Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

rybka7826
22. mar 2010

ahojte,
my mame tiez v-max, ale neviem si rady si autosedackou, ktoru som ku kociaru kupila BABY SMILE CARLO - no ja ju vobec neviem nasadit na ten kociar - viete mi poradit? uz si pripadam ako blba 🙂

xaxa
22. mar 2010

rybka,a kupili ste aj adaptery k autosedacke???Najprv tie treba nacvaknut na konstrukciu,a potom na to sa dava autosedacka 😉

rybka7826
23. mar 2010

vcera som sa s tym "hrala", tak sa mi to podarilo 🙂 citala som manual, ale je to slabo viditelne, tak preto som si nevedela rady.....takze isla som na to sposobom, co mi kde vojde a ci to sadne 🙂 (adaptery som mala, ale do vcera som netusila, na co to mam a ci to je ono) 🙂....ale dakujem

majka179
23. mar 2010

Ahojte, mi máme doma tiež V-max a som sním v celku spokojná. Kúpili sme ho na trhu v Poľsku v júli 2009 za 280 eur so všetkým ( vanička, športová časť, autosedačka aj pláštenka a sieťka proti hmyzu ). Práve prechádzame na špotiak. Drobec sa mi tam zmestí tak akurát, neviem čo budem robiť neskôr, napríklad budúcu zimu. Neviem kde sa mu zmestia nohy zdá sa mi to celé dosť krátke. Prosím napíšte niekto ak ho máte dlhšie a máte väčšie dieťa. Môj malý má 8 mesiacov. .... ďakujem

mia.
7. apr 2010

kočky, neviete kde zohnat slnečník na v - max?

to.beruska
7. apr 2010

mia no to hladam aj ja veru.dnes sme boli aj v polsku a ani tam nemali

sisulka7
8. apr 2010

my sme kupili minuly rok v Mobelixe, mali tam taky ten univerzalny, a sedi v pohode aj na V-Max

sisulka7
8. apr 2010

Majka, tiez sa mi zda dost kratky, no uvidime., co poriesime. Mozno uz nejake golface

gilmorka
9. apr 2010

sisulka7 ako sa ten slnecnik pripevnuje na kociar? To sa nejak nasrobuje alebo ako? A len na sportovu verziu ci aj na hlboku? Este som to nazivo nevidela, tak preto sa pytam.

mpnicka
9. apr 2010

Ahojte.

Toto sú info pre baby, ktoré sa rozmýšľajú nad kúpou kočíku Baby smile.
Ja ho používam od 08/09. Doteraz bol malý vo vaničke. Vanička je podľa mňa dostatočne dlhá aj široká. Ako 8-mesačného /mal 9 kg/ som ho tam mala aj s fusákom, ktorý patrí do športového kočíka.Vaničku som prestala používať, lebo si už sadal a bolo už teplo, inak sa tam ešte stále vojde.
Polohovanie vo vaničke je fajn.
Kočík nie je najľahší, dole schodmi sa dá zniesť aj v rukách, hore schodmi jedine ťahať po schodoch, ja som nižšia a nevedela som ho tak dvihnúť,aby som nenarážala do schodov.
Nákupný košík je naozaj dosť veľký.
Konštrukcia je mohutná, skúste si , či Vám vojde do auta celý kočík.Vanička sa dá zložiť úplne na plytko.Do kufrakrátkej felície sa nezmestí ani podvozok.
Do výťahu sa tiež zmestí po sklopení rúčky.Premerajte si poriadne celý kočík aj s nasadenou vaničkou,Ja somto neurobila a bola som prekvapená vo výťahu.
Ovládanie kočíka s dieťaťom len jednou rukou -veľmi ťažko.
Skladanie kočíka, "naklikávanie" vaničky a vajíčka je menej komfortné a menej "elegantné"
Nakoľko tento kočík nie je drahý, všetky tieto veci sú ospravedlniteľné.
Ale pozor! Športová časť je veľké sklamanie Po veľkej vaničke som čakala, že sa v šport.časti malý utopí.Je užšia než vanička a nie je dostatočný priestor na nožičky, keď je opierka na nožičky hore.Malé deti vozíte len v tejto polohe.Teraz mu tam zostáva cca 8cm.Má 8 mesiacov.Tak isto je málo priestoru na hlavičku pod strieškou športovej časti. Podľa mňa sa tam väčšie dieťa nezmestí.
Myslím si, že bude treba kúpiť nový šport.kočík.
Podľa mňa tento kočík nie je pre deti do 2-3 rokov.Ak mi prax ukáže niečo iné, určite dám vedieť.

mpnicka
9. apr 2010

Ahojte,
ešte jeden postreh.Jedna kočka v minulosti spomínala,že pri chôdzi kope do brzdy a spojnici zadných kolies podvozku.Ja mám 158 cm a kopem tam
Podľa mňa by mohla byť dlhšia aj rúčka,keď mám ohnuté ruky v ľakťoch, čo je prirodzené, kopem do brzdy a narážam stehnami do tašky.

gilmorka
9. apr 2010

Holky, a myslite ze podobne kociky ako v-max su na tom so sportovou castou inak? Mne tieto Polske kociky pripadaju vsetky dost podobne. Dufam, ze do roka mi tam drobec vydrzi a potom to na leto budeme asi aj tak riesit uz nejakym lahsim sportakom, uvidim ci novym alebo na inzerat. Hlavne pre mna je, aby v hlbokej vanicke vydrzal co najdlhsie, a ako pisete, ze v 8 mesiacoch ich tam este zmestite, to mi vyhovuje, proste aby na zimu nesiel podla moznosti do sportaka, ale az skor na jar.

