Kočík z nemeckej internetovej stránky. Máte skúsenosť?

tynushqa
20. apr 2009

Ahojte,
chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenost s nemeckym internetovym obchodom o-baby, pripadne inym, ci mu prisiel kocik v poriadku, ako sa to plati ci pred alebo po ,a ci by bol niekto nemecky hovoriaci ochotny pomoct mi s objednavkou pretoze ja ani manzel nevieme po nemecky 😀
Dakujem pekne

tabibibi
14. máj 2009

ahojte dievcata!asi uz zajtra budem mat aj ja svoj kocik snov 😀 6.maja som poslala peniaze a ozvali sa iba 12 uz som myslela ze stoho nic nebude 😅 ale uz je na ceste.Zajtra mam aj poradnu dufam ze to bude moct prevzat aj svokra 😒

moko123
14. máj 2009

tabibibi
ahoj a ako vieš že ho už zajtra budeš mat lebo mne ho slovaci držali 3 dni napisali že nezastihli ma na adrese a pritom tu nikto nebol tak som im zavolala že ako je to možne že nemecka dsl tam piše že som nezastihnutelna ked ma nikto nekontaktoval a že už kolko to je na slovensku že dlhšie ako na ceste z nemecka tak sa ospravedlhnila a včera o 22.00 mi to kurier priniesol
a aky si si objednala???

tabibibi
14. máj 2009

aj tebe islo to cez madarsko,lebo teraz pisu ze je v madarku.Bola by som rada keby nemala to prevzat svokra radsej ja aj ked neskor.Ako vydim v tvojom albume budeme mat rovnake 😀 si spokojna s farbou???

moko123
14. máj 2009

tabibibi samozrejme farba je super zelena ukludnuje,,
a inak to ja ti neviem mne to nevypisovalo kade to ide iba že to je na ceste na adresu a take nikdy mi to nevypisalo kde to prave je ide ti to cez GLS,?,??
no na slovenku kym si najde čas ved ked tak oni ti budu volat aspon by mali a ked nie poobede tam zavolaj daš čislo objednavky a ona ti povie čo sa s tym akurat robi normalne si daj GLS.sk tam je kontakt
a podla mna to daju každemu musela som nadiktovat čislo OP a podpisat sa takže ani nevedel kto to prevzal hlavne že to ma potvrdene

katy1979
14. máj 2009

po mne cislo OP ani nechceli, len som tam podpisala papier a odkracala domov.
aj nasi takto preberali kocik co sme mali z ciech. nikto sa ich nic nepýtal.

tabibihi aj nám isiel kocik cez madarsko

tabibibi
14. máj 2009

cez gls-eu vypisuje stat kde je prave.ja ked som objednala z ceska asi 5km pred domom volala,ze ci som doma 🙄 dost dlho som cakala,kym ozvali z o-baby dufam teraz nebudem cakat na gls 😅 uz som nebola daleko od infarktu 😀

moko123
14. máj 2009

tabibibi
mne sa ozvali velmi rychlo 5 som poslala 7 im to nabehlo a už to aj expedovali
zaleži kedy im nabehli korunky
zaujimave mne to štat neukazovalo kade to ide ale nevadi už je doma iba som objednala aj fusak vo farbe a ten mi neposlali že nemali na sklade že hned ako im pride mi ho pošlu tak som zvedava

dadka212
14. máj 2009

ani mne neukazovalo štát 😝 ale prišlo to rýchlo, kuriér mi volal, keď bol pred bytovkou či som doma, alebo príde neskôr, bola som doma, tak mi to priniesol 🙂 ja som bola teda spokojná 🙂

tabibibi
16. máj 2009

vcera v popoludni prisiel jane od o-baby vsetko prebehlo v poriadku tie farby su krasne 😉 lahko ovladatelne aj moj 4rocny syncek bez problemov slalomoval 😀

vachovka
21. máj 2009

Caute baby prave vyplnujem objednavku a mam problem.Pisu tam ze postovne do Ciech je 4,9eur ako to tam mat nakllikat aby sa to pripocitalo k cene kocika?Este vedla toho 4,9 je 13,5eur tak kolko vlastne bude postovne iba 4,5 alebo 18,4.dakujem

dadka212
21. máj 2009

vachovka to sa ti tam pripocita automaticky ked uz zadas KASSE

vachovka
21. máj 2009

Dadka nic sa mi nepripocitalo pise mi tam iba cena kocika.Joj boze na e-mail mi prislo potvrdenie objednavky ale je tam blba adresa moja ked som to vyplnovala tak som davala dlzne a makcene a bolo to v poriadku.A teraz su tam klikihaky.Asi to vyplnim este raz a bez dlznov.Alebo pockam na suseda az sa vrati z prace.

