Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

mychaella
5. júl 2010

ahoj, no ja to perem nonstop... 🙂 vzadu su take suche zipsy dva...tie to drzia, alebo potom neviem co ti konkretne nejde?..strieska sa neda zvliect ale da sa dat dole a oprat v rukach...

lalilovka
6. júl 2010

ahojte, my mame X2 a je to super kocik, pouzivame ho skoro 9 mesiacov a nic nevrzga a to tiez chodim denne na prechadzky. Samozejme nie je dokonaly (taky kocik neexistuje). Mne vadi ze plastenka nema poriadny otvor, len zopar dierok, dalej na hlbokej casti mi vadil nanoznik, ze bol kratky a tak som musela malej davate este deku aby jej dnu nefukalo (v lete je to asi v pohode, ale v zime mi to vadilo). Ked sa kocik zlozi, tak nema ziadne zaistenie proti rozlozeniu...manzelovi to trochu vadi pri nakladani do auta. Inac je kocik uplne super a som rada, ze ho mame. 🙂

mychaella
6. júl 2010

@lalilovka na x 2 neni zaistenie.?..lebo na x4 je ..cudne...

acerka
6. júl 2010

na x2 je tiez zaistenie proti rozlozeniu....v tej bocnej kovovej pravej tycke je taka plastova vec s dierkami a pri pravom kolese je taky kovovy akoby srob a na ten navlecies tu plastovu vec s dierkami a je to zaistene 😉

acerka
6. júl 2010

@mychaella ahoj hej tie pasiky v zadu som tiez rozopla, ale drzi to na tej casti kde je upevnena strieska....a tu praveze neviem dat dole 🙄 ...ako to davas dole?? treba to asi odskrutkovat 😅

lalilovka
6. júl 2010

to fakt? ja som nikdy kocik neskladala, musim povedat muzovi 😀 ...dik 😉

mychaella
7. júl 2010

jaj tak striesku treba dat dole...to len vycvaknes...ale prvy krat to ide tazsie... 🙂

kuka
7. júl 2010

Baby poraďte mi, mam ročného chlapčeka, oplatí sa mi kupiť ešte X2? aky je v snehu a tak

mychaella
8. júl 2010

@kuka ahoj...no to zalezi od synceka aky je..a aj od toho kam a ako casto chces cestovat a tak...mam tiez skoro rocneho syna a my s kocikom uz nikam nechodime..max. ho supnem do auta ked viem ze budeme dlhsie a bude chciet spat...ja osobne by som kupila nieco mensie, lahsie, skladnejsie, nejaky golfac..urcite nie znova velky kocik...ale co sa tyka vlastnosti ti neviem poradit my mame x4ku

wiwi22
10. júl 2010

Ahojte, uvazujeme o kupe X2 alebo X6. Mam auto kratku fabiu a neviem ci sa tam nejaky z tych dvoch zmesti. Neviete mi poradit?

kuka
10. júl 2010

X2 sa polohuje iba tou páčkou hore modrou?

kuka
10. júl 2010

nemohol by mi niekto poslať navod na použite? iveta.kuka@centrum.sk, budem veľmi vďačna

kuka
11. júl 2010

Tak už mam kočiarik doma, je neskutočný a maly ma kooooopec miesta, ani tu vložku som ešte nevybrala.
No a ja som práve vymenila maly, ľahký, skladný šporťak za neskutočnú X2 a to mame jeden rok.
My sa stále vonku vozime iba v kočiariku a aj spinkame vonku v kočiariku, a z ostatných malych športiakov a golfačou mu stále trčali nožičky a mne to neskutočne vadilo, no ale teraz je to pecka, joj tak sa tešim, mala som si ho kupiť už dávno ako som chcela, ale všetci ma odhovárali, že nač mi bude taky drahý kočik, ale až teraz vidim rozdiely.

