Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

weiya
13. okt 2010

@tatiana1985 ahoj 🙂) No my akurat vcera sme mali neprijemnost s kocikom 😀 😀 Bola som s malou na prechadzke aj s kamaratkou a straaasne zle sa mi s tym kocikom islo, vobec som do prava zatacat nemohla, uz som myslela, ze novy kociknam bude treba,ze je volaco na nom pokazene,tak hovorim tej kamoske, ze pod prosim ta vyskusat, ci sa to len mne zda ze sa mi tak zle s nim ide, alebo co 😀 no a skusila a po 5-tich krokoch bola zahada vyriesena 😀 😀 😀 mala som zabrzdene prave koleso 😝 😀 😀

tatiana1985
14. okt 2010

@weiya a ty co mas za kociar??? 😨 😨 zabrzdene predne koleso?
ved ja mam brzu len v strede, tu zatlacim dole a uz nikam nejdem ... ako sa da predne koleso zabrzdit? ja mam rok vyroby 2009 a ty? 😀 😀

@15natalinka18 to isto sucha hlavicku o striesku starsie babo? no ja zvedava..inak tava som, vcera som tu mala 2rocneho chalana , mohla som ho posadit do kociara ako by vyzeral...joooooj truba som 😖 😖 😀 😀

weiya
14. okt 2010

@tatiana1985 ty si 😉 😀 sak jasne ze sa kolesa predne daju, no nenapadne ma ten vyraz 😀 aby sa neotacali, ked zahnes do prava alebo do lava aby neboli otocne, a pri kazdom tom kolese mas brzdu 😀 myslim tie mensie kolesa 🙂 jasne ze brzdu mam len jednu, ta ked sa zabrzdi cely kocik stoji 😀

weiya
14. okt 2010

inac aj mala uz nema k tomu daleko aby si hlavicku o striesku zachvilu nesuchala 😝

tatiana1985
14. okt 2010

@weiya jaaaj ty myslis zaaretovat kolesko 😀 😀
ja ze brzdu mate na prednych 😀 😀
tak to viem potom..co myslis🙂 oooch, ani nevrav ze isto zas do polska po kociar pojdeme 🤐 🤐 sme tam boli tento mesiac 2x a nekupovala som taky maly pekny s oveckami na kapote... 😀 ze naco? ale vidim , ze asi na to...kvoli hlave 😎 😎

weiya
14. okt 2010

@tatiana1985 anoo 🙂 jaky s oveckami?

tatiana1985
14. okt 2010

@weiya ta take pekne sporatky-golface tam mali...a sa mi velmi pacili, bo na strieske jedna ovecka nakreslena, na boku druha a este na nanozniku tretia...a take mile farby... za 70eciek..krasne boli...no len som nekupovla, bo som nevedela ci mi treba taky kociar , ci ne 😀 😀

kristina1984
14. okt 2010

@15natalinka18 my uz chodime peso ale este tuto zimu ho vyuzijeme a pak opereme a schovame.........

15natalinka18
14. okt 2010

@kristina1984 tiež drhnem a schovavam

majula28
19. okt 2010

pomoooooc aj my už šúchame hlavičku o strechu 😲 😲 😲 😝 😝 😝 ....a nový kočík nemám začo kúpiť 😝 😝 😝 mám síce golfáč ale v zime???? 😲 neviem ako sa sním bude jazdiť po snehu.... 😝 ......

nekúpi ho niekto??? mám šedozelený 🙂

majuska55
19. okt 2010

ahojte kocky, prosim , tie co mate tento kocik a je vam maly, aky nahradny sportiak kupujete na zimu? Ja sa stale neviem rozhodnut. Mala sa mi sice este zatial zmesti do V-maxu, ale uz len tak tak, takze v zime budeme musiet asi poriesit nieco ine. Ale zatial som akosi nenasla taky fajny sportiak, ktory by bol aj priestranny aj mal dobre kolesa, take s ktorymi by sa dalo aj po snehu a aj cenovo dostupny (cca do 150 eur). Neviete mi prosim poradit. Dakujem

15natalinka18
19. okt 2010

@majuska55 ja som kupila baby point sprint lebo ma velke kolesa a celkovo už viem že iny kupovat nebudem lebo je obrovsky mala ma tolko miesta že aj babika sa ku nej zmesti rozmerovo su všetky športiaky rovnake akurat si nebucha hlavičku o strechu ja som maximalne spokojna a fusak neriešim lebo už behame tak deka stači na vybavovačky...už ho nevyrabaju ale taky isty je zopa fusion alebo baby design sprint len ine farby