dadka212
21. máj 2009

Vachovka no čo ako ste to vyriešili???

ono keby si im napísala mail, tak by sa to určite s tými dlžňami vyriešilo a tá suma no neviem mne to automaticky nahodilo 9,50€ ....

vachovka
21. máj 2009

Dadka zatial nijak.Sused neni doma pride az zajtra poobede.Ja neviem ani ceknut ale tiez som uz rozmyslala ze napiseme mail opravime adresu a spytame sa kolko je postovne.Uvidim co odpisu a potom im poslem prasule.

dadka212
21. máj 2009

aha tak potom daj vedieť 😉 ale myslím, že sú seriózny a všetko bude v pohode 😎

vachovka
21. máj 2009

Si tiez myslim ze su seriozny ved kolko si vas uz objednalo a kazdej prisiel.Tak mna snad neokradnu 😅

marika6
23. máj 2009

prosím vás může mi tu niekto poradit, chcem si objednat kočík zo zahraničia a stále riešim aká platba je najvýhodnejšia.

a ešte prosím může mi niekto vysvetlit na akom princípe funguje paypal - platba.

denisocka
24. máj 2009

baby,jak to davate v googlu,aby preložilo stranku do SK?

denisocka
24. máj 2009

ok mam to 😅

tabibibi
25. máj 2009

marika ja som platila prevodom v banke dala som poplatky delene platila som 43centov 😀 v banke povedali naco mam platit aj ich poplatky aj ked objednavam tovar 😅 a bolo to vporiadku 😝 o tom paypal bolo daco v spravach,ze to vraj nie je umas legalne a vraj nie je ani bezpecne 😒

vachovka
25. máj 2009

Tabibibi ja idem poslat peniaze dnes tak som zvedava kolko zaplatim v banke.A za kolko dni ti prisiel domov kociar od platby?

tabibibi
25. máj 2009

6.maja som podala peniaze a 15.maja prisiel kocik

vachovka
1. jún 2009

Baby tak dnes rano o 8 mi ho priviezli.Ja som este spala ked zazvonil kurier.Vyniesol mi ho az hore ked som mu povedala ze mam velke brucho.Taky zlaty ujo to bol.Ziadnu chybicku som nenasla sand bude dobre sluzit.Trvalo to tyzden od poslania penazi.V banke som zaplatila za prevod 420kc.Postovne do Ciech je zdarma.Su fakt seriozny doporucujem.

k1k2k3k4k5
14. mar 2010

Ahojte, ide niekto objednavat z nemeckej stranky o-baby?? Mam doma Nomada kupeneho od nich ale banujem za taskou. Postovne a poplatok banke vychadzaju ale dost draho len kvoli kupe tasky.... Vieme sa nejako dohodnut a objednat spolu? Ozvite sa cez IP.

elixia
15. mar 2010

Viete mi niekto poradit,ako mam zistit cenu postovneho na tej o-baby stranke? Nie je to na SK...da sa to tam niekde vycitat,alebo len napisat mail? dakujeem 🙂

k1k2k3k4k5
15. mar 2010

http://www.o-baby.de/index.asp?pid=shop|faqversand
tu to najdes,
cize na Slovensko 9,5 € 🙂

k1k2k3k4k5
15. mar 2010

vlavo dole na zelenej liste kliknes na Versandinfo ...keby ti nesiel otvorit ten link 😉

elixia
15. mar 2010

uz to mam,dakujem 😀

pepsyna
17. máj 2010

potrebovala som poradit-neviete niekto kolko je splatnost objednavky na o-baby.de?objednala som si odtial kocik, no museli sme teraz zaplatit dost penazi este inde, takze kocik by sme chceli zaplatit z buducej vyplaty-myslite, ze sa to da?nie je ta objednavka nejako casovo obmedzena?ze musite poslat peniaze do nejakeho terminu?prisiel mi mail so vsetkymi udajmi, no nevsimla som si, ze by tam bolo nieco ohladom tohto..dakujem za kazdu odpoved 🙂

katy1979
17. máj 2010

Pepsyna skus im napisat mail aky mas problem.