Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

pecka
9. nov 2009

my mame tento:
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5650585

keby som si mala vybrat este dalsiu farbu, tak urcite by to bol ten cerveno-cierny, ako sa paci tvojmu manzelovi. Teraz ho vyrabaju v takej krasnej tmavocervenej farbe, je naozaj velmi pekny.

zuzterka
9. nov 2009

Ahojte, my sme boli v sobotu v Nowom Targu....zmokli sme.....počasie bolo hrozné,,,ale neľutujem...kúpili sme V-MAX červeno-čierny po dlhom dohadovaní za 240,-€ 2-kombiánáciu+pláštenka a sieťka proti hmyzu (bez sedačky). Najskôr pýtali 280,-€ ale sme sa jednali.....Kupovali sme ho u tých mladých chalanov, čo majú pobočku v Ružomberku (boli celkom v pohode, aj sme sa zasmiali...)...so zárukou 2 roky.

Treba si na to dať pozor, lebo v inom stánku,,,taký starší pár muž so ženou (hneď pod schodmi) nám ho tiež núkali...a tvrdili že záruku určuje výrobca, a že je len jeden rok....takže pozor!!!!

Ja som zatiaľ spokojná,,,no uvidíme v januári,,,keď ho vezmeme do terénu 😉

geodetika
9. nov 2009

zuzterka aka je ta čevená.Je veľmi krikľavá.Asi nemáš v albume fotku že?

kristinka.s
9. nov 2009

ahojte, my mame tiez prave tento kocik - cerveny. Nie je kriklavy, je to pekna cervena, mame celu 3 komb. aj s autosebdackou. Mala ma uz pomaly 8m a este stale je vo vanicke - teraz uz spolu s fusakom, takze predchadzajuce nazory o tom, ze je vanicka mala uplne vyvraciame. Dokonca sa da vo vanicke nastavovat opierka do 5 poloh, idealne pre deti s refluxom a tiez uz ked je dieta vacsie a chce vidiet von. Lahko sa ovlada, velke nafukovacie kolesa, atd. Len odporucam!
My sme ho kupovali cez net - dokopy nas vysiel kolo 11 tis.

geodetika
10. nov 2009

Na akej stránke ste ho kúpili?Mali ste aj nejakú poruchu 🙂

pecka
10. nov 2009

geodetika, najlacnejsi je na tejto stranke :

http://www.tomsta.sk/product/baby-smile-v-max-1...

teda, aspon ja som lacnejsie nikde inde nenasla a este k tomu je tam doprava zdarma, ked zaplatis bankovym prevodom 😉

geodetika
10. nov 2009

dakujem idem pozrieť 🙂

bifla
11. nov 2009

Ahojte, aj ja sa rozhodujem medzi v-maxom a camarelo q12, obydva sú pekné len sa neviem rozhodnúť, asi to nechám na manžela. My sa nechystáme do Poľska budem tiež objednávať ce net, len musím zistiť aké sú rozdiely medzi týmito kočíkmi. Neviete nikto aké sú rozdiely?

geodetika
11. nov 2009

Tieto kočíky si sú dosť podobné čo sa týka funkcií.Ja som ho dnes videla prvý krát na nete a veľmi sa mi zapáčil.Len sa mi zdá ten športiak akýsi divný,neviem možno na živo je to úplne inak.Potrebovala by som ho vidieť.Nevie nikto či ho majú niekde v okolí Skalice,alebo Senice. 🙂

pecka
11. nov 2009

ahoj bifla, ten camarelo q12 je tiez velmi pekny a dokonca ma lepsie polohovanie chrbatika na sportovej verzii, je tam len taka poistka a pekne sa spusti, ako potrebujes. V-max tam ma take pasy, ktore musis postupne uvolnovat, co sa mi vidi trosku neprakticke 😒 . Co sa tyka vanicky, tak je tiez priestranna, akurat je trochu plytsia ako u V-maxu. Nasla som aj video o camarello q12, ak si ho este nevidela tak kukuni 😉

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
geodetika
11. nov 2009

Nezdá sa vám tá športová časť u camarela naklonená dopredu,vyzerá to tak zvláštne 😖 Mali by ho mať v Holíči.Pôjdem pozrieť to bude nalepšie. 🙂

matula01
11. nov 2009

pecka ma pravdu. Na baby smile na sportovej verzii su take kozene remienky, s ktorymi si nastavujes polohu. Pripada mi to trochu neprakticke a zaostale. Ale to je len moj nazor.

