Kočík x-lander X1

avanka
9. jan 2008

Ahojte, ma niektora tento kocik? Ako ste s nim spokojne, ma nejake chyby???
Dakujem za radu

efcso
18. jan 2008

presne to by som aj ja chcela vediet...

lenka007
19. jan 2008

Ahojte ja som mala kočik x-lander x4 a bola som s nim 100 perc.spokojna az na to ze nemal madlo nevadilo mi to pokial mi mala nezacala sediet v zime a potrebovala som fusak tak som ho predala a nakoniec som zistila ze sa da kupit fusak aj na popruhy.tusim ani tieto kociky nemaju madlo maju? avanka si mi znama poznam ta z videnia.

avanka
autor
19. jan 2008

Ahoj Leni, teraz som pozerala do tvojho albumu, aj mne si nejaka povedoma...si priamo zo Senice....
tieto kociky madlo maju

mimka
19. jan 2008

ahoj, sestra majú ten x-1 a je na pohľad veľmi pekný, aj sa jednoducho skladá avšak ťažšie ako trebars neonato, ale dá sa... a vôbec nie je ťažký ako vyzerá, ešte ho síce nemáme odskúšaný, lebo malinký sa dnes narodil ale predpokladám že bude oki 😉

lenka007
21. jan 2008

ked ten kocik ma madlo tak nerozmyslaj moja mala ma rok a pol a keby som si mala kupovat novy kocik tak uz jedine x-lander ja som bola uplne spokojna

lenka007
21. jan 2008

zabudla som ti este odpisat ze som priamo zo senice

avanka
autor
21. jan 2008

To sa tesim, manzel bol preto zomna na nervy, lebo som si tu v nejakej diskusii precitala, ze ho ktosi mal kazovy (roztrhnuta rucka, rozparana taska), tak ja som hned zacala blbnut, ze co ak sa to stane aj nam...ale pomohlo mi to v tom, ze ho nepojdeme kupit do Brna, ako sme povodne chceli, ale do Hodonina, predsa je to blizsie kvoli pripadnej reklamacii
A v akych farbach ho mate?

pietra
21. jan 2008

avanka, to som ja pisala v teme kociky. My ho mame a je kazovy, ale su to len drobnosti, ktore nebrania pouzivaniu. Tazky sa mi zda dost, ale je to preto, ze ho nosim kazdy den po schodoch, ak ma niekto vytah, tak nie je problem. Ma trosku sirsi rozchod zadnych kolies, takze nie vsade sa da prejst, napr. do brany a k pediatricke musim otvorit obe kridla dveri. Ale do terennu je fakt vyborny. Avanka, ja som citala v diskusiach, skor ako sem kocik kupili, ze x-landery maju problemy s praskanim gumy na rucke, neviem, cim to je, lebo rovnaky material je aj na na rucke na vanicke, za tu vanicku kazdy den nosim dolu schodmi a tam ta guma drzi. Drzim palce, nech mas stastie na kus a ziadnu reklamaciu nemusis riesit.

ella1
21. jan 2008

baby nechcem kaziť radosť,ale dnes som čítala,že je to nebezpečný výrobok.tak ako aj kočík tako,nurse golfky a ešte nejaký tam bol,ale zabudla som názov.
škoda,lebo je celkom pekný.

pietra
21. jan 2008

ella, kde si to citala? ja len viem, ze jeden typ x-landeru bol davnejsie dany ako nebezpecny, ale ten potom stiahli z trhu

janver
21. jan 2008

ella, aj mna by zaujimalo, kde si to citala, lebo ja som pozerala iba na www.soi.sk a to bol jeden starsi typ x landera xt. Trojkolka. A este sa chcem spytat, baby zo Senice, preco nekupujete x landery v obchode Dema v Senici ale v Hodonine?

pietra
21. jan 2008

janver, len tipujem, ale ja ked som pozerala pred pol rokom rozne stranky, v CR vychadzali tie kociky podstatne lacnejsie

mimka
21. jan 2008
avanka
autor
22. jan 2008

Janver ideme ho kupit do ciech preto, lebo je tam lacnejsi, v Hodonine vychadza sportak x1 v prepocte necelych 10500 (v Brne dokonca 9350) , u nas skoro 12000...ale to nie je jediny dovod, peniaze by mi nevadili, az tak setrit nemusime, ale ta ochota tych predavaciek... boli sme v Deme, ze som tehotna a rozmyslame na d x 1 a chceli sme ho ukazat, rozlozit, pomerat, vysvetlit a tak, myslis, ze bol niekto ochotny? Dali nam akurat letaky
Ale v Hodosi, to uz bolo ine kafe, predavacka sa nam venovala cca pol hodiny, bola strasne zlata...
a este, ked si ho zoberies priamo z predajne, vystaveny kus, tak mas nejaku zlavu, ale nemaju tam vsetky farby...

