Kočík z nemeckej internetovej stránky. Máte skúsenosť?

tynushqa
20. apr 2009

Ahojte,
chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenost s nemeckym internetovym obchodom o-baby, pripadne inym, ci mu prisiel kocik v poriadku, ako sa to plati ci pred alebo po ,a ci by bol niekto nemecky hovoriaci ochotny pomoct mi s objednavkou pretoze ja ani manzel nevieme po nemecky 😀
Dakujem pekne

adam07
17. máj 2010

pepsyna, a nemas to tak, ze ti stiahnu peniaze z kreditky v ten den, ked ti budu kocik posielat? ja som to mala tak...

pepsyna
20. máj 2010

adam07-ty si to asi platila cez paypal nie?no ja som si to dala prevodom na ucet-to znamena, ze ja im poslem peniazky na ucet a oni, ked im pridu, mi ho poslu...dakujem pekne za ochotu dievcata 🙂 nakoniec sme to predsalen poslali teraz, tak uz cakam, kym mi pride 😵

paula58
1. jan 2011

@pepsyna ahoj prisiel tim kocik co si si objednala z anglicka a aky si si objednala neviete mi poradit casualplay s 4 by som chcela zm anglicka neviete stranku? 🙂

pepsyna
2. jan 2011

@paula58 ahoj ja som objednavala z nemecka(www.o-baby.de) kocik concord neo..casualplay s4 tam nemali,takze neviem poradit....ale povodne som chcela casualplay tiez a ked som si pozerala aporovnavala ceny, tak sa oplatil kupit na slovensku....tennto moj sa mi viac oplatil objednat z nemecka.. 🙂