Kočík X-Lander X Twin pre dvojičky. Skúsenosti?

renusa
21. apr 2009

Ahojte 🙂
je tu niekto, kto má skúsenosti alebo videl naživo tento kočík??

soficianna
22. apr 2009

..je to uplna novinka, tak skusenosti este asi nebudu uplne objektivne 😒

dosa
22. apr 2009

veru som ho este nevidela, ale podla popisu to vyzera, ze je to len sportovy kocik. kym ho budete potrebovat, tak ho snad niekto "otestuje" 😉

renusa
autor
24. apr 2009

našla som ho vo verzii aj s taškami pre novorodencov, myslíte, že sa dá využiť namiesto hlbokého kočíka??

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?ma...

dosa
24. apr 2009

...renusa - nie je dobry napad dat novorodencov tvarou od mamy - aspon do pol roka by som hladala taky kocik, aby som na deticky videla, teda to je moj nazor, nikomu ho nevnucujem. ak sa ti tento paci, skus si na zaciatok kupit len hlboky pre dvojcata, trebars aj z druhej ruky, a potom ako sportovy tento...

astrane
24. apr 2009

Pokud jde úplně do rovného lehu,tak by to šlo,pokud ti nevadí,že je budeš vozit čelem od sebe.A tašky můžeš určitě koupit i univerzální od emitexu po tisícovce.Ale napřed si zjisti,zda jde úplně do lehu,napiš dotaz pár prodejcům a uvidíš..... 😉
Mě by třeba vadilo,že na špuntíky nevidím a brala bych ho spíš jako sporťák....

zuzik.3
24. apr 2009

já si myslím, že to polohování bude stejné jako u ostatních x-landerů, tzn. že uplně do roviny to nepůjde, ale nevim, neviděla jsem. Já bych ho stejně jako holky brala až jako sporťák a prvně koupila takový kočárek, abych na mimísky hezky viděla 😉

dosa
24. apr 2009

keby to bolo ako u ostatnych x-landerov - ako pise zuzik.3 - sice to do uplnej roviny nie je, ale ten uhol je tam zanedbatelny a tie prenosne tasky zvyknu mat take "umakartove" dno, takze su neohybne a babatka by urcite lezali na rovnom 🙂

schnek
24. apr 2009

X lander má ty svoje sporťáky dost otevřený a vzhledem k tomu, kdy máš termín, budeš vozit mimča ještě malý, když už bude celkem zima. Měla jsem XA a tohle mi docela vadilo. A taky by se mi nelíbilo, že na ně nevidím 😉

renusa
autor
24. apr 2009

Ďakujem za názory, asi sa poobzerám skôr po iných, tých vaničkových 😉 ale škoda, že sa tie dvojičkové nedajú nikde vidieť a odskúšať, všade kde som sa pýtala, iba na objednávku 😝

astrane
24. apr 2009

No já nevím odkud jsi,ale v brně nějaký k vidění jsou-určitě nějakej mají u Růžovýho pantera a na Tomkově náměstí v Balli a myslím,že i u Ikey v Baby expert Chicco měli nějaký dvojčatový-mají tam hodně kočárků,i na tom Tomkově nám....Tak pokud třeba bydlíš někde poblíž ....

chruminka
25. apr 2009

ahojte ja prave zistujem ci sa daju vanicky tohto kocika:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5196594

otocit aj v smere ku nam,lebo na obrazku to tak je,ale ked som bola predvcerom v predajni tak sa mi zdalo ze sa to neda,ale inac je bombovy.

astrane
25. apr 2009

Já našla toto a změna směru tam teda není.... http://video.google.com/videoplay?docid=-228525...
Přestože na jednom obrázku to je....Určitě to jde např.u Bohemia patronu pro dvojčata....