Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

nyc
30. aug 2010

@janca.mareckova merala som ju teraz, je to skutocne presne tych 72 cm. merala som dlzku toho matracu na ktorom mimi lezi.

nyc
30. aug 2010

ona sa vanicka zda byt opticky vacsia lebo je taka fajn hlboka, ale nie je... vidim to na mojej dcere ktora nema ani 5 mesiacov a uz 70 cm a je jej plny kociar.

nyc
30. aug 2010

foto na ukazku 🙂

janca.mareckova
30. aug 2010

@nyc MOOOOOcC díky!!!!!!¨

janca.mareckova
30. aug 2010

ANKETKA 🙂 Pro jaký by jste se rozhodli vy??
Černý, který se mi moooooc líbí- je ježděný 2 roky, má rozvyklaný košík, který vypadává (jde opravit), je bez záruky a má sjetá kola....
Zelený, který se mi líbí, ale tak úplně- je jako nový, ještě do prosince v záruce.

Asi rozumově vyhrál zelený!!! Líbí se vám ta barvička???

nyc
30. aug 2010

@janca.mareckova zelený! čierna farba je smutná, navyše teraz sú čierne kočiare moc in takže ich má každý. aj to dieťa bude mať väčšiu radosť z farebného kočiarika 🙂

janca.mareckova
30. aug 2010

Díky 🙂
Jen doufám, že nebudeme obsypaní muškama 🙂 Je fakt, že černá je taková smutná, ale dá se to zase krásně kombinovat s doplňkama......... trošku se bojím, že když malého oblíknu např do oranžova, že to bude jak pěst na oko....... taková barevná šílenost.....

madalah
30. aug 2010

@janca.mareckova Janka, to je možné, že ak by si ho obliekla napr. do oranžového, tak by to asi trochu bilo do očí....a čo modrý? Popravde hoci mám synov, akosi modrú farbu neobľubujem, no keď sme uvideli X4 v modrom prevedení, okamžite sme si ho zamilovali... A nakoniec sme sa rozhodli, že ho berieme...Aj manželovi sa páčil a bol s ním spokojný. Veľmi som sa bála skladania, no je to ok...a nezdá sa mi ani nejako malinký...je pravda, že Jané slalom, ktorý sme mali bol obrovský do šírky, no akosi mi vadilo, že sa v ňom malý akosi divne"krútil"...vždy tam sedel akýsi "pokrivený", keďže tam mal toľko miesta...a do dĺžky je to bezkonkurenčne najlepší kočík. A hoci nánožník je úzky, ale ja v zime plánujem aj tak dávať malého do nášho teplučkého fusačika...a hoci je dosť hrubý, vpohode sa do športiaka zmestí. Ešte sme ho netestovali vonku, no zatiaľ max. spokojnosť 😵 😵 😵 A čo sa týka tej zelenej...ja osobne zelenú farbu milujem a popravde nie je zlá, taká svietivejšia, no nie veľmi...ale absolútne ma neoslovila. Modrá sa mi zdala oveľa zaujímavejšia. A tiež by som sa pri zelenej bála mušiek ☹ No v každom prípade nie je ozaj zlá...Ok, prikladám aj fotky našej novej káričky 😅 😉

madalah
30. aug 2010

Skoro som zabudla...tu sú tie fotečky 😀 😉 Mimochodom, tá strieška ide až úplne k madlu v prípade, že by fúkalo alebo neočakávane pršalo, čo je tiež veľké plus...

madalah
30. aug 2010

Páni....skoro som zabudlááá - v krabici boli ku kočíku priložené ešte dve ďalšie náhradné kolieska 😲 😲 😲 sme z manželom oči valili 😝

mychaella
30. aug 2010

@madalah ahoj az teraz som citala ip..ale vidim, ze uz je to neaktualne fotit kocik kedze ste ho uz boli pozriet. ja som musela kocik do auta skladat tak, ze som musela dat sportovu cast zvlast, sice sa zmestil v pohode ale niekedy to bola otrava, hlavne ked prsalo.. 😒

madalah
31. aug 2010

@mychaella aj tak veľmi pekne ďakujem 😉 My sme boli viac-menej rozhodnutí, len sme chceli vidieť to skladanie na vlastné oči..v Kočíkove nám to pekne previedli a aj manžel zhodnotil, že je to v pohode, tak sme ho hneď aj vzali. Podarilo sa nám totiž náš kočiarik predať skôr a nakoniec sme zostali bez kočíka, tak sme potrebovali kočík okamžite. A som veľmi rada, že sme sa rozhodli pre tento kočík. Už by som ho dnes šla "otestovať", no to počasie je ozaj otrasné, tak dúfam, že do poobedia to bude lepšie a aspoň sa mi podarí ísť na prechádzku 😉