sisulka7
13. nov 2009

v-max maju v hodonine ale ten druhy nepoznam

to.beruska
15. nov 2009

no tak my sme uz odskusali kocik a je super.vobec nebanujeme,ze sme ho kupili.no mozno je to na sportovej casti trosku blbe co sa tyka toho polohovanie ale inak parada

zuzulik
17. nov 2009

beruska: co je zle na polohovani sportovej casti?? tiez sa rozhodujeme pre tento kociarik 😉

pecka
17. nov 2009

zuzulik, na polohovani zadnej casti na sportaku nie je nic zle, len sa na to pouziva taky pas, podobny ako napr. na ruksakoch, musis ho vyntahovat, vypustit ako potrebujes a tak das opierku do lahu. No, proste ako z roku"5" 😒 . A ked ti babo v sportaku posediacky zaspi a budes ho chciet spustit do lahu, tak ho to spustanie zarucene zobudi. Ale to je moj nazor, mozno sikovnejsie mamicky, ktore v-max pouzivaju dlhsie, vedia uz na to nejaky grif 😉 , ale zas pozitivne je, ze sa to tak lahko nepokazi 😉

zuzulik
17. nov 2009

dakujem pecka 😉

to.beruska
18. nov 2009

zuzulik presne ako pisala pecka.inak baby co pouzivate este hlboku cast.mne sa zda ten vrch na kocik nizky.ze malemu tam bude fukat.riesili ste to niekto??

bifla
20. nov 2009

Ahojte, tak ja som si bola pozrieť obydva kočíky a porovnávala som. V-max je krajšie farebne konbinovaný, má hbšiu vaničku, ale Camarelo Q12 má športovú časť večšiu a striešku ako V-max. To je asi všetko čo som zistila. Takže asi si kúpim Q12 ešte sa idem poradiť zo spolužiakom do Babysvetu v BB a uvidíme čo mi povie.

jamerlenka
27. nov 2009

ahojte,
k tomu sportaku, ja ked som ho rozbalila, som ostala tiez nemilo prekvapena ze je to spustanie pasom, ale sportak uz pouzivame skoro tri tyzdne a je to otazka casu len si zvyknut...nasa mala aj ked zaspi v polosede, tak ked ju spustim dole spi jak dudok, ani sa nepohne...ale ked som zistila ze ako sa to spusta, nasla som vela kocarov ktore maju taky isty system, tak som sa troska ukludnila, bo som si myslela sprvu ze ako setria takymto systemom a ako pecka napisala, nepokazi sa to ako ta paka
pekny den 🙂

miavin
27. nov 2009

bifla -ahoj, no rozdiel je určite v pérovaní - camarelo má tvrdé pérovanie - skúšala som to - kamoška ho má, ja mám v-max, takže toľko rozdiel....

zuzulik
29. nov 2009

babenky, prosim vas aku ma vahu podvozok?? a podvozok s hlbokou vanickou?? niekde uvadzaju,ze podvozok+vanicka ma vahu 12,5 kg a inde,ze 14kg...co je pravda?? dakujem, velmi o tomto kociariku uvazujeme 😉

dadka1986
29. nov 2009

ahojky my mame tiež v-max už skoro 7 mes a ja som s ním spokojná.pár malých nedostatkov síce má ale inak dobrý.ten vrch je trosku nizky ale ked mu dáš fusak tak to neni také hrozné a tá váha nie som si istá ale mne sa ani nezdá že by to bolo také tažké tažšia sa mi zdá moja malá.ja by som nemenila lebo aj cenovo je velmi prijatelný a dost podobý je tým drahým kočíkom.a moja mala je v nom tiež spokojná a zmestí sa ešte stále do vaničky a to patrí medzi baculky lebo ma 6,5 mes a váži asi 9 kg.ja ho odporúčam.

zuzulik
29. nov 2009

tak to je super dadka, som rada, ze s nim ma niekto dobre skusenosti... ja som ho este nazivo nevidela, chcem ho ist omrknut a som zvedava ...
ale predsa ma len zaujima ta vaha....poradi niekto?? zvazi niekto???

sisulka7
1. dec 2009

no viem, ze vanicka ma 4,5 kg. Donedavna son ju vynasala na 3. poschodie aj s 5 kg dietkom, lebo mala tak ten kocik miluje, ze mi nechcela spavat v postielke a tak sme vkladali vanicku do postielky 🙂 a tiez zatial max spokojnost.

zuzulik
1. dec 2009

sisulka, dakujem, som rada,ze ste s kociarik spokojni 😉
a podvozok sa ti zda byt lahky/tazky?? alebo to vies presne? 😉 pomohlo by mi to ... 🙂

zuzulik
1. dec 2009

babenky a este jeden dotaz: ked date vo vanicke prec tu podlozku ( molitan) na ktorom dietatko lezi, co je pod tym??? to dno ,ktore sa polohuje je obtiahnute latkou alebo je vidiet plast/ drevo??? co tam je??? dakujem!

pecka
1. dec 2009

zuzulik, tak pod tym molltanom je este taka latka pekne obsita, aby nebolo vidiet to drevo a plast. Ta latka sa da dat prec, ked to chces vyprat. Inac ten molitan je dost tenky, tak som este nan dala flisovu decku, je to maksie aj teplejsie...hlavne teraz v zime 😉

zuzulik
1. dec 2009

velmi pekne ti dakujem pecka 😵 super, som rada a este jeden dotaz: neviem ci mas aj autosedacku,ale zaujimalo by ma, ci ta autosedacka ma aj vlozku pre novorodenca?!
inak uz sa ti to blizi 😵 😵

to.beruska
1. dec 2009

no my sme tiez spokojny s nim,nemenila by som.ja som stale nenasla lepsi kocik