15natalinka18
19. okt 2010

@tatiana1985 ak to bola značka titit s timi ovečkami tak nič dobre som na ten kočik nepočula

tatiana1985
19. okt 2010

@15natalinka18 nataly netusim aka to bola znacka... mna dizajnovo zaujal..taky peknybol... ale nestudovala som ho, kedze sa mi zdalo ze novy sportak mi netreba 😉

15natalinka18
19. okt 2010

@tatiana1985 no zatial no počkaj v lete aj ja som myslela že už mi ju vydrži a 15 m a koniec

mjm
20. okt 2010

ahojte
som tu nova a chcela by som sa spytat, ze aky fusak si mam kupit do sportoveho kocika baby smile v-max.
Vanicka bola perfektna a velka ale sportiak ma hrozne sklamal lebo mam klasicky fusak a bud sa tam zmesti len fusak alebo moj syn ale bez fusaku je to hroza keby som to vedela urcite ho nekupim!!!
A ako tak citam viacere sa nan stazuju.
Dakujem za odpoved a prajem pekny dnik

tatiana1985
20. okt 2010

@mjm na str.29-30 sme sa cosi o fusakoch bavili ...klikni si ...
ja mam klasicky fusak este po mne, mala som ho vo vanicke a teraz je aj v sportaku ... ale neviem ci nekupim este jeden..ale mozno nie 😀 este nevem... 🙂 🙂

majula28
20. okt 2010

ja mám emitex, a vojde v pohode aj s malým,...ale nám je už malá strecha 😲 😝 musím chodiť so stiahnutou 😝

mjm
21. okt 2010

@majula28 a ten emitex mas ktory prosim ta lebo ako som tak hladala nasla som viac typov a je dobry?Teply?

mjm
21. okt 2010

@tatiana1985 dakujem za info 😉 a ty mas tiez baby smile v-max?a zmestil sa ti tam klasicky fusak lebo mne sa tam maly s klasickym velkym fusakom nezmestil ☹ no vlastne teda narvala som ho tam 😀 ale ani sa nepohol a nepacilo sa mu tam potom a on ma rad prechadzky tak nechcem aby sa mu znechutili 😀 😀 😀 .

majula28
21. okt 2010

@mjm ja mám tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3976304&tab=0 a je dosť teplý 😀 😀 😀 a myslím že ho majú aj viacerý pretože je dobrý 😉

weiya
22. okt 2010

@mjm
@majula28 my ho mame, aj som ho skusala do sportaku a sedi tam super 🙂 je fajn teplucky 🙂

gilmorka
22. okt 2010

my sa tiez uz vozime v sportiaku a mam tam emitex celu dlhu verziu.a na nanoznik uz som nasila suche zipsy 😀 😀 😀 inak to bola hruuuza ako odstaval. Ale akoze vazne by som uz Vmax nekupila, ten sportiak je sklamanie, ta strieska mala, nizka a dopinanie vazne "uzasne". Maly ma 4 mesiace, takze miesta ma relativne dost, ale aj tak mi pod tou strieskou pripada ako v bunkri 😖

15natalinka18
4. nov 2010

kočky a aku mate skusenost s fusakom Eisbarchen do tohto kočika ?

15natalinka18
7. nov 2010

@gilmorka nad inym fusakom si nepremyšlala ? porad ja teraz riešim tie fusaky do 3 rokov

misss
7. nov 2010

Ahojte...tak už aj my sa vozime v novom.. 😉 ..Tominko sa mi do maxu absolutne nezmestil, tak sme sa museli poobzerat po niecom priestranejsom.. 🙂 Teraz sa vozime v Booboo Tucana.. 😀

weiya
7. nov 2010

@misss ano? no super 🙂 ten je taky priestranejsi? no mala sa zatial zmesti,ale len ledva ledva,som zvedava ako to bude s fusakom 😒

weiya
7. nov 2010

@misss a kvoli brmbolcu na capici nemozem rozprestied striesku 😀

misss
8. nov 2010

@weiya ano..je sirsi a strechu ma vysokooooo..Tomasko ked sedel, tak sa hlavickou opieral o strechu a ked si lahal chudacik, tak si buchol hlavicku do konstrukcie.. ☹ ☹
v tejto športovej casti ma "maxik" velmi sklamal..ale nevadi..odlozime do pivnice a ked pride pruhe (niekedy časom), tak aspon mame usetrene nejake peniazky.. 😉

15natalinka18
11. nov 2010

@misss ahoj aj mi sme už vimenili v-max za dalo bi sa povedat to iste ako maš ty len inej značky ale inak sranda lebo či baby design sprint, baby point sprint ,chipolino, zopa fusion aj ten tvoj to je všetko tuplne to iste len každy vyrobca ma ine farby