Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

nyc
25. mar 2011

@katkaaalex ja som kupila slnecnik haberkorn:
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3388...
pripnut sa da ale nesedi celkom dobre, lebo na bertini je ta tycka taka dvojita a rozhodne nie okruhla. a to neustale natacanie aby slnko nesvietilo mi liezlo na nervy, tak sme nakoniec davali na budu obycajnu plienku 🙂 ale teraz ked uz ta moja sedi a vymysla, budem ho musiet asi znovu vytiahnut 😉

katkaaalex
25. mar 2011

Dievcence, dakujem vam 🙂

pisis
29. mar 2011

Ahojte, prosim, nevite nekdo, kde se da koupit Bertini X5 (at uz v CR, na Slovencku, Nemecku ci ve Francii)? Dekuji 🙂

mychaella
2. apr 2011

Na SR v Kocikove v Ivanke urcite kupis

sareenah
5. apr 2011

AHojte baby, nepredava niektora z Vas vajicko na Bertini? My sme kupovali X5, vanicku aj sportiak, ale potom sa nam to uz s vajickom zdalo drahe...a teraz ked budeme mat druhe babo, tak rozmyslam, ze ho dokupim...Dik

nyc
7. apr 2011

@sareenah poslala som IP 😉

pisis
11. apr 2011

@mychaella dekuji🙂

lucikan
12. apr 2011

Ahojte, tiez mame Bertini X2 a chcem sa vas spytat - aktualne riesim sietku a clonu na sportovu cast. Suseda mi dnes dala skusit nejaku univerzalnu sietku z Brendonu, ale nepasuje, je mala - mate niektora skusenost, ze aka sietka dobre pasuje a kde ste ju aj pripadne kupili?
No a k clone - moj maly ked je v sportiaku (zatial len par krat bol a len v uplnom lahu), tak jak lezi, tak slnko rovno na tvar mu svieti. Cize dodatocnu clonu mi treba. Pozdava sa mi tato http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2730... Ale ci sa da vobec na Bertini sportiak pripevnit...viete niekto poradit? Mate odskusane?
Dakujem 🙂

mychaella
17. apr 2011

@lucikan ahoj, ja som mala tiez univerzalnu sietku od kamosky a pasovala mi v pohode aj na hlboky aj na sportiak akurat na sportiaku nebola natiahnuta cez celu budicku. a k tej clone ti neviem poradit ale skus ist do brendonu aj s kocikom a vyskusat ju priamo tam budes hned vediet ako to vyzera predavacky su tam mile urcite ti to daju odskusat.

poppy1
11. máj 2011

Ahojte 🙂 Predavam trojkombinaciu Bertini X6- nadhernej modrej farby. Vanicka, sportak, aj autosedacka, plus bohate prislusenstvo: plastenky na vsetky tri casti, pumpa na kolesa, adaptery na autosedacku, nanoznik na sportovu cast, kryt na vanicku, slnecnik (nie je original- je to Casualplay, original sa neda zohnat), popripade k tomu pribalim aj tasku na kocik, kupenu pred dvoma mesiacmi v DM aj s prebalovacou podlozkou...krasnu univerzalnu ciernu s ornamentom...

Keby ste poculi o niekom, kto by mal zaujem, napiste prosim do posty 😉

poppy1
11. máj 2011

a este som zabudla... keby bol zaujem, popredavam aj zvlast (vanicku, autosedacku, sportiak...)

wiwi22
11. máj 2011

@poppy1 mozem sa opytat preco ho predavas?

poppy1
11. máj 2011

@wiwi22 ano, jasne 🙂 Predavam ho preto, lebo sme dostali novu autosedacku, ktora je od narodenia az do 4 rokov, takze vajicko uz je nam zbytocne a hlboka vanicka tiez, lebo ako je teplo, vozim malu v sportaku, kedze sa da dat uplne do polohy lezmo 🙂 No a som sa rozhodla, ze naco budem skladovat trojkombinaciu, ked dve casti z toho uz nevyuzijem...Radsej to este za celkom pekny peniaz (pre mna) predam a kupim uz len samotny sportak...
Inak s kocikom som nadmieru spokojna! Nenasla som na nom jedinu chybicku... malej sa paci ci vo vanicke, ci v sportovej casti, lahucko sa naklikava, je vhodny aj do mierneho terenu. Dokonca som s nim nemala problem ani v snehu. takze tak 🙂

divosko
27. jún 2011

@bambula
AHoj, ideme mat miminko v zime ... od zaciatku som bola zalubena do Bertini X4 - ale teraz zvazujem casual play vintage...ako som citala, tak mas skusenosti s X4- mozes mi prosim ta odpovedat na par otazok? O Bertini sa toho moc nepise...a skoro kazdy kto ma Casualplay si ho chvali....takze par otazok k Bertini...:
Ked budem mat rocne babo...vopcham ho v pohode do vanicky aj vo fusaku?
Budem s nim mat problem, pri dvihani na druhe poschodie? Nemame totiz vytah....

