Kočík X Adventure Vibe. Máte s ním skúsenosti?

zuzuh
29. feb 2008

Ma niekto z vas skusenosti s tymto kociarikom? http://www.xadventure.nl/xadv/images/stories/20...

julia225
29. feb 2008

nemam ale vyzera byt riadne nepohodlny a neovladatelny, navyse kolieska su malicke, takze zimu prezijes max. v BA... 😒

dominica
29. feb 2008

tiež som pôvodne chcela niečo na tento spôsob, alebo Moon buggy fit, ale keď som to videla naživo... kolečká malé, nič moc ovládateľné, niektoré nepolohovatelné/teraz myslím golfáče všeobecne na tento spôsob - je ich viac/ a ak áno, tak len tak o ničom chrbátik vystužený, žiadne nánožníky...atď, dalo by sa toho menovať. Je to síce ľahké, skladné, šikovné, ale fakt len do mesta na rýchlu prechádzku alebo niečo vybaviť, lebo sa mi to zdá strašne nepohodlné. A myslím, že na to, že to má byť len na rýchlu prepravu je to dosť peňazí. A zistila som, že nakoniec nič na tento spôsob nechcem, lebo chcem aby sa malo moje dieťa v kočíku pohodlne a aj v zime s fusakom a ešte aj ja si chcem pohodlne kočík povoziť a u týchto kočíkov sa to asi moc nedá.
To je len môj názor, ale vidím tých kočíkov na tento spôsob strááášne veľa, takže niekomu to asi vyhovuje, ale naživo som videla iba Moon a praktický veru nebol, iba dizajnovo mi sedel.

julia225
29. feb 2008

ja som videla aj soferovala geslein na tento sposob a nic moc... aj ked mam vystrelky rada....

dominica
29. feb 2008

aj ja mám výstrelky rada, ale sú drahé 😀 a vačšinou nepraktické...

julia225
29. feb 2008

presne tak... 😉

zuzuh
autor
29. feb 2008

dominica, aj ja som na zivo videla len moon a nepozdaval sa mi hlavne kvoli opierke, preto som chcela vediet ci tento nebude lepsi.

dominica
29. feb 2008

zuzuh, jasné, snáď teda bude lepší a budeš spokojná 😉

zuzuh
autor
29. feb 2008

to prave neviem ci je lepsi

bubatko
29. feb 2008

zuzuh, podla mna je to kocik pre vacsie dieta, Tvoje je este malinke na takyto kocik, nebude tam mat velku podporu na sedenie...

taketo kociky su podla mna na prechadzky s dietatom, ktore uz viac chodi ako sedi v kociku a len sem tam si potrebuje sadkat do kocika a pripadne trosku pooddychovat, inak asi moc to nie je vhodne

tilly
1. mar 2008

gesslein swift, cosatto pogo, a tento x adventure vibe sú tie isté konštrukcie, takže je to vlastne to isté, ja mám gess.
Pre pol ročné alebo ročné dieťa by som to nekupovala, ale je to fajn pre také jedenapol alebo dvojročné dieťa, ktoré si všetko prejde samo, ale občas na dlhšie trate sa predsalen zvezie radšej v kočíku... je ľahký, dobre zložiteľný, dobre ovládateľný. Samozrejme, že to nie je na zimu a do snehu, je to len ako menšia výpomoc na nákupy alebo keď potrebujete rýchlo niečo vybaviť bez toho, aby vám dieťa utekalo, alebo vymýšľalo... je do 20 kg a do 4 rokov, takže je skôr pre väčšie deti 😉

zuzuh
autor
2. mar 2008

vdaka za radu, takze sa budem musiet popozerat po nejakom sportovom kociku.Dufam ze najdem nejaky lahky.

tilly
2. mar 2008

zuzuh pre 7 mesačné dieťa to určite nie je 😉
skús niečo z haucku, oni majú také ľahšie kočíky, alebo hoco monteiro, alebo hoco scooter (dúfam, že sú to dobré názvy)

krpcek
19. jan 2010

ahojte, ako ste spokojne s tymto kocikom?

zuzkaku
19. jan 2010

baby aj ja som sa nedávno rozhodovala aký kočík pre drobca...chcela som niečo medzi golfáčom a športovým a nakoniec som sa rozhodla pre bumbleride flyer...je super, ľahučký, dobre ovládateľný, polohovateľná opierka chrbta aj nôh...no zatiaľ som spokojná 😉 je to tento: