaj to zavisi kus od kusu

gilmorka
3. sep 2010

@weiya este by som sa rada spytala, ci si uz pouzivala ten emitex aj v sportiaku, ako tam sedi, ci sa nesmyka a tak. A citala som uz aj take, ze baby mali problem ked je dlhe babo, ze do tej skratenej verzie sa im nezmestilo a dlha sa zas nezmesti do hlbokej vanicky. Co je na tom pravdy? Nas maly je ozaj dlhy na svoj vek, preto s achcem este poradit. Inak sa mi ten Emitex pozdava, objednala by som ho. A V max ma dlhu vanicku, aspon orpoti niektorym. Vosla by tam aj dlha verzia, co myslite?

weiya
3. sep 2010

@gilmorka vies co v sportovom som ten fusak este nemala, ani som to neskusala, ale citala som ze sa tam pekne zmesti 🙂 vzadu su otvory na vyrezanie na pasy, aj take uchytky su tam ze by sa dal pripevnit na konstrukciu, tak myslim ze by mal drzat, viec co, ved zajtra to mozem vyskusat a dam ti vediet 😉 a v hlbokej som ho predlzeny nemala ale myslim ze ked ho das tak vysie,prehnes tu vrchnu cast, tak by to malo byt super a babo pekne v teplucku 🙂