15natalinka18
10. apr 2010

tento kočik mam už 10 mesiacov a viac bi som ho nechcela ako pišete je to pekny elegantny kočik ale nedoriešeny dizajn sa bije s praktickymi vlastnostami.
gilmorka-malu som v nom vozila 8 mesiacov nakolko sa mi ten športiak zdal na zimu ako blbi vtip.a stalo sa mi žev miestach kde ma babo hlavičku mi začal plesniviet ten madrac v kočari a podotykam bol v nom aj fusak a ked som to vyprala vo vlažnej vode a ručne sa mi zcvrkol v zime ti bude vietor odokrivat to uchvatne vetracie okienko čo som riešila zicherkou a dorazilo ma ked som oprala tu bielu vystielku kočara že na spodu je len kus uzloveho dreva a to nebol kupovavy v polsku som zan dala 12000 a teraz sa predavaju po 7000sk a tie čo sa o nevedia zbavit ho davaju už aj za 90eur a darček k tomu .račej si kup len hlboky a potom zvlašt športiak dokupiš.a ešte k tej autosedačke od 4 mesiacov mi tam mala nechcela sediet nakolko je nepohodlna a neni som sama.už špekulujem nad novym športiakom
ps.všetky zle reči na tento kočik su pravda

15natalinka18
10. apr 2010

a kočky čo špekulujete nad slnečnikom kupite v každom detskom obchode vyjdu 500sk.ale len tie univerzalne a na tento kočik sa to dost blbo dava ak ste ho nasadzovali na tu široku čast kde je nalepka v-max tak vam to tam nebude držat nakolko su všetky robene na ovalnu čast a nie elipsu upevnite si ich na ručku had tou umelou uchytkou a pod tou čiernou somarinou s ktorou sa kočik sklada tam to drži len je to dost vysoko tak musite poohynat slnečnik.. a pri vetre neodporučam su dost labilne a to všetky nam to služi len na hranie mam dakedy pocit

gilmorka
10. apr 2010

15natalinka18 no moc si ma nepotesila, ale kocik mame kupeny uz dva mesiace,aj ked ho zatial nevyuzivame, takze menit nemozem. Snad budem mat pozitivnejsie skusenosti, uvidim. Autosedacku sme k nemu nekupili, tu chceme kvalitnu Maxi cosi cabriofix, o bezpecie dietatka mi ide viac ako o moznost nakliknut autosedacku na podvozok, takze kupime tuto, ma dobre crash testy, ja tym polskym autosedackam neverim, a aj take ako Chicco v testoch sklamali. Kocik nas vysiel 275 eur v dvojkombinacii, kupovany v Hlohovci. Oproti predajni u nas v meste sme usetrili asi 80 eur, tak som spokojna ze sme nepreplatili kopec penazi.
Ake budu moje skusenosti sa teda musim nechat uz len prekvapit.

15natalinka18
10. apr 2010

gilmorka no vieš ono račej pravdu lebo ako tak vozim malu a okolo chodia mamičky s tymto kočarom v hlbokej verzii tak len krutia hlavami nakolko nebit fusaka tak malej už trčia nožky.a kde si kupovala u aladina či v babetku ?

majula28
10. apr 2010

baby ja ho mám tiež, a som spokojná...má určité chyby ale sú aj horšie kočíky a na každom sa nájde nejaká tá chybička... a predsa cena zodpovedá kvalite....
s vaničkou som nemala vôbec žiadny problém, ibaže keď veľmi fučalo, tak fučalo aj dnu, mohli tam vymyslieť nejakú ochranu...ja som to riešila slnečnou clonou emitex....v autosedačke mi tiež malý nechcel sedieť...ale ked bol ešte malý tak nebol problém nakliknúť na konštrukciu...s tým som bola veľmi spokojná.......a so športovou časťou to trošku pos...., lebo je menšia ako vanička...malý má nožičky skoro na konci.....ale už mám našťastie golfáče....mám aj slnečník, ktorý som veľmi využila hlavne cez leto...a ako spomínala natalinka tak sa pripevnuje na tú tenkú trubku, ale musela som si pod neho dať gumu, lebo odieral konštrukciu a točil sa mi....ja som ho tiež kupovala v aladine, lebo tam ho mali najlacnejšííí ako v Trnave....
a ešte mám problém s ním lebo mi bočí do ľava 😲 , už sme aj predné kolesá zamenili, ale nepomáha....konštrukcia je celá akási krivá 😠
ale čo sa týka hmotnosti a jazdenia s ním tak to by som ocenila na výbornú....jednou rukou ovládam....a je super ľahučký....