lenka007
22. jan 2008

avanka chod do demi kamoska ho kupila v deme vo velkosklade za 7 tis aj s vanickou
;

avanka
autor
23. jan 2008

A to mozes ist len tak do velkoskladu?
Vanicku uz mame kupenu, tak len ten sportak

sylviabab
23. jan 2008

Baby, ja predavam X1 komplet vybava, nova, kupena v oktobri 2007, v oranzovej farbe. Kocik je neposkodeny, cisty. Ktora by mala zaujem? Komplet so vsetkym prislusenstvom, vanicka, autosedacka, sportova cast, taska a slnecnik za 15.000,-Sk. Kontakt cez IP.

lenka007
23. jan 2008

hej mozes ist kludne do velkoskladu do demi ja tam chodim casto maju tam aj vecicky niekedy pre deticky malinke a aj super ceny na autosedacky ja som tam kupovala chicco vajicko za 1700 uplne novu a v obchode v deme ju mali za 2400.

avanka
autor
24. jan 2008

Leni, dakujem, pojdeme sa tam tak niekedy v maji pozriet, ale pochybujem, v Deme v predajni stoji x1 okolo 12000, ze nam ho daju za 10000...skusime vsak, mamina mi vravela, ze tam niekoho pozna

lenka007
24. jan 2008

ti hovorim ze kamoska kupila kocik x-lander aj s vanickou za 4 tis.oni ti ho zozenu a nemusis tam poznat nikoho je tam taky dotieravy chlapik ale srandovny 🙂

avanka
autor
28. jan 2008

Tak uz su na nete v Cechach nove kolekcie na rok 2008, ta grafitti je bozskáááááááááá

janver
19. feb 2008

baby, ktoré máte športové kočíky x-lander, mám otázku: dá sa opierka chrbta posunúť až do polohy ležmo? myslím úplne ležmo.

dorotelka
20. feb 2008

No ja neviem baby, ale mne sa to moc s tými cenami nezdá... Nás vychádza x-lander XA s hlbokou vaničkou a prebaľovacou taškou na 14 500,-Sk a ešte navrch pršiplášte na hlboký kočiar a šporťák... Ale objednali sme ho v maloobchode...

avanka
autor
1. mar 2008

Janver, da sa skopit do 5 poloh, ta najnizsia nie je uplne lezmo, je tak 2-3 cm vyvysena, ak chapes, ako som to napisala...
Dorotelka, XA su lacnejsie zhruba o 2000 oproti x1...a asi aj zalezi na tom, kde ho kupis...u nas v Deme maju vanicku za 4260 + adaptery, taska stoji tusim 790

janver
1. mar 2008

avanka, ja mám doma x-lander x-run a najviac to ide sklopiť nie 2-3 cm ale 20-30cm odspodu. Takže dieťa, ktoré spáva napr. na bruchu by sa muselo v krížoch zlomiť... ☹

avanka
autor
2. mar 2008

No a x1 ide sklopit az tak uplne...dala som si to v obchode ukazat preto, lebo vanicka je len 76 cm dlha a pocitam, ze v januari, februari nam uz bude mala, tak ci sa da sportak pouzit ako vanicka....a da, s nanoznikom tam bude mat babo viac miesta a skoro rovnake pohodlie...o ostatne som sa nezaujimala, lebo chceme len tento
A inak si s X- landerom spokojna ako so znackou?

janver
2. mar 2008

veľmi som spokojná. Najprv som bola nešťastná, že to nejde sklopiť na ležmo, kamoška, ktorej dieťa spáva na bruchu mi kázala kočík vrátiť...ale malý si naň zvykol a spáva našťastie na chrbte, tak nie je problém. je to ako vo vajíčku tá poloha ležmo. a ako hovoríš o dĺžke vaničky, tak máš pravdu, lebo moje dieťa keď malo 6 mes. meralo 72cm a keď som ho musela dať do fusaku, tak aj v starom kočíku, ktorý je ďaleko väčší ako súčasné kočíky, mu bolo tesno, skoro sa nehýbal...
a akú farbu si si vybrala?

avanka
autor
2. mar 2008

To som rada, ze si spokojna...
Vanicku mame bordovo ciernu z kolekcie 2008, a pri sportaku este vahame, ci tu bleducko modru, alebo bordovu
manzel sice najprv tuzil po tej graphity, ale prehovorila som ho, pre dieta mi pride cierna farba dost smutna.
Ty mas aku?

janver
2. mar 2008

mne sa najviac páčila tá bordová, ale keďže mám chlapca, tak neprichádzala do úvahy. Veľmi som chcela béžovú, ale bola vypredaná, tak mi zostala modrá. Nie je to však tá modrá 2008 ale 2007, lebo model x-run 2008 ešte nie je v predaji. Je taká zvláštna tá modrá, ale v pohode. Kombinujem ju hlavne s čiernou, aby tej modrej nebolo veľa (napr. fusak alebo taška)...A keď si pestro oblečieš dieťa, tak to nebude smutné, keď bude kočík graphity. Mne sa veľmi páči tá graphity farba.

avanka
autor
3. mar 2008

Myslis, ze bordova sa nehodi pre chlapceka?
V piatok ideme na poradnu, lekar slubil, ze nam urobi UTZ zamerany specialne na pohlavie, lebo minule nic nevidel,
Ale ja nad bordovou uvazujem aj v pripade, ze cakame Lukaska