Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

zuzanakarolinka
2. feb 2010

baby ja predávam niečo podobné, Nestor Quenne, hodila so link, ak by bol záujem
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

barbarka
2. feb 2010

Ahojte. My jazdime uz dva mesiace. Kocik ide dolava, vrzga a nohami narazam do tej tycky s brzdou. Ak by som sa mala znovu rozhodnut,tak ho nekupim. Reklamovali ste niekto to svojvolne zatacanie?

mimisk
2. feb 2010

ak vám vrzga to je pravdepodobne v brzde,treba fat kolieska dole a premastiť brzdu,ak vám ide do boku tak mate pravdepodobne skríženú konštrukciu

to.beruska
2. feb 2010

ajojte!no nam isiel tiez trosku do lava.dali sme predne kolieska dole,poriadne dofukali a uz ide super

lenka2304
2. feb 2010

dakujem za radu ,zuzub,isto ho pojdem omrknut.pa

pecka
3. feb 2010

lenka2304 - v MT ho maju v predajni Nikolka pri divadle.

mimisk - tiez sme mysleli, ze to bude brzdou, ale ono to vrzga fakt konstrukcia. Ale ked je teplota okolo nuly a vyssie, tak nevrzga.

barbarka - myslim, ze by taku reklamaciu neuznali, neviem treba vyskusat. Ale skusime teda este kolesa dat dole a tak prifukat. Ale napriek tomu som s nim spokojna, hlavne ze sa dostanem s nim cet tie zalah snehu vsade.. 😉

majula28
3. feb 2010

baby V-max má nové farby 🙂 videli ste už? 😀

to.beruska
3. feb 2010

majula nie nevidela som a kde si to pozerala

majula28
3. feb 2010

beruska napr. v aladine tu máš link
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

to.beruska
3. feb 2010

no niektore su dobre.

majula28
3. feb 2010

beruska a ty máš akú farbu?

majula28
3. feb 2010
to.beruska
3. feb 2010

my mame ten tyrkysovo sivy.

tason
4. feb 2010

Co sa tyka zatacania kocika do lava viac menej vsetky kociky su tak robene je to vraj koli bezpecnosti aby kocik neusiel sam viem to preto lebo znama po tom dost patrala a reklamovala kocik.Dokonca to vraj davali aj v telke

pecka
4. feb 2010

tason, tak to je podla mna pekna blbost, ze aby "neusiel", no ale chapem obchodnikov, teda vlastne vyrobcov, ze si museli nejaky argument vymysliet, kedze toto je asi najcastejsia pricina reklamacii, tychto kociarov ......... 😉 a kedze vacsina kocikov dolava nezataca, tak su vlastne pre deticky nebezpecne, lebo mozu polahky ujst, kedze idu pekne rovno 😀 😀 😀

zuzanakarolinka
4. feb 2010
tason
5. feb 2010

samozrejme vsetko je vec kupi a predaja , vravim len co som pocula

tason
5. feb 2010

Joj ale ine som chcela na strane 12 som pisala , ze predavam cierny v max za 250e fotky dam neskor akosi mi nejde fotak, 100% stav kocika

monkotonko
6. feb 2010

Ahojky, my sme kupili baby smile v Hlohovci za 350 ecok aj s autosedackou a celym pislusenstvom, kupovali sme ho dakedy v juli a termin som mala sa narodia az v decembri ale davali sme si ho poslat do zahranicia, kde zijeme. kamoska ho kupila asi o 4 mesiace skor v Tn a dala zan okolo 500 eur. A v polsku som ho nasla za cca 250 eur.
Ja som s nim spokojna maximalne a vobec sa mi nezda byt maly. Ale jeden hacik ma, kedze priatel je dost vysoky a robi aj vacsie kroky tak naozaj zakopava do tej tycky ci osi. Takze vyssie babenky asi zakopavali.
Ja som chcela kocik kde sa da rucka prehadzovat dopredu a doadu ale nasla som len 1 a ten sa mi nepacil. Inak som kukal novu kolekcii V-max na rok 2010, no su krasne, farebne zladene, len skoda ze uz mame kupeny cierno-zlty :(

romy01
8. feb 2010

ahojte.