janca.mareckova
31. aug 2010

@madalah Moc díky!!! Já bych brala modrý všema deseti!!! Bohužel u nás v ČR se tyto kočárky oběvují jen zřídka. Má je opravdu málokdo....... Nový kupovat nechceme, je to dost peněz. A bohužel použitý modrý jsme nesehnali ☹ No, aspoń se budu utěšovat tím, že je to neutrální barvička jak pro holku, tak pro kluka 🙂 Ono ani tak nezáleží na barvičce, jako na tom, aby měl malý pohodlíčko!! A to v tomto kočárku rozhodně mít bude 🙂 Na kolik vyjde u vás nový sportovní??

madalah
31. aug 2010

@janca.mareckova Janka, teraz ho tu v Kočikove a vo väčšine obchodov aj na nete majú s 15 % zľavou za 351 € pri X4 a 340 € pri myslím X6 alebo X2, nie som si istá. A dokonca som ho na načom MMB našla cez jeden internetový obchod za 340 € pri X4 - len neviem, či to nebol nejaký preklep, lebo potom som klikla na ten obchodík a už to bolo za 351 €. V každom prípade je to celkom pekná zľava. No my sme mali šťastie, lebo sme mali predtým Jané slalom a tak sme doplatili iba trochu za tento kočiarik. Je pravda, že aj ja som zvažovala kúpu ojazdeného a tiež som modrý nikde nenašla ☹ , ináč by som asi kúpila skôr ojazdený, aj keď ojazdený som už mala niekoľkokrát a vždy to malo nejaké mínus, preto som si povedala, že tentokrát kúpim nový, aby som mala záruku a hlavne dúfam, že pri tomto už zostanem až pokiaľ náš malý nevyrastie 🙂

janca.mareckova
31. aug 2010

@madalah Právě na to koukám..... ale kdybych si připočítala dopravu, tak by to vyšlo draho! No, ten náš, pro kt erý dnes jedeme je ještě do konce roku v záruce 🙂 Tak aspoň něco 🙂 Paní mi posílala detailní fotky a ještě nemá ani ojet kolečka 🙂 Prý více používali golfky 🙂 Až na tu barvičku bude super!!!!! Ale že není tak ošklivá???? Ta zelená??? 😀

verled
31. aug 2010

janca:neni ošklivá, možná budem taky zelený.-)...tak sem pak ho´d fotky ať to vidim jak se ti líbí.-)

madalah
31. aug 2010

Janka, absolútne nie je škaredá...je ozaj pekná, ja som len písala, že ma viac zaujala tá modrá, ale keby ho neboli mali v modrej, určite berieme zelenú... je fakt fajn, pokiaľ máš možnosť ojazdený v záruke a zelenej fabre, tak to využi...aspoň ušetríš nejaké korunky 🙂

janca.mareckova
31. aug 2010

To jste mě potěšili 🙂
Trošku se bojím, aby jsme nebyli jako žabičky a vodníci 🙂 Ale už se na něj moc těším!! Je opradu super. Kočárek určitě nafotím 🙂 jen si nejsem jistá, jestli budu vědět, jak sem do diskuze vložit fotečky......

madalah
31. aug 2010

Janka, vždy keď pridávaš príspevok, tak pod tým okienkom je ponuka "Pridaj fotky k príspevku...", klikneš tam a pridáš fotky z počítača... tak som zvedavá na Tvoje dojmy 🙂))

janca.mareckova
31. aug 2010

Holky.........tak kočárek mám doma.
Bohužel prodávám!!! Máte některá zájem? Je v perfektním stavu!!!!! Já jsem tak zklamaná!! Nemá chybičku, jen tu, že náš Kubulka má děsně široký zádíčka a je v něm zmáčknutej jak sardinka ☹ Normálně jsem to obrečela!!! Neumím si představit, kdyby měl mít zimní bundičku a ještě fusak ☹
Mám ho v bazaru, tak kdyžtak mrkněte........ 😢

janca.mareckova
31. aug 2010

Naši nám koupili jiný kočárek, tak si nechám ten.......

madalah
1. sep 2010

Ahoj, Janka...tak to ma mrzí...aj my sme včera testovali ten náš a náš Daniel je tiež pekne veľké dieťa. Včera bolo poriadne zima, tak som ho naobliekala do šírky asi ako v zime a ozaj, keď ležal, tak to bolo dosť natesno..no uvidím s fusakom...No spinkalo sa mu tam dobre a keď som ho dala do poloľahu, tak všetko videl a bolo mu tam celkom super...ani raz nám nezaplakal. Tak zatiaľ je to ok...no ozaj mám obavu z hrubšieho fusaku...

