Kočík X-lander XA. Ako ste s ním spokojné?

amarelka
24. nov 2008

Ahojte, máte niekto tento športový kočík, ako ste s ním spokojné? mohol by mi niekto napísať jeho šírku, ale myslím zvnútra, tú časť, kde je dieťatko opreté...Dakujem 🙂

tajnicka
24. nov 2008

ahoj, my mame tento kocik a som s nim velmi spokojna. mame k nemu aj vanicku, ale teraz pouzivame uz len sportovy. ta vnutorna sirka mi vysla cca 30cm, myslim si, ze je to dost, kocik je dostatocne velky pre dieta. nas tomasko bude mat uz dva roky, nie je ziaden mrnous a v pohode sa v nom stale vozi, ked treba.

ella1980
8. mar 2012

chcela by som obnovit tuto temu. Mamicky, ktore ste ho mali, co vam na nom "vadilo"? ja mam teraz Firkon 3 kombinaciu ale ta sportova cast mi akosi vadi, hlavne strecha je moc nizko a pride mi tvrdy atd...tak rozmyslam, ze ho predam a kupim tento, aj kvoli miestu. Este mam buginu Peg-perego ale syn ma len 11 mesiacov tak sa mi to zda skoro ho tam davat, on je taky drobnejsi... ...vdaka za komentare.

muriel293
29. aug 2013

@ella1980 kto to vyraba poliaci ci nie

ella1980
29. aug 2013

Dobry, ten moj prispevok bol spred roka a x-lander som kupila a uz aj predala. Bol perfektny. Ak ste sa pytali na to, kto vyraba firkon, tak asi poliaci