Ja som si tento kočík zaradila na prvé miesto. Plánujem ho kúpit u nás v MT a stoji 330 EUR bez autosedačky. Podla mna je dosť velký - teda v porovnaní s mnohými inými znaškami aj za 700 eur je vaniška oveľa vačšia co práve hľadám, lebo potrebujem aby sa mi donho zmestilo bábo na ďalšiu zimu aj s fusakom ked bude mať pol roka.
Čo ma štve je, že v tomto roku nie je v ponuke tá farebná kombinácia ( žlto čierna ) takže neviem či ju zoženiem

kathy403
8. feb 2010

ahoj romy,nie som z mt,ale v hlohovci,predajna aladin,je v ponuke aj kombinacia:zlto cierna.viem to mam ho objednany na april.momentalne by mal stat 8800sk,a je aj s vajickom je to 3kombinacia.a som rada,ze aj niekomu inemu sa paci tato kombinacia!

monkotonko
8. feb 2010

aj ja ho mam z aladdinu a dala som zan 350 aj s autosedackou a viem ze aj posielaju takze mozes zavolat a oni ti ho poslu. Mne ho chceli dokonca posielat do Irska postovne by vyslo okolo 50 ecok sem, takze doma to musi byt ovela menej. Mne sa kombinacia cirno zltej pacila zo vsetkych najviac ale ta kolekcia 2010 je krasna. a pozor nieje to zlta, je trosku do oranzova ale aspom sa tak nespini a aj to krajsie vyzera 🙂

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... a tu je :D

monkotonko
8. feb 2010

ale teraz som si az vsimla ze je ze 290 eur, este v lete bol za 250 ☹

kathy403
9. feb 2010

monkotonko pises,ze je pekny!mam ho objednany,no videla som ho len na stranke a v katalogu.a vsade bol iny!drahemu sa vsak velmi pacil a nepytal sa ani na nazor.paci sa aj mne,len dufam,ze bude taky aky na obrazkoch!a
le aj ten ruzovy znovej kolekcie je fantasticky!nie som zastanca ruzovych kocikov,ale tento je uplne uzasny!
a napis ci si s nim malanejake problemy.dik

majula28
9. feb 2010

ahojte baby, ja ho mám tiež z HC z aladina v júli kupovaný a ja som dala 378eur aj s autosedačkou 😲 a vy tu píšete menšie sumy tak ako to predáva???? ako pre koho???? 😅

leri
18. feb 2010

ahojte, mam tento kocik a som s nim spokojna, akurat ze sme vyrastli z vanicky a kedze miesta navyse nemam na skladovanie, chcem ho cely ako trojkombinaciu predat,.......ak mate niektora zaujem napiste ip......mam zeleno sedu farbu 🙂

majula28
18. feb 2010

leri to teda tvoj malý musí byť riadny valibuk 😀 môj je starší a ešte stááále sme vo vaničke 😅 a to tiež neni krpec 😀

baby ak máte športák na konštrukcii a skladáte ho do auta musí sa tá športová časť dať dolu??? 😲 alebo to ide spolu aj stým...
a ešte načo sú na konštrukcii na boku pri tých rúčkach tie kolieska s krytkami?? čo tam ide? 😲 díky

leri
18. feb 2010

majula, no maly rozhodne nie je 🙂 este sa tam zmesti, ale uz je to tesnotka takze idem do sportaku 🙂 on sa rad rozvaluje
sportak sme v praxi nepouzili, ale skusali sme to doma a da sa zlozit aj bez odopnutia
a tie kolieska netusim na co su, ja som tiez na to neprisla 🙂

tason
22. feb 2010

baby predavam celu trojkombinaciu tohoto kocika v ciernej farbe + slnecnik casualplay cierny vajicko ma biele kvety pozuzivany 7 mesiacov cena 200e

miavin
22. feb 2010

majula - dá sa zložiť aj so športovou časťou, len neviem, či sa vám vmestí do kufra celý, podľa toho aké auto máte....my sme rozkladali 😉 a aké krytky na konštrukcii? či na rúčke? či kde?