mychaella
11. júl 2010

@kuka tak to je super, ze sa tak tesis a vyhovuje ti...podla mna su tie kociky super...pekne a aj kvalitne...my sme ho nonstop pouzivali ale teraz mi maly chodi a v kociku nechce byt a na dvor som mala iny taky stary este vacsi ale v tychto horucavach aj tak vonku nespava...a co je super, ze nebledne... 😎
@wiwi22 zbehni si do ivanky pri dunaji, do kocikova a tam si ich pozri..oni ti dovolia aj vyskusat ako sedi do kufra...aj vsetko ukazu..su tam fakt ochotne baby

wiwi22
14. júl 2010

@mychaella dakujem vybehnem tam a poskusame

wiwi22
31. júl 2010

už mame doma X6 v cervenej farbe a hrozne sa tesim ked uz budeme moct ist na prechadzku.. uz aby bola na svete 😀

monika71
9. aug 2010

@wiwi22 aj my sme si kupili Bertini X4 červenej farby, je úžasný, všetci sme z neho uchvátení 😅 konečne sme našli kočík ktorý zodpovedá všetkým našim predstavám 🙂

wiwi22
9. aug 2010

@monika71 super tesim sa s tebou, aj nam sa paci...
a uz ho mas doma?

monika71
10. aug 2010

@wiwi22 ano mame ho už doma, je pravda koli povere opat zabalený 🙂 , ale manžel a aj ja sme si ho aspon v byte odskušali, a sme nadmieru spokojní 😵 pridám aj fotky

wiwi22
10. aug 2010

@monika71 no super, krasnyja kaslem na poveru... je to osud a ked sa ma stat tak sa nieco stane ci bude doma kocik alebo nie..
to je moj nazor

a kde ste kupovali kocik? pozeram, ze mate aj ten drziak aby mohla byt stolicka (kolko to stalo)?

monika71
10. aug 2010

@wiwi22 my sme už o jedno bábo prišli tak sa vyhýbam všetkému 😀 Kupovali sme v Ivanke pri Dunaji v Kočíkovo.sk a vrele odporučam, super ženy tam pracuju, poradia, ukážu, ...., vyšlo nás to bez autosedačky(vajíčka) aj so stojanom, taškou, 2 pršíplášte, a menšie doplnky čo k tomu daju na cca 556 eur, čo sa mi zdá super cena oproti toimu čo sme doteraz videli 🙂 maju na ne teraz 15% zlavu na tieto Bertini a na stojan sme dostali 30% 😵

wiwi22
11. aug 2010

@monika71 hej aj my sme to tam kupovali, len ten stoja nemame... tak pozriem este to 🙂

monika71
11. aug 2010

@wiwi22 maju ich dost, a pani nám dala tu zlavu preto, lebo jej ostalo viac stojanov ako kočíkov, a ozaj je to super vec, ked si tak človek uvedomí načo všetko je dobrý 😉

ziza55
15. aug 2010

@monika71 ahoj a ten stojan naco je dobry?tam sa da ta sportova cast?da sa to polohovat aj dolahu?pre uplne male babo?a nevies aktosedacka sa tam da nakliknut?iba ta ich alebo aj ina?a treba specialne adaptery?dakujeeeeeeeeeema au

ziza55
15. aug 2010

baby este som sa chcela spytat aky je rozdiel medzi x2,x4 a x6?a ktory je najlepsi?dakujem

monika71
16. aug 2010

@ziza55 tak je dobry skoro na všetko, urobíš z neho stoličku(športová časť) nemusíš trepať celý kočík ked malé spí napr.cez byt ked ideš z vonka ale vybereš vaničku a na balkone nastokneš na stojan, dá sa tam dať vanička, športová časť(polohovatelné uplne na rovno), a aj sedačka(ale tu nemáme, bude iná takže neviem či tam treba adaptery(ale tie neni su také drahé).
rozdiel ti viem povedať len medzi X4 a X6, čo u nás rozhodlo:v podstate len kolesá náš x4 má všetky 4 velké a otočné na naprave, x6 má v predu menšie kolieska čo moj muž nepreeferuje, kedže chce chodiť s malým po všelijakých terenoch 🙂 x6 sa lahšie ovláda stačia aj 2 prsty a ty riadiš kočík kam chceš 😉

ziza55
17. aug 2010

@monika71 aha...dakujem...vcera sme boli v jednej predajni ze sa na nho pozrieme a jedna pani nas odradila ze ta sportova cast je strasne uzka

dosa
17. aug 2010

@ziza55 - nemyslim ze je uzka, taka ista ako na kazdom kociku, ktory ma otocnu sedacku. ked sme ho my kupovali, starsia dcera mala tri roky a skusali sme ho ne nej a v pohode tam mala dost miesta 😉

ziza55
17. aug 2010

@dosa ...aaano?dakujem zainfo...oni ten kocik nemali na predajni tak som ho nevidela osobne