Budem rada, ak mi napises, co najviac...aj ked viem, ze na kupu kocika je este cas....predsa len chcem mat aky taky prehlad🙂 Ďakujem

tigri
27. jún 2011

@divosko Neviem o ziadnom kociku, kde sa do vanicky zmesti ROCNE dieta, o tom ze vo fusaku ani nehovorim 😉
okrem toho aj ked by sa zmestilo, bude ti tam rucat ako o zivot, rocne dieta uz chce vidiet svet okolo, preto sa deti od 6tich mesiacov davaju do sportiaku...ja mam Bertini X6 a mladsiu som davala do sportiaku uz od 5tich mesiacov, lebo sa vo vanicke priserne nudila, aj ked prvorodenu som mala v prenosnej fusakotaske od Gessleinu aj 9 mesacnu, ale je velky rozdiel vanicka a prenosna fusakotaska

akykolvek kocik tahat na 2.poschodie je o zivot, samozrejme cim tazsi, tym horsie...nemate dole kocikaren? my sme na 3.poschodi bez vytahu, kocik som vzdy nechavala dole a hore niesla len vanicku s babatkom, niektore maminy to riesia aj tak, ze kocik nechavaju v kufri v aute, ak nemaju inu moznost

samulko1
27. jún 2011

@katkaaalex
no neviem či je to ešte aktuálne ale ja mám X6 a rúčka je úplne v pohode, môj muž má 190cm a vôbec žiadny problém s tým nemá 🙂

katkaaalex
27. jún 2011

@samulko1 Ahoj, dakujem🙂 tiez mame tento kocik a sme velmi spokojni🙂

lucikan
28. jún 2011

@divosko jojo, ako pisala tigri, urcite sa ti nezmesti rocny do tej vanicky, ak budes mat dlzkovo priemerne dieta, tak ani bez fusaku. Moj bol vo vanicke do 7 mesiacov, jak prislo teple pocasie, dala som ho na lezato do sportovej casti (bo este nesedel a stale nesedi). Bol tam s pokrcenymi nozkami uz v tych 7 mesiacoch (ale to nevadilo bo dieta nelezi nasponovano vystrete).
K tomu noseniu na poschodie - kocik samotny nie je sanca aby si udvihla v celku a este aj vyniesla. Co som ja robila, ze som odklikla vanicku a vyniesla. Potom samostatne vyniesla odvozok. Sme na tretom poschodi. Od prechodu na sportovu cast je to uz nemozne bo tu cast neodkliknes ked tam mas dieta samozrejme, tak uz mi ostava len ho nechavat dole vo vchode vedla schranok, lebo ani kocikaren nemame. Vchod sa nastastie zamyka, ale aj tak je to risk a mozu mi ho slohnut ak by velmi chceli. Rozbit sklo na dverach je najmenej.
Co sa este da a parkrat som to robila, ale je to blbe pre kocik aj pre bezpecnost - tahat kocik hore schodmi, schodik po schodiku. To neodporucam.
Inak Bertiny kociky sa lisia len v podvozkoch, vanicka aj sportova cast su jednotne. Preto som ti odpisala, aj ked mam X2. 🙂

sasikas
28. jún 2011

@divosko my mame tiez X2 ale ako pisu kocky predo mnou...rocne dieta sa ti do vanicky nezmesti a hlavne uz ti v nej ani nebude chciet byt...a takisto aj z hladiska bezpecnosti, nie su tam popruhy takze si neviem predstavit v nej vozit rocne dietatko...nasa mala bola v sportovom cca od 4 apol mesiaca....v hlbokej casti revalaaaa a v sportovej bol klud...samozrejme ze som ju davala uplne nalezato zakial sa sama neposadila.... 😉
to vynasanie hore schodmi nezavidim.......my sice vytah mame ale boli sme na dovci na jednej chate kde sme museli hore schodmi, tak najprv som vyniesla malu, potom sedacku a nakoniec kolieska s konstrukciou....no o drzku... 😝 a to bolo len jedno poschodie....nemas si kocik kde odlozit na prizemi?...inak s kocikom som bola velmi spokojna po vsetkych strankach takze mozem len odporucit... 😉

kajakaja77
15. júl 2011

@nyc
ahoj, nebudeš predávať ten multifunkčný stojan? je to ešte aktualne?

zipp
26. aug 2011

prepacte ze sa zapajam ale ak by ste mala zaujem tak predavam bertinix4 zeleny sportiak a vanickuuplne novy nepouzity,mame totiz dva ,ked sa dvaja nedohodnu tak to takto dopadne.dam za super cenu.

kikaali
7. okt 2011

Ahojte, nepredáva niekto vajíčko na Bertini ? Máme vaničku a športiak x6 - veľmi spokojní, a teraz čakáme druhé bábo a veru by sa nám zišlo aj vajíčko (pre staršiu dcérku máme sedačku 0 - 18 kg). Ďakujem.

karin187
13. okt 2011

ahojte aj my sme velmi spokojni s bertini mame x4 no chcem ho predat keby mal niekto zaujem vo velmi dobrom stave dovod uz ho nepotrebujeme 🙂 na cene sa urcite dohodneme 😉

margen
19. dec 2011

@enika ahoj🙂chcela by som sa opytat....neviete nahodou ci vanicka a sportak z X4 bude pasovat aj na konstrukciu X2 alebo X6???

maca_p
20. dec 2011

@margen vsetky diely pasuju krizom krazom, len podvozky su odlisne.

margen
21. dec 2011

@maca_p a este jedna otazocka🙂ako sa ovlada X6? ja mam X4 ale asi skor by mi vyhovovali predne kolesa rotacne. chcela by som ho kupit cez inzerat ale bojim sa kupovat zase len tak bez odskusania. je s nim v pohode manipulacia?a co X2? dakujeeeeeeeem

margen
21. dec 2011

a neviete ci sa da na X6 prehadzovat rucka z predu do zadu alebo treba preklikavat vanicku?

dosa
21. dec 2011

@margen rucka sa neprehadzuje, treba prelozit vanicku, alebo sedacku. ovladanie X6 neviem, mala som X2, podobna konstruckia, chodilo sa s nim super...

margen
21. dec 2011

@dosa takze by si mi ho odporucila🙂)

margen
21. dec 2011

@tigri ahoj, pises ze mas X6. ako sa ti ovlada, je to ovladanie v pohode...myslim tym ci sa s nim lahko manipuluje?