janca.mareckova
1. sep 2010

@madalah já mám jasno!! Prodám ho!! Naši se do mě pěkně obuli...že jsem prdlá a pitomá atd... No to mě mrzí, ale chtěla jsem udělat něco pro dítě..... ☹ Já doufám, že ho prodám!!!

lenka03
6. sep 2010

@yennn ja som sla do kocikova reklamovat x4, pani priletela s usmevom ze ako moze pomoct a ja ze s reklamaciou. To sa usmev trochu zmrazil ale tvarila sa ochotne, otvorila zarucny list a hovori ze pani Xy ? Jja ze nie a ona ze ci som druhy majitel, ja ze ano a potom mi oznamila ze mi nemoze pomoct, teda moze ale len plateny servis lebo som druhy majitel a vytlacila mi e-mail zo SOI ...

lenka03
6. sep 2010

@janca.mareckova Na tu zaruku naozaj pozor, ja som kupila kocik ktory mal byt este rok v zaruke ale zo zakona v sr je zaruka len pre prveho majitela. Ja som kukala jak puk ked mi to predavacka oznamila a podlozila mailom z SOI. Je len dobra vola vela predajcov ze Ti ju uznaju aj ked nie si prvy majitel ... A co som si vsimla tak aj na kocikoch aj na autosedackach vpisuju do zarucneho listu mnohi vpisuju meno kupujuceho.
Vraj je to tak ze v obchodnom vztahu s predavajucim je prvy majitel a druhy majitel je v tomto vztahu nikto tak si nemoze uplatnit reklamaciu ....... drsneeeee

lenka03
6. sep 2010

Pisem jak motak lebo mi tu do toho mala zasahuje 🙂 ale chcela som napisat len to ze v mnohych pripadoch je uplne jedno ci kocik je alebo nie je v zaruke.
Ono stava, ze aj ked v zaruke je, tak ako druhy majitel si zaruku neuplatnis a preto by som si vybrala ten zachovalejsi a nie mladsi kocik ...

yennn
6. sep 2010

@lenka03 fuha, tak to je naozaj drsne. Inac, diky moc za informaciu, myslim si ze toto je velmi cenna info pre kazdeho. Pretoze kolkokrat citas inzeraty, ze v zaruke do... a myslis si ze v pohode, este mas kopec casu, keby daco. Vies, u veci ako je napr. detska vaha, ktoru napr. ja idem teraz predat, alebo odsavacka a pod. je to jedno, tam meno nie je. Ale my tiez mame na zarucaku napisane meno. Uz viem preco...

madalah
7. sep 2010

No maminky, tak som ozaj rada, že ste mi tu toto napísali...to by mi v živote nenapadlo, že môže byť taká vec s reklamáciou 😲
@lenka03 Môžem sa opýtať kvôli čomu si reklamovala X4-ku? Máme ju tiež, tak aby som si dávala pozor...Kupovali sme ju minulý týždeň a aj keď sme s ňou zatiaľ celkom spokojní, v porovnaní s inými kočíkmi s ňou nie je najľahšia manipulácia...

janca.mareckova
7. sep 2010

Holky.........asi máte pravdu s tou zárukou 🙂 Ale na mém paragonu není vyplněné jméno ani příjmení 🙂 Může si tam tudíž kupující napsat jméno své a bude jako první majitel 🙂

lenka03
7. sep 2010

@madalah
Kupila som ho v super stave, uz viem preco :D a po kratkom pouzivani zacala vrzgat rucka , pri tej vahe kocika mi prislo ze sa odtrhne a dalsia vec ze kolieska zacinali robit osmicky ... Bola som rozhodnuta ho predat (naozaj mi prisla ta manipulacia dost tazkopadna, ja som tu aj pisala ze to je taky kocik lodicky, predtym som mala botasky... nakoniec som si nanho zvykla ale nebolo to ono) a este predtym som ho chcela dat do poriadku lebo zaujemkyna bola zo stredneho Slovenska tak by to mala do kocikova dalej ako ja ...

A s tou reklamaciou je to o pristupe - kolko krat som reklamovala panske topanky a nikto sa nedivil aj napriek tomu ze bolo jasne ze nie su moje nepatrali po tom ci som ich kupila ja alebo niekto iny ... Ale raz som reklamovala svoje topanky a mesiac ich skumali a potom sa vyjadrili ze som v nich vela chodila :D teraz sa smejem ale predtym som bola riadne vytocena (praskla podrazka a ako dovod neuznannia reklamacie uviedli : Jedana sa o mechanicke poskodenie sposobene nesetrnym zaobchadzanim spotrebitela ...)