Kočík výrobcu Bambi typ Ozon

beruska.zuzanka
14. júl 2009

Ahojte, dnes sme boli pozerať kočiare už po niekoľký krát. Nakoniec sme sa rozhodli pre značku Bambi, kočík Ozon. Rada by som vedieť, či s ním máte niektorá skúsenosti. Mne sa pozdávalo, že nie je vanička nízko nad zemou, aj jej veľkosť a celkový dizajn kočíka, veľmi jednoduchý, ale účelný a pekný 🙂
Ďakujem za príspevky 😉

beruska.zuzanka
autor
14. júl 2009

No, tak som našla na tento kočíik už dve témy, nejako google zahaproval 😀 čiže táto téma bude zrejme zamknutá... 🙂

beruska.zuzanka
autor
31. júl 2009

Ahojte, prosím o radu, dnes sme si kočík priviezli domov, ale nejako neviem naň upevniť autosedačku, ktorá bola predaná s ním, akoby k nej niečo chýbalo....
Ďakujem za rady 😉

kosta123
14. feb 2011

@beruska.zuzanka - mne sa na ňom zlomila včera konštrukcia 😖 😠

beruska.zuzanka
autor
14. feb 2011

@kosta123 a to ako??? my sme ho používali takmer rok, pred týždňom sme ho predali, my sme už len v golfkách...

kosta123
14. feb 2011

@beruska.zuzanka - my ho používame 7.mesiac a včera v meste sa mi zlomila predná časť,ten poloblúk na čom boli koliečka,skoro som odpadla,od dnes sme v golfkach

beruska.zuzanka
autor
20. feb 2011

@kosta123 ty brďo 😕 😨 a dali ste reklamovať? ako? náš bol v pohodke, len po troch mesiacoch používania nám odletela matica zo strechy a museli sme dať reklamovať a ten pán, čo ich servisuje si dal mesiac načas 😠 😠 😠 a my sme boli bez kočíka... náhradný na zapožičanie nemali...