gilmorka
10. apr 2010

my sme kupovali v Babetku

15natalinka18
11. apr 2010

majula28 to hej ale musiš uznat že tych chyb je dost ....a ta konštrukcia no vela mamičiek s tymto kočikom ma pristavilo s otazkov či aj mne taha do lava a taha všetkym je to asi tou konštrukciou ...ved guma v tom držiaku slnečnika je len sa mi predrala čo ho tak silno utahujem lebo mi ho vždy vyvrati davala si tam daku špecialnu ?

15natalinka18
11. apr 2010

gilmorka v aladinovi sa da trocha zjednat ja som ho kupovala tam

15natalinka18
11. apr 2010

inak ten kočik je jak auto len nanom opravovat chyby.... kočky čo ho mate mam jednu čisto špekulantsku otazku .dost mi lezu na nervy predne kolesa zo zimi ich mam sami kamienok a už take ošuchane pričom už stači o nejaki vyvišenejši kopček zapriet a mam problem prejst. nemam ani vydraty dezen tak nechcem menit predne kolesa neskušala niektora z vas napriklad natriet ich lakom abi boli pevnejšie alebo daku radu.??????..........ked už ho mam chcem ho využivat uplne a to som už našila clonu na strešne okienko chystam si upravit ten uchvatny kryt na nožičky aby sa to tam dalo logickejšie zapat a predlžit ho aby jej nefukalo dovnutra-tuningujem haha ked sa vam niečo nepači musite si ho prisposobit

majula28
13. apr 2010

natalinka nie nebola to špeciálna guma, iba duša z bicykla 😀 a držalo to super 😀 😀 😀

to.beruska
18. apr 2010

Ajojte tak ja sa este nemozem stazovat.Do strany nam neuteka jedine v zime trochu vrzgal,ale teraz v pohode.ani brzda mi nevadi.co sa tyka vanicka tak ta bola perfektna.a na zadu na tom okienku sa mi to ani neotvaralo.myslela som ze to bude odfukovat ale nie.v sedacke je nas maly spokojny.minule v nej spal dve hodinky vobec mu neprekaza.jedine co je na nom trosku blbe je ta sportova cast ze je mensia.ale aj tak chceme kupovat golfac.tak my sme kocik planovali len do jedneho roku.aj tak zacne chodit a zbytocne vlacit kocik a cez zimu vytiahneme aj sanky.co sa tyka nosenia kocika po schodoch tak ja stym az taky problem nemam.mne sa nezda tazky.do auta sa nam zmesti mame golfa.ale neuverite ale zmestili sme ho aj do clia.kolecka sa daju dat vsetky dole tak nebol problem

marika13
19. apr 2010

Ahojte,tiez mam tento kocik.Vyuzivame ho pol roka,ale uz by som si ho nekupila.Plne suhlasim s natalinkou.Konstrukcia mi ide do lava,vrzga.Neviem ake to bude,ked maleho dam do sportovej casti,kedze maly ma devat kilov.

zuzub
19. apr 2010

kočky a keď vám ten kočík ide do ľava, neskúšali ste ho reklamovať? 😕

marika13
19. apr 2010

Neskúšali a neviem,či by to uznali.Cena naozaj zodpovedá kvalite. 😖

sisulka7
20. apr 2010

ja by som povedala, ze za tu cenu by som lepsi asi nekupila a my sme celkom spokojni. Do auta nam vlezie, autosedacku pouzivame ako stolicku na papanie a aj v nej rada cestuje, lebo v stolicke na papanie sa nasej slecne nepaci. Troska ma sklamala sportova verzia, je nizka a kratka, ale uvidime ako budeme rast. Ale co sa tyka vanicky, tak ma vsetci zastavovali, ze kde sme kupili taky super kocik, lebo je max. priestranna. Ale v podstate sme za tu cenu spokojni. nasa mala by aj tak len chodila a kocik pouzivame len na spinkanie.

miavin
21. apr 2010

ahojte - ak kočiar ide do jednej strany, skúste narovnako dofúkať kolieska....
my sme ho mali, kupovali sme ho v PL a boli sme spokojný, ak vrzgal - wd 40 to porieši - to je to najmenej....

to.beruska
21. apr 2010

miavin ako pises,my sme tiez dofukali kolecka a odvtedy vobec nejde do lava a wd 40tiez po zime pomohol.nam vrzal ale nebolo to az take strasne ale ako sa oteplilo tak vobec.

puklica
22. apr 2010

BAby, neponúkate niektorá na predaj kočík baby smile v max čiernej farby s kvetinkami?? 😕