Kočík z Poľska - oplatí sa?

nikusik0107
22. mar 2020

Ahojte baby

Kto bol teraz niekedy v Poľsku na nákup kocika, vybavicky?
Oplatí sa ísť? Cenovo? Poprípade fotky ak máte nejaké? Pomohli by ste mi veľmi ďakujem

😉

acer11
22. mar 2020

@nikusik0107 Veď choď a poobzeraj 😂

nikusik0107
autor
22. mar 2020

@acer11 pýtam sa ci sa oplatí... Ci je rozdiel v cene tu a tam... Radšej nepíšte ak nemáte info 😉

dopolbokaodrata
22. mar 2020

@nikusik0107 no teraz tam pôjdeš asi ťažko, a ktovie dokedy to tak bude. Tak nebuď drzá.

nikusik0107
autor
22. mar 2020

@dopolbokaodrata počúvaj ma sem ci ja budem alebo nebudem drzá je môja vec... Kokos som nečakala že taký psycho ľudia tu su... Ale asi karanténa robí svoje ✌️✌️✌️

simcatko17
22. mar 2020

@nikusik0107 keďže sú zatvorené hranice tak sa ísť nedá...ja som cely život bývala blízko, chodili sme často, myslim že ceny sú už teraz veľmi podobne ako u nás. Ale ja by som napr. Odtiaľ kocik nekupovala a ani vajíčko...keďže ta kvalita tých autosedaciek je nič moc 😏 ale to skoro všetky pri 3-kombi...a aj so zárukou je to trochu komplikovanejšie...

simcatko17
22. mar 2020

@nikusik0107 ale zase postieľky a pod sa tam dajú kúpiť a rovno aj “ochytať”

hermionia
22. mar 2020

@nikusik0107 jasne, ze sa oplati, my kocik z polska vyuzivame uz rok a pol, na jednom podvozku s gelovymi kolieskami ktore netreba dofukovat, vanicka bola priestranna, zato ked pozeram na ulici tie znackove tak pomaly ani babika sa tam nevojde a aj sportovy nadstavec je fajn, potah na kociku je pratelny, rucka na kociku sa da polohovat zhora az dole, sedadlo na sportovom viem uplne zlozit takze dieta v pohode spinka, striesku sklopim az na madlo, co je super ked fuka. a cena 330 je vela za trojkombinaciu? a kupili sme aj postielku s vybavou aj oblecko a nakoniec v minulosti sa tiez chodilo na polsky nabytok... 😉

deti95060810
22. mar 2020

cez hranice prejdeš? Neprejdeš. Trhy sa asi teraz ťažko robia...😉
Inak ja som mala kočík z Pl.... NIKDY viac. Haraburda na haraburdu....Foto tej haraburdy nemám...

jami33
22. mar 2020

@hermionia podobne, my máme kocik od poľského výrobcu a už kocikuje tretie dieťa. Jasné že je trošku vyblednutý a občas bolo treba vymeniť dáke cvoky a údržba kolies samozrejme ale funkčný účel spĺňa. Deti v ňom pekne spali či v lete v teple ale aj v zime s veľkým spacakom ( mám jedno dieťatko narodené v lete, druhé v zime, a ešte ho mal požičaný aj brat )

nikusik0107
autor
22. mar 2020

Ale ved ja nepíšem že tam idem zajtra... Robím si prehľad.... Plus verím ze do leta je všetko ako ma 😉😉😉

janulik2008
22. mar 2020

Mali sme polsky a bol to tank co presiel vsetko 😂😂😂

anulka1944
22. mar 2020

@nikusik0107
Ahoj, no poznam ludi co si kupili aj smejd a aj co boli spokojny... cenovo su lacnejsie a kupis tam vsetko... ja som kupovala kocik tak 5 roky do zadu stal ma 420€ ale bola som s nim maximalne spokojna.... ako tip top...nenala som jedinu zlu vecicku na kociku a za tych 5 rokov som nemenila a neopravovala apsolutne nic ... mala som znacku baby merc... ak otvoria hranice oplati sa ist popozerat a ked kupit tak z tych drahsich... foto z netu

vierka1991
22. mar 2020

@nikusik0107 ahoj, ja mam kočík z polska, kúpila som za 370€, na nete stal 540,to som ale až potom pozerala. Bola som spokojná, vanička veľká, vozidla som v ňom dve deti a kľudne by som aj tretie, ale to neplánujem. 🙂 Nič mu nieje, okrem pár škrabancov, čo som na ňom urobila.

ejanjelik
22. mar 2020

Kocik florenz. Rozdiel cca 100 e

maminasimona
26. mar 2020

Ja mám kočík s Poľska brali sme ho keď tu ešte nebol ani na e-shopoch , nedávno vyšiel a je o 50€ drahší než v poľsku .. nie veľký rozdiel ale aj za tých 50€ ušetrených sme toho veľa iného nakúpili pre bábo